Fakt, iż Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej i Twój Ruch od 8 lat precyzyjnie i metodycznie na różne sposoby realizują bezpardonową politykę holokaustu Polaków, widzi każdy średnio rozgarnięty obserwator sceny politycznej. O tym, że Prawo i Sprawiedliwość już po raz kolejny zagłosowało za następną niekonstytucyjną ustawą, mającą na celu depopulację Polaków poprzez zmuszanie obywateli do ludobójczych szczepień, wie już niestety niewielu.

Najgroźniejsze dla Polaków ustawy od lat głosowane są zawsze w lipcu (piwno-ogórkowy grill narodowy, obywatele na wywczasach, zero ryzyka jakiejkolwiek społecznej formy protestu). Lipiec tego roku również wpisuje się w tę spryciarską, mrożącą krew w żyłach świadomego obywatela strategię antypolskich, a urzędujących nad Wisłą władz.        

Korzystając więc z wakacji rząd PO-PSL w antypolskim zbrataniu z „opozycją” 24 lipca 2015 r. przeforsował ustawę o rozszerzeniu bezprawnego (niekonstytucyjność) obowiązku szczepień („Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”). Ustawa ta pozwoli na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Finansowanie przejmie znany z niegospodarności i ograniczania prawa do leczenia Narodowy Fundusz Zdrowia.

Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa. Kto za to zapłaci? Oczywiście pacjenci. A jest to jednocześnie najdroższa ze wszystkich szczepionek, droższa niż wszystkie dotąd stosowane razem wzięte.

Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa.

Nie od dziś wiadomo, że szczepionka Gardasil/Silgard powoduje nie tylko padaczkę, nie tylko bezpłodność i przedwczesną menopauzę, ale – i to dodaje całej sprawie nie lada dreszczyku emocji – sama twórczyni tej szczepionki, dr Diane Harper, jednoznacznie przyznała, że:

„Szczepionka Gardasil jest związana z co najmniej taką samą ilością poważnych powikłań, ile zgonów notuje się obecnie z powodu raka szyjki macicy”!

Dr Jerzy Jaśkowski ujawnia, że dr Diane Harper bezceremonialnie przyznała również, że nigdy nie oceniała wpływu tej szczepionki na rozwój raka! Jej rzekomo antyrakowe działanie to samodzielny wymysł polskiej grupy „ekspertów” (czytaj: lobbystów) – niepoparty jakimikolwiek badaniami medycznymi!

Dr Diane M. Harper
Dr Diane M. Harper – twórczyni depopulacyjnej substancji o nazwie Silgard/Gardasil, nazywanej powszechnie szczepionką przeciw HPV

Jeden z najskuteczniejszych na świecie pogromców raka, dr Leonard Coldwell, zdecydowanie twierdzi, że szczepienie przeciw HPV jest przestępstwem, a użyta w nim szczepionka nigdy nikogo przed niczym nie chroniła i nie chroni, gdyż jest trucizną mającą na celu depopulację społeczeństw. Szczepionka przeciw HPV powoduje raka oraz guzy mózgu z powodu zawartej w niej neurotoksyny, jaką jest rtęć.

„Nie ma absolutnie żadnego dowodu na to, że ta szczepionka zapobiega HPV czy rakowi szyjki macicy” – informuje dr Coldwell, wyjaśniając jednocześnie, że istnieją setki bardzo różnych wirusów brodawczaka ludzkiego (HPV), a rzeczona szczpionka dotyczyć może podobno jedynie czterech z nich. „Na raka szyjki macicy wystarczy jedynie soda oczyszczona z roztworem wodnym” – mówi Coldwell.

Oficjalnie udokumentowane żniwo po szczepionce Gardasil/Silgard przedstawia się następująco:

Zanotowano:

 • 1009 przypadków niepełnosprawności,
 • 149 zgonów,
 • 6459 przypadków braku powrotu do zdrowia,
 • 593 przypadków chorobowych, bezpośrednio zagrażających życiu.

Łącznie zanotowano 32576 poważnych powikłań poszczepiennych.

Jeśli takie fakty nie przemówią do rodziców, to już chyba tylko śmierć ich własnego dziecka może do nich przemówić.

