chemtrails

Wprowadzenie

Wojna się zmieniła. To już nie chodzi o narodowości, ideologie lub pochodzenie etniczne. To niekończące się serie walk pośredników walczących przez najemników i maszyny. Wojna i jej konsumpcja życia stała się dobrze naoliwiona maszyną. Wojna się zmieniła. Oznaczeni ID żołnierze uzbrojeni w oznaczoną broń i sprzęt. Nanomaszyny wewnątrz regulujące ich umiejętności. Kontrola genetyczna. Kontrola informacji. Kontrola emocji. Kontrola pola walki. Wszystko jest monitorowane i utrzymywane pod kontrolą. Wojna się zmieniła. Wiek odstraszania stał się wiekiem kontroli. Wszystko w imię uniknięcia katastrofy z bronią masowego rażenia. A ten kto kontroluje bitwy, kontroluje historię. Wojna się zmieniła. Kiedy walka przebiega podczas pełnej kontroli, wojna… staje się rutyną”.

Stary Snake z MGS4 (Guns of the Patriots) wypowiedział te słowa w 2008 roku i chociaż takie można odnieś wrażenie, nic w tej świetnej grze futurystycznego nie było. Zapomnij już o poprzednim wieku, pieniądzach, podatkach i prawie. Przygotuj sobie kieliszek wina, który szeroko otworzy Twoje oczy już za moment.

Świat się zmienił. Czy na lepsze? „Nie, jest gorzej”. Czy na gorsze? „Nie, jest lepiej”.

To, co widzisz na filmie, przedstawia, co się stało i dzieje w Twoim organizmie. To jest największy sekret na świecie, którego doświadcza każdy człowiek na Ziemi bez jego wiedzy. To jest enkapsulacja neuronu, synapsy lub innych zakończeń nerwowych nanobota. Symulacja podsumowuje ostatnie dziesięć lat tego, co się dzieje. Pozwala to na pełną kontrolę nad hostem, czyli Tobą.

„Podstawowa idea polega na zestawieniu nanodrutów połączonych do elektroniki w głównym cewniku tak, że będą one rozłożone w „bukietowy” układ rozmieszczony w części układu naczyniowego mózgu. Taki układ może obsługiwać duże ilości sond (w milionach). Każdy n-drut będzie używany do nagrywania w bezpieczny sposób elektryczną aktywność jednego lub małej grupy neuronów bez inwazji miąższu mózgu”.

Brzmi groźnie, nieprawdaż? Pewnie myślisz, że jestem nienormalny, ale ja nic nie wymyśliłem, tylko połączyłem informacje z internetu w jeden wpis. Nie oczekuję od Ciebie zrozumienia i wiary. To nie jest teoria spiskowa, tylko dokonany fakt i nie da się tego cofnąć. Jeśli 2% populacji myśli, 3% wydaje się, że myślą, a 95% prędzej umrze, niż pomyśli – to w której grupie jesteś Ty?

Chemtrails. Powody spryskiwania nieba

Chemtrails to ogromna i kosztowna operacja logistyczna. Można wymyślić wiele powodów, aby rozpocząć akcję spryskiwania nieba przez samoloty. Jeśli nie wiesz, jak wygląda niebo po spryskaniu, to sprawdź w wyszukiwarce. Google images: chemtrails.

Globalne ocieplenie
Typowy powód, na który biorą się głupcy w rządzie. Musimy walczyć w tajemnicy z problemem „Globalnego ocieplenia”. Ten haczyk wystarczy na większą ilość populacji, ale jeśli jesteś mądrzejszy to może to Ciebie przekona:
Globalne ocieplenie (ponownie)
Musimy kontrolować emisję promieni słonecznych w celu zapewnienia lepszych plonów. Jest to część żywnościowego programu kryzysowego. Podobną bzdurę może tylko polityk łyknąć, ale chyba nie Ty?… No to może:
Przegrzewanie atmosfery
W celu sterowania huraganami, trzęsieniami ziemi górna atmosfera musi być lepszym przewodnikiem dla takich instalacji jak HAARP, dlatego należy spryskiwać barem i aluminium. Zaraz, zaraz, przecież HAARP to zupełnie inna bajka. No dobrze ale…
Zmiana klimatu i pogody
Aby pomóc lub zranić uprawy, utrzymać niebo jasne dla dużych wydarzeń (np. olimpiad), spowodować tajfun, sterować Super burze, itp. Hahaha. Bzdura, co nie?
Rozsiewanie nanowłókien
W celu instalacji w każdym człowieku BioAPI poprzez nanowłókna. Włókna te nie mogą być wprowadzone do produkcji żywności lub podane w inny sposób, wykorzystanie całej populacji będzie trwać wiecznie i nie będzie się skutecznie propagować. Jest o wiele łatwiej po prostu spryskać wszystkich jak owady. Może być?… Nieważne, ale o tym właśnie jest ten wpis.

Poniżej w uproszczeniu schemat blokowy, jak to się odbywa.

Nanowłókna

To właśnie one spadają na nas. Nie ma opcji, żeby ktoś ich nie miał w sobie. Również Ci, którzy to robią. Są one mechanizmem transportowym, których celem jest dostarczenie przesyłki BioAPI. Tak wyglądają nanowłókna z przesyłką, które za moment sam wyciągniesz z własnych ust.

Faza BioAPI

BioAPI jest potężnym narzędziem i zapewnia pełną kontrolę nad każdym człowiekiem na świecie. Rozumiem, że jest to trudne do zaakceptowania, ale chcę Tobie powiedzieć, że tak po prostu jest. BioAPI możemy podzielić na dwie fazy. Pamiętaj, że 99% ludności naszej planety znajduje się w fazie pierwszej.

Faza 1:
– wymuszenie wypowiedzenia czegokolwiek na żądanie (Direct-to-Speech)
– możliwość wprowadzenia myśli w czasie rzeczywistym (Suggest-to-Subconscious)
– możliwość obserwowania tego co widzisz
– możliwość łączenia się z umysłem dla jednoczesnej koordynacji i odpowiedzi
– możliwość wyłączenia pamięci krótkoterminowej
– możliwość kontroli kogokolwiek bez jego wiedzy (Direct-to-Motor-Control)
– możliwość czytania myśli
– możliwość odczytania geolokalizacji hosta (Ciebie)
Faza 2 (ciekawsza):
– możliwość sterowania emocjami w czasie rzeczywistym (Emotion Mirroring)
– możliwość monitorowania i wpływania na niezliczone funkcje organizmu (General Monitoring)
– możliwość generowania efektów dźwiękowych przez hosta
– możliwość generowania dowolnych snów, które będą się Tobie śniły
– możliwość generowania fizycznego bólu i przyjemności

Choroba Morgellonów

W polskich mediach określana mianem „morgellonka” – rzekome schorzenie skórne mające charakteryzować się szpecącymi ranami, obecnością na skórze i pod nią różnokolorowych włókien nieznanego pochodzenia oraz odnoszeniem przez pacjenta wrażenia pełzania robaków pod jego skórą. Liczne przypadki takiego stanu odnotowano u pacjentów w stanach Teksas, Floryda i Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Zdania naukowców na ten temat początkowo były podzielone.

Takie informacje podaje Wikipedia, ale prawdą jest, że ten problem pojawił się dopiero po spryskiwaniu nieba nanowłóknami. Czym dokładnie jest Morgellons? Jest to efekt pozbywania się włókien przez organizm. Jedyną drogą do ich pozbycia się jest przez skórę. Niestety włókna są zbyt duże i pojawiają się skórne problemy.

Prawdziwe przykłady nanokontroli w życiu

BioAPI w Fazie 1 (Direct-to-Speach). W tym filmie zobaczysz reporterkę, która nie może poprawić własnej wymowy. Wydaje się jej, że ma jakiś problem z krtanią, ale tak nie jest.
Film nr 1: kontrola wymowy

Jakiś czas temu miał miejsce głośny incydent w Wielkiej Brytanii, gdzie dwie Szwedki rzuciły się na ulicę i zginęły. Jedna po drugiej. Nikt nie może tego zrozumieć.
Film nr 2: kontrola umysłu

Fizyczny dowód na istnienie nanowłókien w Twoim ciele

Jeśli dobrnąłeś do tego miejsca, to zrób sobie w tej chwili pierwsze dobrowolne i proste doświadczenie na potwierdzenie tego, o czym mowa, zamiast dalej żyć w nieświadomości. Wyczyść dokładnie swoją jamę ustną i weź łyk czerwonego wina. Rozprowadź trunek po języku i po chwili delikatnie spluń do zlewu. Gołym okiem zobaczysz pręciki i ich kłębowiska. Zbierz je i sprawdź pod mikroskopem. Jeśli nie wyraziłem się jasno, to tu masz dokładne wskazówki krok po kroku, jak to zrobić:
BioAPI physical fibers evidence.

No, dalej! Na co czekasz!? Aż ci w telewizji powiedzą?… Przekonaj się sam na sobie. Każdy wie, że czerwone wino zabarwi wszystko. Bez różnicy, czy jest to koszulka, obrus, czy ko-polimerowe nanowłókno.

Dlaczego?

To jest trudne pytanie. Ludzie, którzy to robią starają się przeforsować biblijne zasady na populacji (włączając ich samych) poprzez technologię. Dla przykładu 7 grzechów głównych. Dzięki BioAPI idzie wyliczyć i sprawdzić, jaki jest problem z Tobą. Być może za dużo jesz, kłamiesz, robisz coś, na co ONI nie pozwalają. Stajesz się bezwartościowy i trzeba Ciebie poprawić albo ostatecznie wyłączyć.

Kim są Oni?

