body_health

W związku z ogromnymi zmianami energetycznymi, które mają miejsce w tych dniach na Ziemi, jak i kolejnych, szczególnie od 22 kwietnia, poprzez miesiąc maj…wchodzi potężna, kolejna dawka Nowej Energii, ludzkie ciała się do niej właśnie dostrajają, i wszelkie formy życia na ziemi. …Równowaga. Integracja. Są to zmiany niezauważalne tzw. gołym okiem, a raczej wewnętrznym czuciem. Wygląda, jakby nic się szczególnego na zewnątrz w świecie nie działo, a dużo się czuje wokół siebie i w ciele.

Odbiera się te przesunięcia w energii całym sobą, sferą fizyczną ciała, sferą mentalną, sferą psychiczno-osobowościowo-emocjonalną oraz sferą duchową.

Odbywa się wiele odrywań, więc bez tzw. określonego powodu, do którego doszukiwania się, na zasadzie przyczyny i skutku, i chęci radzenia sobie z dolegliwościami człowiek był do tej pory przyzwyczajony – w sensie, jeśli gorączka, to nie jest to przyczyna wyziębienia ciała, lecz poprzez ten sposób ciało wybrało wypalanie starej struktury ze swoich komórek. Jeśli np. boli staw kolanowy, nie musi to oznaczać, że musi być jakiś powód tzw. choroby. Wiele się dzieje bez tzw. przyczyny.

Potrzebne jest zaufanie swojemu ciału. Ono wie, co należy robić, więc robi… Defragmentuje stary zapis i łączy się z nowymi energiami. Można odczuć te zmiany poprzez bóle głowy, wysypki na skórze wyglądające na alergie, bóle mięśniowe, bóle w kościach, stawach, jednym słowem może być tak, że ma się wrażenie zaniżonej aktywności fizycznej, jakby utratę energii, niechęć do czynności fizycznych, potrzeba snu, chęć wycofania się, lęki, napięcia, szczękościsk, gorączki, poczucie osłabienia organizmu, perturbacje żołądkowe, uczucie mdłości, nudności itp.

wellness_1

W czuciu sensorycznym wiele się dzieje, ciało fizyczne przestraja swoją komórkową strukturę w zakresie całościowym, wielopoziomowym. W DNA wiele się zmienia, szybciej niż we wcześniejszych okresach. Przemiana dzieje się na wszystkich płaszczyznach NARAZ. Im więcej wchodzi Nowej Energii, tym bardziej wychodzi starej energii z Ziemi, jednocześnie następuje przyswajanie jednej i usuwanie zbędnej. Energia zostaje uwalniana, i wychodząc, przechodzi poprzez fizyczne ciała.

Jest w absolutnym porządku odczuwanie tych stanów jako czucie wszystkich energii, ponieważ należy to do tego procesu. Niektórzy mogą mieć poczucie również głębokiego smutku, jakby żałoby, gdyż jest to pożegnanie ze światem znanym, mogą wyjść na powierzchnię wspomnienia, które sprawiają, ze ciało zastyga, tak jakby nieruchomieje, sztywnieje w… oczekiwaniu na coś, albo w trwaniu. Umysł nie jest w stanie tego pojąć: dlaczego i co się dzieje? Będą próby obciążania za nie siebie, szukania przyczyn, winnych, radzenia sobie poprzez odrzucanie, wypieranie, niedopuszczanie – umysł nie jest w stanie zrozumieć procesu po staremu.

Dzieje się, ponieważ się zmieniasz.

