jarosz

USA obiecały dać Julii Tymoszenko poważne wsparcie finansowe i polityczne. Choć obiecać – jeszcze nie znaczy się ożenić. Dzień wcześniej rozpoczęła ona kampanię prezydencką od wrzutki swojej słynnej już rozmowy telefonicznej ze skrajnie radykalnymi wypowiedziami. Wraz z głośną PR-owską kampanią rozpoczęło się też oczyszczanie Prawego Sektora, co pozwoliło pokazać publiczności brudną bieliznę i poufną zawartość wnętrza kuchni projektu „Prawy Sektor”. Osądźcie sami.

Abstrahując od stylu i osobistych poglądów autora manifestu, przedstawiony materiał jest kluczowy dla zrozumienia obecnej sytuacji na Ukrainie. Geopolityczna świadomość wśród szeregowych najemników „rewolucji” budzi zdumienie, a Odeski Prawy Sektor faktycznie ogłosił Dmytro Jarosza „wrogiem narodu”. Cytujemy ich odezwę w całości.

ODEZWA BOJOWNIKÓW BIAŁEGO MŁOTA, PRAWEGO SEKTORA I CZĘŚCI SAMOOBRONY

Dzisiaj jest 23.03.2014 roku. Na Ukrainie rzekomo zmieniła się władza. Ale my jesteśmy jeszcze daleko od prawdziwego zwycięstwa.

Tatarski klan Achmetowa odszedł do regionów wschodnich, można o nich zapomnieć na pewien czas, poczekają oni kilka lat, przybliżając ten czas, kiedy opozycja żydowska upadnie znów ekonomicznie, tak jak to było przy Juszczence, i ludzie wspominający dawnych pastuchów zaczną znów wołać, aby powrócili, ponownie obracając błędne koło.

Tymczasowy rząd Ukrainy, który jest protegowany przez Zachód, szczuje nas na Putina i Rosję, ale NASZYM PRAWDZIWYM WROGIEM JEST OBECNA WŁADZA ŻYDOWSKICH PROAMERYKAŃSKICH OLIGARCHÓW I ICH PROTEGOWANYCH, są oni o wiele gorsi, i bardziej niebezpieczni. Wiemy, że Putin – to wróg narodu Ukraińskiego i Rosyjskiego i w żadnym wypadku tego nie ukrywamy. Rosjanie to nasi bracia, i należymy wraz z nimi do jednego Plemienia Słowiańskiego!

jarosz

Nasz wróg stworzył dla nas tysiące ideologii, religii i innych sztucznych rzeczy, myjąc i czesząc nasze głowy swoją obrzydliwą polityką niezgody. My – żołnierze Białego Młota, Prawego Sektora i Samoobrony (ros. бойцы Белого Молота, Правого Сектора и Самообороны) – przelewaliśmy swą krew nie za to, aby jeden klan żydowskich oligarchów został zastąpiony przez drugi.

Reżim, jakim był, takim i pozostał. Tylko teraz rządzi nie Rinat Achmetow – głowa Donieckiego Tatarskiego Klanu, a Ihor Kołomojski – głowa Dniepropietrowskiego Żydowskiego Klanu Chabbadzkiego.

Jednym słowem do prawdziwego zwycięstwa narodu Słowian jeszcze bardzo daleko, a nasz obecny wróg teraz jest o wiele bardziej podstępny. Aby skierować powstałą siłę na prawdziwą obronę naszej i waszej ziemi, powinniśmy wiedzieć o piątej kolumnie, którą wrogowie urządzili nam wewnątrz.

Poznajcie prawdę: samoobrona Majdanu jest kontrolowana głównie głowami żydowskimi. Dmitrij Jarosz, wspólnie z władzami żydowskimi prowadzi oczyszczanie w Prawym Sektorze. Po pierwsze, czyszczą najbardziej zdrowo myślące ugrupowania typu Biały Młot (ros. Biełyj Mołot). Aresztowali oni lidera Młota – Gorana i oskarżyli go o potrójne morderstwo.