Ta sama grupa osób, która przyniosła ludzkości HIV pod koniec 1970 roku.

Zakończenie

I co?!… Zatkało kakao?

Dla zainteresowanych: Your BioAPI and a small experiment in insanity…

Na koniec OST z Metal Gear Solid: Guns of the Patriots.

źródło: thaiblog.dev-control.com

Polski przykład: Grzegorz i choroba Morgellonów w praktyce:

Wiadomo, że PO, PSL, SLD i Twój Ruch to partie wprowadzające w Polsce Nowy Porządek Świata (NWO). Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jaki jest stan świadomości na ten temat Prawa i Sprawiedliwości – partii kreującej się na opozycyjną wobec Globalnego Systemu Kontroli i Zniewolenia? Ich głosowanie 24 lipca 2015 r. za wprowadzeniem przymusowych szczepień stawia ich „opozycyjność” pod dużym znakiem zapytania…

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/25/pis-to-nwo-prawo-i-sprawiedliwosc-za-obowiazkowym-szczepionkowym-holokaustem-polakow-zobacz-imienna-liste-glosowania/

Czy Prawo i Sprawiedliwość wie o ludobójczym (zbrodnie przeciwko ludzkości) programie codziennego rozpylania nad naszymi głowami chorobotwórczych i śmiercionośnych chemtrails? Czy Prawo i Sprawiedliwość wie o eksperymencie indukowania Polakom nanochorób, w tym choroby Morgellonów? Jeśli nie wie, niech się dowie i wypowie. A jeśli wie, dlaczego w tych tematach milczy?…

TAW

Czytaj również:

83 myśli w temacie “Prawda o świecie, w którym żyjesz, jest bardziej przerażająca, niż jesteś w stanie to przyjąć. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Chemtrails, nanowłókna, nanoboty i choroba Morgellonów

 1. Niesamowite informacje, bardzo zainteresował mnie ten temat. Czy zna Pan jakiekolwiek sposoby, aby uniknąć wchłaniania tego w siebie, lub przynajmniej zminimalizować ?

  1. Co do szczepionek, to najlepiej się nie szczepić 😉 , a co do chemtrails, to tutaj jest trochę o zapobieganiu:

   Poza tym Natura, Natura, jak najwięcej kontaktu z Naturą, z leczącym biopolem planety: zintegrować swój system energetyczny, swoje pole magnetyczne z polem magnetycznym planety. Czyli jak najczęściej chodzić na bosaka, przyjmować jak najwięcej naturalnych warzyw, owoców, ziół.

   Trend jest obecnie taki (i w najbliższych dziesięcioleciach będzie się rozwijał), że ludzie uciekają z miast, osiedlają się w ich pobliżu lub zupełnie emigrują na wieś. Życie w mieście z roku na rok będzie stawało się coraz trudniejsze – i to właśnie z roku na rok będzie wymuszać na ludziach zmianę postaw.

   W najbliższych dziesięcioleciach miasta albo się zazielenią, albo będą powoli pustoszeć. Zmieni się wektor pędu „za chlebem”: z pędu na miasto na pęd na wieś.

   Musimy – jako Ziemianie – zastopować firmę Monsanto i odzyskać dla siebie naturalne nasiona: przede wszystkim leczący ORKISZ. Bo to, co znamy pod nazwą „pszenica”, już dawno nią nie jest:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/06/27/pszeniczny-brzuch-czyli-nie-bedziesz-zdrowy-dopoki-nie-odstawisz-pszenicy-i-to-pod-kazda-postacia/

   Jedyny ratunek na choroby to wzmocnić swój system immunologiczny. A tego dokonać możemy jedynie w Naturze 🙂

   Z wynalazków zaś technologicznych polecam wspominany w filmie biorezonator zapper produkcji pana Jana Taratajcio:

   http://www.monitor-polski.pl/zapper-eliminacja-bakterii-wirusow-plesni-grzybow-i-pasozytow/

   Pozdrawiam 🙂

   1. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, jestem trochę spokojniejsza, ponieważ od około 5-6 lat picie wielu różnych ziół jest u mnie na porządku dziennym, ich nie zawsze dobry smak wspomagam herbatkami owocowymi, warzywa i owoce jem w dużych ilościach, wyroby z pszenicy zminimalizowałam niemal do zera i bardzo to moje zdrowie sobie chwali.Od około 11 lat pod wpływem wypadku bardzo podniosła się moja świadomość oraz od tego czasu bardzo mocno odczuwam przepływ energii kundalini, poza tym jestem bardzo starą duszą i wiele spraw opisanych na Pana blogu nie jest mi obca.Jeżeli chodzi o chodzenie boso to tylko w ten sposób chodzę, gdy jednak muszę wyjść z domu i założyć obuwie to jest to dla mnie bardzo męczące- nie zakładanie, ale poruszanie się w butach. To wszystko tak tylko w wielkim skrócie. Pozdrawiam serdecznie.

   2. na Yt znalazłem film gdzie taratajcio ze swoimi jasnowidzącymi mówi” że ma eliksir zabezpieczający przez chemitrails” wiec jak ktoś chce się zapoznac lub rozwinąć temat moze zagłębić się bardziej…

   3. W jaki sposob można zamieszczać zdjecia i filmy na TAW ? Może ktoś podpowiedzieć ? Bo chciałem wrzucić zdjecia podczas pracy chembustera i przed, każdemu wyjdą oczy…

   4. WordPress chyba nie umożliwia niestety standardowo takiej możliwości.

    Najprościej byłoby zamieścić foty np. na http://tinypic.com/ i dać linka do nich.

   5. Dziekuje bardzo 🙂 CZasem jak pracuje z ludzmi energia to widze
    rózne urzadzenia ( wieksze lub mniejsze ) ktore steruja czlowiekiem i usuwamy je . Dziekuje za potwierdzenie Poprosze o kontakt chcialabym porozmawiac joannaaccess@gmail.com .Pozdrawiam serdecznie

  2. nie głosować na PIS ani na żadną opcję wymieniona przez autora tego tekstu. Przeczytałem pierwszy artykuł i zatkało kakao propisdowską propagandą…wszystko jest możliwe, każda teoria spiskowa, ale nie mieszajmy wyborów i świętych z pis, wszechmocnych z po, prostytutki z psl, ułudzonych z sld i pozostałych z partii satelitarnych jak palikot i reszta oszołomów…nie wykluczając POtanica petru

  3. kto pisał ten artykuł? dr. Jaśkowski, bo mądre informacje i fakty, które powinien znac w sumie on reszta lekarzynek to ciemne bydło, serwujące chorym na nowotwór chemioterapię lub radioterapię, mająca na celu zabić w człowieku organizm i układ immunologiczny, by zrobić z niego roślinę. Potem skasować na niepomagające leki i zabić. Pytała Pani jak się zabezpieczyć, więc poniżej pisze to, co sam robię:

   – maska lakiernicza jednorazowa z włókniny podczas wychodzenia na dwór;

   – w domu koniecznie filtr hepa – mają takie już od 1000 zł, bardzo wydajny, mam taki w mieszkaniu w bloku i nie musze otwierać okien, bo wieje bardzo ładnie czystym powietrzem, jak jest goraco włączam klimę, której wiatrak z chłodniać mam na balkonie;

   – piję zabroniony w Polsce MMS – Jim Humble;

   – piję także srebro koloidalne, które wg. zapewnień ludzi znających temat robi zwarcie w strukturach nanobotów, ponieważ są pokryte srebrem i dochodzi do zaburzenia ich przepuszczalności;

   – stosuje biorerzonator od J. Taratajcio, który powinien spowodować spięcie w działaniu nanobotów; można też zamówić 100 hrc mocniejszy na 12v, ale ja mam na 9v nunczako i wkopuję go czasem w ziemię, by ładować się energią orgonalną;

   – pić tylko wodę po odwróconej osmozie, nie gotować chlorowanej h2o, ponieważ chlor i szkodliwe związki wody po gotowaniu są bardziej toxyczne, filtr ro7 dobrej klasy to 520 zł – śmiech nie cena i ma mineralizator, więc nie tylko martwą wodę daje, ale i ożywioną. Można też pić biologicznie czystą i dodać 2 łyżeczki soli himalajskiej na 4 litry wody czystej biologicznie, wówczas jest ożywiona;

   – owoce, warzywa trzeba na noc moczyć w wodzie, by puściły szkodliwe subst. Nie pić wody z kranu!!! jak mówił kiedyś pewien idiota z łódzkich wodociągów: „woda jest czysta i bezpieczna….” – imbecyl, nikt więcej!!!

   – nie należy używać fluoru, tym bardziej w paście do zębów, ponieważ fluor jest toxyczny, jak i ołów, więc należy się go pozbyć w pastach, mammy go już dość w zyciu, zębom nie jest aż w takich ilościach potrzebny;

   – zęby można myć kurkumą lub pastą ziołową z glinką, np. z ziołowych sklepów, ale nie z dużych firm, tylko mało znane manufaktury, które nie dają chemii i mają któtki okres przydatności.

   – polecam mazidło, które wnika na głębokośc 1 cm w tkanki do lustra wody i działa na zasadzie nowej informacji dla DNA, ziołowe bez chemii, w Polsce jest produkowane od niedawna (źródło: Monitor Polski youtube – taratajcio)

   – witamina c w dawce min 800 mg dziennie sam tak robię i jem tez pestki z moreli – nasiona ok 10 dziennie lub pije olej z estek moreli z zielarskiego sklepu.

   – olej lniany od nowaka k. wrocławia tłoczony na zimno VIS NATURA, otwarty przez rok nie jełczeje, bez gmo z polskich zbiorów. – znalazłem go dzięki p. profesor dającej wywiad w niezależnej telewizji.

