Papież Franciszek islamizuje Europę

Na początku chciałbym świadomie, dobrowolnie i uroczyście😉 wszystkim podpaść. Uważam, że papież Franciszek jest dobrą, prostoduszną i szlachetną duszą. Uważam, że jego prostoduszność graniczy z naiwnością, której źródłem jest po prostu brak dostępu przez niego do rzetelnej informacji.

Uważam, że papież Franciszek jest wielopoziomowo manipulowany – między innymi poprzez totalną blokadę informacyjną: blokadę możliwości dostępu do jakiejkolwiek wiedzy alternatywnej. Uważam, że papież Franciszek nie jest „wtajemniczony”… I dlatego, choć „nie zasiada w gronie szyderców”, to jednak niestety mniej lub bardziej świadomie „idzie za radą występnych”…

Oto wypowiedź jednej z włoskich loży masońskich z 1820 r., która rozważaniom niniejszym nadaje dość znaczący kontekst:

„Nasza praca jest zadaniem na sto lat. Zostawmy ludzi starszych i wyjdźmy do młodych. Seminarzyści staną się kapłanami reprezentującymi nasze liberalne idee, a później zostaną biskupami reprezentującymi liberalne idee. Nie łudźmy się. Nie uda nam się zrobić masona z papieża. Ale liberalni biskupi, którzy będą pracować w otoczeniu papieża, będą mu podsuwali pomysły i idee, które przynoszą nam korzyść, a papież wcieli je w życie”.

To nie papieże więc tak naprawdę rządzą Watykanem, lecz „kuria” i „kurialiści” (czytaj: „mafie, służby i loże”).

Uważam, że papież Franciszek o wielu ważnych dla nas faktach po prostu nie wie. Nie wie ani o rzeczywistych początkach chrześcijaństwa (biblijne fałszerstwa, uzurpatorskie przejęcie, zmanipulowanie i zinstytucjonalizowanie duchowej spuścizny Jezusa przez cesarza Konstantyna w 4. wieku), ani o dowodach tych manipulacji skrzętnie ukrywanych w Tajnym Archiwum Watykańskim, ani wreszcie o do dziś trwającej i mającej (szczególnie dla nas, Polaków) konkretne życiowe skutki rzeczywistej roli Wielkiej Nierządnicy (Watykan) w jej niedwuznacznych kontaktach z Bestią (NWO).

Papież Franciszek jest szczelnie otoczony przez illuminackich doradców (m.in. przez czołowego ONZ-owsko-watykańskiego depopulatora, prof. Hansa Joachima „Johna” Schellnhubera) i wie jedynie tyle, ile mu ten watykańsko-illuminacki think tank podpowie.

Franciszek bladego pojęcia nie ma o NWO-wskim projekcie celowej, metodycznie wdrażanej i długofalowej (rozłożonej na lata) islamizacji Europy.

Papieżowi – zupełnie podobnie jak i nam – wmówiono (nieoceniona rola mainstreamowych mediów), że „kryzys imigracyjny”, jaki obecnie dotyka Europę, to absolutnie, ale to absolutnie przez nikogo nie inspirowana, ani nie finansowana, najzupełniej spontaniczna akcja społeczna, sprowokowana jedynie przez okołowojenną zawieruchę w Syrii (komu zależy na skutecznym wywołaniu kryzysu zbrojnego na Bliskim Wschodzie, to już osobna kwestia). Taka oficjalna i politycznie poprawna wersja aktualnych wydarzeń jest przez proste umysły i wrażliwe dusze jak najbardziej do przyjęcia i skutecznego zaakceptowania.

Jest to jednak konkretny program te proste umysły i wrażliwe dusze podstępnie, a w przyszłości boleśnie (gorzkie przebudzenie) infekujący.