Dziś została utworzona partia “PRAWY SEKTOR”. Ale zapewniam was, Gorana wsadzono po to, aby nie miał on żadnych praw do udziału w niej. Za to do partii biorą Żydów, Murzynów i innych…

Najpierw wyeliminują “PRAWY SEKTOR”, następnie “PATRIOTĘ UKRAINY”, a potem również „UNSO”. Wtedy otwarcie powłażą tam Żydzi i będzie jeszcze jedna żydowska przekładka typu partii Swoboda. Wybierając na prezydenta Dmitrija Jarosza – OTRZYMAMY KONTROLOWANĄ PRZEZ ŻYDÓW RUSOFOBSKĄ WŁADZĘ, ALE WALCZĄCĄ O PRAWA MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH!

Dlaczego tłumią teraz właśnie „BIAŁY MŁOT”? Ponieważ dzisiaj tylko ta jedna, ideologia Białego Młota, może pociągnąć za sobą naród siostrzanej nam Rosji, co jest nie do przyjęcia dla żydostwa światowego. Zjednoczone w walce ze swym wspólnym wrogiem, bratnie narody Rosji i Ukrainy –  to i jest początek nowej EUROPY – RUSI!

Żydzi początkowo wcisnęli na lidera w „PRAWYM SEKTORZE” Dmitrija Jarosza i jego biuro “TRÓJZĄB” (ros. ТРИЗУБ), aby nadać rewolucji charakter antyrosyjski i nie pozwolić jej, aby się przerzuciła na siostrzaną, okupowaną przez Żydów Rosję…

Dziennikarze żydowskich mediów starannie przemilczają ten fakt, że większość grup tego samego Prawego Sektora opowiada się za zjednoczeniem Rosjan i Ukraińców! A propos, rodzina Jarosza od dawna mieszka w Londynie, a o czym to mówi – pomyślcie sami [Londyn – centrum dowódcze Rotszyldów]. Dmitrija Jarosza nie uznaje i nie uznawała za lidera większość ugrupowań Prawego Sektora. On po prostu mianował się sam. „Тризуб” i Jarosz zasadniczo pojawili się po to, aby uspokoić umysły radykałów i zgnieść Prawy Sektor, oddając go pod opozycję żydowską. W samym „Sektorze” Dmitrija Jarosza można spotkać rzadko, również w działaniach bojowych ten człowiek nie brał udziału. Gdy trwały walki, to zarówno on jak i całe kierownictwo „Тризуба” wyłączyli telefony i przepadli bez wieści.

Ich żołnierze szybko zużyli zapasy amunicji i pod przykryciem BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY wycofali się… Natomiast wszyscy liderzy UNSO (z wyjątkiem fałszywych zwolenników Jarosza typu Topoli), BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY walczyli osobiście z poplecznikami byłej władzy, kładąc dziesiątki zabitych.

Żołnierze Тризуба Trizuba (Trójzębu) to dobre chłopaki, ale władza jest tam przechwycona i awansować powyżej żołnierza jest nierealne, wszystko zostało przechwycone. Kontakty i wszystkie media Sektora są w rękach Jarosza, dlatego będzie bardzo trudno…

Liderów Prawego Sektora w tej chwili wabi się mandatami poselskimi i kobietami, a radykalnych aktywistów zabija się lub wsadza do więzienia.

Mandaty poselskie i decyzje partyjne – nic nie znaczą. W żydowskim systemie politycznym będziemy do końca życia klaunami i ostatecznie, za pomocą prowokacji i mediów, zostaniemy jako siła wyeliminowani całkowicie. Opozycja nigdy nie odbierała poważnie Prawego Sektora, odnoszą się oni do prawych jak do nabojów w automacie. W rzeczywistości pozwolili zrobić nam tę rewolucję, chociaż mogli zdławić wszystko w zarodku za pomocą wtyczek, uruchamiając do pracy kanały medialne i tak dalej.

