Nic tylko rozwalić ten System! Inaczej będziemy leczeni tak jak do tej pory. Wielu uczciwych, wspaniałych lekarzy jest już teraz tak traktowanych i nadal będą, jeśli pacjenci i inni lekarze tego procesu nie zatrzymają.

Załączam LINK do oficjalnego oświadczenia doktora Marka Bachańskiego dotyczącego kryminalnego wręcz postępowania Dyrekcji Centrum Zdrowia w Warszawie. Tutaj nie chodzi tylko o doktora Bachańskiego. Tu chodzi o zmianę skorumpowanego systemu leczenia wszystkich pacjentów w Polsce. To co dzieje się z doktorem Bachańskim ma bezpośrednie przełożenie na leczenie każdego Polaka. Ten przypadek to tylko czubek góry lodowej!

Załączam tekst wniosku, jaki każdy powinien skopiować i wysłać do Ministerstwa Zdrowia oraz mediów. Uważam, że należy to wysyłać do wszystkich mediów w Polsce. Adresy można otrzymać na ich stronach internetowych.

Oczywiście każdy może napisać swój tekst. Żeby to jednak było wzięte na poważnie i nie potraktowane jako spam wysyłany przez jedną osobę, należy się pod tym podpisać.

Minister Zdrowia

Prof. Marian Zembala
Ministerstwo Zdrowia
ul. Miodowa 15
00-952 Warszawa
Data: …..

Dotyczy: Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie

Szanowny Panie Ministrze,

Z ogromną przykrością informuję, że ostatnio zostały publicznie ujawnione skandale dotyczące decyzji podejmowanych przez Dyrekcję Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W szczególności:

1. Zabronienie doktorowi Markowi Bachańskiemu leczenia dzieci z lekooporną padaczką, co w sposób BEZPOŚREDNI spowodowało i nadal powoduje niepotrzebne cierpienia leczonych dzieci.

2. Publiczne i, jak okazuje się, bezpodstawne oczernianie doktora Bachańskiego w mediach przez Zarząd Centrum Zdrowia Dziecka.

3. Uruchomienie przez Zarząd Centrum Zdrowia Dziecka eksperymentu na polskich dzieciach z zastosowaniem leku o nazwie Sativex – pomimo tego, że producent leku wskazuje na to, iż lek ten:

a. NIE jest przeznaczony do leczenia padaczki u dzieci!

b. producent ostrzega, żeby nie stosować go u dzieci w wieku poniżej 18 lat!

4. Wykonywanie kosztownego i niebezpiecznego z powodów opisanych powyżej „eksperymentu medycznego” na 15 dzieciach, co nie miałoby żadnego efektu merytorycznego ani statystycznego.

5. Nakłanianie rodziców, których dzieci miały być poddane „eksperymentowi medycznemu” stosując ww. lek (Sativex), do zapłacenia za ten lek (ok. 2 000 zł/dziennie)!

6. Poprzez wstrzymanie możliwości podawania leku dzieciom ciężko chorym na padaczkę lekooporną, w sposób bezpośredni narażając zdrowie i życie tych dzieci.

7. Złośliwe w swej naturze niepoinformowanie rodziców ciężko chorych dzieci o możliwości tzw. wizyty receptowej i wskazanie jako jedynej drogi uzyskania recepty przetransportowanie takiego dziecka do Centrum Zdrowia Dziecka w czasie, kiedy wydane było oficjalne ostrzeżenie dotyczące warunków pogodowych spowodowanych wysoką temperaturą. Transport taki mógł narazić tak chore dziecko na śmierć.

Wyżej opisane fakty zostały ostatnio podane do wiadomości publicznej. W związku z powyższym wnioskuję i zobowiązuję Pana do:

Natychmiastowego wszczęcia postępowania kontrolnego wobec Dyrekcji Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, łącznie z jakimikolwiek innymi jednostkami im podlegającymi, na podstawie Ustawy z dnia 30.04.2010 r. „O instytutach badawczych” (art. 35) i w wypadku wykazania nieprawidłowości – do odwołania dyrektora CZD.