Papież nie wie, że kierując się chrześcijańskim miłosierdziem i namawiając dziś wiernych do ofiarnego przyjęcia gościa w dom przez „każdą parafię, każdą wspólnotę zakonną, każdy klasztor, każde sanktuarium w Europie”, ściąga do tej Europy Trojańskiego Konia Dżihadu oraz jedną z przyszłych wielkich „plag egipskich”. Funkcjonariusze służb specjalnych operacyjnie nadzorujący imigracyjne eventy wiedzą bowiem doskonale, że – wbrew medialnej propagandzie – Europa ma tu do czynienia bynajmniej nie z bogobojnymi „chrześcijańskimi uchodźcami z Syrii”… – o czym już zaczyna powoli boleśnie się przekonywać cała miłosierna i Boga się bojąca Europejska Unia.

Inteligentni i analitycznie wnikliwi obserwatorzy aktualnych geopolitycznych fluktuacji z całą ostrością widzą już dziś skutki docelowgo wdrożenia tego niebezpiecznego projektu. Papież Franciszek niestety jeszcze nie wie, ku czemu to wszystko zmierza…

TAW

18 comments on “Papież Franciszek islamizuje Europę

 1. grypa666 pisze:

  Całkiem możliwe. Podobnie wymanipulowali JP2 w kwestii wojen bałkańskich.
  Psychomanipulacje przez suszpy info-wojny urabiają społeczne autorytety jak prezydenta, papieża, profesorów, ekspertów, Michalkiewicza🙂 do wpływu na wielkie segmenty społeczne:
  https://piotrbein.wordpress.com/2015/08/25/agentura-urabia-mentalnosc-narodu-gromadomyslnie/

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   O, miło powitać w tych skromnych progach jednego z czołowych światowych whistleblowerów🙂 Korzystając z okazji składam Panu Doktorowi wyrazy szacunku i podziękowania za nieocenioną pracę, którą od lat Pan wykonuje. Szczególnie dziękuję za przyczynienie się do ujawnienia w 2009 r. wielkiego szwindlu słynnej „grypy” i związanych z nią skażonych szczepionek. Uratował Pan wiele istnień ludzkich.

   Co do kwestii psychomanipulacji – to jeden z najważniejszych tematów na najblizsze lata. Tak, gdybyśmy znali rzeczywistą skalę tego zjawiska, zupełnie inaczej, w zupełnie nowym kontekście moglibyśmy popatrzeć na wiele interesujących nas spraw.

 2. devingo pisze:

  24 września papież Franciszek wygłosi przemówienie przed połączonymi izbami Kongresu USA – poinformował dziś przewodniczący Izby Reprezentantów, John Boehner. Będzie to wydarzenie historyczne, bowiem po raz pierwszy zwierzchnik Kościoła katolickiego wystąpi przed amerykańskim Kongresem. Jednym z tematow bedzie legalizacja nielegalnej rzeszy latynosow w usa.
  Czy ktos widzi jakies podobienstwa w dzialaniu papiestwa na gruncie europejskim I amerykanskiem.Jaki interes ma watykan w zachecaniu do przemieszczania sie ludow biedniejszych narodow I zachecaniu rzadow do ich legalizacji?Czy jest to moze raczej czesciowy proces w globalizacji NOW ,likwidacji instytucji kosciola I kreowania nowej globalnej religji. Krok papieza w kierunku emigrantow to nic innego jak zacheta do ewentualnej dominacji islamu w europie bo przeciez nikt chyba nie jest naiwny i wie ,ze te hordy islamistow nie dadza sie skatoliczyc czy zeuropeizowac. W koncu nalezy tez pamietac ,ze w jakis sposob Watykan przyczynil sie do biedy w Libi I destabilizaji tego region Afryki ,a atak sojuszniczy NATO w 2011 ostatecznie przyspieszyl ten kontrolowany najazd afrykanczykow na Europe.Watykanowi ostatecznie bylo na reke zdetronizowanie Kadafiego od ktorego mial pozyczone pokazne kwoty. W tej sytuacji bylo by dobrze otworzyc bramy panstwa Watykanu I zdeklarowac chec przyjecia setek tysiecy islamistow w imie milosci I milosierdzia .Papiez Franciszek jest Jezuita czyli moglby wystepowac praktycznie jako czarniy papiez a wiadomo nam ,ze jezuici kontroluja watykan ..Z przepowiedni wynika ,ze czarny papiez bedzie ostatnim w stolicy piotrowej a sam Rzym (wg wizjonerki Baby Wangi) zostanie zalany przez islamistow. Jednym slowem robi sie ciekawie.