Opozycja żydowska pozwalała nam żyć, ponieważ bez nas tatarskiego klanu Janukowycza–Achmetowa nie zwyciężyliby oni w ciągu godziny. Oni zalali go naszą krwią… Naszymi rękami Żydzi zrobili rewolucję i teraz NA CAŁEGO POLEWAJĄ NAS BŁOTEM Z MEDIÓW. Setkami sprowadza się k..wy (ros. бляди), aby wprowadzać zamęt i osłabiać dyscyplinę żołnierzy Prawego Sektora. Chłopcy-trusie z wydziału antyterrorystycznego, SBU [Służby Bezpieczeństwa Ukrainy – od tłum.] i inne męty, również – tak myślę – nasyciły nasze szeregi wzdłuż i wszerz, ale u nich panuje panika i bałagan, mają czas, a przychodzące panienki i przypadkowi dziwacy mogą łatwo zainstalować urządzenia mikroelektroniczne („pluskwy”) i pisać kupy materiałów kompromitujących. Telefony komórkowe, stójkowi i operatorzy sieci pomogą ustalić nasze dane personalne. I jak tylko zainteresowanie i miłość narodu do nas ucichnie z powodu prania mediów itp.,  zdyskredytują nas, podkupią liderów i ukoją na wieki.

Przypomnijcie historię: wszystkich aktywistów wszystkich rewolucji zawsze zabijano. Takich esserów-lewaków w ZSRR czy, na przykład, członków SA w Niemczech w latach 30.

My – Prawy Sektor – jesteśmy dziećmi rewolucji i nas, jeśli nadal będziemy tępi, szybko zlikwidują. Przy czym wszyscy umrą, jak zawsze, z powodu przypadkowych przyczyn, koledzy z SBU i prywatne zbiry metod mają dużo. Plan Dniepropietrowskiego żydowskiego klanu Ihora Kołomojskiego jest prosty – przekupić i pozyskać skorumpowanych przywódców prawicowych z Prawego Sektora pieniędzmi i mandatami posłów, nagle rzucić na nas kompromitujące materiały i obrzucić niepokornych błotem z mediów!

Partia Swoboda – jak i cała opozycja – to żydowska podściółka, i to jest jasne dla wszystkich zdrowo myślących ludzi .

Dmitrij Jarosz – to taka sama marionetka, on „łączy” Prawy Sektor (podobnie do Żyda po matce – Putina), siejąc niezgodę i szczując na siebie braterskie narody Rosji i Ukrainy, które są naszą jedyną nadzieją na prawdziwą przyszłość i wielkie odrodzenie naszej EUROPY – RUSI!

To wszystko są sieci żydowskie – i są one plecione już od dawna. Zrozum Słowianinie – jest to twoja ostatnia nadzieja!

Jeżeli nie nastąpi zjednoczenie braterskich narodów Rosji i Ukrainy, a posiane między nimi przez żydowski kapitał nasiona wrogości wzrosną, to będzie twój koniec. Po dziesięciu, dwudziestu latach liberalizm i inna, wroga naszemu duchowi tolerastia, zadusi nas na zawsze .

Po tych wydarzeniach posiadający władzę tego nam nie przebaczą, zostaną na nas skierowane tysiące szpecących świadomość strumieni, zrobią oni wszystko, aby Europejczyk więcej nie stał przy swojej twierdzy i my, poróżnieni, na pewno upadniemy i już nigdy nie będziemy umieć się podnieść. Możesz być pewien, że to będzie nasz koniec, nie będzie więcej żadnych Majdanów, padniemy na kolana ostatecznie.

Nikt nam nie pomoże, powinniście sami to rozumieć. Europa w większości – to zbiór osobników ogólnoludzkich, pederastów i półpederastów, ŻADNI BOGOWIE DO WAS Z POMOCĄ NIE PRZYLECĄ, Żyd zagarnie tę planetę, realizując tysiącletni testament żydowskich ojców i to będzie koniec.

