jak nie zagubić się w zaświatach

Artykuł ten uważam za jedno z moich najważniejszych tłumaczeń. Kobra powiedział w jednym ze swoich wywiadów, że siatka eteryczna archontów jest usuwana. Jednak na wszelki wypadek, jeśli ktoś odejdzie przed zakończeniem tego procesu, warto przyswoić sobie te informacje. Warto też podzielić się nimi ze swoimi bliskimi. Od jakiegoś czasu myślałam o tym, jak przedstawić ten koncept i na szczęście znalazłam ten artykuł. Inne wiarygodne źródła mówiące o tym samym to:

1. Kobra w swoich wywiadach.
2. Hathorowie przez Toma Kenyona, w paragrafie „Śmierć fizyczna” .
3. Niezwykle ciekawa książka – wywiad z kosmitką Airl w bazie lotnictwa amerykańskiego, której statek spadł na Ziemię uderzony piorunem w 1947 r. Książka została opublikowana dopiero po śmierci autorki, Matyldy O’Donnell MacElroy, ze względu na jej bezpieczeństwo. Przeprowadziła ten wywiad telepatycznie. Tu wideo w kilku częściach.
4. Wywiad Kerry Kassidy z byłym członkiem Illuminati wysokiego szczebla (Projekt Kamelot).

Krystal

tunel światła

 

Gregg Prescott
Redaktor strony In5D.com

8 sierpnia 2014 r.

Wszyscy słyszeliśmy o tunelu światła, do którego nasza dusza podąża po opuszczeniu ciała fizycznego, ale jakie jest prawdziwe jego znaczenie? Dlaczego przegląd życia prawie zawsze zniewala nas z powrotem do ciągłej pętli tej 3W rzeczywistości i co możemy zrobić, aby powstrzymać te cykle reinkarnacji?

Podobieństwa w doświadczeniach śmierci klinicznej

Prawie każda osoba, która przeszła śmierć kliniczną powie, że nie chciała wracać na Ziemięże po drugiej stronie zasłony czuła się „jak w domu”. Więc, jeśli ktoś czuje się tak bardzo zadowolony po drugiej stronie zasłony, to dlaczego ciągle wracamy do tej piekielnej dziury?

Jak wynika z tysięcy doświadczeń śmierci klinicznej, istnieje wspólny wątek, jaki ludzie przechodzą po opuszczeniu ciała fizycznego:

 • początkowa śmierć”
 • tunel i białe światło
 • druga strona tunelu
 • spotkanie „istot”, w tym aniołów, przewodników, przyjaciół i rodziny
 • twój przegląd życia
 • wysłanie z powrotem na Ziemię
 • lekcje z drugiej strony.

Tunel światła jest tak bardzo atrakcyjny, ponieważ daje nam możliwość spotkania się z bliskimi, którzy umarli wcześniej. Uczucie miłości jest opisane jako o wiele bardziej powiększone, jakiego nie możemy po ludzku doświadczyć w tym 3W.

W rzeczywistości ten tunel światła jest zbieraczem dusz, który wciąż powoduje recykling twojej duszy wraz z energią twojego ciała fizycznego w momencie reinkarnacji.

Przegląd życia 

Częścią tego procesu jest przegląd życia, gdzie możesz zobaczyć swoje życie w panoramicznym widoku tego wszystkiego, co robiłeś w ostatnim wcieleniuNastępnie widzisz swoje życie z perspektywy wszystkich osób, które spotkałeś. Możesz zobaczyć, jak zraniłeś czyjeś uczucia, widząc swoje życie z ich perspektywy, i możesz zobaczyć, jak wiele szczęścia przyniosłeś komuś innemu dobrym uczynkiem, nie oczekując niczego w zamian.

Wielokrotnie, będziesz z istotą przypominającą Źródło, która wydaje się być wszechkochająca i będzie się z tobą śmiać podczas przeglądu życia, ale ta sama istota po przeglądzie wyśle ​​cię z powrotem do rzeczywistości 3W, bez względu na to, jak bardzo czujesz się szczęśliwy po drugiej stronie zasłony.