 3. devingo pisze:

  I nie miejmy zludzen!To jest celowy,zaplaowany desant islamski na Europe w celu dezstabilizacji narodow europy ,przez wywolanie wojny religijnej a ostatecznym celem- zniszczenie bialego DNA na terenie Europy. Proces ten wykonywany jest przy uzyciu rzadzacych europy I przywodcow religijnych po przez rzad swiatowy Islamska inwazja na Europę trwa w najlepsze i wszystko wskazuje na to, że już nic jej nie zatrzyma. Niedawno zaktualizowano, kolejny już raz, prognozę imigracji dla Niemiec na rok 2015. Ma przybyć nie 800.000, ale milion nielegalnych imigrantów. W obozach w Turcji koczuje już cztery miliony, na wybrzeżach Libii jeszcze więcej.

  To może być koniec Europy, jaką znamy. W najlepszym wypadku grozi nam wybuch zamieszek, rozruchów i odrodzenie się ekstremizmów faszystowskich w całej Europie. W najgorszym grozi nam wojna domowa i stopniowa islamizacja naszego kontynentu, włączając w to depopulację rdzennych mieszkańców. Wiele wskazuje na to, że tzw. „ustawa 1066” o pomocy obcej policji i obcych wojsk, była przygotowywana właśnie na tę okazję.Europy poprzez ściągnięcie milionów nielegalnych imigrantów, wywołanie chaosu i wojen. Faktem jest to, że 80% uchodźców to nie kobiety i dzieci, ale mężczyźni w sile wieku.To co się teraz dzieje, miało tylko jeden precedens w historii. Otóż dwa tysiące lat temu miała miejsce inwazja barbarzyńskich ludów – germanów – na tereny imperium rzymskiego. Spowodowała ona powstanie najpierw zorganizowanego katolicyzmu, a potem, kilkaset lat później – islamu. Ciemnota religijna i społeczna związana z tamtymi odległymi wydarzeniami ciągnie się aż po dziś dzień.

  Może właśnie o to chodzi? Może nasza planeta i jej nieokrzesany „zarządca” broni się tak przed ucywilizowanymi Europejczykami
  I nie zgodze sie z teza ,ze rzadzay I religijni przywodcy mogli zostac zahipnotyzowani w celu niszzenia Europy.TO sa agenci NWO bardziej lub mniej rozgarnieci ,ale jedno jest pewne ,ze nalezaloby ich odsunac od wladzy i jak najszybciej ,osadzic I wyslac na Marsa z biletem w jedna strone.

  • JW2305 pisze:

   To jest masoński plan ustanowienia V kolumny w Europie. Trochę się interesuję przepowiedniami i powiem jedno: Zacznie się od Paryża a z południa wkroczą muzułmanie do Włoch. To będzie III wojna światowa. Obstawiam 2020->

   • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

    Spokojnie, wojny nie będzie…🙂

    Nie inwestujmy swojej cennej energii w ciemne wizje, lecz w każdej wolnej chwili wizualizujmy świat naszych marzeń🙂 Wizualizacja/obrazowanie to klucz do nowego świata. Tylko koncentracja zjednoczonych umysłów na jasnej wspólnej wizji jest w stanie przetransformować narosłe od tysiącleci nieciągłości w funkcjonowaniu naszego gatunku na planecie.

