watykan

Państwo kościelne w Polsce nie wykazuje żadnej lojalności wobec naszego narodu i żyje własnymi prawami. Nie możemy na to dłużej pozwalać – mówi aktor Krzysztof Pieczyński.

Polacy odkryli Pana jako krytyka Kościoła w programie TVN24, w którym konfrontował się Pan z Jerzym Zelnikiem.

– Tematem programu była homofobia, jednak od razu przeszedłem do kwestii, że głównym źródłem homofobii i przesądów jest Kościół. Kościół katolicki nie może przyjąć prawdy, bo ona jest sprzeczna z jego istotą.

W telewizji mówił Pan o zbrodniczej działalności Kościoła katolickiego, co nie spodobało się wielu dziennikarzom. Jak odebrali to widzowie?

– Dostałem mnóstwo listów, z których 95% to głosy poparcia. Na moim facebookowym profilu nagle pojawiło się 10 razy więcej obserwujących. Jest nadzieja w tym, że ludzie nie są do końca zindoktrynowani, a przynajmniej nie tak, jak wydaje się Kościołowi. Większość osób gratuluje mi odwagi i deklaruje, że myśli podobnie, ale nie chce mówić o tym głośno, bo boi się zemsty na rodzinie, utraty pracy, wyszydzania, sekowania i ostracyzmu. W XXI wieku, w centrum Europy ludzie boją się mówić o swoich przekonaniach. W jakim my kraju żyjemy?

Zastraszonym.

– Udzielałem wywiadu portalowi Onet.pl. Dziennikarz, który ze mną rozmawiał, to katolicki fundamentalista. Oczywiste jest zatem, że ten portal jest ideologicznie skorumpowany przez Kościół. Podobnie zresztą jak TVN, gdzie niedawno dostałem kolejne zaproszenie. Miałem rozwinąć temat, który poruszyłem w programie „Tak jest”. TVN postawił jednak warunek. Chcieli, żebym usiadł do dyskusji z reprezentantem Kościoła. Oczywiście odmówiłem. Nie widzę powodu, dla którego w demokratycznym państwie muszę siadać w parze z katolikiem, na co kompletnie nie mam ochoty. Taka sama jest TVP. To są media całkowicie skorumpowane przez panującą w naszym kraju religię.

Na czym polega ta korupcja?

– Watykan jest państwem, które przejęło władzę na podstawie donacji Konstantyna w VIII wieku. To sfałszowany dokument, napisany językiem Wulgaty, stworzony 50 lat po śmierci Konstantyna. Dzięki temu Kościół zdobył władzę mianowania oraz detronizowania królów i cesarzy, czyli władzę absolutną. Przeniknął w każdą strukturę życia. Palono, mordowano i ośmieszano innowierców. Ludzie zaczęli się bać. To tak, jak w każdej dyktaturze, która polega na strachu. Strach ludzi daje siłę dyktatorowi. We śnie człowiek jest ścigany przez potwora. Ucieka w nieskończoność. Niezwykle rzadko udaje się śpiącemu skonfrontować z tą zjawą. Stanąć z nią twarzą w twarz. Jednak kiedy to się stanie, to okazuje się, że potwór jest mirażem. Nie ma żadnej siły, nie istnieje.

Jak to się ma do Kościoła?

– Watykan oficjalnie istnieje od 1929 roku. To znaczy, że od wieków cały horror, całą przemoc, zbrodnie ludobójstwa narzuciło Europie państwo nieistniejące – widmo. Ludzie uwierzyli w kłamstwa, dzięki czemu obdarzyli Watykan siłą. Trzeba się temu przeciwstawić. Biskupi nie mogą mieć nad nami władzy. Nie bójmy się ich. Watykan nie ma prawa istnieć, bo jego działania są nielegalne. Podobnie, jak z potworem we śnie. Należy się skonfrontować z Watykanem, a w końcu przestanie istnieć. Jestem przekonany, że Polacy są w stanie usłyszeć prawdę, która uwolni ich od tysiącletniej niewoli religijnej.

Takie konfrontacje często mają poważne konsekwencje. Politycy niekatolicy są opluwani z ambon, niepoprawne nauczycielki tracą pracę. Niedawno dwie popularne dziennikarki zostały ukarane za nazbyt niekatolickie audycje. Byt kształtuje świadomość…

– Zawsze są jakieś przyczyny oddawania dyktatorowi władzy nad sobą. Najczęściej jest to strach, ale i on w końcu zniknie. Do tej konfrontacji musi dojść, jeżeli chcemy odzyskać wolność i demokrację w Polsce.

Ale życie w zgodzie z Kościołem może być wygodne i opłacalne.

– To jest gnuśność. W tak zwanej komunie również były pozory normalnego życia. Powstało wówczas bardzo wiele pięknych rzeczy. Mieliśmy całkowitą wolność, z wyjątkiem tego, że decyzje na temat kraju były podejmowane w Moskwie i nie wolno było mówić, że Ruscy są niedobrzy. Poza tym właściwie było znośnie.

Żyjemy w dyktaturze?

Tak. Polska jest pozornie demokratyczna. Decyzje na temat naszego kraju są podejmowane w Watykanie. Nie możemy na to dłużej pozwalać. Kościół przeniknął wszystko. Absolutnie każdą sferę życia.

Od lat pozwalają na to politycy, ale także zwykli wierni.

– Dodatkowo księża to bardzo specyficzni ludzie. Są śliscy. Nie mają sumienia. Żaden z nich nie zrobi w Kościele kariery, jeśli będzie miał własne zdanie. Od czasu seminarium uczą się manipulowania ludźmi. Manipulacja tłumem to najważniejszy z wykładanych przedmiotów. Wydaje im się, że są wyższą kastą, która rządzi motłochem, czyli nami. Duchowni stwarzają sobie wewnętrzne prawa, a nie przestrzegają tych, które dotyczą wszystkich Polaków. Oni nie mają wobec nas żadnej lojalności. Służą wyłącznie Watykanowi. Kościół poprzez spowiedź ma informacje o wszystkim. Począwszy od myśli małych dzieci, sypialni wiernych, po istotne dla kraju decyzje polityków.