Każdy Polak ma jednak prawo podjąć suwerenną i świadomą decyzję: czy, czym, kiedy i jak będzie szczepione jego dziecko, on sam i członkowie jego rodziny.

Czytelniku, obywatelu, Polaku, masz prawo do godnego i gwarantującego Ci pełną wolność wyboru leczenia.

Pamiętaj, ta ustawa jest niekonstytucyjna i dopóki po szczepionkach umierać będą ludzie (6-miesięczna Basia Łuczyńska z Kutna plus setki tysięcy innych udokumentowanych [amerykańska baza VAERSi nieudokumentowanych poszczepiennych powikłań i zgonów) i dopóki lekarze nie wezmą na siebie osobistej odpowiedzialności za absolutne bezpieczeństwo lobbowanej i podawanej przez siebie szczepionki, dopóty szczepienia mają w Polsce status eksperymentu medycznego.

Na straży wolności Twego wyboru stoi więc artykuł 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i żadna inna ustawa z nią niezgodna, z mocy samego prawa Cię nie obowiązuje.

Żerowanie „polskiego” parlamentu na nieznajomości prawa przez Polaków poprzez tyleż rozpaczliwe co nieudolne próby ustawowego przymuszania obywateli do jakichkolwiek zabiegów medycznych jest nie tylko świadomym i dobrowolnym gwałceniem polskiej Konstytucji, lecz również łamaniem Europejskiej Karty Praw Pacjenta, na co zwraca uwagę Rzecznik Praw Obywatelskich:

http://www.rpo.gov.pl/pliki/12804089100.pdf

hpv sejm 24 lipca 2015
Wyniki sejmowego głosowania za przymusem szczepień przeciw HPV. Warszawa, 24 lipca 2015 r.

Na 3 miesiące przed wyborami publikujemy imienną listę posłów PiS-u głosujących za szczepionkowym ludobójstwem Polaków. Oto 115 bohaterów tej narodowej tragedii:

