Czuję lęk, bo światem rządzi polityczna sekta a jednostka jest gaszona — spotkanie z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim

Krzysztof Jackowski m.in. o globalnym spisku, o manipulacjach społeczeństwami poprzez kreowanie kryzysów kontrolowanych, o Izraelu, agentach Mossadu, o USA, o przewidzianej przez siebie kilka lat temu (czego skromnie tu nie podkreśla) de facto wojnie na Ukrainie, o zaginionym malezyjskim boeingu 777 oraz kilka słów gorzkiej refleksji o stanie świadomości przeciętnego współczesnego mieszkańca naszego kraju.

cz. 2:

http://tagen.tv/vod/2014/05/jasnowidz-rozmowy-z-krzysztofem-jackowskim-cz-2/

cz. 3:

http://tagen.tv/vod/2014/05/jasnowidz-rozmowy-z-krzysztofem-jackowskim-cz-3/

cz. 4:

http://tagen.tv/vod/2014/10/jasnowidz-rozmowy-z-krzysztofem-jackowskim-cz-4/

Strona Krzysztofa Jackowskiego: www.krzysztof-jackowski.info

Inne przepowiednie:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/przepowiednie-2/

Reklamy

4 myśli w temacie “Czuję lęk, bo światem rządzi polityczna sekta a jednostka jest gaszona — spotkanie z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim

 1. Zbrodnie w biały dzień, na oczych wszystkich ludzi

  Jest szczyt bezprawia i zbrodnia, to co się dzieje w naszym kraju pod okiem nieświadomych niczego ludzi.
  Robią oni eksperymenty na ludziach bez niczyjej zgody. Ale kto pozwoli eksperymentować na sobie bez zgody? Są to tylko pozory. Ofiara takich zbrodniczych eksperymentów początkowo nie orientuje się, że padła łupem zbrodniczej grupy przestępczej. A potem już nie jest w stanie się przed zbrodniarzami ochronić, w żaden sposób. Sprawcy wybierają sobie „kozły ofiarne”, które służą później do ćwiczenia przyszłych szpiegów i zdalnych morderców. Ich działania uchodzą za zgodne z prawem, ponieważ nie ma później po nich żadnego śladu w dokonanych zbrodniach.
  Tylko kto dysponuje tak wielką siłą, że nikt nie może ujść przed nim z własnym zdrowiem a nawet życiem? Eksperymenty te przeprowadza hunta wojskowa, są to osoby głównie w szeregach tajnej jednostki wojska z Gdańska.
  Dlaczego tak trudno się obronić przed tymi tajnymi przestępcami? Dlatego, że nie pozostawiają po sobie śladów, które można by potem użyć jako dowody rzeczowe. Dużo osób, na których przeprowadzano tajne eksperymenty, zmarło w tajemniczych okolicznościach. Nikt potem nie mógł ustalić jak do tego doszło, do zgonów u osób, które zawsze cieszyły się idealnym zdrowiem.
  Ale to nie wszystko, zbrodniarze ci także okradają swoje ofiary.
  Wiele lat temu okradli oni mojego ojca ze wszystkiego co posiadał i pozostawili moją rodzinę w skrajnej biedzie. A potem go zamordowali. Wszystkie wydarzenia, jakie rozegrały się w ostatnich dniach jego życia wskazują, że padł on ofiarą właśnie tych zbrodniczych szeregów. A dzisiaj hunta w najlepsze okrada właśnie mnie. Próbuje też mnie zabić podobnymi metodami jak kiedyś kiedyś mojego ojca. Dlaczego? Ponieważ zdamaskowałem na sobie ich tajne eksperymenty i metody działań!

  1. Poszkodowany, napisz o tym zaraz do Janusza Zagórskiego: januszzagorski8@gmail.com

   Telewizja Niezależna NTV – niezaleznatelewizja.pl – dokumentuje przypadki kontroli umysłu (mind control) oraz nielegalnych tajnych eksperymentów wojskowych. Opisz tylko bardziej konkretnie swoją historię: osobno opisz fakty, a osobno domniemania i odczucia.

   W Polsce tworzy się już powoli wspólnota ofiar mind control. Jest naprawdę wiele osób poszkodowanych, większość jednak milczy. Piszcie śmiało do Janusza – tylko zdecydowane i sukcesywne nagłaśnianie tych historii pozwoli na pełne ujawnienie tej agendy.

 2. jest oczywistym, że przymusowe szczepienia są najskuteczniejszą metodą zwalczania antysemityzmu i antyglobalizmu 🙂 oraz przejawów niepoprawności politycznych w świecie Gojów

 3. Kilka dni temu było spotkanie ofiar w kawiarence w Warszawie .Tak mi później dowalili [i trwa to do tej chwili] ze jestem pół przytomny Dla mnie to było dziwne spotkanie .zawalił mój znajomy [ofiara ?może niby ofiara] z mieszkaniem tak że pozostała tylko kawiarenka i rozmowy w parku, .Mogę tylko powiedzieć ze jestem przerażony, Wierzą w …usuniecie implantów To nie jest implant !!! TO MASZYNA KONTROLI UMYSŁU emitująca na człowieka falę elektromagnetyczna całość działa tak ze można zarówno kontrolować myśli jak tez wpływać na zachowanie człowieka modyfikacje i okaleczenia dowolne można wpływać na sen i modyfikować nawet stronę fizyczna ofiary .Tu w Polsce i to od wielu lat Przepraszam Państwa ale muszę trochę odetchnąć ,zajrzę tu później marekjozef55.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s