Państwo w państwie…

– Niestety. Demokracja w Polsce jest fikcją, dopóki istnieje tu watykańska agentura. Purpuraci nie szanują naszych pragnień. Jeżeli film w kinie jest dozwolony od lat 18, to znaczy, że chcemy uchronić dzieci przed okrutnymi scenami. Chcemy ocalić ich psychikę przed szokiem i traumą. Natomiast ksiądz uczy 6-letnie dziecko, że Jezus był bity, torturowany i przybity gwoździami do krzyża. Katecheta nie wie, że robi w ten sposób młodemu człowiekowi krzywdę. On karmi go brutalnymi obrazami, ponieważ jest oderwany od rzeczywistości. Przeszedł takie pranie mózgu, że nie wie, co znaczy współczucie.

Dzieci uczą się, że to za ich grzechy Jezus przeżywał męki. Poza tym księża o mniejszej wyobraźni mogli zabrać całą klasę na „Pasję” Mela Gibsona. Niezwykle brutalny film o maltretowaniu człowieka.

– Tylko fundamentalista religijny, jakim jest Gibson, mógł zrobić tak bestialski obraz. Kościół od zawsze specjalizował się w brutalności.

Ale nie wszędzie ma taką władzę jak w Polsce.

– Jan Hus porwał naród czeski przeciwko korupcji watykańskiej. Na zawsze zmienił Czechów, którzy nie podpisali konkordatu. Duch Husa jest tam wciąż żywy. Przysięgam, że gdy jestem w Pradze, czuję to. Polacy też mają w sobie ducha Słowian, którzy zapłacili olbrzymią cenę za narzucenie nam rzymskiego chrześcijaństwa.

Do Czechów wciąż nam, niestety, bardzo daleko.

– To się zmieni. Musimy tylko zrozumieć prawdę i nie bać się jej głosić. Trzeba wypowiedzieć konkordat i stworzyć Konstytucję w taki sposób, żeby państwo chroniło nas przed odrodzeniem tak monstrualnej korporacji, która może sparaliżować życie narodu i rozwój nauki. Kiedy widzę tragifarsę w Sejmie, to autentycznie cierpię. Naród, który powołany jest do wysokich lotów, który ma w godle orła, jest przybity do ziemi wielkim ciężarem i nie może szybować.

Ale to Kościół rzekomo pomógł wyzwolić nas ze wspomnianej przez Pana komuny.

– Przedstawiciele Watykanu poszli na układ z reprezentantami podziemia. Obiecali pomoc w zamian za późniejsze przywileje i podpisanie konkordatu. Byliśmy tak oszołomieni odzyskaniem wolności, że nie zauważyliśmy przejścia z jednej dyktatury do drugiej.

Zmieniliśmy tylko okupanta?

– Odeszliśmy od niewoli, która trwała kilkadziesiąt lat i przeszliśmy do niewoli tysiącletniej. W każdym z nas istnieje prawda, która daje siłę i pozwoli na obalenie i tego okupanta. To my, ludzie, naród, mamy wizję przyszłości. Chcemy lepszego kraju i chcemy, żeby nasz rząd prowadził nas ku oświeceniu. Jeżeli rządzący nie spełniają tych warunków – odbierzmy im władzę. Ja jestem swoim papieżem, prezydentem i swoim mistrzem. Nikt nie ma nade mną władzy, ponieważ nikomu tej władzy nie dałem. I to dotyczy każdego Polaka. Człowiek najpierw musi przeprowadzić bardzo szczerą rozmowę z samym sobą, i w tym znaleźć źródło siły i odpowiedź „co jestem w stanie zrobić dla prawdy?”. Ja znalazłem tę siłę, i mówię, że Watykan jest wobec mnie bezradny. Pokonałem w sobie to monstrum.

Niewielu to na razie potrafi.

– Kościół i tak w końcu ulegnie przed prawdą, bo sam żyje kłamstwem. Kłamstwem tak potężnym, że ludzie się go boją. Dlatego zachęcam, by stale pogłębiać swoją wiedzę, aby nie być bezbronnym wobec manipulacji. Ludzie Watykanu po śmierci nie idą do nieba. Idą do eterycznego Watykanu, który zbudowali swoim sposobem myślenia. W tym eterycznym Watykanie robią dokładnie to samo, co w ziemskim. Są straszliwie zajęci, konspirują, wydają rozkazy, podporządkowują sobie innych, składają śluby lojalności.

Może ludzie Kościoła nie zdają sobie sprawy z tego, w czym tkwią?

– Gdyby byli w stanie zreflektować się na temat ogromu zbrodni, których ich poprzednicy, ale i oni sami dokonali na ludzkości, rozwiązaliby swoje państwo. Dlatego chcę im zaproponować – i mam nadzieję, że dotrze do nich ta propozycja – żeby rozwiązali Watykan. Gdy to zrobią, czyli oddadzą władzę, pieniądze, nieruchomości, ziemie, wszystko, co zrabowali, to będą jeszcze mieli czas na refleksje. Mam nadzieję, że to dotrze do Watykanu przez usłużnych donosicieli – jak wszystko inne. I jeszcze jedna rzecz – do religijnych fundamentalistów w Polsce: spróbujcie zrozumieć, że przywiązanie katolików do krzyża prowadzi do tego, że chcą go zabrać ze sobą na drugi świat. Jest z tym problem – do nieba nie wejdą z krzyżem. W niebie nie ma przemocy, nie ma gwałtu, nie ma zbrodni. Więc nie można wejść tam z krzyżem – symbolem męczeństwa. Jeżeli zostaną z krzyżem, to po śmierci utkną między światami, tak długo jak będą przywiązani do krzyża. Dopiero kiedy się od niego uwolnią, będą mogli wejść do nieba. Niech się więc dobrze nad tym zastanowią.

Krzyże są wszędzie. Jak się od nich uwolnić?

