konfesjonał

O tym, że konfesjonały są lepsze niż „Sowa i Przyjaciele” oraz „Amber Room”, wiedzą nie tylko dziennikarze śledczy. Poprzez ogromne możliwości montowania w nich najnowszej klasy miniaturowych urządzeń podsłuchowych konfesjonały są głównym źródłem pozyskiwania najcenniejszych informacji przez wszelkiej maści służby specjalne i grasujące po Polsce wywiady całego świata.

Dotyczy to zwłaszcza konfesjonałów, w których regularnie spowiadają się Bardzo Ważne Persony…

Ale Platformie antyObywatelskiej to za mało. Rząd PO-PSL poprzez specjalnie przygotowywaną na tę okazję nowelizację ustawy chce, by to sami księża – oficjalnie i w majestacie prawa – donosili na swoich umiłowanych wiernych i niewiernych. Spowiednicy w razie potrzeby zostaną bowiem oficjalnie przez nasze kochane totalitarne państwo zwolnieni z tak zwanej tajemnicy spowiedzi. Wprowadzająca taką możliwość senacka nowelizacja ustawy o policji i służbach specjalnych jest już w sejmie i tylko patrzeć, jak zostanie pozytywnie i w pośpiechu przegłosowana jeszcze w tej kadencji.

Znając wiernopoddańczy stosunek polskiego Episkopatu do antypolskiego obecnego rządu-nierządu, ustawa przejdzie z lekkimi tylko – doskonale na ten cel wystudiowanymi i w dodatku nielicznymi – kapłańskimi pomrukami. I z pewnością żaden Nycz czy Dziwisz specjalnie się nie zadziwi. Będzie dokładnie tak jak przez ostatnich osiem lat: władza nakazuje – biskup przytakuje.

Tak więc, kochani wierni, uważajcie, co mówicie i do kogo, gdyż ucho Wielkiego Brata jest obdarzone słuchem absolutnym…

TAW

tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/31/idac-do-spowiedzi-pamietaj-to-co-powiesz-moze-zostac-uzyte-przeciwko-tobie-nowa-ustawa-zwalnia-ksiezy-z-tajemnicy-spowiedzi/

5 myśli w temacie “Idąc do spowiedzi, pamiętaj: to, co powiesz, może zostać użyte przeciwko tobie. Nowa ustawa zwalnia księży z tajemnicy spowiedzi

 1. Zadna nowosc,chyba w tym celu zostala stworzona spowiedz a ludek naklaniany byl od wiekow do samo-exhibicjonizmu przed miejscowym plebanem .To przeciez kosciol,stworzyk kaste a na najnizszym szzeblu stal prosty ludek ,ktory wszystko musial lacznie ze spowiedzia.Wszak Pan,Pleban,Krol musieli znac zamiary niewolnikow aby zawsze byc o krok do przodu i wladzy nie dacc sobie odebrac.Zagladanie w dusze przez aparat nowoczesnego panstwa PKWN tez bylo juz zainspirowane w latach 50.Sami bolszewicy (w mundurach polskich)doszli do wniosku ,ze religia potrzebna jest rzadowi do kontroli dusz.Wymieniano ksiezy na bardziej kooperujacych a z czasem mlody narybek kaplanski ,wychodzil juz z uczelni odpowiednio zainfekowany lub przekonany o koniecznosci wspolpracy z aparatem teroru wobec obywatela I wiernego. W Rosji zas ,bezposrednio po rewolucji wyrznieto wszystkich popow a na nowego najwyzszego wladza ustanowila generala KGB ,ktory sam mogl juz dbrac sobie wspolpracownikow w cerkwiach I formatowac ideologicznie mozgi wiernych z jednocesnym pozyskiwaniem najskrytszych grzechow ,prawoslawnych owiec.
  Dzis jednak nie tak bardzo przejmowal bym sie spowiedzia.Przez telefony ,smart tv,internet sami sie spowiadamy,zostawiajac slad po swoich zwierzeniach, slad dla kilku nastepnych pokolen.Tylko dla prawdziwego katolika moze byc szokiem wiadomosc o utracie poufnych danych powierzonych zaufanemu pasterzowi na rzecz instytucji rzadowych. NWO wiecznie zywe,czy to relgia czy tez jako system ,musza dzialac a ludek ma sie bac.

 2. „Wprowadzająca taką możliwość senacka nowelizacja ustawy o policji i służbach specjalnych jest już w sejmie i ”

  Dlaczego mnie to nie dziwi?
  Religia, wojsko= krwawe ofiary
  Poki ludzie tego nie zrozumieja, w dalszym ciągu będa zniewalani i chipowani .
  Toz sami chcą tego dzięki podpowiedziom tych dla których sa tylko ” mięsem , często armatnim” .
  Najsmutniejsze jest to, że nastawiaja nas przeciwko sobie—tzw donosy na sąsiada …..tu akurat–spowiedz .
  Coż zmiany należy zacząć od siebie .
  Szanujmy sąsiadów.

 3. BZDURA !!!! Nigdy żaden na świecie biskup nie może pozwolić na ujawnienie tajemnicy spowiedzi. Wielu kapłanów przypłaciło to nawet życiem. Władza w Polsce nawet za czasów komuny nie poważyła się na podsłuchy w konfesjonałach. Tym bardziej teraz. Siejesz waść panikę bo nie znasz realiów Kościoła. To podważa zaufanie do ciebie jako autora innych tekstów. Mniej wyobraźni a więcej realizmu. Wystarczyło porozmawiać z jakimkolwiek księdzem a byś się dowiedział, że to niemożliwe. Kapłan, który choć raz zdradziłby tajemnicę spowiedzi do końca życia nie mógłby już spowiadać. Tak ustawia to Prawo Kanoniczne i żadna najbardziej totalitarna władza nie jest w stanie tego zmienić.

  1. To, że ktoś ma bezgraniczne zaufanie do kościelnej władzy i własne zdanie w temacie, nie zmienia pewnych twardych faktów: wszyscy pracownicy służb specjalnych doskonale wiedzą, że konfesjonały są jednym z głównych źródeł pozyskiwania najcenniejszych informacji od obywateli. Zresztą, w Polsce podsłuchy są wszędzie: na przystankach, w poczekalniach, przychodniach, szpitalach, palarniach, stołówkach, pokojach nauczycielskich, salach zebrań rad nadzorczych… Więc konfesjonały nie są tu żadnym wyjątkiem.

   A wiarygodność artykułów tu prezentowanych, jak i wiarygodność wszelkich mediów zresztą, zweryfikuje oczywiście czas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s