Duchowi przewodnicy

Mamy wszyscy przypisanych przewodników duchowych, ale kim oni są, i ostatecznie, co jest ich głównym zadaniemCzy to możliwe, że są oni jedynie reprezentantami tych, którzy utrzymują nas uwięzionych w tych wiecznych cyklach wcieleń?

Według artykułów Wes Penre’a:

„Niezbyt jestem przychylny duchowym przewodnikom”, którzy przychodzą i zabierają cię po opuszczeniu ciała w chwili śmierci; większość z nich to syriańscy pomocnicy, tacy jak niefizyczni Weganie (Vegans) i Szarzy (Grays). Miej się szczególnie na baczności, jeśli mówią ci, abyś poszedł z nimi do światła” lub „do tunelu”, czy poszedł zobaczyć swoich krewnych. Jeśli zdecydujesz się iść z nimi, skończysz w syrianskim systemie inkarnacyjnego recyklingu, ponownie z pełną amnezją, spuszczony w dół do nowego ciała na Ziemi”.

Miałem kiedyś sen, w którym miałem wcielić się do 3-wymiarowej rzeczywistości. Umieszczono mnie w pokoju podobnym do windy, który reprezentował proces zejścia na Ziemię. Pamiętam, że byłem w tym miejscu wiele razy wcześniej, ale nie mogłem sobie przypomnieć, co mam dalej robićByłem na ostatnim piętrze (14. piętrze, co oznaczało 14. wymiar?). Moja pamięć była tak bardzo wymazana, że nie mogłem sobie przypomnieć, jak zejść na ZiemięTo jest test, jaki otrzymujemy po drugiej stronie, aby zobaczyć, czy jeszcze pamiętamy jakieś wspomnienia. A jeśli tak, to musimy wrócić i je znowu wymazać. Były też inne testy, aby sprawdzić, co jeszcze pamiętałem, ale nie mogę sobie przypomnieć, co to było.

Były to ostatnie fragmentaryczne wspomnienia z drugiej strony, zanim się urodziłem.

Jest możliwe, że jest takie miejsce, podobne do windy przeznaczone do usunięcia całej twojej pamięci z poprzednich wcieleń i z drugiej strony zasłony.

Przyznaję, że są pewni przewodnicy, którzy zgłosili się na ochotnika, aby tu być, i naprawdę cię z tego cyklu reinkarnacji wyprowadzić i prawdopodobnie, jeśli to czytasz, to twój duchowy przewodnik jest jednym z nich.

Rezonans Schumanna

Możesz pomyśleć: „Jak to możliwe, aby Szary okazywał miłość, będąc duchowym przewodnikiem?”. Proszę pamiętaj, że oni używają technologii poza naszym zrozumieniem, aby wymazać pamięć z naszego poprzedniego życia. Rezonans Schumanna na Ziemi funkcjonował na częstotliwości 7,83 Hz (jak wiele osób uważa) przez tysiące lat.

Ostatnio rezonans Ziemi stale wzrasta – nawet do 8,15 cykli na sekundę.

Tutaj można znaleźć codzienny Rezonans Schumanna. To jest na rosyjskiej stronie internetowej i jest przetłumaczony na język angielski. Wystarczy kliknąć na odnośnik „Frequencypo lewej stronie.

Może tunel światła jest w stanie stworzyć rezonans 1.000, 10.000 lub nawet milion cykli na sekundę? Może Szarzyodporni na Rezonans Schumanna, albo zostali zaprogramowani tak, aby pojawiać się jako duchowi przewodnicy w momencie śmierci ciała fizycznego i przekonywać nas do wejścia do tunelu światła. W tym momencie poczułbyś ogromną miłość i naturalnie byś im zaufał na podstawie zaprojektowanego sztucznego programu, aby uwięzić nas w systemie recyklingu reinkarnacji. Ostatecznie to nie jest miłość, jaką się odczuwa, to tylko kolejny sztuczny system kontroli, aby utrzymać nas zamkniętych w obecnym systemie tej negatywnej energii.