– Państwo kościelne w Polsce nie wykazuje żadnej lojalności wobec naszego narodu i żyje własnymi prawami, które nie dotyczą reszty. Każda afera, największe przekręty kończą się zamieceniem pod dywan, i my nie mamy nic do powiedzenia. Jeśli mówimy o demokracji, to nie powinniśmy podejmować absolutnie żadnych negocjacji z Kościołem!

Dlaczego?

– Dziesięć wypraw armii papieskich nie pokonało Husa. Czechom narzucono katolicyzm za sprawą „dyplomacji” Watykanu. Uczmy się z historii. Nie pozwólmy sobą manipulować.

To pieśń przyszłości…

– …w której nie ma miejsca dla Watykanu, ponieważ cywilizacja, którą chcemy zbudować, to cywilizacja miłości, pokoju, nauki i sztuki. Tam nie będzie miejsca na przemoc, dyktaturę, poniżanie człowieka, obłudę, indoktrynację i manipulację, czyli nie będzie miejsca dla Kościoła katolickiego.

Taka jest Pana wizja?

– Tak. Taką przyszłość przedstawiła mi moja dusza. Używam tego terminu, ponieważ jestem człowiekiem wierzącym. Dla ludzi niewierzących mogę użyć słowa „podświadomość”. To ona powiedziała mi, że przyszłość bez Watykanu zacznie się wkrótce.

Czyli kiedy?

– Podświadomość to sfera, która – w odróżnieniu od naszego umysłu – nie kieruje się logiką i żyje poza czasem. Dla duszy „wkrótce” może oznaczać dzień, rok, pięć lub pięćdziesiąt lat. Nie jestem w stanie tego sprecyzować, ale wydaje mi się, że to może dotyczyć obecnych czasów. Jeszcze za naszego życia Watykan upadnie.

krzysztof pieczynski

Z Krzysztofem Pieczyńskim rozmawiali Ariel Kowalczyk i Łukasz Piotrowicz
faktyimity.pl

*Krzysztof Pieczyński absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktor filmowy i teatralny. Laureat licznych nagród, w tym za najlepsze pierwszoplanowe role męskie w filmach „Wielki bieg”, „Jezioro Bodeńskie” i „Jutro będzie niebo”. Jego najbardziej znane role to m.in. Bronek Talar w serialu „Dom”, Kamil Kurant w serialu „Życie Kamila Kuranta” czy Władysław Sikorski w filmie „Generał – zamach na Gibraltarze”. Jest również poetą i pisarzem. Napisał 9 książek. 

68 myśli w temacie “Watykan przestanie istnieć…

   1. Tojuż się stało.
    To co obecnie dzieje się na tej Przepięknej Planecie Ziemia Woła o Pomstę.
    Przepiękna Planeta Ziemia I Wszelkie Życie na niej i wszystko co Jest na niej doznaje obecnie WIELKIEGO CIERPIENIA BEZPRAWIA OD ZBRODNIARZY – OPRAWCÓW – KŁAMCÓW

    Wszystkie Korporacje i Każdy ,, rząd ‘’ razem z Klanem elit multimiliarderów na tej Planecie są z sobą zrzeszeni i Kraczą jednym Głosem a co więcej mają siłę przebicia aby Ludem manipulować na wszelkie sposoby. Gady Niszczą Planetę Ziemia i wszelkie Życie na Planecie Ziemia. Łamią WSZELKIE PRAWA NIE Przestrzegają Praw Boskich – Nie Przestrzegają Prawa Wszechświata Wszystko zaplanowali przygotowali aby ziściły się ich Mroczne Psychopatyczne Haniebne iluzje są dobrze przygotowani i mają wszystko co im potrzebne. To nie są istoty ludzkie są to Gady Zbrodniarze, Oprawcy, Kłamcy o mrocznych psychopatycznych umysłach. Nawet nie można ich zaliczyć do gatunku zwierzęcego gdyż zwierze zabija tylko wtedy gdy czuje głód.

    Trzeba zauważyć iż NAS jest więcej od nich i jesteśmy dziećmi Boga i jest w nas potencjał Uniwersum ale wielu z nas o tym zapomniała. Przez zapomnienie Kim naprawdę jesteśmy Lud Polski dał się zniewolić małej grupce gadów i ufa im i idą jak Barany nie widząc iż idą na żeś.

    Wszystkie Ludy ŚPIĄ Brakuje Pozytywnych Skutecznych Działań w tym kierunku– Jeśli Lud Polski się nie przebudzi i NIE Zjednoczymy Wszyscy Razem czeka Nas i przyszłe pokolenia marny los o ile dożyjemy.

    JEST NAS WIĘCEJ – GDZIE JEST NASZA SŁOWIAN – LECHITÓW WERWA DO WALKI O WOLNOŚĆ RÓWNOŚĆ WYSTARCZY SIĘ ZJEDNOCZYĆ W MAŁE GRUPY W KAŻDYM MIEŚCIE I DZIAŁAĆ KONSPIRACYJNIE tak jak czynią to Oprawcy.
    POWSTAŃMY DO BOJU !!!!

    Są osoby które dzielnie walczą o Wolność Łączmy się. Poniżej linki: Proszę zapoznać się z tymi tematami. Więcej jest na stronie po prawej stronie w kolumnach i proszę o rozpowszechnienie tych materiałów.

    https://wojdabejda.wordpress.com/

    https://wojdabejda.wordpress.com/category/prawo-morskie/

  1. ,,Ojciec Święty w najnowszym wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika „El Pais”.

   Kiedy czuję, że nie mogę iść dalej, mój wielki nauczyciel Benedict uczy mnie, jak to zrobić – odpowiedział papież Franciszek na pytanie na temat abdykacji.