 4. Nie sadze ze papierz Franciszek jest taki naiwny na jakiego wyglada. Moze pielgrzymka do US pokaze nam kim jest Franciszek.
  Papa Franciszek jest przedewszystkim Jezuita. Jezuici nie sa modlacymi sie, bogobojnymi zakonnikami, nie sa nawet katolikami. Juz Napoleon zauwazyl ze jest to gleboko zakonspirowana organizacja. Jezuici to przedewszystkim komunisci i zolnierze. W szeregach jezuitow znajduja sie najtezsze umysly naszego swiata i bardzo bogaci ludzie. Przenikaja rzady, instytucje finansowe, wszelkiego rodzaju organizacje przebrani w zakonne sukienki lub wystepujacy w ubraniu cywilnym zwodza nas i oszukuja. Czy NWO to Jezuici? Nie wiem, moze tak a moze to po prostu konkurencja. Data pielgrzymki papieskiej do US to bardzo wazna i szczegolna data. Juz niedlugo, za niecale dwa tygodnie bedziemy obserwowac co sie wydarzy; czy papa Franciszek spotka sie z kosmitami, o czym bedzie rozmawial z Obama? Podobno ma jakas bardzo wazna wiadomosc do przekazania. Tak wazna i delikatna ze nie odwazyl sie jej przeslac tylko dostarczy ja osobiscie.
  Gdy zupelnie niespodziewanie pop Benedykt XVI abdykowal w 2013 mialam wrazenie ze zostal do tej abdykacji zmuszony. Krazyly wtedy pogloski o oskarzeniach o pedofilie, sprawa dotarla do trybunalu, byl wyrok. Trzy dni przed jego doreczeniem papiez abdykowal i zniknal z pola widzenia. Dostalismy w prezencie wzruszajaco dobrego Frenciszka. Franciszek w czasie panowania wykonal klka pielgrzymek, spodkal sie tez ukradkiem z bardzo waznymi ludzmi. Papa franciszek wracajac do Rzymu dokonal nieplanowanego miedzyladowania w jednym z Europejskich miast w ktorym bez powodu znajdowal sie emisariusz rosyjjski, pan Lawrov. Nie ma bezposredniego dowodu ze sie spotkali, ze rozmawiali ale nalezy przypuszczac ze dwie tek wazne osoby zatrzymuja sie przypadkwo tego samego dnia w tym samym miescie nie bez powodu.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Co do jezuitów i ich rzeczywistej roli w Transformacji, to uważam, że ta kwestia w mediach alternatywnych jest mocno przereklamowana. To nie 16., ani 17. wiek – wówczas jezuici rzeczywiście coś znaczyli.

   Jedno jest pewne: gdyby Franciszek wiedział tyle, ile my wiemy – zrezygnowałby jeszcze dziś ze swej funkcji, jak jego poprzednik.

   Co do kontaktów Watykanu z Rosją – one są stałe, i to od bardzo dawna. Rosjanie mają jedną z lepiej rozbudowanych sieci agenturalnych w Watykanie, i aby się ze sobą kontaktować, oba mocarstwa wcale nie muszą spotykać się na tajnych międzylądowaniach, choć fakty, które podajesz, są niezłą kanwą dla dobrej powieści szpiegowskiej typu Dan Brown😉😀 Pozdrawiam

 5. anuradha57 pisze:

  Dzisiaj, będąc u jednej z moich podopiecznych, usłyszałam w Radiu Maryja, którego ona słucha, jak ksiądz nawołuje między innymi do tworzenia chrześcijańskich wspólnot, w których chrześcijanie mają żyć w pokorze i prostocie itd. Teraz, po tym artykule nic nie rozumiem. W co się to gra? Utworzą chrześcijańskie enklawy, żeby łatwiej islamiści mogli ich wyciąć? To chore! Naprawdę chcę się mylić.

 6. devingo pisze:

  Wlasnie ujawnia sie prawdziwe oblicze posoborowego kosciola I jego wyznawcow.Dochodzimy do sedan sprawy I zrozumienia w jaki sposob wilk przebral sie za przywodce owiec aby zawladnac Europa I wartoscciami bialych ludzi. Wlasnie wyczytalem I nie doznalem szoku z tej propagandy, nawet mnie to juz nie zaskoczylo: „W niedzielę papież zaapelował, aby każda parafia, wspólnota zakonna, klasztor i sanktuarium w Europie przyjęły uchodźców. Zapowiedział też, że dwóm rodzinom gościny udzielą już w najbliższych dniach dwie watykańskie parafie, czyli bazylika świętego Piotra i niewielki kościół świętej Anny.

  O otwarte serca dla uchodźców apelował także arcybiskup Stanisław Gądecki. W homilii wygłoszonej w sobotę w Bazylice Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chełmie powiedział między innymi: „Trzeba się przygotować, jak pomóc w tym cierpieniu. Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani, którzy przyjadą tutaj, oczekując pomocnej ręki i tego braterstwa, którego gdzie indziej nie znajdują”. Biskup przypomniał, że także wielu Polaków znalazło gościnę w Europie oraz w obu Amerykach i w Australii. „Teraz przychodzi czas na naszą gościnność” – podsumował.