Regresja przeszłych żyć i grupy dusz

Poprzez regresję poprzednich żyć, wiemy, że wszystkie nasze poprzednie wcielenia albo są przechowywane w naszym komórkowym DNA i/lub w naszej duszy, a pomimo tego nie jesteśmy w stanie natychmiast odzyskać tę pamięćPodczas hipnozy możesz pamiętać najdrobniejsze szczegóły z poprzedniego życia, ale gdy wyjdziesz z hipnozy, jest ci trudno przypomnieć sobie, co wczoraj jadłeś na obiad i kto do ciebie ostatnio zadzwonił. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie uważa to za szczególnie dziwne? Jak to jest możliwe, aby pamiętać szczegółowo podczas hipnozy nasze przeszłe życie i dlaczego wciąż inkarnujemy z tą samą obsadą postaci?

Jak Wyjść z systemu reinkarnacji

Tylko poprzez posiadanie tej wiedzy przed śmiercią możesz zrezygnować z procesu reinkarnacji bez bycia namówionym do powrotu, aby spłacać negatywne karmiczne długiWielu z tych, którzy umarli przed nami dało się namówić do tego systemu, ale jeśli jeszcze się ponownie nie wcielili, albo zgodzili na kontrakt duszy, to mogą oni być również oszczędzeni z konieczności ponownego reinkarnowania. To naprawdę genialna strategia archontów używania energii miłości przeciwko nam, aby utrzymać nas w kieracie niewolników ekonomicznych w systemie, który karmi się naszymi energiami.

Pamiętaj: Jak na górze, tak na dole”Prawie wszystko to, czego nas nauczono jest kłamstwem, włącznie z tym, dlaczego musimy nieustannie wcielać się do systemu służalczości ekonomicznej.

Po śmierci, bierzemy ze sobą to, czego się nauczyliśmy, w tym naszą osobowośćRównież wibrujemy na pewnym poziomie, więc jak zwiększysz swoją wibrację teraz, zabierzesz ze sobą całą swoją ciężką pracę. Pamiętaj, aby połączyć się ze swoją nadduszą przed wejściem do tunelu światła lub poproś swojego przewodnika o pomoc w połączeniu się ze swoją nadduszą. Jeśli chcesz, możesz powiedzieć innym ludziom o tunelu światła, zanim w nim się znajdą.

Jeśli wejdziesz do tunelu światła, nie pozwól żadnym doradcom przekonać cię, że musisz spłacić karmiczny dług. Wszelkie postrzegane długi karmiczne były częścią tego, co postanowiłeś doświadczyćTo nie znaczy, że nie powinieneś brać odpowiedzialności za celowe krzywdy wyrządzone drugiemu człowiekowi, gdyż ostatecznie powinniśmy kochać wszystkich i szanować wszystko.

Jeśli zdecydujesz się, aby wrócić i pomóc tej planecie, nie zgódź się, aby wrócić do tej 3W rzeczywistości kontrolowanej przez „kontrakty duszy”Wróć na własnych warunkach, które obejmują pamiętanie wszystkich poprzednich żyć i wszystkiego, czego nauczyłeś się w ciągu swoich inkarnacji, jak również po drugiej stronie zasłony.

Mógłbyś wrócić na 5W wersję Ziemi, ale tylko zdecyduj się na to, jeśli jesteś pewien, że jest to wersja, która nie jest pod kontrolą systemu archontów. Możesz również zdecydować, aby wrócić jako niefizyczny przewodnik do starego 3W systemu, aby pomóc innym, tak jak nasi przewodnicy to zrobili.

Ostatecznie, odnajdziesz swój prawdziwy pokój, gdy zdasz sobie sprawę że jesteś ŹRÓDŁEM/TWÓRCĄ i masz zdolność tworzenia światów i galaktyk, które są harmonijnie wypełnione miłością poza tym systemem kontroli.