   Papież Franciszek odpowiedział enigmatycznie, jednak biorąc pod uwagę jego niebezpieczne kroki, związane ze źle pojętym dialogiem międzyreligijnym oraz z roszadami w watykańskich kongregacjach, można być pewnym, że abdykacji Ojca Świętego możemy spodziewać się już wkrótce.
   https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4583-mielismy-racje-papiez-zapowiada-abdykacje
   CZYM JEST WATYKAN??
   W swoim przedostatnim przed śmiercią wywiadzie wyjaśnia dobitnie MAX SPIERS

   1. „Nikogo też na ziemi nie tytułujcie waszym ojcem, jeden bowiem jest Ojciec wasz – ten w niebie.” (Mt 23,9).

   2. Max…przyjechał do Polski bytu go zamordowali za prawdę.Ssmańcy.Bardzo boli mnie ta strata.

 1. Pan Krzysztof ma rację, kościół wkradł się do każdego zakątka życia w Polsce, trzeba z tym skonczyć!!! Pamiętam niektóre epizody z nauki religii, które odbywały się nie w szkole wówczas ale na plebanii. Byłam malą dziewczynką, po nauce religii balłam się iść spać, bo słowo „piekło”, „grzechy” którym ten stary ksiądz nas nafaszerował górowało nad moim dzicięcym rozsądkiem. Wiem, że kładłam się do lóżka i trzymałam ręce złaczone do modlitwy, na wypadek, gdy w nocy umrę, to moje rączki będą już przygotowane do trumny i pójdę do nieba. Religia trzyma ludzi w strachu.
  Kto finansuje miliony kleru na różnych szczeblach, ich pałace, drogie samochody, wygodne życie, dobre „zarcie”???? Oni naleyżą do sfery nieprodukcyjnej, więc nie wytwarzają srodkow konsumpcyjnych, nie zarabiają pieniędzy, mają ich jednak pod dostatkiem, mogliby oddać parę pałaców dla bezdomnych oraz biednych rodzin wielodzietnych. Ale te rodziny wielodzietne, muszą im jeszcze płacić za każdy chrzest, kolęde, msze za zmarłych itd….

  1. Masz rację.
   Ale czy bankowcy należą do strefy produkcyjnej? A im jakoś nikt jeść i wygodnie spać nie zabrania.

   1. No jest tu zasadnicza różnica… Bankowcy przynajmniej nie oszukują na czym im naprawdę zależy 😉

   2. Bo bankowcy to sfera pasożytnicza tak jak Watykan i k.k. e ogole. Ale wiekszosc tzw, wierzacych sami sie na to zgadzaja dajac im kase na tacy i rozne inne dobra! Aby ktos miał nad nami wladze trzebe mu ją najpierw dać a dajemy wierzac w ich kłamstwa i oszustwa i nabiernia sie na ich obłudne swiętoszkowate miny!

 2. Imperium Rzymskie rzadzi do dzis. Za pomoca katolicyzmu, przemoca, najazdami, morderstwami i szatanistyznymi przesluchaniami, a wszystko w imie Boga. Grupa elit wykreowala korporacje o bardzo dlugich tradycjach. Ostatnia duza i przegrana bitwa potomkow Wegrow i plemion slowianskich przeciw katolickim najazdom, stoczona na polu Lechowym w miescie Lech kolo Augsburga w roku 955, mogla zmusic prawdopodobnie Mieszka 1 do poslubienia Dobrawy i przyjecia zainfekowanego systemu chrzescijanskiego. Skoro papiezowie namaszczali ludzi na cesarzow i krolow, to moga dzis robic to prawdopodobnie dalej. Namaszczaja na premierow i prezydentow, tyle, ze w sekrecie lub inaczej, w drodze pozornych wyborow demokratycznych. Wystarzczy spojrzec na zalazek UE, dawne EWG, ktorego uklad (traktat rzymski) zostal podpisany w 1957 roku w Rzymie przez pierwszych 6 premierow, byl przyklepany przez papieza Piusa 12. Kto wie, byc moze, skoro korporacja Watykanska ma sile do kreowania przywodcow i ich detronizowania, moze kreuje systemy takie jak komunizm, kapitalizm, moze kontroluje system bankowy i obrot pieniadza i same pieniadze (nazwane odchodami szatana)? Skoro wykreowany katolicyzm po upadku Rzymu rozprzestrzenial sie za pomoca miecza po Europie, a nowa religia kreowala nowych przywodcow i narody, to prawdopodobnie owa korporacja wraz ze swoja niewidzialna armia moze robic to do dzis.

  A co, jesli to Watykan wykreowal przy pomocy innych agentur opozycjonistow solidarnosci, ktorzy przy pomocy SB usuneli pierwszy orginalny narodowy ruch solidarnosci sprzed 1981 roku, zastepujac ich Walesa, Michnikiem, Geremkiem i Kuroniem? Na ta operacje poszlo ok. 2 miliardow dolarow, ktore byly nagroda dla owych pseudo opozycjonistow, es-becji i komunistow, nagroda za usuniecie komunizmu w sposob niezwracajacy uwagi narodu. W ten sposob nie tylko w Polsce powstala nowa pseudo elita, ktora dostala wladze nad Polakami namaszczona przez papieza. Prosze przypomniec sobie wizyte Kwasniewskiego, Walesy u Wojtyly i charakterystyczny uscisk dloni tych 3 osobnikow. Mysle ze przydaloby sie wiecej edukacji, szczegolnie w szkolach, dziel i analizy zapomnianych polskich biskupow opisujacych zycie i zmagania przywodcow slowianskich oraz znaczenia w starozytnej europie tych przywodcow i slowianskih narodow. Byc moze po takiej analizie dowiedzielibysmy sie o szkodliwosci watykanskiego imperium i zdeklasowaniu wolnych ludow europy do roli niewolnikow w imie pierwszego NWO pod znakiem krzyza. Zrozumienie tego, co stalo sie z naszymi przodkami po przyjeciu krzyza, mogloby pomoc nam w odnalezieniu korzeni i zrozumieniu naszego upadku, a w efekcie podniesieniu sie z kolan i odbudowy duchowej i materialnej w imie lepszego zycia dla nowych pokolen.