   To tyle.

   Ps. Jeśli ktos ma dziecko chore na autyzm lub hiv, proszę o kontakt.

   1. dobry wieczór Moniko, podałaś numer holenderski czy posiadasz też polski ?, jutro będę w Nl więc mogę zadzwonić do Ciebie z holandii na podany numer jeśli jest poprawny. Ponieważ ta numeracja wyst w Nl

   2. Sorry ale glupota jest ze warzywa lub owoce uwolnia substancje szkodliwe lezac w wodzie cala noc… bzdura…wez sobie zrob experyment i wyhoduj jakiekolwiek warzywo na skazonej wodzie? i co ? i tez wyrosnie …zabarw wode farba do wlosow i wloz tam cebule zeby puscila szypiorek albo kapuste to sie przekonasz… Warzywa najlepiej niestety samemu hodowac albo kupowac od kogos zaufanego i kogos kto podlewa to czysta woda …nie wiem z gor ze zrodel, a nie z ogolnych rur czy tam kanalizacji, bo tam samo gowno plywa …niestety jak nie mieszkasz z dala od cywilizacji to bedziesz jadl swinstwo tak czy siak.

   3. @Terchawk,
    jeśli ma Pan ochotę, proszę napisać artykuł i przesłać jako komentarz, chętnie spopularyzuję, umieszczając jako wpis na blogu.

   4. ..a Pastafarianie rządzą Wszechświatem…Ramen ! buahahhaha!!!! co to za stek bzdur ?

  4. Najlepiej zasiać panike i przyswoić sobie, że to nas zabija lecz problem dzisiejszej ludzkości tkwi w tym, że wierzy, ale nie w to co trzeba… Bóg jest jeden, a wszyscy Ci którzy zostali wyróżnieni to święci, ale oni zrozumieli, że są dziećmi Bożymi bo każdy z nas jest a jeżeli myślicie że Bóg stanie przed wami i pione wam da to się mylicie. Ja zrozumiałem to dopiero, gdy zaczołem igrać z losem i zatraciłem się a wtedy gdy wiesz że źle szedłeś, czujesz, że ktoś chce Cię skłonić lub skusić do tego co najgorsze … No właśnie w tym momencie gdy zrozumiesz to wszystko, możesz poprosić noi właśnie jeśli uczyłes się byłeś fer i ryzykowałeś inaczej poznawałeś świat i trzymałeś się zasad które przestrzegali wszscy żyjący i dalej chcesz poznawać. Otrzymujesz nagrodę a zarazem piętno, bo miełeś dobrze i uświadamiasz sobie ty jesteś wyróżniony, lecz każdy kto nie wie co się dalej stanie brnie w kierunku upadku… A dusza jest i dla niej będzie nagroda lub kara, a my mamy pomóc tym którzy tą dusze mogą stracić

   1. kolejny internetowy głupek czy świadek jehove ??? w 1939 chyba ten jego ” bóg” był pijany bo tez wołali, błagali ale nikomu nie pomógł w obozach. Wówczas dla tysiecy lub milionów ludzi bogiem był wujek Adolf Hitler… i pewnie nadal jest bo innego nie poznali, jednak sekta swoje pierdoły głosi i nawija” wierz…módl się i pracuj za 1200zł będzie ok” po smierci….

   2. Wiesz jak ktos Boga nie ma to wtedy musi sie zaslonic filtrami ze wszystkich stron i chodzic w masce .Dostosowac tez diete tybetanko ,chinsko papuaska zeby przezyc .

    Pytam wiec po co ma zyc w takim swiecie ?
    Bez Boga w masce i z filtrami w oknie 😉
    To ma byc calkiem normalne i racjonalne zachowanie ? ale kiedy mam Boga to juz jestem wariat ! 😉

   3. Przestań pejsaty Goiu przynudzać o swoim Bogu z talmudu. Tu jest Polska, pora sie obudzić , zrobić rachunek sumienia np. Czy jestem taki głupi i nie wiedziałem , że zamiast na Polaków na pejsow głosowałem …
    – Wałęsa znany jako agent Bolek, na prawdę to Żyd pod nazwiskiem Wałęsa a naprawdę Lejba Kohne
    – alkoholik Stoltzman to znany Kwaśniewski Aleksander ex prezydent
    – debil Komorowski , którego ojciec po śmierci ukrywającego go chrabiego przejął jego nazwisko to też Żyd !!!
    Zawsze głupi Polacy wybierali ukrytych pejsow
    – duda ma zonę kornhauser z domu tez zydowkę a kim jest tak naprawdę… Goiem zyda Kaczyńskiego ?? Czy kolejnym ukrytym pejsem a może nanobotem, poczytajcie o czipach w głowach władców np Napoleona, oraz o smolensku i Niemcach. O strąceniu samolotu Rosji przez statek powietrzny a nie Turcje… O 4 rzeszy, o podbiału, czarnuszkę zielu jaskółczym i tym co leczy nie zabija jak radio i chemio terapia..
    Pijcie srebro monojonowe, koloidalne, ormus, krzem z borem a na reumatoidalne zapalenia oraz osteoporozę BORAX !!!!

   4. No for NWO pisze:kolejny internetowy głupek czy świadek jehove – naucz się pisać a potem wypowiadaj się

   5. coś w tym jest .z góry przepraszam za pisownie.,Ale .czym jest dusza ,.bóg w jakiej formnie
    czym jest wolna wola ../ czasem to co sie wydaje białe jest czarne.
    a co jeśli nas stworzyło zło ciemność .szatan .. a słonce to zupełnie co innego .
    ORGANIZACJI czarnej mafia ,Szataniaki pod płaszczykiem Religi . przekręcili biblie na wspak . a wszystkie mniejsze wierzenia a zarazem informacji ludowe punkty kultu starli w proch
    jednak Jezus powiedział .kto szuka ten znajdzie .będzie mu dane .
    ten świat morze nie jest nawet nasz .jesteśmy możne turystami ..,jesteśmy podróżnikami .
    jezus dał nam przesłanie .ale te przesłanie próbowano wypaczyć .
    i tak wszystko na odwrót ..Maria Magdalena miała stać na czele kościoła jako papież . to z porządnej kobiety zrobili prostytutkę . odwrotności .. to przez setki lat trzymał sie tej zasady
    na wszelki wypadek na podstawie bubli powstaje odwrotność chrześcijaństwa ..islam ..
    ludzie oświeceni sa byli tępieni. teraz zalewa się taka masa informacji świat ze nieliczni się odnajdą./
    Jezus ostrzegał przed tym ..oczywistsze tak przekręcili znaczenie na opak.
    Jezus wyprzedził kopców z świątyni .. a teraz najlepszy interes to prowadzić świątynie .maszynka do pieniedzy.. cołaska .. a teraz cennik ..
    chi al bym powiedzieć ze to nie jest czcze gadanie .sa tak mocne dowody na to .,,
    wiele starych religie fajnie opisuje boga i dusze . a piekło pochodzi od słowa pieklić się
    .. biedziesz draniem trawisz do takiego mniejsca . będziesz ws rud swoich.
    sa nawet opisy świata przed potopem w innych religiach ..co było przed stworzeniem ..
    . 2 wojna swiatowa .kościół ewakuował do brzyli korytarzem przez rome 40 tysiecy zbrodniarzy do am.łacinskiej . obozy zagłądy .. gaz cyklon B tylko 10 procent bylo produkowane w niemczech . reszta była produkowana w USA w fabrykach bodajże rokefelera .. co dziwniejsze dostawy pływały systematycznie z immunitetem do Niemiec .
    dlaczego niemcy do ostatniej cegły .bombardowali warszawe.mimo tego ze te sily mogly byc gdzie indziej lepiej pomocne, zdrada angli .nieoficjialne porozumnienie angli z niemcami i anglia z zsrr // anglia byla bezbronna hitler mugl zajac anglie bez problemu . mial tam w gotowosci przygotowane oddzialy . prosze poczytac . dowody sa poterzne ,..kto finasowal NSDAP .. aLIANZ ubezpieczenia sprzedawali ludziom jako gwarancjie do opozu . zaglady z zapenieniami . do tej pory firma prosperuje … experymenty .// mało kto jest swiadomy na jakim poziomie stała uwczesna trransplantacjia ..przez piec lat niemcy zrobli tyle testuw .ze opisy zolnierzy w listach do rodziny .czy pamnietnikach sa szokujace . .krew z eskrzyplocza wtlaczali ludziom … to wszystko bylo w 45 roku . jaja swisnkie przeszczepiali ludziom . swinska noga funkcjonować u człowieka przez jakis czas . szczepionki na długowieczność ….

    MATRIX ..
    czemu nigdzie niema oryginalnego nieobrobionego programami graficznymi zdjęcia ziemi z kosmosu ..CZEMU,,
    DLACZEGO AMERYKANIE zrobili około 100 detonacji bomby atomowej w strato swerze . i prosze porównać z dziura ozonowa .. co amerykanie popsuli
    GMO ZARCIE //bzdura totalna .jak ktos ./niebede sie zagłebiał .w temat prosze poczytac .
    GMO NIEDANE WIĘCEJ POŻYWIENIA W Dłuższym czasie .
    DLACZEGO SETKI JAK NIE TYSIACE STATKUW WYZUCA JEDZEnie do oceanu. .
    jeszcze ciekawe // pieniadze oparte na zborzy . okres przed wojenny niemcy.
    pozdrawiam i przepraszam za pisownie .potm poprawie

   6. kościół to organizacja szatani styczna ,wszystko przekręcili odwrotnie.a stare wierzenia i wiedzę ludowa na stosie puścili w niebo..
    mieli być pasterzami owieczek ,a stali wilkiem w owczej skórze .
    świat potrzebuje zmian .świadomość społeczna podniosła się ..ale zaraz spadnie gdyż już zaczęło sie ogłupianie ludzi.produkcjia baranuw na mieso armatnie,,
    jaki mechanizm zbudowali . za nasze pieniadzie utrzymujemy te machinę która nas zniewala upadla/
    ide pieniadza opartego na zlocie . .BY pieniadzie sluzyly ludzkości .. a teraz ludzkość służy pieniądzom/.
    internet tworzyły społeczności z celem informacji dla każdego .
    niesamowity wysilek społeczny został zagrabiony .wpakowany w korporacji ,i teraz h…j
    na zachodzie jusz dawno budowali ośrodki do kontroli przerywu informacji . stoją 6 piętrowe budynki .