Uzupełnienie:

Natknąłem się dziś na to wideo, które pokazuje jak prawda czasami jest ukryta w widocznym miejscu na Star Trek Voyager”, epizod Coda. Proszę, znajdź czas, aby go obejrzeć.

Oto fragment opisu tego wideo:

Duch „ojca Janeway pojawia się, próbując przekonać ją, że to już koniec, że już nic tam dla niej nie pozostaje. Ale Janeway nie jest gotowa do zaakceptowania tego. Jej ojciec próbuje przekonać ją, że wszystkie jej próby negowania rzeczywistości jej sytuacji jedynie spowodują jej większy ból, gdyż z czasem zda sobie sprawę, jak silna i destrukcyjna jest samotność – widząc jak ludzie, których kocha, zajmują się swoim życiem bez niej, będąc wiecznie odcięta od ich istnienia. Ale Janeway nie jest jeszcze przekonana, podkreślając, że jest ona po prostu jeszcze niegotowa, że raczej woli być tam duchem, niż w ogóle, gdyżkapitan nie opuszcza statku”.

Podczas, gdy duch jej „ojca” ciągle naciska ją do podjęcia decyzji, by w końcu opuściła ten świat, nagle dostrzega ona wizję Chakotay i Doktora na powierzchni planety, którzy wydaje się, że chcą przywrócić do życiaDruga i trzecia wizja sprawia, że ​​jest oczywistym, że jej doświadczenia w zaświatach” nie są rzeczywistościąZdaje sobie sprawę, że osoba leżąca na ziemi na owej planecie to prawdziwa Janeway, i że wszystko, czego doświadcza od momentu jej rzekomej śmierci, jest halucynacją.

Obca istota wreszcie odkrywa swoją prawdziwą tożsamość. Twierdzi, że jego gatunek w chwili śmierci przychodzi z pomocą umierającym, aby zrozumieli to co się dzieje, i w celu aby przejście na drugą stronę było okazją do radościTwierdzi, że on był szczery, gdy mówił, że to miejsce jest cudowne, gdyż może być wszystkim tym czym tylko zechce być. Maskując się jako jej ojciec, czy jako ktoś z jej bliskich, sprawia, że przekraczanie jest znacznie mniej strachliwe.

Janeway ma wątpliwości, że prawdziwe powody obcego mają coś wspólnego z wieczną radością i żąda, aby powiedział jej, co tak naprawdę od niej chce.

Obcy chwyta ją, mówiąc jej, że musi z nim iść, ale Janeway zdaje sobie sprawę, że jeśli mógłby ją zmusić to zrobiłby to już wcześniej. W końcu ona rozumie, że musi się dobrowolnie zgodzić, aby z nim pójść – coś, czego nie chce zrobićObcy staje się wyraźnie zdenerwowany, wracając do swojej sfery, ale daje ostatnie ostrzeżenie, że ponownie pojawi się, i że będzie na nią czekał, gdyż ostatecznie ona wejdzie do jego matrycy i będzie go karmić swoją energią przez długi, długi czas. Na co Janeway odpowiada: „Idź precz”.

Gregg Prescott

Gregg Prescott

Tłum. Krystal

AscensionWithEarth.com

Krystal28.wordpress.com

Jak nie zagubić się w zaświatach (cz. 1)?

 

38 myśli w temacie “Jak nie zagubić się w zaświatach (cz. 2)? Jak opuścić system reinkarnacji?

 1. ja mojej mamie cały czas mówie pamiętaj nie w strone światła , pytanie czy my tam to pamietamy?, czytałam też, że na siłe nas potrafią wsadzić , chyba każdy nad odchodzącym powinien non stop mówić nie w strone….

   1. mówisz ? ale jak ? sami ? czy z czyjejś pomocy trzeba skorzystać ?, chociaż ja już do tego jestem bardzooooo ostrożna .