  1. Racja
   Nareszcie
   Wielkie Królestwo Lechitów
   zostało systematycznie od tysiącleci podstepnie
   niszczone przez Watykan
   Ale myślę że wszystkich dowodów nie zniszczyli
   I ukryli u siebie gdzieś na dnie
   Koniec.z nimi niechich bagno pochłonie

 3. Pieczyński. Pie,,,dolisz jak potłuczony. Dostałes zaproszenie i odmówiłes. A czemu to? Trzeba było własnie przyjsc i wyłożyc swoje argumenty przedstawicielowi koscioła! Tchórzu jeden. I nie pieprze ze 95 procent dostałes w mailach poparcia. Gdyby Polska nie miała korzeni katolickich to dzis nie zył bys w takiej Polsce. Juz zapomniałes dzieki komu masz swoja Polske? W której interesik robisz? To wyp…dalaj i głupot nie opowiadaj szmatławcu jeden

  1. Takim językiem posługują się tylko ogłupieni kościołem katolicy, nota bene Chrystus mówił o kościele – który znajduje się „w nas”.

  2. Neron – Buraku, jeden krowy oprzatac wiechciu jeden. Nawet nieznasz polskiej historii . Gdyby Polska byla krajem protestnckim pozostala by silnym militarnie i ekonomicznie panstwem. Nie doszlo by nigdy do Rozbiorow, a Rosja, i Niemcy zastaniwli by sie dwa razy, uderzajac na nasz kraj. Ale przez takich prymitywow jak Ty niestety kraj idzie ku upadkowi

   1. Nie ma sensu z tym Neronem dyskutowac ani cokolwiek tlumaczyc. To opętany kościołem osobnik o zatrutym umyśle i nie znajacymn w dodatku historii swojego narodu ! O ile to Polak… Do zatrutych i opęranych wirusem kościelnym umysłów – szkoda czasy i energii na tłumaczenie czegokolwiek !

  3. Zgadzam sie. Zaprosili go do dyskusji to odmowil bo chcial sobie bajki spiskowe poopowiadac i powiedziec jaki to on jest gosc bo moze powiedziec to co mysli 95% tych co do niego pisali? ;)))

 4. Neron,mamy Polske dzieki Watykanowi?katolicyzmowi?Mamy ja dzieki komunistom z Wall Street,dzieki NKWD czy SB lub WSI.Mamy jak w koncu dzieki solidarnosci I Walesie???czy tez dzieki ojcu Rydzykowi lub kuri krakowskiej?

 5. jedynie wiara jest mym kościołem a ciało ma świątynią.. innych zgromadzeń na pokaz się wystrzegam . co do kościoła fizycznego tego materialnego to nie jest on do niczego potrzebny bogu wystarcza w zupełności nasze świadome życie i nasze godne myśli i czyny ..a cała chucpa kościelna faryzeuszy to nic więcej jak kulty struganych i malowanych bałwanów i podobieństw ..((nie wiadomo czego( sam Jezus chodził do świątyń rugać przebranych obłudników ,którzy na ówczesne czasy robił tyle samo szkody co dzisiejsi faryzeusze .. jego słowa o rozdziale kościoła od państwa były przez tych właśnie faryzeuszy powodem do jego ukrzyżowania. .i dlatego przewidział paruzje która już miłosierna nie będzie… będzie sowita kara za grzech ideologiczno okultystycznych kościołów, za grzech kłamstwa, pychy i obłudy ,za grzech zbrodni i złodziejstwa za grzech rozgrzeszania nie mając do tego ani boskiego ani moralnego prawa pan Pieczyński ma racje sam upadek Watykanu i kilu innych powiązanych z nim kościołów został przepowiedziany w upiększonej i zmienionej bibli,, a po nim namaszczenie antychrysta .. to ze Franciszek skończy swe urzędowanie w 2016 jest więcej jak pewne pewne bo okultyści watykańscy na usługach Azazela przywiązują szczególna uwagę do dat. (cyfr) oby pan wszelkiego stworzenia miał jak najwięcej laski dla swych zagubionych dzieci oto się trzeba w tych czasach tylko modlić.pozdrawiam:) ci co upadli powstali.. a powstając upadną

  1. Samozwańczy „apostoł” Paweł – największy, a właściwie jedyny dyrygent chrześcijańskich Kościołów, to właśnie faryzeusz.

  2. Wierze w Boga Stwórcę i koniec. Do tego nie potrzeba mi kosciołów ani księzy. Jezus sam nauczał, by wystrzegac sie faryzeuszy, ktorzy beda sie powolywac na niego i tworzyc swiatynie i reigie. Jezus nie pisał ksiąg ani nie tworzył relgii, a nawet przed nimi ostrzegał! Religie, koscioły i watykan są potrzebne ludziom dla wykorzystywania innych – niewolników na kolanach, naiwnych i wierzących w to, co oni plotą w imię boga, ktorego nigdy nie mieli i nie maja w umysłach ani sercach. Ci faryzeusza umieja tylko wymuszac posłuszenstwo poprzez strszenie dzieci i doroslych oraz kłamstwa, a sami zyja w bogactwach i tarzają sie w luksusach i pałacach! Watykan powinien byc zburzony albo oddany w posiadanie ludziom!

 6. Polecam ten film wszystkim, którzy są tak bardzo za zniszczeniem Kościoła. https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak Ja również nie przepadam za większością kleru, ale nie można wszystkich określać tak samo. Proszę zapoznać się np. z osobą Michała Hellera. https://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Heller Takich ludzi w Kościele jest więcej, tylko jak zawsze media wam tego nie pokażą. Są tematy zastępcze typu pedofilia, która dotyczy mniejszości zepsutych księży. Czarne owce są wszędzie, ale nie należy patrzeć na całość tylko przez pryzmat ich osób.

