Malezyjskiego boeinga nad Ukrainą zestrzeliły amerykańsko-izraelskie siły specjalne w ukraińskich mundurach

Malezyjskiego boeinga nad Ukrainą zestrzeliły amerykańsko-izraelskie siły specjalne w ukraińskich mundurach. Prawda o tym wyjdzie na jaw za kilka miesięcy. Rosjanie nie mają z tym nic wspólnego. To operacja pod fałszywą flagą (false flag operation).

Operacja ta miała przynajmniej dwa cele: odwrócenie uwagi świata od napaści Izraela na Palestynę i eksterminacji palestyńskiej ludności cywilnej przez Izrael oraz jako wymarzony pretekst dla podjęcia kolejnych kroków dalekosiężnej (obliczonej na dziesięciolecia) strategii osaczania Rosji przez illuminacki Nowy Porządek Świata (New World Order).

Putin, owszem, strącił – ale nie boeinga lecz tupolewa; i nie 17 lipca 2014 r. lecz 10 kwietnia 2010 roku. Putin jest chłodnym czekistą, ale nie idiotą. W jakim celu miałby to robić właśnie teraz, kiedy i tak ma przeciwko sobie główny nurt medialny całego świata? Co innego Zamach Smoleński – wówczas jego współpraca z Nowym Porządkiem Świata (NWO) była wręcz wzorcowa, i na jednym smoleńskim ogniu upiekł sobie kilka strategicznie korzystnych pieczeni (m.in. wieloletnią agenturalną i ekonomiczną okupację Polski).

W obecnej sytuacji podobny zamach – i to na cel stricte cywilny! – byłby dla Putina ruchem samobójczym. Putin jest chłodnym czekistą, ale nie idiotą.

(taw)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s