domancic4

Metoda terapii bioenergią Zdenko Domančića [do-man-czi-cza] powstała ponad 35 lat temu. Jest unikalna w swej prostocie i skuteczności, udowodniona naukowo i praktykowana na całym świecie. Przywraca zdrowie dorosłym i dzieciom – tam, gdzie zawodzą inne sposoby.

Od 1993 r. Domančić uczy swej metody podczas seminariów bioenergoterapii w klinice w Słowenii – największej tego typu placówce w Europie. Tam też co roku przyjeżdżają tysiące osób z całego świata na grupowe bioenergoterapie. W Polsce Zdenko Domančić znany jest miedzy innymi dzięki miesięcznikowi „Nieznany Świat”, który przyznał mu swoją Nagrodę Honorową za 2013 rok.

W studiu Niezależnej Telewizji Janusza Zagórskiego o metodzie Domančića opowiadają Martyna Fon (prezes Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Metodą Zdenko Domancica) i Joanna Stępień, terapeutka metody Zdenko Domančića:

Więcej o metodzie poczytasz na:

metodadomancica.pl

terapeucidomancica.pl

domancic2

domancic3

domancic

domancic1

„Kiedy człowiek jest chory to znak, że jego system obronny w jakiejś części ciała lub organu odmówił współpracy. My, terapeuci, jesteśmy mechanikami tego systemu”.

„Jesteśmy tym, co myślimy i czym żyjemy”.

Zdenko Domančić

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s