Ważna wiadomość dla środowiska alternatywnego. Dr Rauni Kilde — była fińska minister i demaskatorka tajnych i antyhumanitarnych rządowych projektów mind control — nie żyje. Zarządcy i kontrolerzy matrixa nie wybaczają whistleblowerom

Wydanie specjalne „Alternews” Niezależnej Telewizji na temat postaci i misji dr Rauni Kilde, uczestniczki niedawnej „Covert Harassment Conference 2014” w Brukseli. Rozmawiają Ewa Pawela i Janusz Zagórski.

A tutaj całość wywiadu dr Rauni Kilde dla NTV. Zobaczcie, w jak tajną wiedzę miała wgląd ta kobieta:

Dr Rauni Kilde została najprawdopodobniej zamordowana:

http://whitetv.se/mind-control-mk-ultra/1149.html

Profil dr Rauni Kilde w Wikipedii:

http://en.wikipedia.org/wiki/Rauni-Leena_Luukanen-Kilde

Strona Covert Harassment Confrence 2014:

https://www.covertharassmentconference.com/

Pozostałe materiały:

https://ripsonar.wordpress.com/2015/01/15/dr-rauni-kilde-o-kontroli-umyslu/#more-3824

http://chemtrailswielun.blogspot.com/2010/11/tepy-pentagon.html

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/mind-control-2/

Dzięki, Zoui 🙂

TAW

2 myśli w temacie “Ważna wiadomość dla środowiska alternatywnego. Dr Rauni Kilde — była fińska minister i demaskatorka tajnych i antyhumanitarnych rządowych projektów mind control — nie żyje. Zarządcy i kontrolerzy matrixa nie wybaczają whistleblowerom

 1. – Czytanie myśli zdalnie.
  Kontrola umysłu z ang. control mind , jednym z jej elementów jest „czytanie myśli„człowieka , które odbywa się poza świadomością , ofiara takiej praktyki co do rzeczywistości jej występowania co najwyżej może podejrzewać tylko że jej myśli są znane . W kontekście wielu lat że jej myśli- ,plany,wybory życiowe , np.: dokładnie korespondują z tym co realizuje/ zrealizowało się w rzeczywistości .
  Przeświadczenie że jest się prześladowanym , myśli są znane i czytane , tylko wtedy gdy „wypływają „one do rzeczywistości (za sprawą służb specjalnych ), myśli korespondują najczęściej : wiadomości SMS, reklama spam ,stopka e mail ,mailing, teksty artykułów ,druga osoba, rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo” , które już występowało, występuje zbyt często i w różnym kontekście w/w wariantach (powtarzalność, częstotliwość ) . Należy wykazać że te” Słowa „ nie mają odzwierciedlania w rzeczywistości i nie są w żaden sposób sprawdzalne one istnieją tylko w naszych myślach (np. wycieczka Egipt-miejsce planowanego pobytu) .
  Charakterystyczne „Słowa” które używamy w normalnej rozmowie, są częścią naszej wiedzy ,sami nie przywiązujemy do nich uwagi nie zapamiętujemy ich są przywoływane w/w wariantach w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe .
  Nie wybaczalnym błędem jest gdy „ofiara „w swoich myślach np: wciela się w znaną postać np. z świata sportu (trening w umyśle -wizualizacja,wzór do naśladowania) jest pewne że będzie prześladowana tymi myślami i będzie przywoływana dokładnie ta postać o której myślał . Należy nadmienić że zarówno przywoływane postaci formie obrazu w tym przypadku w internecie (Blog) jak i artykuły w gazetach ze „Słowem” posiadają dodatkowo równolegle 1, 2, 3 czynniki zawoalowane (przedstawić coś nie wprost) charakterystyczne na temat „ofiary”.
  Osoba poddawana „kontroli umysłu która ma świadomość istnienia takiej technologii wg doświadczeń ofiary potrafi identyfikować, oddzielać ten proces od pozostałych treści ( niewidzialna różnica) to tak jak by rozróżniać „ coca cole od pepsi”. W innym przypadku jeżeli ofiara nie ma świadomości czytania myśli, „wychwytuje” że jest to coś nienaturalnego.
  W/w przykłady są to typowe objawy „czytania myśli” .
  Jak ofiara identyfikuje oddziela proces czytania myśli od pozostałych treści, dlaczego są to te „Słowa „ a nie inne , jaka jest reakcja organizmu,zachowanie po czasie , jak Umysł wykrywa te „Słowa” które są wcześniej wyczytane z myśli .
  Przykładem który odzwierciedla, ten proces jest „Wariograf” znany potocznie jako” Wykrywacz Kłamstw” osoba poddawana badaniu w momencie gdy „skłamie„ Wariograf rejestruje reakcje organizmu(niewidoczne zmiany wewnątrz organizmu), wykrywa ślad emocjonalny badanego , dokładnie jest to taki sam moment i reakcja organizmu gdy ofiara kontroli umysłu wykrywa „Słowo” w tym przypadku wykrywa to „Umysł „ .Naprzykład gdy jednego dnia otrzymujemy kilka SMS ,tego dnia może być to pierwsza wiadomość SMS , innego dnia może być to trzecia wiadomość SMS , która zawiera „Słowo”.
  Inne zjawiska kontroli umysłu.
  – Przekazywanie określonych poleceń podświadomości
  – Manipulacja emocjami i zachowaniami człowieka
  – Kompleksowa kontrola, taka jak: pobieranie wspomnień, przekazywanie myśli z ofiary kontroli umysłu do drugiej osoby, itd.
  Takich przykładów jest więcej, problem w tym, że nikt nie potrafi ich opisać ani udokumentować, ponieważ tajne technologie zniewalania ludzi nie są znane opinii publicznej. Nawet ofiary kontroli umysłu, kolokwialnie mówiąc, nie mają zielonego pojęcia, że są ofiarami takich „n………ich” praktyk. Jedynym wiarygodnym źródłem na temat technik kontroli umysłu w internecie jest artykuł: Alan Yu „Wolność osobista i umysłowa”. Choć dla czytającego artykuł może wydawać się, że ma do czynienia z „teoriami spiskowymi” niemającymi odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ponieważ niektóre zjawiska z tych, które występują, są powodowane niezależnie od kontroli umysłu, są identyczne.
  Kolejny „Dualizm” występuje w tkz. książkach na temat możliwości umysłu ,intuicji, itd. Naprzykład po przeczytaniu książki czytelnik ma wrażenie, że posiadł wiedzę na temat
  nieograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces”, większości są to zawoalowane możliwości kontroli umysłu .
  Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): paszport ,internet, telefon – poprzez niego możliwości inwigilacji , sprawdzalność miejsca pobytu ,nr kontaktowe tel , możliwość podsłuchu rozmowy, czy smartfon służy jako urządzenie podsłuchowe, technologia RIFID w tym przypadku np. banknoty Euro, Dolary, mają wtapiane RIFD , za ich pośrednictwem można określać dokładne miejsce pobytu równocześnie odniesieniem położenia telefonu , czy nowy paszport z chip RIFID , obecność w internecie. Należy oddzielać projekty , badania medyczne , oficjalne naukowe od tajnych które są domeną służb specjalnych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s