NASI LIDERZY OBECNIE:

– Andrij Bіleckij (Patriot Ukrainy);

– Ołeksandr Muzyczko [Saszko Biłyj (Biały), UNSO; zabity w noc po napisaniu tej odwzwy, 24 marca,  PRZEZ ODDZIAŁ SPECJALNY SOKÓŁ (Sokił)]. Chociaż walczył on w Czeczenii, jego rusofobia jest przesadzona. Jest on mniejszym terrorystą, aniżeli bohater Rosji – Kadyrow i mniejszym bandytą niż Putin. My go nie wybielamy, nie jest on święty, ale na pewno nie jest pod kontrolą Żydów i nie tak łatwo jest go kupić;

– Uwięziony Goran (Biały Młot).

Są oni obecnie osobami najbliższymi naszym nastrojom, i jedynie kierując się nimi, możemy pokonać zasiane przez naszego nieprzyjaciela nastroje, zjednoczyć braterskie narody i zwyciężyć wspólnego wroga, którym bez wątpliwości jest – ŻYDOWSKI KAPITAŁ!

Teraz zobaczmy, kto naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie…

OBECNY RZĄD KRAJU:

– Pełniący obowiązki Prezydenta – Turczynow – Żyd;

– Premier – Arsenij Jaceniuk – Żyd;

– Minister Finansów – Aleksandr Szlapak – Żyd;

– Wicepremier – Władimir Grojsman – Żyd;

– Minister Spraw Wewnętrznych – Arsen Awakow – ormiański Żyd, homoseksualista;

– Minister Kultury – Siergiej Niszczuk – pół-Żyd, Mason i jawny homoseksualistą;

– Dyrektor Narodowego Banku – Stepan Kubiw – Żyd.

Główni kandydaci na prezydenta z opozycji:

Petro Poroszenko (nazwisko matki, po ojcu: Walcman) – Żyd;

– Julia Katelman (Tymoszenko) – Żydówka;

– Witalij Kliczko (Etinzon) – Żyd po ojcu;

– Oleg Frotman (Tiahnybok) – Żyd po matce.

Żydowscy oligarchowie Ukrainy – ósemka miliarderów – wszyscy Żydzi. Oligarchowie Ukrainy – 95% Żydów. Pozostali albo mają żony Żydówki, albo kręcą z Żydami.

Oligarchowie Rosji – 90% Żydów. Pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą z Żydami.

JAK WIDZIMY, CAŁA WŁADZA – USA, ROSJI I UKRAINY ZNAJDUJE SIĘ W RĘKACH ŻYDÓW I SZCZUCIE NA SIEBIE NARODÓW BIAŁEJ RASY – TO DZIEŁO ICH RĄK. Być może potrzebna będzie niejedna sotnia [setka], a nawet „pułki niebiańskie”, aby zwyciężyć!

Armia, śmiecie i SBU-iści teraz sami rozumieją, co się dzieje i dlatego walczyć za nich teraz nie będą, obawiając się powtórki z wydarzeń ich poprzedników, którzy po usunięciu Janukowycza zostali skazani i nazywani są teraz wrogami. Setki ludzi jest gotowych stanąć na śmierć i moglibyśmy obalić te kreatury i pluć na Putinowską Rosję i USA z ich tolerancją społeczną. HASŁEM I CELEM PRAWDZIWEJ REWOLUCJI POWINNA BYĆ „NACJONALIZACJA MAJĄTKU OLIGARCHÓW I CAŁEGO PRZEMYSŁU NA RZECZ NARODU”.