  5. Tak znam, robić to co najbardziej zinformatyzowany i techniczny naród w Azji – Japonia. Maseczki chirurgiczne, nie przepuszczają nanowlokien , proste rozwiazanie, kolejne to
   – gęste firany na oknach
   – zamykanie okien na noc/ wbrew temu co piszą i mówią debile z tyt. Profesorów czy żydowskich ministrów , popierających pedofilię, jak pisze Talmud ( dziewczynka w wieku 9 lat nie jest juz dziewczynką to jest kobieta..) itd. Nie należy robic tego co zalecają lub tez nakazują lekarze.. Jak idziesz do ” specjalisty” to słyszysz jak coś pana swędzi to do psychiatry damy skierowanie… A psychiatra to kolejny debil nie mający pojęcia o geoinżynierii…
   Polem magnetycznym możesz włókna wydalać ale musisz poszukać specjalistów… Np Jan taratajcio
   – pij mms jim humble
   – używaj minerały min 80 dziennie znajdziesz je w suplem dla koni
   – pij srebro koloidalne i monojonowe
   – psikam ciało ormusem( to złoto) pomaga na
   bezpłodność i powoduje wysycenie organizmu wlasciwym składem, srebro podobno powoduje zwarcie w str nanowlokien
   – używaj biorezonatora np 9v lub 12v to tez pomaga i zabija bakterie wirusy itd
   – pij minerał chelatujacy met ciężkie jak/ ołów, rtęć, kadm, strony itd omija nerki i wątrobę nazywa się zeolit. ( fachowcy) go nie polecają , polecają za to pyralginę zwłaszcza jeden sławny profesorek, ktory był jej największym przeciwnikiem, po otrzymywaniu świadczeń z polfarmy nagle zaczął zmieniać zdanie oraz kochać pyralginę, tacy są ci pejsaci fachowcy…
   Jedni zabijają Stalina a kolejni rozsypują nanowlokna.
   – chelatacje EDTA to tez są moneraly, które wiążą met ciężkie omijając nerki i wątrobę , po 18 chelatacjach pozbywasz sie zwapnienia żył itd polecam pewny środek i nie szkodliwy jak radio czy chemio terapia, która zabija zdrowe komórki…
   – unikaj szczepień jakichkolwiek, moja partnerka odmówiła szczepień by pełnić funkcje w znanej firmie stryker, bo wie ile trucizn chcieli jej zaaplikować a szczepionka nic nie gwarantuje oj przepraszam gwarantuje powikłania i bezpłodność …. Popatrz gardasil victoms ytube
   – olej z cannubis CBd i oczywiście thc nie to badziewie z polski tylko z cbd
   Żadnych ryb i picia z plastiku
   – woda tylko po osmozie i ożywiona np za pomocą płytki z neomagnesami polecam energetix
   – neomagnesy na ubranie lub branzoletki z neomagnesami… Poczujesz dopływ energii obrał zmęczenia ale min 3600 gaussów
   – żadnej sałaty, pomidorów, mięsa z zachodu zwłaszcza z Holandii tu leją. Je kilka razy dziennie pestycydami i nie tylko atestowanymi ale i z żydowskiego koncernu Monsanto , ktory produkuje rakotwórcze i mutagenne pestycydy….
   Holandia to Toxyczne wieś która nie ma nic zdrowego a chemię leja jak wodę na jabłka, gruszki, pomidory, truskawki, zwierzęta karmią GMO kukurydza i ziarnami przebić etc. Polecam z polski od małorolnych…

   1. Witaj, No for NWO, proszę o kontakt. o.ewelus@gmail.com jestem zainteresowałeś mnie tymi suplementami dla koni. Czy mógłbyś rozwinąć temat. Jakie dokładnie stosowałeś i w jakich dawkach? Bądź proszę o kontakt na mail.

    Pozdrawiam serdecznie🌻🌻🌻

   2. Polecam idea posiadania 1 hektara.Jak sami nie zaczniecie lapami wytwarzac i dbac o srodowisko tylko z lapczywoscia zrec kredyty ,konsumowac bezmyslnie i truc bez umiaru srodowisko to krotki bedzie Wasz zywot.

  6. Roznego typu zlogi, sluzy itp; wytraca z naszego ciala KOLENDRA (nasiona) _ po lyzeczce proszku brac rano przez pare tygodni, skrzyp chroni przed aluminium, olej z nasion czarnuszki oczyszcza ze sluzow… zawsze to cos…
   aha, kolendra wytraca i usuwa metale ciezkie…

 2. Ciekawy artykuł, choć osobiście nie sądzę, aby było to aż tak jawne działanie. Ostatecznie chemtrails są obserwoawane praktyczne na całym świecie i w końcu jakies dane co do charakterystki ich opadu na ziemie muszą być w posiadaniu bardzo wielu laboratoriach w różnych krajach. Ktoś musi wiedzieć, czym wypełnione jest powietrze którym oddychamy. Ja osobiscie uważam, iz bardziej prawdopodobne jest takie wyjasnienie: „Opryski aluminium są odpowiedzią na powiększanie się dziury ozonowej, a co za tym idzie wzrost promieniowania UV. Dlatego stosuje się opryski, które mają wytworzyć „tarczę” absorbującą część promieniowania. Innymi słowy – w jakimś stopniu zastąpić naturalną powłokę ziemską. Wspomniane działania zaaprobowano
  (o ile mnie pamięć nie myli) w połowie lat 90. Stosuje się je na całym świecie – od USA przez Rosję aż po dalekie Chiny. Prosta kalkulacja – od zwiększonego promieniowania i chorób z nim związanych może umrzeć więcej osób niż od niewydolności oddechowej.
  Ot i cała tajemnica. Ale za tym idzie jeszcze konieczność wprowadzania GMO, jako kluczowych dla światowej gospodarki żywnościowej gatunków roślin odpornych na zwiększone ilości aluminium w atmosferze i glebie.
  Potwierdzeniem tego scenariusza moze byc oficjalny dokument Federalnego Urzędu Patentowego:
  http://www.uspto.gov
  Najpierw trzeba wejśc w Patents, później w Patent Search i w Patents Number Search wpisać 5003186. Oficjalnie projekt nazywa się THE SHIELD i wszedł w życie w 1995 roku.
  Początkowo mieli używać srebra, ale ze względu na koszty stosują w opryskach silnie rakotwórcze aluminium.
  Tak więc kontrola umysłów – owszem, mozliwa, ale wg mnie na razie wystarczają finansowe granty, propaganda, medialne pranie mózgów, politpoprawność i kultura masowa.

  1. Jest to niestety „aż tak jawne działanie”. To niestety się dzieje na naszych oczach, tu i teraz. Głodna gadka z dziurą ozonową to oficjalna wersja propagandowa amerykańskich i unijnych depopulatorów. Nie dajcie się na to nabrać. Oni to wszystko zaprojektowali już dużo wcześniej, przetestowali to wojskowo, a teraz z całą bezwzględnością realizują na żywych ludzkich organizmach. Dla nich to tylko kolejny „naukowy” eksperyment. Dla nich nie ma znaczenia, czy meczą szczura czy osobę ludzką.

   Ciekawostka: W najgorętszych dniach ostatniotygodniowych upałów… nie rozpylali…

   1. Prosze przeczytac „Protokoly Medrcow Syonu” i nie wierzyc w brednie, ze to falszywka. mozna w pdf znalezdz na google.

   2. ja bym tym całym chemio się asz tak nie przejmował . widzę wszyscy trąbią o tym a to jest chyba taki chwyt zęby odciągnąć was od prawdziwych problemów. czy ktoś słyszał o plastiku w rzekach możąch . o hemi srodki antykoncepcyjne antybiotykach których oczyszczalnie nie sa w stanie odfiltrowac/
    wszędzie plastik .. kto go dopuścił do użytku.. w procesie tłoczenia butelki drobinki plastiku zostają w butelce gdzie ląduje woda .. poczytajcie o masach plastiku ścierającego się w dryfie oceanu .
    badania zawartosi plastiku w miesie rybim . zawartos plastiku w soli morskiej ..

    „Protokoly Medrcow Syonu/ sa bardziej dokladne plany / jak znajde wrzuce tam jest wszysko opisane z konretna dokladnoscia ..
    ciekawe dokumenty są na temat zanieczyszczen .z lat 60 tych .. jak ma sie ograniczac w europie możliwości oczyszczalni ścieków .jezeli jusz jest oczyszczalnia to ma złe funkcionować ..
    wszystko jest objaśnione .. zeki maja byc zatrute . zeby ograniczysdostemp do czystej wody .rzeby społeczeństwo niemogło być samodzielne

  2. zgadzam się. szczerze, od tego całego tekstu tu i tam głowa mnie rozbolała. najlepiej mniej wiedzieć i żyć normalnie. bedzie, co będzie. ja mam dwóch wspaniałych zdrowych synów i to jest najważniejsze i wiara jest ważna. gdyby nie wiara, nic by nie istniało. ja tylko chcę i pragnę, żeby za życia mojego i moich dzieci nie było wojny, boje się jej.