  Homilię arcybiskup Gądecki zakończył prośbą skierowaną do Maryi: „Pomóż nam serce otworzyć na bliźnich naszych potrzeby, uproś nam miłość uczynną, wytrwałość w pracy i pokój”. Z tego wynika ,ze rzadzacy nie kooperujacy z zarzadzeniami UE beda mieli niewiele do powiedzenia ,bo paleczke islamizacji europy-Polski przejeli juz katoliccy duchowni. Nie interesuje mnie juz nawet ta religia w sensie ideologicznym ale chcialbym sie zapytac biskupow,kto obroni kobiety,dzieci,starcow przed gwaltami,kradziezami I mordami ,przed ktorymi zakamuflowani wielbiiele Allaha I dzihadzisci nie cofna sie? I niech tylko zadni wyznawcy multikulturalizmu nie placza I posadzaja zdrowo myslacych obywateli Polski o homofobie I rasizm ale tych genow niestety nie da sie zgrac z naszymi europejskimi.

 7. lordo pisze:

  Zarowno w polityce i watykanie jako organizacji nic nie dzieje sie przypadkowo. Tak to juz bywalo w przeszlosci, gdy ludzie sie wybudzali, jak to ma miejsce obecnie, rozpadajace sie cesarstwo rzymskie – a obecny watykan (tak wlasnie dlatego miesci sie w Rzymie), a wlasciwie klika za nim stojaca, czyli miedzy innymi jezuici, szary papiez (czyli decyzyjny), zostal ‚wybierany’ na bialego papieza (marionetka). Oczywiscie jest tez czarny papiez (najbardzie z trzech wplywowy i dosc ukryty dla ogolu. Franciszek jest szarym papiezem, wybranym na bialego.
  Niech was drodzy nie myla te smieszne gesty milosierdzia medialnego, poniewaz do wiekszosci z nich papa zostaje przymuszony w obliczu zmieniajacych sie czasow.
  Myslec ze nie jest wtajemniczonym w zycie pozaziemskie, kontakty i wiedze jest nieco naiwnym punktem widzenia, wziawszy pod uwage ezoteryczna wiedze jaka skrywaja chocby biblioteki watykanskie, symbole same w watykanie (Dwor szyszki i inne insygnie wladzy papieskiej oraz fakt jakie pieniadze inwestuje watykan ww wnikliwa obserwacje kosmosu).
  Takze nie byla przypadkowa smierc rodziny papieza. Smiem twierdzic ze w obliczu zagrozenia nie mial skrupulow aby ich poswiecic, co moze dac wam wglad w to jakim jest czlowiekiem. Tak samo obejrzyjcie sobie bezwzgledny wyraz jego twarzy w odniesieniu sie do ludzi, na tarasie, zaraz po wyborze. To moze cos da do myslenia, bo jako istoty musimy zaczac badac ludzi kierujac sie nasza wewnetrzna intuicja i madroscia, a nie na podstawie ich ‚teatrzykow medialnych’.
  Odnosnie abdykacji poprzedniego papieza – to uciekl i schowal sie bo bata krecili na niego obywatelskie inicjatywy w oparciu na tzw. PRAWU ZWYCZAJOWYM – czyli najwyzszym stojacym ponad prawo korporacyjne i morskie (oba chroniace interesy korporacji i rozpowszechnione na swiecie we wszystkich sądach) Prawo zyczajowe chroni przede wszystkim czlowieka jako ucielesnienie Boga w pojezdzie ludzkiego ciala, dletego jest najwyzsze. Ta prawda zostala ukryta. Wiecej na ten temat po angielsku http://itccs.org/category/genocide-in-canada/
  Jak tam przeczytacie sa juz dzialajace trybunaly prawa zwyczajowego i powolywani sa szeryfi i grupy spoleczne (zwykli ludzie) ktorzy na podstawie twardych, niezaprzeczalnych dowodow skazuja takich psychopatow jak papieze. To sie nazywa wziecie odpowiedzialnosci w swoje rece, a nie czekanie na to co robilo sie od wiekow od kiedy przejeli ciemna wladze nad ludzmi. Bedziemy sie jeszcze uczyc wlasciwej ukrytej historii.
  Moglbym tu jeszcze pisac o roznych rzeczach typu Rytualne mordy dzieci odbywajace sie regularnie i zrzeszajace sieci handlujace dziecmi i powiazane z czolowymi ludzmi swiata polityki i kosciola, np. w katedrze w Zwole (Holandia). Tak samo dziaje sie na swiecie, lecz sa ludzie ktorzy o tym mowia i podejmuje sie dzialania.
  Tak samo jak kreca bata na obecnego papa, dlatego wielu, wielu woznowladcow duchowych ‚musialo’ zrezygnowac, a jak zaczeli naciskac na obecnego papa to zaczal kwiczec do prasy ze’ Teraz to juz nie jest sie papiezem dozywotnio, i dlatego on bedzie moze jeszcze 2/3 lata” Kojarzycie?