Tłumaczył Janusz Sielicki, 19 maja 2014 r.

http://gazetawarszawska.com/2014/05/20/odeski-prawy-sektor-faktycznie-oglosil-jarosza-wrogiem-narodu/

Reklamy

9 myśli w temacie “Odeski Prawy Sektor ogłosił swego dotychczasowego wodza Dmytro Jarosza „wrogiem narodu”. Ten artykuł jest kontrapunktem do masowej medialnej manipulacji oraz kluczem do zrozumienia obecnej sytuacji na Ukrainie

 1. Jarosz tez jest Zydem. Pamietam, ze czytalam z nim wywiad. Padlo pytanie o antysemityzm w Prawym Sektorze. A on odpowiedzial, ze sam ma korzenie zydowskie i czuje sie bezpiecznie.

   1. Nie żydowski tylko CHAZARSKI. Zachód chce reaktywować Kaganat Chazarski na dawnych terenach dzisiejszej Ukrainy. A Prawy sektor to tylko narzędzie w rękach oligarchii. To ma być taki koń trojański w odradzającej się Słowiańszczyźnie. Tak naprawdę to wszystkim na zachodzie jest na rękę istnienie banderowskiej Ukrainy.

   2. W ciągu ostatnich kilku lat (6-7) medialna nagonka ustawia Polaków przeciwko Rosji.
    Tuż po katastrofie smoleńskiej Kopacz, Tusk opowiadali o wielkiej, przyjaznej współpracy z rządem rosyjskim i nagle: Tusk zaczyna siać ferment wśród Polaków przeciwko Rosji, po czym w ciagu tygodnia rezygnuje ze stanowiska premiera i wyjeżdża do Brukseli, co odnotowują szczekmedia jako wielki przywilej i jakim to mężem stanu jest Tusk.

    Kopacz za kanclerskim głosem opowiada Polakom jak to mężczyźni w wieku poborowym, silni, agresywni i roszczeniowi, którzy stanowią 90% napływu imigrantów do Europy, cierpią, wszyscy (ze smartfonami, w markowych ciuchach, z mapkami, numerami telefonów i instrukcjami) uciekają z pożogi wojennej i należy ich przyjąć pod polski dach, do czego równolegle namawiają spasione brzuchy biskupie wraz z Frankiem, któremu składają przysięgę wierności( NIE POLSCE!)

    Polski Naród na wprowadzenie muzułmaństwa do naszego kraju groźnie zawarczał, nie pozostawiając złudzeń.
    Co zrobi przeciętnie kumaty polityk, aby utrzymać się przy władzy? Stanie po stronie narodu, by być okrzykniętym sojusznikiem. Przeczekać na lepszy moment.

    Co z nagonką przeciwko Rosji?
    Ta pozostała, bo Naród nie warczy, bo nie ma pojęcia o Słowiaństwie (zawsze mi to słowo komputer podkreśla czerwonym wężykiem! jako pojęcie nieistniejące!), bo Naród nie wie, w jedności z kim i czym tkwi siła.

    Ale o tej sile nie powie Narodowi Macier, który wręcz z pianą na ustach namawia Polaków do nienawiści wobec Rosji.

    W bardziej inteligentnej części Narodu rusofobiczną postawę rozbudza p. Prezydent, który również nie mówi o Słowiaństwie, a całą tradycję i historię Polaków opiera na cudownych chrześcijańskich wartościach i chrzcie Polski, co, po pierwsze, przemawia do katolików(elektorat), a po drugie pakuje ich w wierność Watykanowi(NIE POLSCE!)

    Co oznacza pojęcie ,,Rosja” w kontekście nastawiania do niej Polaków?
    Czy oznacza to Putina, który jednym rozkazem zalewa malutką częścią swojej armii Polskę, czy miliony zwykłych Rosjan?
    Zapytany przeciętny Polak nie umie odpowiedzieć na to pytanie(armia też składa się ze zwykłych Rosjan)

    Coś w stylu:
    ,,Wiem, że nie lubię Rosji. Dlaczego? Bo tak.”

    Temat, który poruszyłam, tylko z pozoru wydaje się nie korespondować z art. TAWa i zawartą w nim treścią odezwy.