1. Abramowicz Adam

2. Adamczyk Andrzej

3. Babalski Zbigniew

4. Babiarz Piotr Łukasz

5. Babinetz Piotr

6. Bartuś Barbara

7. Bąk Dariusz

8. Bernacki Włodzimierz

9. Błaszczak Mariusz

10. Błądek Antoni

11. Bogucki Jacek

12. Brudziński Joachim

13. Chmielowiec Zbigniew

14. Czarnecki Witold

15. Czartoryski Arkadiusz

16. Ćwik Piotr Krzysztof

17. Dobrzyński Leszek

18. Dolata Zbigniew

19. Duszek Marcin

20. Dziedziczak Jan

21. Dziuba Tadeusz

22. Falfus Jacek

23. Giżyński Szymon

24. Gołojuch Kazimierz

25. Gosiewska Małgorzata

26. Górski Artur

27. Hoc Czesław

28. Jach Michał

29. Janczyk Wiesław

30. Janik Grzegorz

31. Jasiński Wojciech

32. Jaworski Andrzej

33. Jurgiel Krzysztof

34. Kaczyński Jarosław

35. Kamiński Mariusz

36. Kłosowski Sławomir

37. Kołakowski Robert

38. Kowalczyk Henryk

39. Kownacki Bartosz

40. Kraczkowski Maks

41. Krasulski Leonard

42. Król Piotr

43. Kruk Elżbieta

44. Kuchciński Marek

45. Kwiatkowski Adam

46. Kwitek Marek

47. Latos Tomasz

48. Lipiec Krzysztof

49. Łopiński Maciej

50. Machałek Marzena

51. Maciejewski Krzysztof

52. Macierewicz Antoni

53. Malik Ewa

54. Małecki Maciej

55. Masłowska Gabriela

56. Mastalerek Marcin

57. Materna Jerzy

58. Matusiak Grzegorz

59. Matuszewski Marek

60. Mazurek Beata

61. Michałkiewicz Krzysztof

62. Moskal Kazimierz

63. Naimski Piotr

64. Nowak Maria

65. Olendzka Halina

66. Opioła Marek

67. Paluch Anna

68. Pawłowicz Krystyna

69. Pięta Stanisław

70. Piotrowicz Stanisław

71. Polak Marek

72. Polak Piotr

73. Pyzik Piotr

74. Rafalska Elżbieta

75. Rusecka Urszula

76. Rzońca Bogdan

77. Sadurska Małgorzata

78. Sasin Jacek

79. Sądel Jerzy

80. Schreiber Grzegorz

81. Sellin Jarosław

82. Smirnow Andrzej

83. Smoliński Kazimierz

84. Sobecka Anna Elżbieta

85. Sobierajski Czesław

86. Sońta Krzysztof

87. Sprawka Lech

88. Stawiarski Jarosław

89. Strzałkowski Stefan

90. Suski Marek

91. Szałamacha Paweł

92. Szarama Wojciech

93. Szczerski Krzysztof

94. Szczypińska Jolanta

95. Szlachta Andrzej

96. Szwed Stanisław

97. Szydło Beata

98. Szyszko Jan

99. Śniadek Janusz

100. Świat Jacek

101. Tchórzewski Krzysztof

102. Telus Robert

103. Terlecki Ryszard

104. Tobiszowski Grzegorz

105. Warzecha Jan

106. Waszczykowski Witold

107. Witek Elżbieta (rzecznik PiS)

108. Wojtkiewicz Michał

109. Woźniak Grzegorz Adam

110. Zalewska Anna

111. Zawiślak Sławomir

112. Zbonikowski Łukasz

113. Zieliński Jarosław

114. Zubowski Wojciech

115. Żyżyński Jerzy

Wyciągnijmy z tego wnioski 25 października przy urnach.

gandhi szczepienia

Czytelniku, Polaku, obywatelu, masz prawo do godnego i gwarantującego Ci pełną wolność wyboru leczenia.

Pamiętaj, ta ustawa jest niekonstytucyjna i dopóki po szczepionkach umierać będą ludzie i dopóki lekarze nie wezmą na siebie osobistej odpowiedzialności za absolutne bezpieczeństwo lobbowanej i podawanej przez siebie szczepionki, dopóty szczepienia mają w Polsce status eksperymentu medycznego.

Na straży wolności Twego wyboru stoi więc artykuł 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i żadna inna ustawa z nią niezgodna, z mocy samego prawa Cię nie obowiązuje.

Ta ustawa jest sprzeczna z aktualnie obowiązującą Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, z Europejską Kartą Praw Pacjenta, jest nieludzka i niesprawiedliwa. A „każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa” (Mahatma Gandhi).

TAW

[Edycja: 4.08.2015 r.]:

Sprawa niebezpiecznego Gardasilu/Silgardu, którym wszystkie (!) partie w „polskim” sejmie chcą obowiązkowo faszerować polskie dzieci, nabiera rozgłosu

i w dwa tygodnie po niechlubnym głosowaniu niektórzy posłowie chyłkiem, pod presją w miarę niezależnych mediów, zaczynają powoli deklarować wycofywanie się ze swojej decyzji, a poseł Jarosław Gowin wezwał nawet do zbadania farmaceutycznego… „lobbingu” przy uchwalaniu tej ustawy.

Społeczna presja (media całkowicie niezależne, media w miarę niezależne, media społecznościowe, przekazywanie linków drogą mejlową, uświadamiające rozmowy) ma naprawdę głęboki sens i ogromną siłę oddziaływania. Doskonałym przykładem takiej skuteczności są również np. akcje społeczne inicjowane przez pana Jerzego Ziębę. Takie akcje pokazują naszą rzeczywistą społeczną moc. Oby i sprawa omawianej nieszczęsnej ustawy znalazła swój pomyślny finał w zagubionych i uwikłanych duszach naszych niewydarzonych parlamentarzystów.

(taw)

tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/25/pis-to-nwo-prawo-i-sprawiedliwosc-za-obowiazkowym-szczepionkowym-holokaustem-polakow-zobacz-imienna-liste-glosowania/

Rozkład głosów w Sejmie 24 lipca 2015 r. podczas głosowania nad wyżej omawianą ustawą:

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=97&NrGlosowania=143

„Mamo, dlaczego muszę umierać? Jak szczepionkowcy oszukują społeczeństwo – rzekomy rak szyjki macicy” – komentarz dr. Jerzego Jaśkowskiego:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/03/24/mamo-dlaczego-musze-umierac-jak-szczepionkowcy-oszukuja-spoleczenstwo-rzekomy-rak-szyjki-macicy/