  Wdg wiedzy ktora zbieram na powyzszy temat od lat, wiazac tzw. fakty i punkty razem, Ludzie przestancie miec autorytety w innych, lecz szukajcie ich w sobie samych! Nie potrzebujemy posrednikow w kazdej dziedzinie zycia, ale musimy wziasc sprawy w swoje rece!
  Zdaje sie Slowacki mowil o zgubie Polakow w watykanie, a Mark Twain pisal , ze jak zaczyna sie myslec jak wiekszosc ludzi to czas na zmiane pogladow.
  Czas aby podniesc sie z kolan.

 8. Olo pisze:

  Franciszek to czerwony kapturek w czarnym lesie? Autor wyraznie drwi z czytelnikow.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Zdaję sobie sprawę, że wielu czytelnikom bloga ta koncepcja nie pasuje do ich świętych przekonań i jedynie słusznych racji, ale nic na to nie poradzę, że moje wglądy w tej kwestii są inne.

   Większość ludzi, myśląc o Watykanie, popełnia podstawowy błąd logiczny typu „pars pro toto”, odruchowo kojarząc papieża z Watykanem, gdy tymczasem ten akurat człowiek (Bergoglio) – mimo swoich licznych koneksji z żydami – jest tak naprawdę człowiekiem spoza i – paradoksalnie – z Watykanem jako takim ma niewiele wspólnego. Tak jak państwami tak naprawdę nie rządzą prezydenci i premierzy, tak i Watykanem nie rządzi papież, lecz i tu, i tam: „mafie, służby i loże”…

  • Kazimierz Radasz pisze:

   tak, prosci ludzie nadal myslą ze to paieże i prezydenci rzadza swiatem….. przebudzenie to dlugi i bolesny proces

 9. Miki pisze:

  Zobaczmy co napisali Polacy o Franciszku:

  franciszekfalszywyprorok.wordpress.com

  Niestety w większości nie są to pozytywy.

 10. Miki pisze:

  Bluźnierczy medalik trójwyznaniowy, którego chciał i polecił wybić Bergoglio.
  Modlitwa niekatolicka, ułożona przez Bergoglio:

  http://www.conchiglia.us/Polska/PO_C_Lettere/PO_Conchiglia_VATICANO.htm

 11. lordo pisze:

  Tłumacze bezopsredio ze strony zwiazanej z tematem:
  Zrzeszenie ITCCS wraz ze innymi amerykanskimi grupami zwolennikow beda przeprowadzac protesty publiczne w obwodzie Washington i Filadelfi pomiedzy 23 – 27 wrzesniem 2015 r. podczas wizyty Bergolgio w USA.
  Akcje te beda przeprowadzane, aby w dalszym ciagu konfrontować sie z papiezem, dzieki tej panstwowej wizycie i aby dzielic sie z opinia publiczna i mediami, dowodami jego udowodnionych zbrodni przeciw ludzkosci, wlaczajac w to wspoludzial w handlu i zaginieciu dzieci.

  Wszystko w temacie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s