Ponadto zwracam uwagę, że postanowienia Art. 68. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności:

Punkt 1. „Każdy ma prawo do ochrony zdrowia”

oraz

Punkt 3. „Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku”

zostały przez Zarząd Centrum Zdrowia Dziecka złamane!

Zdaję sobie sprawę, że Naród polski może się wypowiedzieć odnośnie swoich przedstawicieli poprzez odpowiednie głosowanie w wyborach powszechnych, nie mniej jednak w tym przypadku chodzi o zdrowie i życie dzieci, a wyżej opisana sytuacja jest „stanem wyższej konieczności” i jakakolwiek zwłoka powoduje niepotrzebne cierpienia dzieci.

Jako podatnik i obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, który jest współwłaścicielem Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, oraz płatnik wynagrodzeń jego pracowników nie zgadzam się, aby moje pieniądze w tej karygodnej i skandalicznej sytuacji były używane do płacenia wynagrodzenia Członkom Zarządu Centrum Zdrowia Dziecka narażającym zdrowie i życie polskich dzieci.

Z poważaniem
Imię Nazwisko
Adres

W pierwszym rzędzie wysyłać do Ministerstwa Zdrowia:

kancelaria@mz.gov.pl

kontakt@kprm.gov.pl

listy@prezydent.pl

oraz do wszystkich mediów.

Pozdrawiam 🙂
Jerzy Zięba

18 sierpnia 2015 r.

[Edycja, godz. 13:33]

Wygląda na to, że kraj nasz zwariował. CZD wstrzymało podawanie leku dzieciom! To właśnie CZD zabroniło doktorowi Bachańskiemu wystawiania recept, to przez CZD dzieci nadal cierpią. To dlatego rodzice złożyli doniesienie do prokuratury. To CZD wyrządziło i nadal wyrządza krzywdę dzieciom. Dr Bachański leczył, a CZD zakazało mu leczenia itd. A tu… popatrzcie sami:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18586098,czd-idzie-do-prokuratury-dr-marek-bachanski-narazil-na-utrate.html

Widzicie, jak daleko są przygotowani iść, żeby zniszczyć każdego, nawet najlepszego lekarza?

Pozdrawiam 🙂
Jerzy Zięba

jerzy zieba

https://www.facebook.com/ukryteterapie

http://www.polacydlapolakow.pl

Obudź się, żaden system Cię nie uleczy. Systemowi nie zależy, by Cię uleczyć, lecz by leczyć bez końca (zyski farmacji). Kiedy to zrozumiesz, weźmiesz sprawy w swoje własne ręce i uleczysz się sam 🙂 Są metody, są sposoby:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/nie-plac-lekarzom-uzdrow-sie-sam/

 

Reklama

9 myśli w temacie “Brońmy człowieka! Centrum Zdrowia Dziecka niszczy dr. Marka Bachańskiego

 1. Panie doktorze, jestem z Panem. Na marginesie: nie do wiary, że marihuana lecznicza nie jest dostępna dla chorych np. na SM lub raka. Ilu ludzi może skorzystać z drogiego ekstraktu znajdującego się w kilku aptekach. Boję się, że i w tym temacie niedługo pójdziemy drogą Talibów.

 2. Mieszkam w Holandii i tu leczą marihuaną osoby starsze dzieci i psy! To magiczna jak wiele ziół substancja która pomaga już po kilku dniach.

  1. Tak, tylko tę magiczną ziołową substancję aktualni bogowie tej planety anektowali dla siebie, a ludowi każą truć się rakotwórczą chemią. Tylko ewolucja świadomości społecznej w poszczególnych krajach może tu coś zmienić. Holendrzy nie dali się tak mentalnie upodlić jak Polacy. Są wolni – więc z wolności korzystają. Polacy mają tyle wolności, ile sami ją od 8 lat lekkomyślnie („jakoś to będzie”) wygłosowali…

   Zresztą, sprawa jest szersza. Polacy są programowani w sposób szczególny: bardziej metodyczny i wyrafinowany niż inne nacje. Tu idzie walka o wysoką stawkę, bo Illuminaci – mając wgląd w listwy czasu – doskonale wiedzą, że iskra Wielkiej Zmiany wyjdzie od Słowian, i to… właśnie z Polski…

