protest1

Tysiące demonstrantów na ulicach Londynu, Paryża i Oslo protestuje przeciwko Izraelowi. Masowo protestują nawet… ortodoksyjni żydzi! Widoku ortodoksyjnego żyda z palestyńską flagą nie pokaże jednak żadna mainstreamowa telewizja, nie dowiesz się o tym z żadnego portalu głównego nurtu informacyjnego. Na tego typu informacje jest ostry ban również w  prawicowych mediach, np. w „Gazecie Polskiej”, na portalach Nizalezna.pl, wPolityce.pl, wSieci.pl czy w Telewizji Republika. Odbiorcy tych mediów mają nie wiedzieć, co się naprawdę na świecie dzieje.

A tymczasem kilka tysięcy osób protestowało w miniony weekend na ulicach Londynu oraz przed ambasadą Izraela w zachodnim Londynie. Na transparentach demonstrantów pojawiły się napisy „Przerwać oblężenie strefy Gazy” i „Wolność Palestynie”. Pomimo tego, iż protestujący zablokowali ulice i wspinali się na dachy autobusów, policja uznała manifestację za pokojową.

protest4

protest2

Mniejsze protesty odbyło się w Paryżu, około 100 osób protestowało przed budynkiem francuskiego ministerstwa spraw zagranicznych.

protest5

Jednym z protestujących był Żyd Stephane Frappreau. Jak powiedział, demonstrował w obronie powstrzymania masakry ludności cywilnej w strefie Gazy.

protest6

„Myślę, że ludzie mają tendencję do zapominania, że Palestyńczycy to ludzie, którzy cierpią, dzieci i kobiety umierają tam każdego dnia. I myślę, że ludzie, którzy dzisiaj mylą pewne rzeczy, powinni wyciągnąć szybkie wnioski: bycie przeciwko Izraelowi nie jest antysemityzmem” – mówi Stephane Frappreau.

protest7

protest3

We Francji znajduje się największa społeczność żydowska i muzułmańska w Europie Zachodniej, dlatego rząd francuski bardzo ostrożnie odnosi się do kwestii konfliktu w Strefie Gazy.

protest8

Prezydent François Hollande wydał oświadczenie na początku tygodnia, udzielając wsparcia Izraelowi. Później, po ujawnieniu ilości palestyńskich ofiar, wygłosił przemówienie skierowane do premiera Izraela Benjamina Netanyahu i palestyńskiego prezydenta Mahmouda Abbasa, w którym stanowczo potępił przemoc i wezwał do powrotu do rozmów pokojowych.

W Londynie rzeczniczka premiera  Davida Camerona powiedziała, że premier popiera Izrael w obliczu ataków przez Hamas na izraelskich cywilów.

Źródło:

http://abcnews.go.com/International/wireStory/thousands-protest-gaza-strikes-london-paris-2452578

Podczas przemówienia w Izraelskim Parlamencie 12 marca 2014 r. David Cameron pochwalił się przed zebranymi, że jego prapradziadek był niemieckim Żydem. Premier Cameron oświadczył również, że łączy go z narodem izraelskim „specyficzna więź” oraz obiecał stanąć z nim „ramię w ramię”. Wspomniał także, że jego przodek Elijah Lewita był pierwszym w historii autorem nowel w języku Yidish. Cameron wypowiedział na zakończenie słowa w języku hebrajskim „jesteśmy z wami”.

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/david-cameron/10692563/David-Cameron-tells-Israelis-about-his-Jewish-ancestors.html ( w linku video z przemówienia Camerona w Knesecie)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brytyjski-premier-david-cameron-ujawnil-zydowskie-korzenie-2014-03

Dziś prawie wszystkie organizacje żydowskie są organizacjami syjonistycznymi, najpotężniejszą organizacją żydowską jest Światowy Kongres Żydów – World Jewish Congress (JWC).

http://en.wikipedia.org/wiki/World_Jewish_Congress

Syjonizm jest ideologią wbrew naukom Tory, która twierdzi, że dopiero Mesjasz wprowadzi Żydów z powrotem do Ziemi Obiecanej i grzechem przeciw Bogu są jakiekolwiek próby przyspieszenia tego zdarzenia. Stąd właśnie – niestety cenzurowane w mediach – zdecydowane protesty żydów ortodoksyjnych przeciwko obrazoburczo uzurpatorskiemu tworowi, jakim jest państwo Izrael.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm

Syjoniści odrzucili nauki Tory na rzecz rasistowskiego Talmudu oraz mistycyzmu Kabały. Podzielona społeczność żydowska po II wojnie światowej zjednoczyła się pod sztandarem rodziny Rothschildów. Od maja 2013 roku funkcję przewodniczącego Światowego Kongresu Żydów sprawuje francuski bankier Baron David René James de Rothschild, zarządzający bankowym imperium N M Rothschild & Sons.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Ren%C3%A9_de_Rothschild

Edmond James de Rothschild założył pierwsze osiedla w Palestynie w 1887 roku zakładając tam winnicę. http://pl.wikipedia.org/wiki/Edmond_James_de_Rothschild

Oddany do użytku w 1992 roku budynek Sądu Najwyższego Izraela również był ufundowany przez rodzinę Rotszyldów.

http://en.wikipedia.org/wiki/Supreme_Court_of_Israel

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-kontynuuje-rzez-2014-07

Michał KK

Wolna-Polska.pl

 

Reklamy

5 myśli w temacie “Tego nie pokażą na Onecie ani na Wp.pl: Świat się budzi i masowo protestuje przeciwko dokonywanym przez Izrael ludobójstwie

      1. Sami się swojego państwa wyrzekli obierając na swojego króla Rzymianina Cezara (J 19,15).
        Kiedy im się zachciało mieć króla takiego jakich miały inne narody Bóg ich ostrzegł, że nieposłuszny Mu, nie znający Prawa król ich zniszczy. I tak się stało.

  1. Jak tak kochacie palestyne i Palestyńczyków to może wycieczke se zorganizujcie. Tylko dwie rady udajcie się na nią w pojeździe opancerzonym i nie mówcie im że jesteście chrześcijanami!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s