Tadeusz Cegielski fartuszek

Na niezależnych portalach coraz głośniej o masonerii, illuminatach i Nowym Porządku Świata, więc historyczny proces Ujawnienia doszedł do etapu, kiedy to w oficjalnych mediach, w sposób zorganizowany i metodycznie przemyślany trzeba wreszcie odpalić trochę informacyjnych śmieci w celu rozpylenia mgły chaosu nad coraz bardziej pulsującym i wymykającym się spod systemowej kontroli tematem.

W tym celu organizuje się ogólnopolską wystawę, na którą autokarami będą zjeżdżały panie nauczycielki wraz ze swoimi klasami („szybko, szybko przechodzimy do następnej sali, tu na lewo widzimy fartuszki, na prawo kielnie”) oraz wystawia się do mediów odpowiednio do tego przygotowane gadające głowy, czyli od dzieciństwa specjalnie do tego celu hodowanych polskich masońskich PR-owców, którzy o mechanizmach Nowego Porządku Świata wiedzą dokładnie tyle (i tylko tyle), ile im do wierzenia na ten temat w loży podano.

Gadające głowy wczoraj były w radiu, dziś w telewizorze, a od jutra robią „edukacyjne” tournée po kraju, odwiedzając główne krajowe uniwersyteckie centra.

http://www.polskieradio.pl/8/405/Artykul/1232636,Masonem-nigdy-nie-bedzie-esbek-Partyjny-ma-pewne-szanse

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/masoni-rzadza-swiatem,142372.html

Prof. Tadeusz Cegielski - pierwszy PR-owiec i główna maskotka polskiej masonerii
Prof. Tadeusz Cegielski – pierwszy PR-owiec polskiej masonerii

Wszystko to wygląda dosyć dziwacznie, by nie rzec żałośnie, gdyż zważywszy na coraz powszechniejszą wśród gimnazjalnej jak i licealnej młodzieży potrzebę pogłębionej wiedzy na te tematy (tak, tak, nauczyciele już zaczynają powoli słyszeć pytania z sali nt. masonerii i NWO…) oraz na powszechny dostęp do nielicencjonowanej alternatywnej wiedzy z tej dziedziny dostępnej w przepastnych zasobach globalnej sieci – systemowe próby okiełznania tego żywiołu i wpuszczenia w kanał oficjalnej na ten temat propagandy wydają się chocholim tańcem i łabędzim śpiewem, zwiastującym silniejszy podmuch wiatru historii i zbliżające się naprawdę ciekawe kulturowe przewartościowania… Tak, czas przyspieszył i bracia w lożach też muszą już wkrótce zacząć wiosenne przegrupowania…

masoneria_wystawa

Wszystko to musi dziwić tym bardziej, iż chyba tylko naprawdę dobroduszni i będący na skraju zaawansowanej demencji bracia mogą wierzyć w to, że młodzi ludzie zadowolą się bałamutnymi bajami o fartuszkach, kielniach, katedrach, „równości, wolności i braterstwie” oraz o głównym masońskim (jakże nowoczesnym, bo wyemancypowanym) bogu: Tolerancji.

Cokolwiek by nie powiedzieć o zamulonej fluorem (pasta do zębów), chlorem (woda w polskich kranach), rtęcią i aluminium (szczepionki) polskiej młodzieży, ich horyzonty poznawcze naprawdę wykraczają nieco dalej, niż proponowane w ramach szkolnej masońskiej wystawy bałamutne odpustowe kotylionowe historyjki – nawet jeśli podane w kontekście historycznych portretów. Polska młodzież naprawdę umie buszować po internecie i wyciągać z tego słodkiego tortu nie tylko zatrute kuleczki propagandy, ale i niezwykle smakowite, zakazane kąski naprawdę rzetelnej i dreszcz podniecenia rodzącej wiedzy.

Mason Stanisław August Poniatowski z klepsydrą, Marcello Bacciarelli, 1793, olej, płótno. Muzeum Narodowe w Warszawie
Mason Stanisław August Poniatowski z klepsydrą, Marcello Bacciarelli, 1793, olej, płótno. Muzeum Narodowe w Warszawie

Polscy masoni próbują sprawić teraz wrażenie, że całe to Ujawnienie to niby nic takiego, że masoneria działała zawsze oficjalnie, motywowana jak najgłębszą humanitarną wizją (pro publico bono), i żadnych, ale to żadnych specjalnych tajemnic przed ludem wiernym nie skrywała („wszystkie fartuszki na pokład”).

To dlaczego w takim razie przez całe ćwierć wieku legendarnej polskiej „transformacji” obowiązywał medialny ban na poruszanie tego tematu? Dlaczego medialny ban na rzetelne pogłębianie tego zagadnienia funkcjonuje nadal? Dlaczego nadal dziennikarze, spośród katalogu setek innych, mogą zadawać pytania jedynie te najbardziej poprawne politycznie? Dlaczego tematu nie mogą dogłębniej podrążyć? Co im wiąże swobodę zadawania niewygodnych pytań?

INRI = Igne Natura Renovatur Integra =  integralna (nieskażona) natura odnawia się poprzez ogień...
INRI = Igne Natura Renovatur Integra = integralna (nieskażona) natura odnawia się poprzez Ogień…

Cokolwiek by jednak dalej nie rzec, doceńmy pewien historyczny fakt: po 25 latach mitycznej polskiej „demokracji” i karnawału „wolnej Polski”, czekając w porannej kolejce do kiosku po jedyny w kraju organ prawdy – „Gazetę Wyborczą” – wolno nam wreszcie bez cienia skrępowania mówić o polskiej i światowej… masonerii…

Dziękujemy wam, czcigodni Bracia. Wystawę, jako wizualną inspirację do własnych poszukiwań, zawsze warto zobaczyć. A resztę i tak doczytamy w alternatywnych mediach.

(taw)

Prawdziwa historia masonerii – rok po roku. Informacje na podstawie trudno dostępnych źródeł historycznych, mozolnie gromadzone dzięki wieloletniej rzetelnej kwerendzie, zebrane następnie i wydane w jednej książce:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/synagoga-szatana-2/

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s