   1. Dziś ” masz zdrowych synów dwóch” jutro jeden zrobi Busch, potem minie wiosna, lata i odejdzie dobry tata…
    Potem dziecko zachoruje/ lekarz go chemią toruje. Teraz jeden i ostatni może ktoś go wyrwie z matni….
    Niebawem zachorują, możesz temu zaradzić / fluor, olej słonecznikowy, rzepakowy, miód rzepakowy, kondony, cukier, sól , pepsi, woda z kranu poddana obróbce termicznej itd..
    Możesz temu zaradzić używając;
    – srebro koloidalne swojej roboty,
    – w nocy zamykaj okno w sypialni zwiększ co2
    – używaj soli mołdawskiej czerwonej nie himalajskiej
    – olej lniany bis natura z O2
    – miód z pierzgą, proponujemy, wrzosowy, spadziowy ale ze spadów owadów ciemni ludzie!!!!!
    Wyst tylko w górach!!!!!
    – smalec i olej kokosowy do smażenia nic innego żadnej margaryny!!!!!
    – mazidło Jana
    – nunczako biorezonator
    – srebro i zlotomonojonowe
    – krzem z borem
    – BORAX
    – zeolit do chelatacji!!!! 3x dziennie 1 gram Ew zwiekszyć w czasie grypy do 3 gr 3x dziennie
    – kurkuma olej lniany i pieprz wymieszać i wypić
    – olej z cannubis cbd + THC
    – pokrzywa zrywana po pierwszym majowym deszczu
    – mniej mięsa i jedzenia !!!!
    – Głodówki cotygodniowe min 1 raz w tygodniu
    – podnieść poziom PH, pH 7,4 zabije każdego raka !!!!
    – nie brać wapna na osteoporozę jak karzą debile w kitlach tylko pic BORAX!!!!
    – wit k2 i d3 z lanoliny i oliwek nic innego bo jest syntetyczne i szkodzi inaczej d3 sie nie przyswaja!!
    – krzem jest bardzo ważny trzeba go zatrzymywać borem !!!!!!!
    I żadnych antybiotyków ormus monojonowy zabije każde zarazki
    – bajkalina zmniejszę podział komórek !!!! Zabija smierć !!
    Wino czerwone z pożyczek z żywej wody nie kranówki !!!
    – żywa woda do ziół nie gotowana z kranu , wody są skażone stad tylu pomyleńców na zachodzie!! Hermafrodyty to wynik antyb. I hormonów w wodzie !!!!
    Itd itp
    Co do szczepień / mając takich debilów za rodziców wolałbym sie nie narodzić jak być szczepiony.

 3. chcecie więcej informacji, faktów, poszukajcie Targeted Individuals, to ludzie, którzy od lat są torturowani na wiele sposobów

 4. Justyna, proponowalbym nie bac sie. Wiara tak, ale nie w instytucję kosciola I ich ideologie. Nie dla wiary w politykow, ktorzy w bialych koszulach I krawatach obiecuja, malwersuja i korumpuja w imie swoich korporacyjnych panow. Politycy i przywodcy religijni beda zawsze straszyc wojna, epidemia, kataklizmem, beda obiecywac ochrone i rozwiazanie zlych scenariuszy, ktore sami wykreowali. Oni beda zawsze straszyc pieklem lub obiecywac niebo, beda naklaniali do brania kredytow, utrzymywania swoich kredytowych mozliwosci. Beda zawsze obiecywali ochrone: a to przed Niemcem, a to przed Rosjaninem, przed najazdem islamistow i ich terrorem. Beda narkotyzowac nasze dzieci i demoralizowac pornografia oraz swoim niemoralnym zachowaniem promowanym przez swoja telewizje, indoktrynujacą nasza psychike. Wszystko to za nasze pieniadze, aby nas utrzymywac w strachu i na smyczy, aby ten uklad sie nie zmienil, aby elity polityczno-religijne mialy dochod i swoich niewolnikow. esli bedziemy sie bać, jest juz po nas. Tylko odwaga i promowanie moralnych zachowan wobec siebie moze nas uratowac. Dodalbym tez promowanie prawdziwej historii, ktora nie jest na reke korporacjom religijno-ideologicznym.

 5. świetny artykuł – dziękuję za wszystkie informacje ❤
  bardzo interesują mnie wszelkie informacje o możliwej profilaktyce
  15 czerwca 2015 na konferencji Bases był 2h bardzo wyczerpujący wykład o tej tematyce – gorąco polecam 🙂

  Bases at Woodborough – Harald Kautz Vella (Black Goo)

  1. Dzięki, Aldabra 🙂 ❤

   Przy okazji proszę wszystkich, którzy posiadają rzetelną wiedzę w temacie (zwłaszcza wiedzę o profilaktyce), o wrzucanie tu swoich spostrzeżeń i linków. Informujmy się wzajemnie – w jedności siła! 🙂

   1. Przetłumaczyłam i zrobiłam polskie napisy do Harald Kautz-Vella, konferencja Bases, Woodborough, 20 czerwca 2015
    /trzeba w menu na dole wcisnąć subtitles/CC aby były polskie napisy/
    Pozdrawiam

  1. nie pisze,że dwie zginęły, tylko, że jedna z nich, więc patrz uważnie. Jak nie umarła jedna z sióstr to pokaż materiały,że to kłamstwo……
   Moim zdaniem to pruba zastraszenia Uk , socjopaci z białego domu chcieli pokazać angli jaki mogą mieć wpływ na jednostkę i całe nacje poprzez swoje chipy, imitujące DNA oraz pasożyty….

 6. Dorzucam swoje trzy grosze do artykułu i komentarzy.
  To że coś nam rozpylają nad głową to jest pewne. Nawet kilka lat temu toczyły się na ten temat dyskusje w brytyjskim parlamencie, po których został upubliczniony kilkunasto- czy nawet kilkudziesięciostronicowy raport. Brytyjscy posłowie są chyba ludźmi na tyle poważnymi, że nie obradowaliby nad jakąś „teorią spiskową”.
  A co do tego co unosi się nad naszymi głowami.
  Jest to cienka kilkunasto, a co najwyżej stumetrowa warstwa już znajdująca się na przeważnie na wysokości 9-11 km nad powierzchnią ziemi.. To co widzimy jako smugi jest po prostu śladem samolotu w tej „chmurze” a nie tym co on w danym momencie rozpyla. Jeśli byłoby inaczej, to dosłownie wszystkie samoloty musiałyby być wyposażone w instalacje rozpylające co przy ich ilości na świecie raczej byłoby nie do ukrycia. A że ta „chmura” to nie skroplona para wodna, więc i ślad po samolocie utrzymuje się znacznie dłużej. Kilkanaście razy w ciągu roku latam, i zwróciłem na to uwagę już jakiś czas temu. Po prostu samolot podwyższając lub obniżając pułap lotu przechodzi przez tę warstwę, więc i ślad po nim zostaje. Jak ktoś będzie sobie leciał w najbliższym czasie niech zwróci uwagę przez ile warstw przelatuje samolot zanim niebo nad głowami będzie zupełnie czyste.
  Dużo materiałów dotyczących chemtrails znajdziecie tu: http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1624
  Pozdrawiam

 7. Strach, Strach , Strach to broń tego kudłatego zwierzaka – bestii. Co Wam po obronie i ziołach , maskach i strachu gdy nie macie Boga w sercu. On mówi o tym co się wydarzy i krok po kroku jest wszystko co wydarzyć się musi i albo ludzie pójdą drogą prawdy albo pozwolą zwieść się bestii. A to jest mistrz kłamstwa, cierpienia i zabójstwa. Nie brakuje mu mięsa do swych eksperymentów. Tak mało ludzi rozumie że wojna nie toczy się o twoje ciało i jego słabości, wojna toczy się o twoją duszę. Inni idą tropem pieniędzy. Oni wymyślili pieniądz. Wymyślili wszystko by ludzie odsunęli się od Boga Ojca. Kłamstwo jest tak gigantyczne, że większość ludzi prawdę ma za rzecz niedorzeczną i głupią. Lucyfer pomieszał wszystko, czas i ład świata, naukę i zwykły rozsądek. Pismo mówi że gdy otrzymasz łaskę ducha świętego tak jak apostołowie to nie straszne ci będą trucizny.

 8. nikt na pis nie glosowal a i tak wygral. osobiscie znam rodzine ktora glosowala w jednej gminie na swojego znajomego a okazalo sie ze znajomy w gminie glosow na siebie nie mial. hmm dziwne co do oczyszczania ja polecam PARAPROTEX, to zestaw mega mocnych ziol oczyszczajacych, glownei pasozyty i candida , oczyszcza krew wiec moze i z tego badziewia jesli to rzeczywiscie prawda w co sie wierzyc nei cche pozdrawiam!

 9. Zapoznałem się z materiałem, jest OK, jest prawdą co API we włóknach, swego czasu zebrałem sporo tego materiału ze szkła o powierzchni 1m2. W moim materiale było widać włókna i nano rurki. Mam mikroskop… Umieściłem zdjęcia na forach ale 0 zainteresowania. Aby skutecznie zneutralizować ten syf z API koniecznym jest nano złoto, ponieważ układ – pisząc najprostszym językiem nie potrafi się dostroić. Na pocieszenie większość tego syfu jest wydalana przez organizm. Jeżeli nie prowadzimy detoksykacji i dodatkowo przebywamy w środowisku WiFi – np. blokowisko może dojść do przedwczesnego uaktywnienia się tego API w sposób niekontrolowany – choroba M.