    Czy ten czas dopiero nastanie ?

   2. Na razie nad zdjęciem czakr pracuje wyselekcjonowana grupka straceńców tej przepięknej planety. Jeśli im się uda tego dokonać, będą nauczać innych.

    O pracy nad przyspieszeniem tego procesu pisałem już tu wielokrotnie, nawet ostatnio.

    Niestety Czytelnicy tego bloga nie są jeszcze ewolucyjnie gotowi do podjęcia tego tematu. W umyśle genetycznym populacji działa bardzo silny program wyparcia i odrzucenia najbardziej doniosłych ewolucyjnie treści.

    Może za 5 lat coś wreszcie zaskoczy.

 2. Może za 5 lat coś wreszcie zaskoczy.

  a widzisz bo ja miałam takie przeczucie jakby że to idzie jak ślimak i dlatego jakby nastąpi takie bum , ci co do recyklingu niech będzie do recyklingu , ci co do ewolucji przyspieszonej , no i jakby te gady z wami się żegnamy.

  Mi Tawie wiem że zrozumiesz (rozdzielenie światów) jakby został dany czas jeszcze na pozostanie tu i spróbowanie zrobienia tego co zrobić próbuje ale słysze już te dzwonki coraz głośniej mówiące mi że czas się kończy , czas dany mi .

 3. Elaszko

  To co mówi ma bardzo duży sens , czy tak jest? nie wiem ale przypomniało mi się to co kiedyś ja napisałam odblokowane czakr, niczym nie zakłócone czysty przepływ energi . Po Pionie .

  Wiem też że dużo ludzi medytuje ale od dOOpy strony zaś i wtedy czy im się to podoba czy nie stają sie bardzo łatwymi łupami dla tych własnie negatywnych energii.

 4. Czyli czakry nie ważne ile ich jest bo to też długa opowieść jedni mówią że 7 inni 12 a inni że nawet 20 , ale czy dobrze rozumiem że każda z tych czakr to tak na prawdę te właśnie kajdanki przez które nami manipulują ?, (nie mam na myśl 3 oka ) bo to inna historia .

  1. Czakry to zawory do limitowania przepływu energii Życia (kundalini) wzdłuż centralnego kanału energetycznego istoty ludzkiej.

   Są zamontowane w sposób diabelski: działają kontrparalelnie w stosunku do osi serca. To znaczy gdyby komuś przyszło do głowy poluzować nieco jeden zawór (np. czakrę podstawy) automatycznie zakleszcza się drugi (w tym wypadku czakra korony). To jest czyste diabelstwo.

   I nie wytłumaczy tego żaden kochający Plejadianin na żadnym newage’owskim blogu.

   1. No bo my mamy to szczęście ,, KOCHAJĄCYCH PLEJADIAN” wyczuwać na przysłowiowy kilometr 😉

   2. Taw, myślisz ze podczas hipnozy można nawiązać kontakt z kimś z innych gęstości i spytać go jak pozbyć się czakr albo poprosić go aby zdjął z nas te kajdany ?

   3. Niestety nie. Gdyby to było takie proste, już byśmy fruwali. To diabelstwo zostało tak przemyślnie skonstruowane, że nie tak łatwo się go pozbyć.

    Na szczęście zmieniają się algorytmy samej przestrzeni, więc praca w tym temacie będzie stopniowo ułatwiana.

   4. Jeśli chodzi o czakry to właśnie mnie to zainteresowało jakieś kilka miesięcy temu. Znalazłem stronkę tłumaczącą z angielskiej chyba książki fragment, gdzie Żołnierze Indygo właśnie usuwali sobie czakry.

    Wpierw to jeden doszedł, że ma punkt centralny w okolicy serca i pod sercem. Część z nich jak się okazało, miała w większości coś na kształt „gwiazdy”, on za to miał spiralę nieskończoności chyba, albo kilak spiral przez całe swoje ciało. Potem stosowali jakieś kamienie, leżąc jak jak się robi orzełka chyba i rozpuszczali czakry.

