andrzej duda

Obudziliśmy się w innym kraju. Największy szkodnik 26-lecia „wolnej” Polski, rosyjski agent z nadania nieświadomych Polaków, własnie stracił pięcioletnią władzę nad skrajnie zniewolonym, rozkradzionym i upokorzonym Narodem. Nowego Prezydenta RP przyjmujemy z nadzieją i dużym kredytem zaufania.

Niech Światło i błogosławieństwo Źródła motywują i wspierają jego decyzje. We wszystkim, co służy Jedności i najwyższemu dobru wszystkich Polaków; we wszystkim, co służy ujawnianiu wszelkich patologii, przestępstw oraz zbrodni o znamionach systemowego ludobójstwa (zamachy, seryjne zabójstwa na polityczne zlecenie, chemtrails, szczepionki, zatruwanie wody, żywności i leków); we wszystkim, co służy naprawie teoretycznego państwa w kierunku rzeczywistej odnowy jego godności, siły, mocy i znaczenia; we wszystkim, co służy prawdzie, Życiu i prawdziwie Wolnemu człowiekowi; we wszelkich decyzjach przygotowujących nas i przybliżających do epoki Wielkiej Zmiany — jesteśmy z Panem, Panie Prezydencie 🙂

TAW

 

4 myśli w temacie “We wszystkim, co służy najwyższemu dobru wszystkich Polaków, jesteśmy z Panem, Panie Prezydencie. Niech Światło i błogosławieństwo Źródła motywują i wspierają Pana decyzje

 1. Z tego artykułu wywnioskowałam, że całe zło pochodzi z Rosji, a wszystko co dobre z Zachodu. To w takim razie ktoś tu jest agentem USA i UE, bo to oni przecież „dbają” o nasz kraj rozkradając i wykupując wszystko co możliwe. Nie jestem pewna czy aby jeszcze mamy wolność osobistą, bo mogli w zapędzie sprzedać i nas w niewolę. Na pewno też dbają o pokój na świecie, rozpoczynając coraz to nowe nieporozumienia i wojny.Co to za tendencyjny artykuł! Nikt nikomu nie każe kochać Rosji, ale można być bardziej obiektywnym.Ja również życzę nam wszystkim aby sprawdził się ten prezydent, choć po mojemu, to wszystko tylko dla uspokojenia społeczeństwa, a tak naprawdę nie wiadomo czy to nie jest w myśl przysłowia „zamienił stryjek…”, bo znowu przedstawiciel kolejnej partii.

  1. Artykuł dotyczy nowego prezydenta w kontekście jego poprzednika i z kilku powyższych zdań oczywiście nie wynika, że „całe zło pochodzi z Rosji, a wszystko co dobre z Zachodu”. Taki wniosek jest nadinterpretacją. Z faktu, że ktoś zauważa rosyjską agenturę w Polsce nie wynika, że nie zauważa pozostałych. O pozostałych agenturach i współpracy z nimi najwyższych polskich władz jest aż nadto na tych łamach.

   A co do „zamienił stryjek”, to oczywiście wszyscy jesteśmy ciekawi, na ile nowy prezydent będzie niezależny od USA i Izraela, na ile będzie w stanie strzec polskiej niezależności od tych dwu krwiożerczych potęg. Jeśli będzie z nimi współpracował przeciwko Polakom, będziemy krytykować również i jego. Przynależność Polski do największej na świecie terrorystycznej organizacji (NATO) na pewno już na starcie zadania mu nie ułatwia.

   Ale na początek jak zwykle należy dać człowiekowi kredyt zaufania i wysyłać mu Światło i dobrą energię. To bardzo ważne. Kiedyś zrozumieją to wszyscy. Musimy trzymać w Świetle swoich polityków, swoich bliskich, siebie samych…

   Pozdrawiam 🙂

 2. Po uczestnictwach pana Dudy w obradach Knesetu w Polsce juz nie bylbym takim optymista. Politykow mamy dzialajacych na dwuobwodowch cyklach eutanazji Polakow. Jeden to powolny, zjadajacy Polske wolniej, tak aby oprawcy mogli sie najesc I tak abysmy sie nie zorientowali, tak po pis-owsku, a drugi obwod to PO, ktory bez tramolenia depopuluje Polske I niszczy polskie rodziny. I robia to w bardzo szybki I arogancki sposob. Kazdy z tych politycznych obwodow wywodzi sie z pookraglowo stolowego rodowodu, a dosadniej, kazda z parti dziala w imie nieboszczki PZPR. Pod tym wzgledem nic sie nie zmienilo nawet w kosciele katolickim, ktory reka w reke uczestniczy z politykami w grabiezy I w zubazaniu Polakow. Czy jest jakas nadzieja na przyszlosc, na zmiany?

  1. Właśnie, cały czas się tego obawiam i nie dowierzam partiom. Dlatego jestem po stronie Kukiza, bo on jest wstanie zaprowadzić porządek w Polsce. Nie sam oczywiście, tylko przy naszym współudziale. Podziękować tym panom z Wiejskiej i oddać władzę w ręce społeczeństwa. Utworzyć nasz rząd narodowy. Tylko w ten sposób możemy uratować resztę godności i dóbr.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s