  1. Cześć dzięki za info podeslij swoje info z tym co badałeś, czy złoto ORMUS monojonowe da sobie radę z nanowloknami? Co powiesz na srebro monojonowe tez je mam.

 10. kościół to organizacja szatani styczna ,wszystko przekręcili odwrotnie.a stare wierzenia i wiedzę ludowa na stosie puścili w niebo..
  mieli być pasterzami owieczek ,a stali wilkiem w owczej skórze .
  świat potrzebuje zmian .świadomość społeczna podniosła się ..ale zaraz spadnie gdyż już zaczęło sie ogłupianie ludzi.produkcjia baranuw na mieso armatnie,,
  jaki mechanizm zbudowali . za nasze pieniadzie utrzymujemy te machinę która nas zniewala upadla/
  ide pieniadza opartego na zlocie . .BY pieniadzie sluzyly ludzkości .. a teraz ludzkość służy pieniądzom/.
  internet tworzyły społeczności z celem informacji dla każdego .
  niesamowity wysilek społeczny został zagrabiony .wpakowany w korporacji ,i teraz h…j
  na zachodzie jusz dawno budowali ośrodki do kontroli przerywu informacji . stoją 6 piętrowe budynki .

  1. Na chemitrails i nano włókna już mam sprawdzony sposob, kupiłem dwa chembustery, które po kilku minutach zaczęły zmieniać wygląd nieba i szarych chmur. W Polsce działały po kilku minutach w Nl po kilku godzinach widocznie bardziej tu psikają, najdziwniejsze jest to, ze nawet radio straciło fale za wyjątkiem radia Maryja, które szumiało by w końcu zdechnąć. Biedny ojciec dyrektor już nikogo o datki nie poprosił w czasie pracy moich dział organowych…
   Niebo było niebieskie a nie szare, starali sie zasypać psychole pejsaci , ale energia ziemi wygrała… To działa bo sam wypróbowałem, kupujcie chembustery i chrońcie siebie oraz swoje dzieci!!
   Nie kupujcie im mleka uht, płatków kukurydzianych czy tez mleka sojowego 100% modyfikowanego i trującego.
   Nikt nigdy nie zbadał GMO dluzej niż miesiac… Bo za wiele było by do wyjaśnienia, kiedyś miano badać szczury przez rok jednak po miesiącu badanie przerwano ponieważ miały nowotwory na ; uszach, oczach i naukowcom zrobiło się żal… Wiec doświadczenie przerwano…
   Z GMO jest podobnie jak z bankami i rodziną żydowskich bankierów, Rotschwild . Jest zakaz publikowania czegokolwiek na ich temat zwłaszcza banksterskich praktyk… Czyżby ponad dwumetrowy Rotschwild kontrolował prasę na całym swiecie… Bo nie tylko w Polsce ten zakaz obowiązuje a kojarzenie tego jaszczura z bankami i jego synalkiem hitlerem w mediach nigdy nie miało miejsca. Jak każdy wie hitler nie był Austria-Węgrem czy tez Niemcem, to mieszaniec z pejsem, którego matka dostała krowę za romans od Rotschwilda, wszystko możecie potwierdzić np u dr. Jaskowskiego a rodzaj gatunku jaszczurowego i herb Rotschwildów na fladze izraela jesteście w stanie sami znaleść…
   Polecam picie mms, czosnek niedźwiedzi, kolendrę, erotyczne, ziele czarownic – jaskółcze ziele, oraz to co daje nam natura na oczyszczanie ciała z chemitrails. Używajcie chembustery !!!! To działa!!
   I najważniejsze, jesli macie osteoporozę lub metale w krwi, Alzheimera róbcie sobie koniecznie chelatacje z EDTA to konieczność!! Zwłaszcza dla dzieci juz zaszczepionych, które skazane są na powolną smierć dzieki IG farben, Monsanto, big pharma …
   Pozdrawiam suaR eduJ

 11. dziś jest mój ostatni dzień wakacji w Polsce, dostałem bardzo dużo emaili od ludzi przebudzonych, którzy czytają TAW i inne wiadomości, odbiegające daleko od mediów głównego nutru.
  Kochani wszyscy się zastanawiacie, pytacie ” jak się bronić”, odpowiedź jest jedna- musicie sami sobie wypracować metodę uzdrawiania.- czyszczenia organizmu, ciała układu immunologicznego. Do niedawna nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo mam osłabiony układ immunologiczny, zrobiłem sobe vega test, potem na diakonie itd.. najważniejsze było to,że mam problemy z tarczycą od kilkunastu lat , o których nic nie wiedziałem. Jak również pasożyty, których żadne badania laboratoryjne nie wykryją w polsce i niemczech o holandii nie wspomnę bo to kraj debi…
  Test ten pokazuje dokładnie jakie pasożyty macie w swoim ciele, które mogą powodować np. ” przerost gruczołu krokowego” i w tym wypadku nie jest to niedobór selenu czy innych minerałów jak tylko i wyłącznie problem tkwi w ciele i jest wywołany przez pasożyta, tego jednak żadna lekarzynka nam nie powie, bo nie ma o tym pojęcia.
  Okazuje się,że poprzez trafną diagnozę możecie być zdrowi bez leków wystarczą zwykłe tabletki na odrobaczenie np. dla psów, jednak musicie wiedzieć jaki rodzaj i na co.
  Kolejna sprawa to pytacie jak się zabezpieczać przed chemitrails, ja już mam sprawdzony sposób deaktywowania chemicznych smug, poprzez zagęszczenie eteru czy też energii orgonalnej, do niedawna myślałem,że to stek bzdur debilów z wieczorówek czy też ludzi bez edukacji i pojęcia o świecie. Jednak to był błąd , po kupnie urządzeń w ciągu 15 minut chmury zaczęły zmieniać kształty, były jak pączki potem znikły. zatem chembustery pomagają na 100% pozbyć się chemicznych smug i tych subst, które na nas zwalają, jak to działa możecie poczytać, ja kupiłem dwa chembustery i jak ktoś mi powie w jaki sposób mogę tu wkleić zdjęcia chmur po ich zamontowaniu to to zrobię.
  Rok temu poznałem pewnego Pana, który mówił z wielką pasją o srebrze monojonowym i zacząłem je pić, po kilku kieliszkach poczułem szum w uszach, piski, stuki jak bym miał zwarcie w głowie….
  Mój słuch zwariował, słyszałem nawet szum pręcików w żarówce…
  Radio słuchałem na 1 lub całkiem wyłączałem bo było za głośne.
  Po kilku dniach nasilenie głosu ustało, energia zaczęła mi wracać…. ale ostrość słuchu pozostała….

  Później wszystko wróciło do normy, a ja zacząłem pić ormus, srebro koloidalne, oraz minerały dla koni bo dla ludzi nie ma tego w produkcji-konie ważniejsze od polaków,. Jednak wyjątkiem sa pejsy zwłaszcza ci ukryci z polskimi nazwiskami, oni nawet mogą jeść strusie z prv hodowli, oraz ośmiorniczki, a biedny zjadacz chleba nic nie widzi i jemu wystarczy 1600 netto. Często się zastanawiam czy to zasługa mind control czy głupoty wrodzonej…

  Dziś mam energi pod dostatkiem i pozbyłem się ołowiu z krwi, dzięki l-ascorbinium i czosnku niedźwiedzim, miodzie, kolendrze, oraz żywej wodzie dzięki płytce z neomagnesami-każdy poczuje różnicę i tylko ta woda powoduje nawodnienie komórek oraz wzrasta przyswajalność ziół z 10% do znacznie więcej.

  Każdy powinien używać filtra odwróconej osmozy, ponieważ H2O jest już tak skażona,że tylko osioł tego nie przyswaja twierdząc ” a mi nic nie jest”…
  dzisiaj nie ale jutro….
  Obecnie znalazłem witaminy do , których wyprodukowania polscy doktorzy musieli zdobyć 7 patentów oraz wprowadzić specjalny syst. karmienia kur by z ich żółtek pozyskiwać składniki do syropu. Kury są karmione specjalnie olejem lnianym, ziołami itd, witaminy koszt 200zł ale nie ma w polsce nic czystszego i pozbawionego chemikaliów jak ten produkt prof i dr z wrocławia..

  Pijcie dużo wit c, jedzcie kolendrę, czosnek, pijcie srebro monojonowe ponieważ powoduje zwarcie w nanostrukturach czipów sami poczujecie już przy jednej buteleczce, złoto ormus, zioła najlepiej zbierane samemu lub od Adolfa Kudlińskiego on wam nazbiera co zechcecie z dala od drogi, to polski zielarz znany z budowy Państwa słowiańskiego i nienawiści do pejsatych najeźdżców pod polskimi nazwiskami.
  Każdy z was powinien robić to co już dawno temu zalecał DR. Kwaśniewski – nie słuchać lekarzy, jeść to czego zabraniają- tłusto, i na odwrót…. Popatrzcie co wyszło z jedzenia na chudo, ilu cukrzyków powstało, ile raków trzustki po cudownym aspartanie zalecanym przez debilów w kitlach….. teraz kazdy z nich powinien ponieść konsekwencje swojego braku wiedzy. Jak dotąd moim guru jeśli chodzi o wiedzę medyczną jest dr. Jaśkowski to chodząca encyklopedia, dzięki niemu moja partnerka odeszła ze znanej firmu z usa kiedy chcieli ją zaszczepić i zrezygnowała z funkcji BHV. Każdy zapewne wie,że z usa nic nigdy dobrego nie przywędrowało do europy, za wyjądkiem oldtimerów.
  Płatki kukurydziane z gmo powodują raka
  mleko uht-zabielany płym chemiczny
  styropian do ocieplania domów toxyczny syntetyk
  ubrania syntetyczne
  modyfikowane nasiona
  plastiki rakotwórcze
  buty odbierające uziemnienie
  leki statyny
  czy zwykła aspiryna z wirusem hiv….
  dzięki amerykańskim terrorystom mamy jak mamy a dzięki ukrytym pejsom w polskim życiu politycznym niebawem możemy mieć kolejną zaplanowaną wojnę światową , utratę prywatnych własności, zakaz uprawiania ogródków jak w kilku stanach usa, czy tez to co było w usa przymusowy zwrot złota. Jak wiecie Rotschwild tatuś hitlera jest żydem i nie [pozwoli nikomu brać kredytów by mógł je korzystnie spłacić, jego pierwowzorem jest idealny Balcerowicz ile osób przez jego zaplanowane i uzgodnione działanie straciło, domy, zycie ….
  To samo jest i teraz prosty przykład koleżanka ” waltz tando ” ukryta żydówka….. kamienice, którą ma jej rodzina nielegalnie nabył znany pracownik dawnego ustroju, potem szybko nabył ją jej wujek a ona udaje głupią i pomaga kolejnym na kolejne przekręty, może teraz wreszcie pójdzie do pięcio gwiazdkowego hotelu na długie lata w pasiastym kombinezonie… ale o to już wy musicie się postarać, napiętnując to jak i ja lub tez bardziej.