    Co do mnie jak zacząłem od punktu centralnego w okolicy serca, że promienie ze mnie wychodzą i otaczają mnie powłoką. Z czasem pojawiło się coś w głowie, że pod klatką piersiową w okolicy brzucha, pomiędzy 3 a 4 czakrą, jest pustka. Ona mnie przerażała. Przy drugim czy trzeci podejściu rozsyłania energii ode mnie na zewnątrz, coś się zmieniło.

    Stałem się obserwatorem zjawiska, które samo się realizowało. W pustce tej pomiędzy czakrami zaczęła wyrastać kula, która aż wychodziła poza fizyczne ciało i była wręcz namacalna jak fizyczna, wyglądała jak Gwiazda w kosmosie z tymi samymi języczkami plazmy.

    Z punktu pępka za nim z pleców wyrosły płomienie które i do góry, głowy i do dołu, stóp, z tyłu i z przodu otoczyły mnie. Wyglądało to tak jak z Biegunami magnetycznymi na ziemi, tylko bieguny były z pępka i z pleców, na około, promieniście i promienie te z tyłu i z przodu na czubku głowy i u stop połączyły się, tworząc pole ochronne.

    Potem widziałem jakby w kształcie talerzy z zagłębieniami fale uderzenia. Jedne były do nóg, drugie były do głowy. Każda fala, nad którą się skupiłem i która od Gwiazdy w górę lub w dół poszła sprawiła, że moje ciało aż się wykrzywiało.

    Teraz gwiazdy mało co widzę, ale gdy skupiam uwagę na tym punkcie i gdy z niego tworzę pole a nawet wysyłałem na cały pokój, to jest efekt miłego ciepła w środku:)

  1. Już niedługo… 😀

   *

   A, i najważniejsze! Myślę, że Czytelnikom tego bloga nie trzeba o tym przypominać, ale na wszelki wypadek:

   W tym wszystkim absolutnie nie chodzi o to, by komukokwiek w cokolwiek wierzyć. Po prostu przestrzeń i my wraz z nią musimy spokojnie, bardzo spokojnie dojrzeć do próby ogarnięcia tego zaawansowanego tematu. A na razie powinniśmy się oczyszczać i zerować, by wszelkie śmieciowe treści nie miały już do nas dostępu 🙂

   1. Tak to prawda ja codziennie już tne tymi nożycami , i pracuje już nad zmianą zamieszkania , bo coraz cześciej mysląc o tym miejscu mam skojarzenie Cmentarz….
    ten sen dzisiaj też mnie zstanowił chyba muszę się bliżej lokatorom przyjżeć …. może serce podpowie.

   2. „Już niedługo… 😀”
    A nasi śpiewaja…

    „Ile jeszcze doświadczymy kłamstw?
    Tego nie wie żadne z nas, o nie….
    gdy zapytasz mnie, nie odpowiem Ci, o nie…
    Ile jeszcze przeżyjemy nadziei burz?
    Ile jeszcze przepłyniemy smutku mórz?
    Ile zwiędnie róż? Odpowiedzi nie znam, no cóż…

    To złamane serce nie pokocha już nigdy więcej…
    To złamane serce jest jak samotny ptak na niebie!
    Jest same i nie wie, co się z nim dzieje, bo nie wie…
    To złamane serce nie pokocha już nigdy więcej…

    Kocha już nigdy więcej…

    Twoje marzenia, oczu spojrzenia,
    ust westchnienia, chwile uniesienia…
    Ono nie zapomni nigdy Twojego pięknego imienia…
    Ile smutku da Ci jeszcze ten świat?
    A ile radości zwykłej róży kwiat?
    Serce wszystko przyjmuje, w zamian nic nie oczekuje.”
    (…)
    THE END