    W istniejącej pokojowo Ukrainie, zamieszkałej w połowie przez Ukraińców, w połowie przez Rosjan: dwa języki, dwaj patriarchowie religijni, kijowski i moskiewski, nagle wybucha Majdan, który zdaniem Ukraińców został zainicjowany nie przez Ukraińców, nie przez Rosjan, ale przez Amerykę(Stany).
    Skłócenie Ukraińców i Rosjan absolutnie nie leży w interesie ani jednych, ani drugich – żeby się o tym przekonać, nie trzeba jechać na Ukrainę, wystarczy porozmawiać z tymi, którzy są w Polsce.

    Kto skłóca narody słowiańskie, o których wprost mówi się w przytoczonej odezwie, co świadczy o większej świadomości ludzi za wschodnią granicą?
    Odpowiedź jest w odezwie.

    Odpowiedzi udzielimy również my sobie, gdy za dwa lata wyłonimy rząd.
    Czy będzie to rząd NASZ POLASZY, czy będzie to rząd składający się z ludzi służących obcym interesom – tę odpowiedź powinniśmy już znać dziś.

    I nie chodzi tu, bynajmniej, o doniosłość wyborów, ale ważność faktu, czy politykę dla Polaków będą sprawować Polacy, którzy nie będą milczeć na temat jedności narodów słowiańskich.

    Brak przeważającej jednomyślności i jedności w państwie, tej płynącej od dołu, od narodu jest nie tyle wolnością wyrażania przeciwnych postaw – CO OBJAWEM, STANEM CHOROBY PODTRZYMYWANYM CELOWO PRZEZ NIEPRZYJAZNY TEMU NARODOWI RZĄD.

    Jeżeli zarządzasz narodem, którego nie potrafisz zjednoczyć, to albo jesteś złym zarządcą, albo nie służysz temu narodowi.

  1. „Nie żydowski tylko CHAZARSKI”—- Owszem, jak najbardziej adekwatne okreslenie, ale wiesz ….. w mainstreamowych wywiadach znajdziesz tylko …. Jewish, o Chazarach mowy nie ma. Shlomo Sand sie „wychylil” na krotko i na tym ….. koniec. Natomiast media alternatywne pisza wprost o mafii chazarskiej.

 2. To wszystko to hipnotyczne taktyki agentur koczowniczych. Polacy sa zarzadzani, a nie sa w tym wypadku suwenerem, ktory jest wlascicielem ziemi miedzy Odra a Bugiem. Coz, zgode na odbudowanie Polski dali masoni ze swoja Liga Narodow po 1 wojenie, a pozniej nami po 2 tez zarzadzali, tyle ze poprzez NKWD-ziarksa agenture. Teraz owa liga nazywa sie ONZ, wiec wiadomo juz, kto tu rzadzi, bo chyba nie my Polacy, a musimy jeszcze skromnie uchylac przeciez karku pod watykanska dyktature.

  „Jeżeli zarządzasz narodem, którego nie potrafisz zjednoczyć, to albo jesteś złym zarządcą, albo nie służysz temu narodowi”. Tak.. to prawda, ale zarzadzaja w Polsce marionetki po agenturalnym przebiegu i wyszkolone na kursach lojalnosci, aby strzyc i czesac Polakow z aktywow. W tym wypadku Polacy maja malo do powiedzenia.

   1. Boski Duch tego świata , który nigdy nie ustąpi złu ,to pozostałości plemion Aborygenów, Maorysów Indian , Słowian i tubylczych plemion czarnej Afryki w których sercach przetrwał . To pamięć Boskiej energii Natury tych Istot obudziła ten świat z letargu i spowodowała na razie powolny start wyjścia z CHAOSU i ZŁA do Nowej Ziemi. Ta energia ma tak potężną moc, że nikt i nic nie jest w stanie już jej zawrócić.
    Tego się trzymajmy i wspomagajmy utrzymywać Tą MOC pozytywnym podejściem i patrzeniem na każdy nasz dzień poprzez stan naszych serc i pragnień.
    ❤ ❤ ❤ itd

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s