Szczepionki kaleczą, degenerują mózg, a nawet powodują śmierć:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/

 

Reklamy

16 myśli w temacie “PiS to NWO? Prawo i Sprawiedliwość oraz posłowie pozostałych partii w sejmie świadomie i dobrowolnie złamali Konstytucję, głosując za obowiązkowym szczepionkowym holokaustem Polaków. Zobacz imienną listę głosowania

 1. nie od rzeczy zmarły nagle poprzedni prezydent deklarował pełną współpracę i uległość wobec swoich rzeczywistych mocodawców,

 2. Ciekawe rzeczy na Tym portalu, zwłaszcza skierowanie większości winy na PiS,jeżeli lubicie żyć w nieświadomości proszę bardzo, jeżeli kogoś interesuje jak głosowały inne partie podaję link http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=97&NrGlosowania=143
  jak się komuś nie chce czytać, w skrócie, 54 osoby albo nie głosowały albo były przeciw ustawie, akurat najwięcej takich osób było w PiSie, bo 19, w PO jedynie 6, zamiast robić gówno burzę i łykać wszystko jak pelikany, warto czasami sprawdzić u żródła,

  Swoją drogą artykuł jest tragiczny nic z niego nie wynika, oprócz przypisania całej winy za tą ustawę obozowi PiSu

  1. Szczepionkowy holokaust Słowian, a szczególnie Polaków, jest twardym faktem. Proceder aplikowania społeczeństwom niebezpiecznych szczepionek wyczerpuje znamiona ludobójstwa.

   I nie ma w tej sprawie świętych krów – każdy, kto przykłada rękę do tego ludobójczego procederu powinien zostać napiętnowany, osądzony i ukarany. W cywilizowanym społeczeństwie to chyba standard, nie?

   A z artykułu nic nie wynika jedynie dla tych, którzy go uważnie nie przeczytali…

   1. PiS już po raz kolejny zagłosowało za przymusem szczepień. Poprzednio posłowie PiS głosowali za przymusem szczepień w 2012 r. przy zmianie „Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”, której art. 36. dzięki posłom PiS-u otrzymał następujące brzmienie:

    „1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
    2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer,
    który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście
    nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne”.

    Tak więc felczer po ogłoszeniu „epidemii” przez wojewodę (a dziś mamy już wiedzę, że np. „epidemie” zarówno ptasiej, jak i świńskiej grypy były prowokowane przez szczepionkowe koncerny) może zdecydować o zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego wobec teoretycznie wolnego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej.

    Czas otrząsnąć się ze złudzeń wobec PiS. Twarde fakty są takie, że PiS po cichu przemienia Polskę w Państwo Orwella. Oczywiście nie robi tego tak otwarcie i bezczelnie jak PO, PSL, SLD i Twój Ruch.

    Czy ludzie od Kukiza i Stonogi, którzy dojdą do władzy 25 października nie będą głosować przeciwko Polakom?…

  2. To wcale bynajmniej tego PiS-u i nowego prezydenta nie rozgrzesza. Polacy już od dawna wiedzą na co było stać SLD, PO i PSL teraz niech zobaczą jaka ich czeka różnica.
   To niepojęty wprost brak rozumu i odpowiedzialności za zdrowie Polaków…

 3. OK. A ile głosowało osób z PO i PSL? Czemu tylko jedną partię wzywa się do tablicy? /niestety od razu rzutuje to na jakość i obiektywność strony, jestem tu pierwszy raz i jestem rozczarowany bo tematy są ciekawe/

  1. Wyjaśnienie masz w pierwszym zdaniu, przeczytaj je uważnie. Pozostałe partie wprowadzają w Polsce Nowy Porządek Świata od początku swego istnienia, więc nawet nie ma sensu ich wspominać. PiS dopiero teraz zaczął do nich dołączać. Dlatego trzeba tej partii bardzo uważnie się przyglądać. Najprawdopodobniej nie robią tego z pobudek ideologicznych, lecz zapewne poszła za tym ciężka kasa od koncernów. Sprawa dla dziennikarzy śledczych: przebadać przepływy finansowe pomiędzy producentami niebezpiecznej (bezpłodność, przedwczesna menopauza, poważne powikłania, kalectwo) szczepionki Silgard a wszystkimi polskimi partiami politycznymi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s