 12. witam, jestem manipulowany od 1.5 roku, po zarzyciu zielonej anfetaminy mi sie to wydarzyło, zauwarzylem ze juz powoli mi to znika, mam pytanie, jak sie pozbyc tego na dobre?

  1. Może to lepiej, po co masz żartować zycie rodzinie i nabijać kabzę Uk i USA krajom, które na handlu narkotykami robią fortunę.
   Co do detoxykacji
   – chelatacje dożylne z EDTA
   – zeolit benolit min 85%
   – żywa woda
   – czosnek niedźwiedzi, kolendra, koktajle z trawy pszenicznej bez GMO,
   – BORAX ( mineral zawiera 10% czystego boru)
   – srebro monojonowe
   – złoto monojonowe
   – minerały dla koni
   – dużo miodu
   – pyłek pszczeli
   – olej konopny z cannubis nie bzdety z cbd , które nie pomagają nawet w ułamku jak thc
   – olej lniany z tlenem Vis natura
   – sól ojca beno !! Nie trucizna z apteki
   – mk7 vit k2
   – vit d3 z lanoliny i oliwek nie z apteki!!!
   – dużo wit c l-ascorbinium, nie kwas ascorbinowy z apteki ja pije 2x dziennie po 8 gr

 13. Witam. Czy mógł bym prosić kogoś o linki do sklepów czy aukcji na allegro żebym mógł kupić odpowiednie produkty, chodzi mi konkretnie o srebro monojonowe koloidalne i borax . Bolą mnie mięśnie ,robią się twarde , najbardziej w odcinku lędźwiowym, chodzę na masaże , ale to marny efekt, w rezultacie jadę na Olfenie 100SR, bądź ketonal- ten jakoś słabo ostatnio pomaga. Wiem gdzie kupić dobry magnez- alhemik.pl , ale tylko tyle:( dziękuję za pomoc.

  1. Polecam bosochodzenie. Sam regularnie uprawiam. Pomaga na wiele w ciele.

   Może i na lędźwia pomoże?…

   To refleksoterapia plus kosmiczna Moc energii Matki Ziemi 🙂

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/bosa-stopa-na-matce-ziemi/

   Teraz są duże zmiany w ciele w związku z duchową Transformacją, przebudowują się całe struktury mięsno-kostno-stawowe.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/05/06/zmiany-w-ciele-w-zwiazku-z-duchowa-transformacja/

   Ziemia bardzo ułatwia ten proces. Ja jej zaufałem i z kontaktu z nią odnoszę na co dzień wiele pożytku.

   No, ale podstawą jest jednak regularne odtruwanie organizmu.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/10/10/zakwaszony-organizm-to-kwasne-zycie/

   1. nie, to nie jest żadna przebudowa. To skutek czarnobyla, fukushimy oraz innych awarii elektrowni atomowych, o których nie wiesz. Tyle!!!

  2. Na Allegro możesz kupic tańsze i pewne gumki, spinki do bielizny, lampki, żarówki ale nie daj sie zwariować skoro nie masz pojęcia o lepkości i smaku np srebra możesz placic za wodę. Powagi człowieku. Jak jestes Polakiem – nie nożem czy tez z pedałem 729… To napisz swoj e-mail podam ci str producenta. , oraz informacje.

  3. Poczytaj o kryminału bo niedługo będziesz chory na coś gorszego i znowu będziesz pytał o adresy po srebro… Nim coś weźmiesz poznaj skład a nie jak mały szczeniak co suka da Ty jesz..
   Moja rada:
   Badanie aparatem vega test- tu powiedzą Ci wszystko dlaczego boli itd
   – PH sprawdź może masz zakwaszony org – pij pokrojoną cytrynę z pewnego źrodła ‚!!! Należy ja wyparzyć , wyszorować i pokroić w plasterki wówczas organizm sam dobierze sobie najlepsze PH
   Należy pic ciepłe !
   – magnez czyli sól ojca beno nie trucizny z apteki, które przyswajają się tak samo jak vit D3 bez K2
   – badanie 025 OHD to podstawa !!
   – BORAX należy umieć pic bo ma 10% boru jest silnie bakteriobójczy poszukaj protokołu picia Boraxu wg jego popularna , ktory po 8 tyg pozbył sie reumatyzmu
   – osteoporoza to nie problem 3 mies i wyleczysz
   Ale nie chodź do nordercow w kitlach , którzy na osteoporozę dają calcium nie mając pojęcia o badaniu 025 ohd
   – srebro monojonowe i koloidalne to super sprawa po monojonowym poczujesz się strasznie nawet radio bedzie drażnić na najmniejszej głośności. Super sprawa i działa
   – miód z mniszka lekarskiego i soda oczyszczona dwie łyżeczki i Pol szkół cieplej wody
   – zrób sobie chelatacje u dr pokrywki lub innych mądrych ludzi z EDTA to zestaw minerałów lub kup jak ja zeolit min 90% z Niemiec bo w Pl ma go energetix.pl ale nie wydajny i nie to samo co z Niemiec
   , kupuje od gestapowcow za 100€ na 100 dni wiec kuracje masz super i wszystko ci się czyści katar przechodzi i dodatkowo omijasz nerki i wątrobę usówając ; kadm , ołów, rtęć , glin czyt aluminium i pozostałości po żydowskim Holokauście pod nazwą roundap , oraz chemitrails- polecam to co sam stosuje !!
   – Ziola zakazane w UE np wrotycz nalewka
   – minerały dla koni
   – zestaw naprawczy z kurzych jaj karmionych specjalnie opracowywaną karmą z olejem lnianym, ziołami, mniszkiem itd cud natury opatentowany i wymyślony przez Polaków z Wrocławia kuracja 4 butelki cena butelki 150 zł
   – liv 52 pomoże Twojej wątrobie a Cystone oczyści drogi moczowe i załogi nogi powinny ulżyć po Cystone ale po soli ojca beno i jw będziesz zdrowy Ew pytaj na emaila pozdr suaR eduj
   Ps obejrzyj koniecznie wybitnego profesjonalistę
   Dr Jerzy jaskowski – świat jest inny na yt wszystkie odcinki to nasz czysty polski mędrzec narodu.

 14. Takiego nagromadzenia dezinformacji i pomieszania z informacjami prawdziwymi nigdzie nie spotkałam.
  Człowieku, który prowadzisz TAW, wpisz plemię Himba do wyszukiwarki. To plemię żywi się codziennie mlekiem chudych krów i kaszą kukurydzianą ( prawdopodobnie z GMO), pije wodę z dziur wygrzebanych w piasku pustyni, noszoną w starych butelkach pcv, mieszka w szałasach klejonych krowimi plackami.
  Nie ma mowy o „suplementowaniu” czymkolwiek. O zapobieganiu.
  Trochę myślenia logicznego, zamiast straszenia.
  Nad pustynią chyba nie ma parasola chroniącego przed nanowłóknami, chemtrailsami. Syf jest wszędzie. Ale żyje zgodnie z biologicznym kodem dotyczącym naczelnych.

