Przeprowadźcie się mieszkać na wolności, w czystości i ciszy – Matka Maria

maria3

JAM JEST Matka Maria. Przychodzę znowu do was w dniu dzisiejszym, moje miłe, umiłowane dzieci Światła! I spieszę przekazać wam swoją ogromną Miłość. Miłość do was wszystkich!

Wdzięczna jestem za tę Boską Łaskę, którą mi udostępniona. Cieszę się, że znów mam możliwość dojść poprzez swoje Przesłanie do waszych serc. I pomóc wam oczyszczać je ze wszystkiego, co iluzoryczne, co tam nagromadzono, co przeszkadza wam odczuwać Boską Miłość płynącą z Wyższych oktaw do was wszystkich, do wszystkich Żywych istot.

Zamknijcie oczy, umiłowani, zrelaksujcie się i poczujcie moją Miłość, którą przesyłam teraz do waszych serc.

Jeśli dobrze przygotowaliście się przed rozpoczęciem czytania mojego Przesłania, od razu poczujecie Miłość. Ponieważ w tej chwili wokół każdego z was jest obecnych kilku moich aniołów, których przesyłam, aby pomogli, żeby moja Miłość się przemnożyła i dotarła do was z jeszcze większą siłą!

Teraz już czas, abym przestawiła istotę mojego Przesłania i powiedziałam wam to, co mam wam do powiedzenia.

Wielu z was wzywa mnie do pomocy w trudnej chwili i w trudnej godzinie. Przyszłam dziś powiedzieć wam jeszcze raz, że gdy ciągłe oddajecie mi swoją miłość i wdzięczność, codziennie, gdy poświęcacie mi swoje służenie lub jego część i kierujecie do mnie wezwania, aby rozporządziła się energią waszego służenia tak, jak uznam najlepiej zastosować, i w ten sposób każdego dnia, gdy całkiem bezwarunkowo i bezinteresownie oddajecie mi swoją wdzięczność i miłość, poświęcając mi to, co wasze serce wam podpowie, wtedy ta trudna chwila i ta trudna godzina oddalają się od was. Z wyjątkową łatwością przechodzicie przez to, co macie odpracować i co pojawia się w danej chwili, umiłowani. I staje się tak, że w pewnej chwili uświadomicie sobie, że już nie macie potrzeby wzywania mnie w trudnej godzinie, ponieważ taka będzie brakowała na waszej Drodze bezinteresownego i oddanego służenia na rzecz Wspólnego dobra!

Więc wróciłam, przypomnieć wam ponownie o waszej pracy w duchowości, którą dobrze byłoby wykonywać każdego dnia, w ciszy, spokoju i wewnętrznym pokoju.

Przyszłam także powiedzieć, że gotowa jestem okazać dodatkową pomoc każdemu, kto mnie wezwie do pomocy, aby udało mu się wyprowadzić i zamieszkać poza miastem. Wtedy będziecie mogli dokonywać swojej roboty w duchowości rzeczywiście w ciszy, w czystości i na wolności, poza kopułami zaludnionych osad!

Przyszłam, aby stawić się za was w tej godzinie, a także w przyszłości. Przyszłam, aby stawić się za tych, którzy mają dążenie i pragną zamieszkać wśród przyrody, przestrzegać zaleceń udzielanych z . Moglibyście więc przyjąć na siebie dodatkowe zobowiązanie do pracy w duchowości, które poświęcicie mi właśnie do tego – abym pomogła wam, aby zmieniły się wasze okoliczności życiowe i szybciej nadeszła chwila zamieszkania wśród przyrody na wolności, w czystości i ciszy, w zjednoczeniu ze wszystkimi Żywymi istotami i w radosnym służeniu i pomaganiu w realizacji Planu Ojca dla tego świata.

Wszystko jest możliwe, umiłowani! Najpierw powinniście dopuścić to w swojej świadomości, a potem mieć wystarczająco Wiary, oddając w moje ręce tę pozornie trudną dla was w tej chwili sytuację. Następnie od was jest wymagana jedynie stałość w realizacji przyjętego na siebie obowiązku. A także abyście codziennie oddawali mi swoją wdzięczność. Jak wam powiedziałam, podejmuję się pomóc i zrobić wszystko, co jest możliwe, abyście się wyprowadzili i mieszkali poza kopułami wielkich osiedli.

Na mocy Wielkiej Łaski Ojca mogę przebywać bardzo blisko was, planu fizycznego planety Ziemia. Pod moim kierownictwem jest wystarczająco dużo aniołów, aby pomagali mi, żeby pomoc ta mogła dotrzeć do was w odpowiednim czasie.

Życzę dobrze wszystkim wam, mili moi, abyście podjęli słuszną decyzję i działali zgodnie z tym moim zaleceniem, co umożliwi, abym zaingerowała i pomogła. Moja pomoc w tym momencie – abyście wyprowadzili się i zamieszkali wśród przyrody lub jak najbliżej jej –dotyczy naprawdę czegoś bardzo ważnego i określającego dalszy rozwój wydarzeń w waszym życiu!

JAM JEST Matka Maria z całą swoją Miłością i troską do waszych dusz!

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Umiłowanej Matki Marii, pod Jej kierownictwem.

© Rosica Aweła, Mirasz.w.interia.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s