Kolejne wyroki na polskich patriotów. Starcie z „dużym samochodem” klasyczną techniką operacyjną „służb”. Wiktor Węgrzyn z Rajdu Katyńskiego jest w stanie ciężkim

Wiktor Węgrzyn2

Lista polskich patriotów najzupełniej przypadkowym przypadkiem trafiających pod koła „dużych samochodów” coraz bardziej się wydłuża. Tym razem tajemniczy „duży samochód” zajechał drogę komandorowi Rajdu Katyńskiego Wiktorowi Węgrzynowi.

Komandor Rajdów Katyńskich jadąc na zakończenie sezonu motocyklowego do Gietrzwałdu, uległ wypadkowi. Tuż przed niego wjechał samochód skręcający z naprzeciwka w lewo, więc całkowita wina kierowcy samochodu. Wiktor leży w szpitalu w Płońsku. Jest przytomny, lecz ma trudności z mówieniem, wiec proszę nie dzwonić.

Proszę o modlitwę za zdrowie Komandora i o jak najszybsze dojście do zdrowia. Niechaj Matka Boża ma Wiktora w swej opiece i niechaj będzie przy nim w każdej chwili. Sercem i myślami jesteśmy z Wiktorem, wierząc, że za kilka dni będzie na chodzie.

Wiktor Węgrzyn

Węgrzyn

rajd katyński

Wiktor – Przyjacielu mój – jesteśmy z Tobą, modlimy się o Twoje zdrowie. Trzymaj się dzielnie i do usłyszenia i zobaczenia.

Jacek Kawczyński
Stowarzyszenie Rajd Katyński
Pamięć i Tożsamość

Źródło: facebook

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s