Mogą przejawić się też dysharmonie w relacjach, jakieś zaszłe sprawy mogą wyjść na zewnątrz, których nie da się w żaden sposób naprawić. Nowa Energia przynosi potencjał nowych rozwiązań, nic nie może w niej funkcjonować tak jak kiedyś… To jest prawidłowość. Może być odczucie, że umysł jest bardzo, ale to bardzo zmęczony, zbyt zmęczony, by myśleć, może odmówić szukania sposobów, może się poddać. To byłoby bardzo dla niego i dla ciała komfortowe i najprostsze, by pozwolić umysłowi odpocząć, poluzować…, odpuścić wiele trzymania się. Być może, pojawi się odczucie pustki(?), mogą być takie symptomy u ludzi, poczucie, jakby coś w środku umarło. Coś odchodzi i nie jest do zatrzymania. Nic nie będzie już takim, jak było. To jest pożegnanie ze strukturami znanymi.

alone_in_the_nature_by_barous-d5ow9gt


Bardzo w porządku. Bardzo w porządku.
Co w tym czasie robić?
POZWOLIĆ.
Pozwolić na dzianie się i na odczuwanie wszystkiego takim, jakim jest, bez potrzeby oddalania tego czucia, bez potrzeby niwelowania, bez krytyki siebie, bez osądów, ani oceny. Na wewnętrznych pokładach świadomości wszystko się dzieje, jak trzeba…
To tylko chwilka przepięcia, przestrojenia. Łatwiej Przejdzie, gdy ciało opierać się nie będzie, łatwiej przyjmie się zmiany z radością, z ulga, gdy da się przyzwolenie na nie. Poza myśleniem na ich temat, poza analizą i rozważaniem… wskazane… Oddychanie głębokie w sobie, w sobie, być życzliwym dla siebie i dobrym. Dobrze siebie traktować, nie wyrzucać, nie oceniać surowo, nie obciążać za czucie…


Być w Sobie, to Być w kontakcie świadomym z każdym czuciem, smutkiem, lękiem, niepokojem, bólem w ciele, uczuciem ciśnienia w klatce piersiowej, przyduszenia… oddech głęboki w To czucie, to tchnienie żywotnej energii – niezbędne, pożądane, alchemizowanie, zamiast odrzucania, Przyjmowanie..
Może boleć też i serce, można czuć jego ściśnięcie.


To jest cudowny proces, potem będzie inaczej, szerszy oddech, pełniejszy smak i życia zapach, i do niego zapał… Wszystko, co się dzieje teraz, jest doskonałe dla Człowieka, służy Przemianie, jest odpowiedzią na pragnienia, tęsknoty, to tak jakby – spełnienie się, realizacja, ‚modlitwy zostały wysłuchane’ – wchodzi upragnione, bez wysiłku, bez trudów ani zmagania… 🙂

Wchodzi do życia Życie w łatwości, gładkości, Miłości, radości. Świadomość swojej Pełni wkracza i prosi o przyjęcie… Aby takim pozwolić mu się przejawić, by mogło siebie wyrazić, dostępność powszechna. Tylko wybrać…

Wskazane Przyjmowanie. Pozwalanie.

Oddychanie daje niezbędną asymilację, integrację na ten czas.

breathe

Ułatwia udrożnić przepływ, bo tym są energie w równowadze… Przepływem bez ograniczeń.

Wszystkie energie służą Człowiekowi, nic nie jest przeciw jego naturze, a zgodne z suwerennym wyborem.

Człowiek jest stworzony do życia w Miłości, w radości, w obfitości, i do przyjęcia Tej samoświadomości.

Wszystko, co się dzieje teraz, jest przekierowaniem na naturalne stany…


Nie jest właściwe, by wykorzystywać informacje nt. zmian energetycznych kosmicznych, i ziemskich, które są teraz, na kreowanie energii strachu pośród ludzi, ani na wzmacnianie poczucia zagrożenia.

Nic nie dzieje się źle. Jest, Co Jest.

Zaufanie Sobie w tym, co jest, to wspaniała rzecz; można wybrać czuć się bezpiecznym, otwartym, ufnym, kochającym Siebie, by być w równowadze i w zestrojeniu z tym Co jest, i z tym co wkracza w twoje życie…

Pozwolić to otworzyć się i przywitać Nowego Siebie.

I tak to jest.

Lidia Podlipna-Salwa

23 kwietnia 2014 r. ♠♠♠♠

facebook.com

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s