  1. Nikt tu nie jest „za zniszczeniem Kościoła”, jeno uzurpatorskiej, kłamliwej, manipulatorskiej i pasożytniczej mafii o nazwie Watykan. Prawdziwym Kościołem jest kościół, który mamy w sobie – kościół ludzkich serc. A Watykan sam się zniszczy, bo biblijna Bestia ma pokonać Wielką Nierządnicę…

   Gdybyś wiedział, Ral, do jakiego stopnia nauka Jezusa została zmanipulowana (najbardziej w 4. wieku), wbiłoby Cię w krzesło.

   1. Nauka Jezusa jest ignorowana, a nie zmanipulowana. Zastąpiono ją nauką z listów faryzeusza Pawła, który nie miał pojęcia, czego Jezus uczył.

  2. Gdyby byli tacy kryształowi jak chcesz nam tu wmowic to mieliby na tyle honoru i samy by odeszli z kocioła katolickiego (watykanskiej hierarchii). Ten ktory w niej tkwi – jest taki sam bo korzysta z ich systemu. Natomiast byli i sa hierarchowie watykanscy ktorzy gdy ujrzeli niegodziwosc instytucji w ktorej pracowali – odeszli i sami zaczeli pisac ksiazki i uswiadamiac ludzi czym naprawde jest Waykan… Podam tylko jedno nazwisko (ale jest ich wiecej) ; Kark Heinz Deshner (pracownik w hierarchi watykanskiej w Rzymie ).

 7. a Ty Rysio……czy Tobie cos jeszcze pomoze?Czy Ciebie I wielu innych da sie ulelczyc I oswiecic,doedukowac?Rysio ekstremista katolicki zamiast tropic innowiercow,zajmij sie modleniem.

 8. brawo brawo tak! tak! tak! i tak się stanie! i to właśnie w imię Chrystusa, który jest Prawdą, Miłością i Wyzwoleniem! więc czas skończyć z tą błazenadą!!

 9. W pełni popieram to co napisał Pan Krzysztof. Czasami wręcz cytował moje myśli. Jesteśmy więc zgodni co do kwestii kościoła. Jednak należy tu dodać, że wszystkie religie zostały stworzone po to by nami manipulować, by wykorzystywać nas dla własnych egoistycznych celów przez cwaniaków, którzy religie wymyślili. Uważam osobiście, że Jezus żył na naszej planecie i został tu przysłany aby nas oświecić i nauczał kim naprawdę jesteśmy i jaki jest cel naszego życia na tej Ziemi.
  Jego postać została wykorzystana przez cwaniaków do stworzenia religii, która nie ma nic wspólnego z jego naukami. Zeby się przekonać , że to manipulacja wystarczy porównać jego historię z historią Horusa czy też Mahometa. Te historie są prawie takie same a jak wiemy pierwszy był Horus a więc to jego życiorys skopiowano i stworzono życiorys Jezusa.
  Bardzo zachęcam wszystkich do prześledzenia tych faktów.

  1. Jezus głosił Ewangelię o Bożym królestwie; dobrą nowinę, że ludzie mogą żyć jak w raju. Znasz ją, wiesz jak to osiągnąć?
   To jest ważne, a nie życiorysy; te u wielu bywają niby-podobne.
   Znam historię Mahometa i nie widzę podobieństwa.
   Również życiorys Horusa nie przypomina życiorysu Jezusa.

 10. Jezus nikim nie rządził, nikogo do niczego nie zmuszał i nikogo nie ukrzyżował.
  Może więc kościoły chrześcijańskie naśladują nie Jezusa, tylko Jego oprawców?

 11. za chwilę mnie dwa lata od tego wywiadu a Watykan nadal jakoś istnieje i nic nie wskazuje na to by mogło być inaczej ,zresztą kto i po co miałby w tym istnieniu przeszkodzić ? niektórym się wydaje ,że jak rzymski katolicyzm upadnie , przestanie istnieć , wtedy coś na tym zyskają , nie obchodzi ich kultura i tradycja , nie obchodzą ich te wszystkie „ostatnie wieczerze” , „ukrzyżowania ” czy „złożenia do grobu” najwybitniejszych malarzy , nie obchodzi ich imponująca architektura katedr , za nic sobie mają „rycerskie eposy” kształtujące przez kilka stuleci morale elit , najważniejsza jest dla nich inkwizycja i ………stracone na śluby czy pogrzeby pieniądze bo przecież takie „usługi” powinny być za darmo, nikt dzisiaj nie zmusza do łażenia po kościołach , każdy może sobie wierzyć w kogo albo w co chce a jednak to jakoś za mało ,stąd konieczna likwidacja kleru , zakonów i w ogóle całego chrześcijaństwa bo tylko tym sposobem Polska odzyska blask potężnej „Lechii” , a tak w ogóle to stan zdrowia tego aktora wymaga jakiejś specjalistycznej oceny

  1. Chodzi o to, że wszelkie religie (również współczesna nauka, którą także zaliczam do religii) są podstawowym narzędziem do programowania i kontroli umysłu genetycznego (genetic mind control) populacji Ziemian.

   A dopóki umysł genetyczny populacji jest pod kontrolą, ludzie są zwykłymi, najzwyklejszymi niewolnikami.

   1. // ludzie są zwykłymi, najzwyklejszymi niewolnikami.//…….to nie jest wina żadnej religii ,czy jakiejkolwiek innej „dyscypliny” wymyślonej przez człowieka a samej natury , nie było ,nie ma i nie będzie nigdy takiej sytuacji by wszyscy , bez wyjątku ludzie byli sobie równi bo tak nawet nie ma wśród mrówek , stąd kontrola jednych nad drugimi jest wpisana w naturalny porządek świata i dlatego też zawsze są podejmowane próby zamiany miejsc, religie jako element polityki miały udział w regulacji tych miejsc ale ich wpływy , przynajmniej w krajach protestanckich są prawie żadne , co nie znaczy ,że ludzie są bardziej wolni albo ,że nikt tam nikogo nie kontroluje

   2. Absolutnie tak nie jest 🙂

    WSZELKA

    WŁADZA

    JEST

    UZURPACJĄ.

    NAWET

    BOSKA

    WŁADZA.

