Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, nie ma wątpliwości: Zbigniew Stonoga to kreacja służb specjalnych

Po klęsce Bronisława Komorowskiego UKŁAD, który dotąd niszczy Polskę, zdał sobie sprawę, że dalej nie da się już jechać samą Platformą, i szykowana jest szalupa po szalupie. Ta pierwsza to była szalupa z panem Petru, ta druga to jest szalupa z panem Stonogą – mówi na spotkaniu autorskim dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński.

Zbigniew Stonoga to jest nowe objawienie, to jest taki nowy mesjasz, który walczy z systemem.

To jest bardzo podstępna, wyrafinowana wielopiętrowa gra.

Służby specjalne są wytrenowane w takich kombinacjach operacyjnych, gdzie coś toczy się na pierwszym planie, ale ludzie nie wiedzą o tym, co się dzieje w tle, nie mają o tym zielonego pojęcia.

A to, co się dzieje na pierwszym planie, jest teatrem, jest na użytek opinii publicznej. Prawdziwa rzeczywistość nie jest na scenie – jest za kurtyną, jest przedstawiona w taki sposób, że przeciętny człowiek tego nie widzi.

Mówię państwu o tym, bo w tej chwili dzieją się rzeczy, których wiele osób nie rozumie.

Po prostu następuje przegrupowanie sił. Po klęsce Bronisława Komorowskiego UKŁAD, który dotąd niszczy Polskę, zdał sobie sprawę, że dalej nie da się już jechać samą Platformą, i szykowana jest szalupa po szalupie. Ta pierwsza to była szalupa z panem Petru, ta druga to jest szalupa z panem Stonogą.

Być może nie jest to ostatnia szalupa, ale ta jest przygotowana w sposób niezwykle staranny i w sposób bardzo sprytny.

Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński

 

 

 

 

*Wojciech Sumliński (ur. 15 kwietnia 1969 w Warszawie) – publicysta, dziennikarz śledczy, dziennikarz telewizyjny, autor książek. Absolwent psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (wcześniej Akademia Teologii Katolickiej). Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i w tygodniku „Wprost”. Autor licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy” (o działalności SB) i magazynu śledczego „30 minut”Autor książek: „Kto naprawdę go zabił?” (o ks. Jerzym Popiełuszce), „Teresa, Trawa, Robot. Największa operacja komunistycznych służb specjalnych”, „Z mocy bezprawia” (o mafijnej III RP, całkowicie zinfiltrowanej przez tajne służby obcych państw), „Z mocy nadziei. Thriller, który pisze życie” (o prześladowanym przez służby specjalne mafijnej III RP dziennikarzu śledczym), „Lobotomia 3.0” (o zorganizowanej przez państwo „polskie”, w powiązaniu z tajnymi służbami, strategii blokowania śledztwa i mataczenia w sprawie najgłośniejszego i najbardziej tajemniczego morderstwa w powojennej Polsce, jakim było bestialskie zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki) oraz „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” (o agenturalnej, antypolskiej działalności obecnego „prezydenta-rezydenta”).

Kim jest Zbigniew Stonoga?

 

One comment on “Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński, nie ma wątpliwości: Zbigniew Stonoga to kreacja służb specjalnych

  1. Ludzie z PO chyba mieli za zadanie doprowadzenie do eksterminacji narodu polskiego, dlatego tak ten naród upodlali, doprowadzając do zubożenia społeczeństwo. Pozbawieni władzy dostają amoku wymyślając przeróżne historie o TK. Cała ta była elita rządząca to ludzie pochodzenia żydowskiego, którzy stwierdzili, że Polacy mają im służyć, a Polska należy do nich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s