Prowadzi Janusz Zagórski.

blockupy

Germany Blockupy Protest

blockupy

 

Reklamy

7 myśli w temacie “Skoro nawet najpoprawniejsi politycznie Europejczycy, czyli Niemcy, zaczynają już protestować, jest to niechybnie oznaka budzenia się nowej świadomości w tej części świata. Alternews 20.03.2015 r.

 1. [07.07.2017] Hamburg w ogniu. Policja broni placow i ulic wokol hoteli, a ZAMASKOWANI ruszaja „w miasto” i podpalaja samochody oraz kubly na smieci …. jak leci. Zreczni, sprawni, swietnie zorganizowani ….. Wszystko idzie jak w zegarku….. az za bardzo. Pewnie to kolejna operacja typu falszywa flaga. Pojawila sie taka plotka, nawet niemiecka AFD ją powtarza, ze Angela Merkel szykuje sie do ucieczki do Ameryki Poludniowej. Pogrzebalam wiec w necie… Podobno kupila ranczo w Paragwaju, kolo posiadlosci nalezacej do rodziny Buszow. TAW, jakie jest twoje rozpoznanie?
  Teraz tak sobie kojarze…. W zeszlym roku amerykanskie portale alternatywne donosily, ze miliarderzy (w tym Rotszyldowie i Rockefellerowie) kupuja posiadlosci w Argentynie i Nowej Zelandii, a bogaci Niemcy w Argentynie i Chile. Albo cos jest na rzeczy i szczury uciekaja z tonacego okretu, bo wiedza, ze nadchodzi Godzina X, albo Ukryty Rzad chca podburzyc ludzi przeciwko lokalnym elitom rozsylajac tego typu informacje.

  1. Kalino,

   moje rozpoznanie jest takie:

   przywódcy mafii chazarskiej, zarządzającej dotąd naszą przepiękną planetą, SĄ W TEJ CHWILI SŁABSI, NIŻ WYDAJE SIĘ TO PORTALOM ALTERNATYWNYM głoszącym zwycięstwo NWO nad nami ✋😀👍

   Illuminaci to – wbrew pozorom – wcale nie ludzie wiedzy, jak lubili dotąd myśleć o sobie, ale ludzie… WIARY.

   Oni po prostu uwierzyli tym istotom, które dawno, dawno temu obiecały im (obiecanki-cacanki) wieczną posadę w Radzie Nadzorczej firmy Ziemia SA.

   Dopiero po ostatnim Przesileniu Zimowym wreszcie w swoich chorych mózgach zakumali, że zostali wyruchani przez swoich ruchaczy. Bo do tej pory im się wydawało, że tylko oni mogą dymać słabszych od siebie. Teraz sami doskonale czują, jak to jest pozostać bez żadnej ochrony i wsparcia skądkokwiek…

   Bo nie czarujmy się, żadne Urugwaje (Angela ma tam willę i służbę po tacie Adim) ani podziemne bunkry w Japonii nie uchronią już nikogo, nawet samego przywódcę mafii chazarskiej – starego Rotszylda.

   Pozostali pójdą siedzieć za rytualną pedofilię oraz pozostałe zbrodnie przeciwko ludzkości.

   Więc ci, którzy nie zechcą siedzieć, mają w tej chwili już właściwie tylko jedno wyjście…

   1. TO warte podkreślenia 😀
    ,,Wreszcie w swoich chorych mózgach zakumali, że zostali wyruchani przez swoich ruchaczy.”
    Nie pamiętam kto w swej wizji ujrzał – jak makrela wskoczyła do wody przed rozwścieczonym tłumem i wpław przepłynęła rzekę- po drugiej stronie otrzymała wsparcie od złego kogoś – może to właśnie obrazuje bardzo trafne przemyślenia Kaliny ❤
    Wczoraj chciałam właśnie TAW, bo wiem, że nie Oglądasz- a wyskoczyło mi wieczorem na pasku info, ale nie chciałam burzyć tym obrazem interpretacji spotkania Trumpa i Putina- co się w Niemczech dzieje – jakoś Wytrzymasz mam nadzieję 😉
    Wiadomości 19:30 – 7.07.2017
    .https://www.youtube.com/watch?v=2Ij9fEN-9So
    Z tego co wiadomo- obaj są przeciwko porozumieniu klimatycznemu, tak popieranemu przez makrele 😀

   2. Dziękuję. Mnie też przemknęło na pasku – tyle że na wp.pl 🙂

    Te zamieszki to robota „służb”. Niemcy są za głupi, by połączyć nitki…
    Sorry, ale nie mam dobrego zdania o naszych braciach Niemcach…

    Robota służb obliczona na…?…

  2. „podziemne bunkry [w Japonii] nie uchronią już nikogo”— ponoc wielu z nich ma zginac w tych luksusowych bunkrach podczas trzesien ziemi
   „Nie pamiętam kto w swej wizji ujrzał – jak makrela […]”– chyba Krzysztof Tarasiewicz

   1. Tak Kalinko <3- Krzysztof Tarasiewicz. Dziękuję za przypomnienie i pozdrawiam SERDECZNIE 🙂
    TAW- TAKIE ZORGANIZOWANE PRZYJAZDY tłumów ZAWSZE KOJARZĄ mi się z gadzią agendą- w tym przypadku chodzi o WYBORY- hitler TEŻ TAKI MYK ZASTOSOWAŁ PRZED WYBORAMI!
    Ja też dobrego zdania nie mam i coś mi się robi jak ktoś tam pracuje- w tym roku szkoła zorganizowała praktyki zawodowe dla techników budownictwa właśnie tam- EKSPLODOWAŁAM!
    Tylko dwie osoby odbyły praktyki w POLSCE!
    A tyle pisiory mówią o patriotyzmie, a tworzą szkoły na zasadzie TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ CZYNIĄC NASZE KLEJNOTY niewolnikami zagranicznymi!
    Protesty antyglobalistów w Hamburgu – relacjonuje Zalwit

    Zawodowi protestanci w akcji wspierani przez zawodowych uchodźców- wspólny mianownik się nasuwa się sam 😀
    Ta antifa to coś jak prawy sektor tak czuję!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s