    Bo rządzą tylko bogowie-uzurpatorzy, jak reptilski Jahwe czy inne tego typu kosmiczne anomalie.

    Ojciec, zwany mylnie Bogiem, nie rządzi, lecz się przeJAWIA.

    Królowa w Mrowisku czy w Roju też nie rządzi, lecz ogarnia Całość, a to różnica. (Mrowisko czy Rój to tak naprawdę jeden organizm, więc Królowa to tak jak mózg u człowieka – mózg nie rządzi, lecz ogarnia Całość) 🙂

   3. Nie ma sensu z tym Neronem dyskutowac ani cokolwiek tlumaczyc. To opętany kościołem osobnik o zatrutym umyśle i nie znajacymn w dodatku historii swojego narodu ! O ile to Polak… Do zatrutych i opęranych wirusem kościelnym umysłów – szkoda czasy i energii na tłumaczenie czegokolwiek !

 12. Precz z sodomią watykańską. Najpierw jednak trzeba się pozbyć unijnoeuropejskiej okupacji. Oby niedługo wygrała Marine Le Pen we Francji i rozwaliła wreszcie ten eurokołchoz. A na Watykan też przyjdzie czas.

  1. Maryna wygra, bo tak zostało to już szczegółowo zakodowane na aktualnej linii czasowej upadku JEWrokołchozu. Wygra również Geert Wilders w Holandii. Anieli niestety odmówili Angeli, więc Angela na Kole Fortuny 2017 leci w dół:

   http://wp.me/p3gTpd-3qJ

   Dzieje się 😀

   1. No, ale jak wygra Schultz to będzie ostra jazda, bo on i Le Pen to jak ogień i woda. No to będzie się działo. Zapewne także w dziedzinie finansów.

 13. „Najfajniejszy” jest fakt, że komuchy karały za posiadanie uczuć religijnych, a demokraci karzą za obrażanie uczuć religijnych.
  Można rzec: co kraj, to obyczaj.

  1. Kto tylko wierzy ten nie wie, bo nie wiera a WIEDZA cie wyzwoli z pęt ! A Jezus najprawdopodobniej nie był wcale ukrzyzowany ale ten fakt wykorzystuje watykan do szantazowania ludzi ! Jego zoną byla Maria-Mgdalena z ktorej Watykan zeobił ladacznicę/ Jezus miał byc ukrzyżowany ale nocą (w przeddzien) przyjaciele wykradli go i Jezus uciekł na tereny które obecnie sa Francją… I jego prawdziwy grób ( a nie ten sztuczny w którym nic nie ma w Jerozolimie) okolo 200 km od miasteczka Rennes-les-Chateaux. Ksiądz kosciólka w tym miasteczku natknął się na starozytne dokomenty ktore oddał w Paryzu w ręc hierrchow Watykanu za co dostal pokazną sumę pieniedzy za ktore odbudował i wyremontowal swoj upadajacy kościólek. Jego hisgtorię mozna znalezc w internecie pod odpowiednim hasłem.

 14. Analiza wypowiedzi polskich pedo-psychopatów w kościele katolickim.
  lovewillwinblog.wordpress.com

 15. PRAWDA NAS WYZWOLI. Zacznijmy więc żyć w zgodzie z samym sobą. Poznanie prawdy o zbrodniczej działalności kościoła powinno stać się powodem oficjalnego wystąpienia z jego struktur. Stanowisko GIODO w sprawie bezprawnego przymusu obecności 2-ch świadków ułatwia przeprowadzenie apostazji. Każdy z nas będąc osobą świadomą, może przyczynić się do zmiany otaczającej nas rzeczywistości, poprzez brak legitymizacji KK. Do obnażenia PRAWDY o kościele nie wystarczy działalność pana Pieczyńskiego. Potrzebne jest pospolite ruszenie owiec. To nasz strach i wygodnictwo jest siłą czarnej stonki żyjącej na nasz koszt.
  p.s.
  Sama z moją rodziną dokonałam apostazji. Zdziwienie i szok księdza przyjmującego od nas wydrukowane pisma z paragrafami o wystąpieniu z kościoła było bezcenne. Pochodzę z małej miejscowości i mam sklepik, więc musiałam liczyć się z konsekwencjami. I wiecie co? Nic się nie stało. Ksiądz wolał nie rozpowiadać, że jakieś owieczki wyrwały się ze stada, być może obawia się, że mogłyby znaleźć następców? Bo jak sam skomentował; po raz pierwszy zetknął się z taka sytuacją. Odpowiedziałam mu, że ktoś musi być pierwszy
  Pozdrawiam myślących

  1. Ja nigdy do kk nie należałem wiec nie musialem z niego wystepowc. Ta instytucja nigdy mnie nie interesowała i nie mam z ia ic wspolnego. Moja mama (niewierzaca i nie chodzaca do kosciola) przyjmowała wprawdzie ksiazy na kolede ale jak mowila robi to po to bysmy nie mieli problmow z jej pochówkiem. Księża pzychodzący na kolede wiedzieli o tym ze nie chodzimy do kosciola ale chetnie wchodzili do mieszkania bo wiedzieli ze dostanna kase (choc niewiele dawala bo 50 zl) ale uwazam ze i tak za duzo. Po jej smierci nie przyjmuję ich do siebie choc po kolędach jeszcze chodza ale moje drzwi omijaja bo są zamkniete.

 16. A wiesz TAW kiedy powstała pierwsza religia na świecie ?
  kiedy pierwszy chazarski cwaniak spotkał pierwszego idiotę . 😀

 17. Krzysztof ma rację .Już dawno wiadomo jest , że Watykan się rozleci i inni faryzeusze też , oni o tym wiedzą ale kto ma diabła w sobie będzie dalej bruździć , mimo iż idzie ku upadkowi.Pozdrawiam wszystkich ludzi dobrej woli.

 18. Zgadzam sie z tym stwierdzeniem, ze kosciol w. tej chwili nie wspiera. Narodu Polskiego. Wielu ksiezy drenuje wrecz ten Narod z kasy i dobrej energii.