    .https://www.youtube.com/watch?v=DQh9bmjncLA

   3. ,,Całkowite zaćmienia SŁOŃCA 21.08
    21 sierpnia, podczas zaćmienia o godzinie 11:11 am PDT, Pracownicy Światła na całym świecie połączą się w masowej medytacji na rzecz pokoju i wolności dla ludzkości.
    Im bardziej skupimy się na jednym temacie, tym więcej energii będzie szło za tym. Więc wiecie, kreatywna świadomość może nas poprowadzić przez te linie czasowe, na które zdecydujemy się jako świadomość zbiorowa.”
    TAW- CZY ONI PLANUJĄ WEJŚĆ NA LINIE CZASOWE!
    To zaćmienie będzie miało bardzo silne powiązanie z Centrum Galaktycznym.
    Ilu ludzi musi być w większych grupach uczestniczących w masowych medytacjach, abyśmy mogli dostrzec jakiś zauważalny efekt medytacji? Cobra?
    Jest 70 milionów osób żyjących pod powierzchnią planety stojących za energią tego bloga.(??)
    CHCĄ UZYSKAĆ LICZBĘ 144 000! na powierzchni!
    Kobra – zależy od zakresu, w jakim oglądasz efekt. Na przykład, jeśli masz miasto liczące milion mieszkańców, potrzebujesz grupy około dwóch tysięcy osób, aby zmienić rzeczywistość tego miasta. To tylko przykład. Istnieje pewne równanie, które może pokazać dokładnie, ile osób potrzebujesz aby zmienić rzeczywistość pewnej grupy lub określonej struktury społecznej.

    A dla planety, całej planety liczba ta wynosi około 105 000 osób. Ale jeśli wziąć pod uwagę, że nie wszyscy uczestnicy medytują z pełnym zaangażowaniem, można uzyskać bardzo symboliczne szacunki 144 000 osób, które muszą medytować, aby zmienić, kształtować rzeczywistość na całej planecie. Udało się nam to zrobić kilkakrotnie i znowu to zrobimy.”
    Nie ma trudności z uzyskaniem tej liczby, jeśli się zjednoczymy. Więc nie martwiłabym się o jakieś specjalne przygotowania, tygodnie przed.
    Będziemy musieli tylko przygotować to ostrożnie, a następnie rozprowadzić to wirusowo przez media. I po prostu chciałbym zaprosić wszystkich, aby do nas dołączyli i to wszystko.”

    Tak na marginesie:
    Ta GRACE POWIEDZIAŁA, że jest tak wysoko rozbudzonych wśród populacji ludzkiej na całym globie- 4%
    1 osoba o wysokiej swiadomości OŚWIECA 750 TYS LUDZI!

    ,,Cobra – to jest bardzo szczególna medytacja, która została przekazana przez pewną grupę Smoków, która dostosowuje grupę ludzi na podstawie, powiedziałbym, ich obrazu astrologicznego i innych czynników, to jest bardzo skuteczny sposób aby wykorzystać siłę małej, wydzielonej grupy, by pozytywnie wpłynąć na sytuację planetarną.

    Tak więc zaćmienie będzie bardzo silnym momentem z silnymi przełomami, ale także z bardzo silną, bardzo dużą ilością emocjonalnego i fizycznego dramatu wydarzeń na całym świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Więc jest to bardzo potężny moment z dużym potencjałem, ale który musi być użyty mądrze.

    Cobra – po prostu zgodzę się z Corey’m, że ciemni będą mieli własne rytuały, negatywne rzeczy, które robią. Będą próbować tłumić wibracje w dniu zaćmienia. Ale chciałbym powiedzieć, że wola Centrum Galaktycznego, wola Pleromy jest silniejsza. To nie tylko my na powierzchni, którzy robimy medytację. To jest cały wszechświat, który chce, aby Ciemność zniknęła, a Światło zwyciężyło na zawsze, a cierpienia mają się zakończyć na tej planecie. Cały wszechświat chce, aby ta planeta została wyzwolona i to się stanie prędzej czy później – im szybciej, tym lepiej.