 3. Ja jestem ciekawa co by zrobił taki jeden i drugi minister gdyby to jego dzieci zachorowały lub kto inny w rodzinie ,po trupach bu szli żeby tym lekiem leczyć …..ale cóż oni się będą przejmować zwykłymi ludzimi za przeproszeń nie zdychaja a nie pozolą by ich wyleczyć …Jestem za tym żeby dali święty spokuj lekarzowi i pozwolili mu leczyć chore dzieci

 4. Doświadczyliśmy „profesjonalizmu” CZD, właśnie ze strony ekipy, która atakuje doktora Bachańskiego.
  Nie mieliśmy do czynienia z Panem Markiem. Na bazie skandalicznych działań wobec naszego Dziecka śmiem twierdzić, że decydenci tej placówki są niekompetentni i skrajnie nieodpowiedzialni, a o empatii wobec nawet najtragiczniejszych przypadków medycznych mowy być nie może. W polskiej służbie zdrowia w znakomitej większości się nie analizuje i nie konsultuje. A jednostki, którym się coś chce, natychmiast są eliminowane. I tak zapewne jest w tym przypadku.

 5. Medycyna jest obecnie kontrolowana przez mafie farmaceutyczną. Wszelkie innowacyjne i naturalne metody leczenia sa zwalczane i dyskredytowane. Marihuana ma wiele zastosowan w leczeniu. Dlatego dostala sie na liste nielegalnych roslin. Jak mozna robic rzeczy naturalne nielegalnymi ??? Marihuana jest rowniez bardzo efektywna w leczeniu roznych form raka (preparat pod nazwa „cannabis oil”). Obecne „terapie” raka polegajace na operacjach, chemii i radiacji maja „efektywnosc” rzedu 3%, podczas gdy optymalne metody medycyny holistycznej moga osiagnac wyniki wyleczenia rzedu 96%. Czemu wiec NFZ i Ministerstwo Zdrowia popieraja i finasuja szkodliwe metody ??? Bo tak chce mafia farmaceutyczna. To te same kompanie, ktore wywolaly WWI i WWII, finasowaly Hitlera i jego partie, i robily doswiadczenia na wiezniach w obozach. Jak mozna spodziewac sie od tych organizacji moralnosci ??? Dlaczego jednak lekarze, prasa, rzad, uniwersytety pozwalaja na taki stan rzeczy? Czy popieranie kryminalistow i oszustow jest moralne ??? dr Marek Roland, VERDE, Kanada / Polska

  1. Tak, słynny koncern IG Farben, który produkował Cyklon-B w Auschwitz, do dziś truje ludzi jako firma Bayer. Jego dyrektorzy, skazani na śmieszne wyroki w procesach norymberskich, po odbyciu „kary” wskakiwali na te same dyrektorskie stołki.

   Więc własnie, „jak można spodziewać się od tych organizacji moralności”?

   A delegalizacja dzieł Bożych w postaci roślin to już czysty diabelski obłęd matrixa. Oni chcą nawet Słońce zdelegalizować poprzez rozpylanie, zasnuwających ozdrowieńczą moc jego promieni, chemicznych emulsji.

   Na szczęście Polacy do zrozumienia głębszych rzeczy budzą się na razie od strony zdrowia (a raczej jego braku), bo to dotyczy wszystkich. Ludzie coraz już ostrzej widzą całą tę systemową fikcję – dla zmylenia przeciwnika zwaną „służbą”… „zdrowia”. Tak jak Platforma jest „obywatelska”, tak ich służba jest „zdrowia”…

 6. Zgodnie z nauką Pawła (1Kor 5,5) Kościół gwarantuje zbawienie za cierpienia; stąd psychiczna blokada katolików na sprzeciwianie się różnym sprawcom cierpień fizycznych i psychicznych.
  W katolickich audycjach radiowych czasem słychać księży chwalących ojców modlących się do Boga o choroby dla dzieci. Te „modły” ponoć zawsze są wysłuchane, ale czy przez Boga (Mk 16, 17-18) ???!
  Jak widać, ze składek na medycynę finansowane są zachciewajki wyrodnych rodziców i żądnych cudzych cierpień księży.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s