Amerykanie, żydzi i kraje arabskie nie wpuszczają do siebie uchodźców muzułmańskich w obawie przed terroryzmem. A więc Europa popełnia samobójstwo…

islamizacja

Amerykanie ogłosili kilka dni temu, że chcą przyjąć na swoje terytorium 1800 ściśle wyselekcjonowanych uchodźców z Syrii. Dlaczego ta liczba jest mniejsza nawet od tej, którą pierwotnie zaoferowała Polska? Waszyngton nie ma wątpliwości: obawiamy się terrorystów.

Kraje arabskie nie chcą przyjąć uchodźców – swoich pobratymców – z tego samego powodu co Amerykanie. Premier Izraela Benjamin Netanjahu powiedział dziś: „Nie pozwolimy, aby Izrael został zalany falą nielegalnych imigrantów i terrorystów”. Ksenofob? Rasista? Niech no któryś z pożytecznych idiotów opowiadających się za masowym powitaniem nad Wisłą tłumów z Bliskiego Wschodu powie tak o premierze Izraela!

Te trzy przykłady kategorycznej odmowy przyjęcia uchodźców pokazują, że są ludzie na świecie, którzy potrafią przewidywać skutki różnych decyzji. My też powinniśmy potrafić to zrobić, bo na naszych oczach runął już dawno zachodni mit multikulti.

Muzułmanie nie integrują się z zachodnimi społeczeństwami. Robią to jednostki, ale one natychmiast są odsądzane od czci i wiary przez swoich pobratymców i muszą być otoczone ochroną policyjną, bo grozi im śmierć. Za przykład może służyć żyjąca w Austrii Sabatina James, która uciekła z Pakistanu, przyjęła katolicyzm w 2003 r. i od tamtej pory ostrzega Austriaków i Niemców przed islamem. Nie przed terrorystami, ale właśnie przed islamem, bowiem nie ukrywa ona, że to synonimy.

Cała ta wiedza jest w zasięgu ręki, w zasięgu oczu i uszu. I co? I nic! Informację o tym, że Amerykanie nie chcą przyjąć Syryjczyków (których przyjmuje Europa), bo się boją terroryzmu, podał parówkowy portal Tomasza Lisa. Jaki wniosek wyciągnął z tej informacji autor artykułu? Pokrętność myślenia i brak śladu jakiejkolwiek logiki jest widoczny już w tytule: „Stany Zjednoczone Hipokryzji. Amerykanie odsyłają uchodźców z Syrii do Europy, bo… boją się terroryzmu”.

imigranci

Obawa władz amerykańskich o życie obywateli nazywana jest hipokryzją! Jak to mówi młodzież – „aż zęby bolą”, gdy się takie coś czyta. W tekście jest to wyjaśniane, że Amerykanie w dużym stopniu przyczynili się do wywołania chaosu, który doprowadził do migracji. Jednak obawy o nieprzyjmowanie potencjalnych terrorystów nie można raczej nazywać „hipokryzją”.

A jeśli nawet, to jak w takim razie nazwać brak jakichkolwiek obaw władz Polski, które chcą przyjmować tych ludzi, których nie chcą na swej ziemi Amerykanie? 25 października będziemy mieli szansę sobie na to odpowiedzieć.

3 myśli w temacie “Amerykanie, żydzi i kraje arabskie nie wpuszczają do siebie uchodźców muzułmańskich w obawie przed terroryzmem. A więc Europa popełnia samobójstwo…

  1. Na początek trzeba się zastanowić kogo mamy w rządzie: masonów i Żydów, a właściwie Chazarów. Jeżeli tym ludziom pozwolimy dalej kierować swoim życiem, to nie tylko podzielimy los Europy, ale również zostaniemy wykreśleni z mapy i listy narodów. Do tego rządzący dążą. W rządzie nie ma Polaków, a ci nieliczni nie mają prawa głosu.

  2. Rzad a raczej nierzad droga Anuradha juz jest z w poczatkowym stadium globalizmu technokratycznego w Europie przynajmniej I podporzadkowanemu centrali w usa .Inwazje kalifatu ,ktora doswiadcza Europa to celowy atak na bialych europejskich ludzi.Dlaczego te hordy islamskie nie pojda do krajow arabkskich .Katar ,Arabi Saudyjska maja dochod narodowy wiekszy 2 razy niz cala unia europjeska.Dlaczego kraje arabksie ich nie chca,usa ich nie chce ,Izrael tez.?Dlaczego w koncu Watykan promuje te cala hucpe ,podprogowo nakazujac biskupom ,flancowanie islamistow po kazdej parafi.Kto za to placil bedzie?Watykan? Dlaczego Watykan I biskupowie ogrganizuje Polsce taka ilosc emigrantow na kark I to zanim rzad oglasza a na nastepny dzien premier Kopacz mowi juz o 2 tys plus watykanska ilosc parafi w Polsce? Czy tym wszystkim kieruje Watykan w zmowie z innymi agencjami?Gdzie sa Europejskie sluzby ,ktore maja pilnowac granic,gdzie jest reakcja NATO ? W Turcji czeka jeszcze 4 miliony uciekinierow na przerzut do Europy a w Afryce jeszcze wiecej.Czy pani Merkel aby wystarczy balonikow na przywitanie tej ilosci islamistow ,ktorych witaja z kwiatami jak bohaterow.Dla kogo w koncu Merkel,papiez Franciszek pracuja,czy oni wezma na siebie odpowiedzialnos za to co sie stanie w Europie ,za rok lub dwa ,w wyniku inwazji kalifatu?WYstarczy obejrzec filmy z niemieckich szkol gdzie rdzenne niemieckie dzieci sa bite I dreczone przez islamskie I nie mowi tu sie o homofobi I rasizmie.Czy tego chcemy w Polsce?

  3. „BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów człowieka neandertalskiego, który skończył na kartach historii, lub Indian i Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.” I jeszccze –https://www.youtube.com/watch?v=7hLRqJobBfQ#t=389

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: