marionetki_

No i mieliśmy rację, że cała ta krwawa wojna była od samego początku jedną wielką ustawką między USA (czytaj: Izraelem, gdyż on nigdy niczego – poza bombardowaniem dzieci w Gazie – nie robi własnymi rękami) a Putinem. Europejski wkład w „rozmowy pokojowe” to tylko zasłona dymna. Europa tak naprawdę nigdy tu nie miała i mieć nie będzie nic do gadania.

Jak to już wielokrotnie sugerowaliśmy, wojna na Ukrainie to od samego początku sprawnie wyreżyserowany krwawy teatr, z góry zaplanowanym hucznym podziałem tortu w finale – tak by i wilk był syty, i owca zadowolona. A że po drodze zginęło i zginie tysiące ludzi, to już nikogo nie interesuje. Przenośne krematoria na kółkach natychmiast spalą dowody wojennych zbrodni przeciwko ludzkości, a resztę przydatnego jeszcze „towaru” sprzeda się na rynki zachodnie.

Spotkanie w Mińsku to kolejne (nie pierwsze i nie ostatnie) teatralne sceny w kolejnych wojennych aktach tej samej – wiadomo przez kogo rozpisanej i czemu służącej – tragedii.

Szkoda tylko, że polscy gapie wlepieni w telewizory nigdy tego nie zrozumieją.

(taw)

Ukraina — o co naprawdę chodzi:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/ukraina-o-co-naprawde-chodzi/

Jedna myśl w temacie “Syjonistyczne marionetki tańczą na grobach poległych, czyli smutny spektakl dla lemingów, z rozbiorem Ukrainy w tle

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s