war peace

W związku z celowo rozszalałą w polskojęzycznych mediach (od lewa do prawa) wojenną histerią Tajne Archiwum Watykańskie uspokaja: WOJNY MILITARNEJ Z POLSKĄ NIE BĘDZIE. Pod tym względem Polska jest chroniona i bezpieczna. Prawdziwa wojna z Polską odbywa się na dużo bardziej subtelnych poziomach… Tak subtelnych, że Polacy od 1989 roku do dziś nie potrafią ich dostrzec.

Śmieszą zwłaszcza wojenne pomruki jednej partii „polskich” generałów oraz miażdżąca diagnoza stanu polskiej armii wysuwana teraz nagle przez drugą generalską partię. Gdzie byli jedni i drudzy, gdy polską regularną armię od wielu już lat systematycznie i metodycznie niszczono?

Powszechnie wiadomo jednak, jaki poziom świadomości prezentuje umysł przeciętnego generała. Generalskie medialne orędzia to sowicie opłacane, ale jednak… zwykłe strachy na Lachy. Generalskie medialne orędzia to jak najbardziej oczywisty element wojennej taktyki, media są bowiem zwykłą wojenną tubą propagandową i chodzi po prostu o dwa cele. Cel pierwszy to regularne i zmasowane obniżanie w Polakach ich morale. Chodzi o subtelne zasiewanie w polskie umysły lęków, strachów, kompleksów, fobii, niepewności, frustracji, chaosu – i dalsze umacniane nas w tyleż fałszywym, co jakże na co dzień widocznym słynnym polskim braku poczucia własnej wartości.

Wojenna propaganda służy też i innemu celowi. Polskie mięso armatnie to bardzo cenny i poszukiwany na Zachodzie towar. Zmasowana wojenna propaganda służy urabianiu polskiego społeczeństwa pod ten cel. Przedstawiając zagrożenie, zawsze łatwiej uzyskać potem społeczną akceptację dla ewentualnego poboru rekruta. Gdy się przedstawi i odpowiednio uzasadni zagrożenie – matka Polka łatwiej wyda spod swej piersi swego jedynego syna.

USA • POLSKA(rys. wiocha.pl)

Militarnej napaści na nasz kraj więc nie będzie, gdyż ekonomiczni i mentalni zaborcy i kontrolerzy Polski doskonale wiedzą, że Polaków militarnie się nie pokona. Dowodzi tego ponadtysiącletnia polska historia. Illuminaci doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego wobec nas od wielu już dziesięcioleci stosuje się chwyty nie tylko jak te opisane powyżej, ale również o wiele bardziej wyrafinowane: działające wielopoziomowo, a związane z o wiele bardziej zaawansowaną technologicznie kontrolą polskich umysłów (mind control)…

Militarnej napaści na Polskę nie będzie i z tego również powodu, iż wówczas Polacy wreszcie by się przebudzili – a to nie leży w niczyim interesie. Polaków o wiele lepiej się łupi, gdy śpią.

(kupavna.su)

Obecnie, jak widzimy, jest nieciekawie, ale już za kilka miesięcy rozpocznie się w Polsce okres stopniowych, lecz naprawdę bardzo głębokich przeobrażeń społecznych w kierunku 1) najpierw zdecydowanej i intensywnej polaryzacji postaw różnych grup społecznych, następnie w kierunku 2) sukcesywnego ale zdeterminowanego ujawniania pełnej prawdy o ostatnim ćwierćwieczu, a co za tym idzie: 3) w kierunku tym razem nieco bardziej „demokratycznych” (choć nadal zdalnie kontrolowanych z zagranicy) społecznych i politycznych przeobrażeń. Oczywiście będzie to dogłębny transformacyjny PROCES, a więc – gdy się już rozpocznie – tak szybko się nie zakończy…

No i… tym razem „grubej kreski” nie będzie…

joliot-curie

(taw)

Czytaj również:

 

2 myśli w temacie “Militarnej wojny nie będzie. Pod tym względem Polska jest chroniona. Nasz kraj można wydoić, nie napadając na niego. Wojna z Polską odbywa się na dużo bardziej subtelnych poziomach…

  1. Jeszcze nigdy nie było w Polsce tak wielu kalek; prawie każda noga po pięćdziesiątce jest niepełnosprawna, podpierana laską, kijkiem, kulą, lub wózkiem inwalidzkim.
    Zwolnienie lekarskie z wojen mamy więc zapewnione !
    Ale czy współczesna, nowoczesna medycyna jest mniej skuteczna od wojen?
    Sądząc po owocach – w Polsce chyba nie.

  2. Tak, Tawie, a scenariusz mamy w tzw bbiblii …krok po kroku…

    Dziwi mnie ten „fenomen” jak to możliwe, żeby nie czytać, a wierzyć!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s