  A czegoś takiego jak hiv NIE MA

  Cytuję:
  „„Nie ma czegoś takiego jak HIV.
  W dniu 15 stycznia 2001 roku sędzia Hackmann z wojewódzkiego (Landgericht) sądu w Dortmundzie (Sygn. Akt. Ns70 Js 878/99 14 (XVII) K 11/00) na publicznej rozprawie przedstawił wiedze urzędu Ministerstwa Zdrowia Republiki Federalnej Niemiec.
  „Stwierdzam, ze wirus HIV, który to miałby być powodem choroby AIDS nigdy nie został naukowo udowodniony (bezpośrednio wyizolowany)”
  Sędzia Hackmann przedstawił wypowiedz Dr Marcus, mówcy prasowego, opiniodawczego centrum do spraw AIDS (Referenzzentrum) RF Niemiec (BRD) z Instytutu Roberta Kocha (Robert-Koch- Institut) w Berlinie”.
  Na wszelki wypadek cytuję z oryginału:
  „Für die Durchsetzung seiner Meinung-hier: der Nachweis der Existenz eines Aids-Virus sei bis heute nicht gelungen; es stehe daher nicht fest, dass es sich bei Aids um eine Infektionskrankheit handele; sog. Aids-Patienten könnten durch die Gabe von Virostatika gesundheitlich schwer geschädigt und soger getötet werden …“

  Ostatnie zdanie (gdyby była trudność z tłumaczeniem) mówi, żeby nie mordować „AIDS”-pacjentów virostatykami. Które to właśnie uśmiercają.”

  biologia człowieka http://www.learninggnm.com

 15. Witam serdecznie ,

  Zwracam sie do Panstwa gdyz mozecie uchronic innych ludzi jak i rowniez swiat przed globalna manipulacja . Jestem ofiara programu Mind Control . Mieszkam w Belgi w Brukseli . Jestem od dluzszego czasu na zasilku i nie moge znalezc absolutnie zadnej pracy . Moje mieszkanie jest pulapka – zastosowano na mnie system oddzialywanie psychicznego polaczony z oddzialywaniem poprzez nano roboty . Podejrzewam ze ktos odwiedzie Panstwa od ewentualnej publikacji artykulu albo tez bedzie probowal to zrobic wysuwajac negatywne argumenty dotyczace mojej osoby .Mikroroboty zostaly mi wstrzykniete podczas zabiegu PRP ( w szpitalu Moliere w dzielnicy Forest ) -jest to jak myslalem wstrzykniecie produktu zapobiegajacego degradacji moich wlokien sciegnowaych , zostal mi ten zabieg zalecony 2 x z tym ze ten drugi byl bardzo bolesny . Jestem invigilowany 24/24 i 7/7 . Osoby ktore mnie otaczaja sa poddawane atakom energetycznym – system DEIR – wywoluja onie zarowno u mnie jak i u tych osob odruchy bezwarunkowe . Moj kot po prostu czasami wariuje , wyskakuje w gore jak by go ktos igla potraktowal i jest strasznie nerwowy . Nie mam pojecia czemu sluze ta metoda w moim przypadku niemniej dzialaja oni na ciaglym zastraszaniu mnie wywolywaniu obaw i tym podobnych wrazen . Nie ma wiele osob ktore mi wierza , a wiekszosc uwarza ze powinienem sie udac do lekarza – chcialbym zeby to byla tylko choroba prosze mi wierzyc…. Dysponuje spora dokumentacja na ten temat ktora moge Panstwu w kazdej chwili udostepnic. Nie musze chyba nadmieniac ze metody ktore sa na mnie stosowane sa zagrozeniem dla calego swiata…dla calej ludzkosci…niemniej poswiece moje zycie w celu udowodnienia tego faktu… I tak mi juz nic wiecej nie pozostalo…

  pozdrawiam serdecznie

  Pawel Baranski

  p.s. oto moj numer telefonu : 0032 470 540 789 oraz moj adres email : sinar@hotmail.be

  1. Nie wiem co masz u siebie w domu i co jest obok, ale wywal wi-fi, telefon komórkowy, mikrofalówkę, tv też i będzie lepiej. A najlepsze rozwiązanie to spieprzaj z tego elektrosmogu, oddaj życie Bogu i znajdź coś bliżej natury. Ja ciągle myślę o tym jak się odgrodzić od syfu. Niestety potrzebuję teraz kasy, w firmie kurde wszechobecne telefony komórkowe jakby stacjonarnych nie można było użycwać, bo taka moda, wi-fi, mikrofala w kuchni zamiast jakiejść małej kuchenki-ludzie są chorzy i tak zmanipulowani że aż szok. I potem im odwala nagle i niespodziewanie, tak jak nagle i niespodziewanie można u ciebie spowodować wylew bo masz włączonego smartfona i mikrofalówę, bo szkoda ci czasu na ugotowanie sobie jedzenia w garze. Życzę zdrowia i włączenia samodzielnego myślenia. A jak roboty znależź nie możesz to może jest to znak żeby tam nie siedzieć tylko coś zacząć zmieniać? na co czekasz.

 16. Skoro czytają w naszych myslach, to jakim cudem to przeczytałem. Jakim cudem ty to napisałeś w ogóle. Skoro potrafią nami sterować nie dopuściliby do poznania prawdy, hehe. Ale ciekawa koncepcja. Pozdrawiam 😉

 17. A dajcie spokój. Z tymi suplementami, urządzeniami, sreberkiem, moja matka ma 76 lat, żre najtańszy chleb pszeniczny i nigdy w szpitalu nie była, żadnej operacji, żylaków ani chorób przewlekłych. Bo się modli, pości, dużo rusza-działka i ogólnie jest pozytywna. I wdycha to samo brudne powietrze, przeżyla Czarnobyl, pije twardą wodę z kamieniem-nie bawi się w filtry…a no i nie siedzi całymi dniami w korpo tylko korzysta z darmowego daru Boga -słońca. I nie bierze żadnych suplemencików typu o 8 rano magnez, o 11 MSM, o 12 cynk itp. Poprostu jest wolna, wolna w myslach, w czynach i jest sobą. To tyle. Na pewno nie polecę do sklepu i nie kupię jakichś urządzeń. Bo to i tak nic nie da. Po co mi życie skoro nie mogę okna otworzyć. W nosie takie coś. W bunkrze i pod ziemią się nie dam zamknąć.

 18. Oddaj życie Jezusowi, to żadno gówno cię nie tknie, jeśli On w Tobie zamieszka, to jakim cudem trafi Cię zło? Nie trafi. Tyle w temacie.

  1. Tak, powierzenie się energii-Chrystusowej-w-sobie, czyli własnej Jaźni (wyższy poziom/fraktal każdej istoty ludzkiej), jest tu kluczowe…

   Błogosławiaństwo Rodu też nas chroni,
   ale tutaj trzeba wykazać się pokorą, co w dzisiejszych aroganckich czasach jest dość rzadkie…

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/01/blogoslawienstwo-rodu-jako-technika-ochronna-luboswieta-radalowa-strazniczka-slowianskich-praktyk-rodowych/

  1. Kocham Cię, dzięki za zajawkę :)…
   Ale litości – ja swego czasu biedziłam się z pewnym inżynierem nad jego pracą doktorską z nanotechnologii w metalurgii, jako wsparcie tłumaczeniowe, korzystając z materiałów anglojęzycznych. Łatwo jako humanistce mi nie było, tak bym to określiła, choć radzę sobie z angielskim nie najgorzej. Więc ile osób z tutaj zaglądających, nawet znających ten język, nawet tłumacząc sobie linkowany tekst dostępnymi narzędziami, zrozumie o co kaman???
   Byłoby super, gdybyś dołączył (-a?) jakieś choćby 2-zdaniowe łopatologiczne podsumowanie…

 19. To już było. Żydzi i Polacy Oj smutne

  z proj. książki :
  Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów

  Nieśmiertelność Duszy i Ciała

  Przesłanie Ojca Niebieskiego

  Żydzi i Polacy ! Oj smutne !

  Tu podkreślę, że Żydzi i Polacy to ta sama krew – prawie wszystkich Was trzeba było wyciągać i wciąż się wyciąga z sideł Ciemności, którą stworzyliście tysiące lat temu !

  Żydzi – dawni Atlantydzi. Od 17 do 12 tys lat temu wprowadzili na Świat Ciemność w postaci wojen, podbojów i zamieniania pokonanych w totalnych niewolników [ostatecznie 12 tys lat temu doprowadzili cały Świat do samozagłady]. Co wyprawiali poza podbojem. A więc; wszczepiali podbitym implanty w ciała tak aby ci nie mogli się sprzeciwić lecz posłusznie wykonywali każdy rozkaz – nawet najcięższą i najbardziej niebezpieczną robotę – i to działało – Niewolnicy byli w 100% posłuszni = totalnie zniewoleni. I najgorsze – zniewolili technologicznie też Astral – i uniemożliwili tym sposobem Niewolnikom Zbawienie = Zjednoczenie z Bogiem. Niewolnik wykończony nadludzkim wysiłkiem szybko umierał i znów odradzał się jako Niewolnik wszechwładnych Atlantów. Dziś liczni świadomi tego bezlitośni Żydzi [elity] chcieliby powtórki z rozrywki – ale się im nie uda.

  Wtedy na Ziemi istniały potworne technologie – potężniejsze od naszych. Latano już w Kosmos. Sterowano lotem ciał niebieskich. Zbudowano sztucznego satelitę. Sieć kryształów i piramid wspomagała energetycznie Ziemię. Firmament wodny w stratosferze chronił Ludzi przed promieniowaniem kosmicznym. Dzięki temu długie było życie Ludzi – kilkaset do tysiąca lat. Bronie też były potworne – nie tylko bomby atomowe. Przez kilkadziesiąt tysięcy lat był POKÓJ – ale odkąd Atlantydzi wprowadzili niewolnictwo, a okultyzm stał się czymś powszednim zaczęła się totalna wojna. Zniszczono wszystko ostatecznie zniszczono też firmament – efektem był wielki potop.

  My opozycja – musieliśmy
  wtedy uciekać na skraj Świata z dala od Atlantydy lub czekał nas los taki jaki zgotowano niewolnikom lub eksterminacja !!? Czy i dziś nie dąży się do totalnego niewolnictwa i do eksterminacji niewygodnych !???

  Do dobrych Żydów i dobrych Polaków zastrzeżeń nie mam !
  Ale tych co dzierżą władzę ostrzegam !!!

  Po tym wszystkim jeśli myślicie, że przyjdzie Mesjasz i Was pogłaszcze po główce to się mylicie.

  Wrzucę kilka tekstów i linków, które Was zawstydzą !?
  Premier Izraela – wykupujemy Polskę https://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

  Laureat pokojowej nagrody Nobla, były premier Izraela Menachem Begin:

  „Nasza rasa (mówiąc o Żydach) jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin

  http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty , http://www.przeslanie.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s