 19. Jaka wielka jest ma radosc za kazdym razem na mysl wspomnienia skladania mego podpisu na dokumencie potwierdzajacym opuszczenie KaKa (-> po niemiecku „Kacke” to lapidarnie mowiac „kupa”, stad lubie uzywac „KaKa” okreslenia).
  Dziele sie z Wami: zajelo to uwolnienie mnie przeze mnie dosc sporo doswiadczen i poszukiwania W(i)ed(z)y. Warto bylo, polecam wszystkim. Mysle, ze bedzie to jedno z glownych wyczynow bohaterskich mej tej inkarnacji…

  Przestalem gniewac sie na oslepionych tym egregorem ludzi. Nie warto generowac takich emocji na daremno! To tylko kwestia czasu, dla niektorych bedzie to dosc bolesny final KaKa(owy)…

 20. Nie wiem dlaczego ,ale już od małego dziecka słuchając lekcji religii nie potrafiłam pojąć niepokalanego poczęcia Matki Boskiej i to ,że nasz litościwy i zawsze wybaczający wszystkie grzechy Bóg ojciec wysłał na męczeńską śmierć swojego syna aby odkupił nasze zbrodnie i winy ! Jakie zbrodnie i winy ? Jaki grzech pierworodny ? Nigdy nie potrafiłam tego pojąć i pogodzić się z tym ,a jakoś tak po komunii zaczęłam mieć to za bajdy i wymysły rodem z sf. Bo nie zgadzało mi się to ,że mimo śmierci jego syna podłość ,zbrodnia i występek ma się znakomicie , a dorastając zrozumiałam ,że te rzeczy nieraz triumfują nad cnotą ,uczciwością i prawością .Jakoś tak nie ufam zbytnio bajdurzeniom ,że po śmierci ,wszystko zostanie zrekompensowane i Ci co byli ostatnimi będą pierwszymi jako zadość uczynienie . Po zamachach islamiści mają obiecane dziewicze hurysy w raju ,ale jak zabiją jak największą ilość niewiernych . Wszystko to dopiero po śmierci ,a co teraz ? Teraz wciskany jest nam kit przez wszystkie religie na świecie ,które manipulują nami jak pacynkami i robią z nami co chcą. A ten archanioł Gabriel co zwiastował dziewicy ,jakoś tak dziwnie pojawił się w grocie przed Mahometem a później A.Smithowi przed lasem a potem w domu ,pływając pod sufitem z bosymi nogami stąd Mormoni należą do jednych z najbogatszych obywateli USA , koncern Coca cola należy do nich a także zasiadają w pierwszorzędnych miejscach masonerii . Archanioł Gabriel ? ciekawe skąd zacz !

 21. odwaźny człowiek
  jestem w srodowisku gdzie krzyze wisza wielkie jak w seminarium i ogrom obludy
  ..to zaciemnienie jakby przechodzi na inne sfery zycia ..powoduje ograniczenia myslowe ogolnie nie tylko w sferze religii ducha sensu zycia zasad..
  na codzien liczy sie zasada a nie dzialanie z serca
  nie moge dyskutowac o tym..mozliwe bylo tylko przyznanie sie ze mam poglady bardziej buddyjskie (niemiecka katolickie pd-zach tam jest podobnie)
  ha..no ale sama w tym mocno tkwilam kiedys
  jesli nie da sie rozmawiac to jedyna najlepsza rzecz do pokazania ze bez religii mozna byc

  naturalnie poczciwym.czlekiem..a to czasem przekornie wiekszy slad zostawi niz
  przekonywanie kogos ze ma klapki na oczach

  pozdrawiam i dziekuje za tresci z ktorych czerpie dobra wode😆

 22. Popieram i zgadzam się z wypowiedzią Krzysztofa. To my musimy decydować o sobie, a nie podążać jak te bezbronne owieczki.

 23. Zawsze lubiłam role pana Krzysztofa.Świetny..prawdziwy.I dowiòdł że w życiu ròwnież.Kocham pana za to.Miałam 8lat gdy kościelne wampiry chciały wypić moją krew.Byłam już niestety po komunii.Nie pomogły pasy na ciele.Nawet nie bolały gdy myśli były stanowcze.Kościòł…NIE!!!.Moje dzieci(3)są wolne. Od jakiegokolwiek przymusu.Są fajnymi ludźmi.Wolnymi w niewoli.

 24. „Odeszliśmy od niewoli, która trwała kilkadziesiąt lat i przeszliśmy do niewoli tysiącletniej. W każdym z nas istnieje prawda, która daje siłę i pozwoli na obalenie i tego okupanta. To my, ludzie, naród, mamy wizję przyszłości. Chcemy lepszego kraju i chcemy, żeby nasz rząd prowadził nas ku oświeceniu. Jeżeli rządzący nie spełniają tych warunków – odbierzmy im władzę. Ja jestem swoim papieżem, prezydentem i swoim mistrzem. Nikt nie ma nade mną władzy, ponieważ nikomu tej władzy nie dałem. I to dotyczy każdego Polaka. Człowiek najpierw musi przeprowadzić bardzo szczerą rozmowę z samym sobą, i w tym znaleźć źródło siły i odpowiedź „co jestem w stanie zrobić dla prawdy?”. Ja znalazłem tę siłę, i mówię, że Watykan jest wobec mnie bezradny. Pokonałem w sobie to monstrum.”

  Popieram w całości!
  Może oprócz jednego zdania w środku nt rządu rozrządu ku oświeceniu!
  Odbierzmy im władzę!!!
  Jesteśmy WOLNYMI LUDŹMI ❤

 25. ‚Watykan przestanie istnieć’
  To prawda, fakt. Wszystko kiedyś przestanie istnieć.
  Jest tylko pewien problem w tak sformułowanym zdaniu
  W jakich okolicznościach przestanie istnieć?
  Bo jeśli w porzodze jakiejś III wojny św. światowej, to pan Pieczyński, Ty, ja razem z nim wyparujemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s