    TAKŻE JAK WIDAĆ NA POWYŻSZYM PRZYKŁADZIE 21 BRZMI ,, CIEKAWIE”!

   4. To Zaćmienie będzie kluczowe dla USA poprzez prezydenta Trumpa, dla którego osobiście energie tego Zaćmienia okażą się dalekosiężne w skutkach.

    Medytacje organizowane przez Cobrę to zapewne żer, m.in. dla Plejadian…

 5. TAW ❤ Bardzo Dziękuję za odpowiedź, która potwierdziła moje przypuszczenia! A teraz lecę odsłuchać Pana Tadeusza!
  Dziś o Panu Tadeuszu pomyslałam i nawet się nie spodziewałam, że będzie przekaz, zatem pięknie również i z tego powodu DZIĘKUJĘ ❤ A przy okazji TAW PROSZĘ ODPOWIEDZ na pytanie pięknej istotki- ciekawe czy TAW KAŻDY DZIEŃ ROZPOCZYNA OPTYMISTYCZNIE? ❤

   1. Dziękuję i przekażę ❤ – Istotka owa uwielbia TAW i zawsze mam info o nowych wpisach z ,,pierwszej ręki''. Przytulaski dla Ciebie od nas 🙂 Przepiękna DUSZYCZKO ❤

 6. dziekuje za tekst i powiadomienie o medytacji…czy ktos chciałby podzielic sie wiedza ale taka wieksza o wplywie plejadianskim..tak ogolnie cos tam wiem–dlaczego o to prosze—ZPiepiorka twierdzi ,ze ich baza(?) znajduje sie w miejscu ,gdzie ostatnio przebywam(mam działke)–tak w skrocie…ja sie tam czuje jak w domu(?)..i inne ciekawe rzeczy..nie wiem na ile jeszcze manipulatorskie na ile prawdziwie dobroczynne–własnie..chce ktos pogadac,podzielic sie widza nt aisia1@wp.pl..pozdrawiam Iza

  1. Plejadianie mają wiele baz, m.in. na jednej z wysp Japonii.

   Podczas zaćmień lepiej na razie nie medytować…

   (Mejli od newage’owców nawet nie czytaj, bo będą Ci wmawiać, że Plejadianie to wyzwoliciele Ziemi i zbawcy ludzkości. Tacy z nich zbawcy, że od 2 tys. lat trzymają ludzi w podsycanych konkretnymi wydarzeniami (np. Fatima) egregorach, a na odchodnym wymyślili jeszcze Kościół New Age, by wkręcić najbardziej wyewoluowanych).

  2. Isiu Kochana ❤ Pani Zofia od zawsze PRZESTRZEGA PRZED PLEJADIANAMI!- ja miałam to szczęście trafić na Panią Zofię w procesie nazwijmy to POBUDKI i to ostrzeżenie- wręcz mi się wyryło Z CZERWONYM WYKRZYKNIKIEM- później potwierdziły to przesłania TAW, innych OSÓB, ale przede wszystkim mój odczyt to potwierdził!

 7. Czytałam też gdzieś , że powiedzmy ten ich czas ? Już się zakończył jakby , bo nazwijmy to Góra powiedziała dość i nie mają zezwolenia na to aby nadal tak traktować ludzi (króliczki smakowite) .

  I na wielu portalach pojawia się to samo, że w Polsce zaczenie się przemiana .

  Przekazy są różne ale w efekcie końcowym mowa jest o tym samym .

 8. „większość z nich [duchownych przewodnikow] to syriańscy pomocnicy, tacy jak niefizyczni Weganie (Vegans) i Szarzy (Grays)”
  ———————-
  No wlasnie. Czy nie jest tak, ze to od naszej wiedzy (swiadomosci) oraz czestotliwosci, ktorymi emanujemy zalezy KTO po nas przyjdzie? Wachlarz pelny: od Reptylian po Plejadian; pomiedzy Szarzy, Syrianie, Veganie i inni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s