Igor Witkowski: Prognozy na rok 2015

Komentarz TAW

Fatima i Medjugorie to tyleż wyrafinowany, co brutalny (negatywne programowanie opóźniające cały proces Wielkiej Zmiany) eksperyment pozaziemskich cywilizacji na świadomości galaktycznych jaskiniowców ulokowanych na tej planecie. Istoty Światła raczej nikogo nie kodują mantrami o czyjejkolwiek rzekomej grzeszności („za nami grzesznymi”) i raczej nie straszą „czyśćcem”, „piekłem”, „płaczem i zgrzytaniem zębów”…

Istoty Światła wolą komunikować się raczej indywidualnie, poprzez portal serca („wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu”), niż robić kolektywne happeningi na agorach. 🙂

Co nie znaczy, że niektóre wrzuty Ciemnych nie mogą okazać się prawdziwe, a nawet (na wyższym poziomie) misternie wprzęgnięte w cały Plan procesu Wielkiej Przemiany na naszej planecie.

A „radykalizm islamski” to też eksperyment, jeszcze bardziej wyrafinowany i jeszcze brutalniejszy.

Eksperyment Medjugorje:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/eksperyment-medjugorje/

Eksperyment Fatima:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/fatima/

Przepowiednie:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/przepowiednie-2/

Igor Witkowski:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/igor-witkowski/

Reklama

8 myśli w temacie “Igor Witkowski: Prognozy na rok 2015

 1. Byłam w Medjugorie i nie mogę zgodzić się z tym, co autor pisze. Ktoś kto sprawy sumienia, wolności i duszy sprowadza do słów o eksperymencie pozaziemskim jest dla mnie wysłannikiem szatana i jemu służy poprzez taką herezję.

 2. IDIOTYCZNA STRONA !!! TO TRZEPIE MANIPULUJĄC UMYSŁY SŁABEJ LOGICE- MANIPULACJA… ODSYŁAM DO TURYNU, OJCA TEODORA, NEAPOLU, SOKÓLKI, LEGNICY… ZGAŚ TO DZIADU. MASZ LUDZI NA SUMIENIU SŁOWIANIN… TY NIM NIE JESTEŚ. OBEJRZYJ LEPIEJ COŚ JAK NIE CZYTASZ. TO JEST PRZYKŁAD UMYSŁOWEJ EROZJI.

  1. Turyn, Sokółka i Legnica to manipulacje pozaziemskiej cywilizacji Plejadian, która ma swój wybitny udział w założeniu Kościoła katolickiego.

   A jeśli za kilka lat okaże się, że w tym sporze to jednak ja miałem rację, będziesz miał dość odwagi, by mnie przeprosić?

   Pozdrawiam 🙂 TAW

   1. Taaa -aa ”jak nie przejdziesz przez brame rybe to nie bedziesz zbawionony”– bez komentarza …ochchch

  2. UIUIGGSDF Jest wolność słowa i to nie Ty będziesz decydował jaka strona ma być zamknięta a jaka nie. Np. ja chce aby ta strona istniała. Chociaż mam duńskie korzenie, czuje się Polakiem i historia Słowiańska jest mi bliższa niż tzw. cywilizacja łacińska. Według mnie religie zostały stworzone aby manipulować ludźmi. Kiedyś chodziłem do kościoła i do spowiedzi ale czułem , że coś jest nie tak z tą religią. Spokoju w kościele nie znalazłem, chociaż bardzo go szukałem. Kiedy zadawałem księżom trudne, ale konkretne pytania to nie potrafili mi odpowiedzieć. Ten blog jest potrzebny takim ludziom jak ja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s