komor

„Premier Tusk jest zdeterminowany, by zmusić niepokornych ministrów, zwłaszcza rolnictwa i ochrony środowiska, by dołożyli się do rekompensat [za mienie odebrane dekretem Bieruta], sprzedając państwowe nieruchomości, w tym lasy”.

Takie obietnice – według treści amerykańskich depesz ujawnionych przez Wikileaks – miał już w styczniu 2009 r. składać Bronisław Komorowski. Ówczesny marszałek pieniądze z lasów państwowych określał jako „extra” środki.

Polskie lasy miały pójść pod młotek. Bronisław Komorowski obiecał Amerykanom, że za uzyskane w ten sposób pieniądze wypłaci Żydom odszkodowania za utracone w naszym kraju mienie. Dlaczego ta informacja jest ukrywana przed Polakami?

12 lutego 2014 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o polskich lasach. Przyjęta w błyskawicznym tempie nowelizacja ustawy o lasach zakłada, że w 2014 i 2015 r. Lasy Państwowe odprowadzą do budżetu państwa łącznie 1,6 mld zł, a od 2016 r. mają oddawać do budżetu 2 proc. wartości sprzedaży drewna, tj. ok. 100-150 mln zł.

Jak wynika z ujawnionej przez WikiLeaks tajnej notatki ambasadora USA w Polsce, Victora Ashe’a – polski premier i marszałek Sejmu planowali sprzedać wartościowe nieruchomości, należące do Skarbu Państwa oraz Lasy Państwowe, co najmniej już w styczniu 2009 r. Temat ustawy reprywatyzacyjnej poruszany był na spotkaniu Komorowskiego z Ashem również w październiku 2008 r.

za: wPolityce.pl, Niezalezna.pl

2 myśli w temacie “Komu służy „polski” prezydent? Komorowski z Tuskiem już w 2009 r. planowali sprzedaż polskich lasów, by opłacić Żydów

  1. moi mili kretyni. Jestem Zydem i przysiegam na wszystko, ze nikt ze mna sie nie ukladal i nie chcial mnie splacac . Kretyni, jak juz chcecie nienawidziec to pozagryzajcie sie sami. Mnie prosze zostawic w spokoju. Jestescie najbardziej debilna czescia narodu polskiego. Mam swietny kabaret z waszych nadetych pelnych jadu jadaczek. Bawcie mnie, lubie kabaret zwlaszcza, ze za niego nie musze placic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s