przyroda003

Przyszedłem dziś do was, aby wskazać, co macie postarać się odpracować, abyście w przyszłości czuli się najlepiej w procesie zmian na planecie przy ciągłym zwiększeniu jej energii i wibracji, abyście potrafili jak najszybciej dostrajać się do planety i wszystkiego Żywego na niej.

Zacznijcie próbować, a także działać coraz bardziej trafnym sposobem, prowadzeni przez Boską Mądrość, Boską Miłość, wplatać je w słowa, które wymawiacie, aby stały się one twórczym Boskim Słowem. W tym celu należy nauczyć się dokonywania stałej kontroli nad swoimi myślami, swoimi uczuciami i swoimi słowami.

Gdy wasze myśli są iluzoryczne, poproście, by udzielono wam pomoc z Góry, aby zamieszkała w was Boska Mądrość. Najłatwiej to wam wyjdzie, gdy poprosiwszy o pomoc, skierujecie swoją myśl na przyrodę wokół. Poproście elementale wszystkich żywiołów, aby pomogły w oczyszczaniu waszych niższych ciał, a zwłaszcza ciała myśli, waszego ciała mentalnego. Stanie się to tylko wtedy, gdy jesteście wśród przyrody. Gdy jesteście w mieście, jedyne, co możecie zrobić – od razu skierować swoje myśli i uczucia na to, co ostatnio widzieliście i co was uradowało, gdy byliście za miastem. Przypomnijcie sobie krajobrazy, jakie was otaczały.

bocian
Gdy opanują was iluzoryczne uczucia, możecie ponownie zrobić to samo, przypominając sobie chwilę, gdy byliście ostatnio wśród przyrody i radowaliście się Żywym Istotom i Pięknu, które odebraliście, będąc tam. Poproście, by dano wam pomoc z Góry, aby zamieszkała w was Boska Miłość i rozpuściła oraz przetworzyła wszystkie iluzoryczne uczucia, które opanowały was w takiej chwili. Gdy jesteście wśród przyrody, poproście elementale wszystkich żywiołów, aby pomogły w oczyszczaniu waszych ciał astralnych, ciał uczuć. I dziękujcie im z całego serca!

I na koniec o waszych słowach. Moje zalecenie jest takie: mówcie jedynie wtedy, gdy jesteście spokojni i harmonijni, w Miłości i Mądrości. I wypowiadajcie tylko najważniejsze i potrzebne słowa. Wtedy zachowacie swoje dostrojenie i pozostaniecie w ciągłym zjednoczeniu z całą planetą i Żywym Życiem na niej!

Gdy jesteście harmonijni i łagodni, uczcie się łączyć Buddę-świadomość ze świadomością Chrystusa, zintegrować je w jedność i wyrażać w słowach, które wymawiacie. Postarajcie się, umiłowani, wypracować to.

Mówcie bez pośpiechu. Lepiej opóźnić swoją odpowiedź zamiast powiedzieć masę zbędnych słów tonem i w wibracji, dalekich od właściwych. Mówcie cicho, łagodnie, melodyjnie. Mówcie tak, aby wasze słowa były jak balsam dla tych, którzy słuchają was w danej chwili!

Jest to jeszcze jeden sposób, aby pomagać swoim bliźnim, każdemu człowiekowi, z którym się stykacie w ciągu dnia. Bądźcie kochający, spokojni i harmonijni, odpowiadajcie mądrze, używając niewielu, lecz najważniejszych i dokładniejszych słów. Z człowiekiem naprzeciwko was rozmawiajcie łagodnym i kochającym tonem.

Możecie wypracować ten stan i takie zachowanie. Możecie postanowić, że przestaniecie zwracać uwagę na ludzi, którzy są całkiem zanurzeni w iluzji i opanowani przez wszelkie iluzoryczne stany. Możecie przestać wychodzić z równowagi z powodu ludzi, którzy są w ciągłym stresie i napięciu, i mówią pod wpływem ujemnych uczuć i myśli, i którzy bardzo często podlegają różnym istotom astralnym znajdującym się w tym czasie obok nich, a czasami także w ich świątyni, i te astralne istoty przejęły kontrolę nad tym, co ci ludzi myślą, odczuwają i mówią, starając się w ten sposób dojść i pobierać energię od ich rozmówców!

Umiłowani, bądźcie ponad tym wszystkim! Możecie to zrobić! Jest to jedyne zbawcze zachowanie dla was, również dla waszych bliskich, którym dacie przykład, jak oni mają się zachowywać, a także dla każdego, kogo spotykacie na swojej Drodze.

Dajcie możliwości swojej Wyższej Obecności JAM JEST, aby poprowadziła was w życiu.

Połączcie Ducha, Duszę i ciało w jedną całość!

Bądźcie w całej Sile i Boskiej Mocy Światła, które nosicie w swoich świątyniach, chroniąc je i pomnażając dzięki swojemu właściwemu zachowaniu w ciągu całego dnia.

Gdy poczujecie, że wam się to udaje, dziękujcie wszystkim Wzniesionym Istotom Światła, które pomagają w danej chwili, abyście utrzymywali waszą świadomość maksymalnie wysoko; które pomagają wam zachować wasze myśli w błogości, zachować Pokój i Miłość w waszym sercu, a także harmonijność! Im więcej dziękujecie, tym coraz bardziej i coraz dłużej będziecie mogli zachować ten swój stan.

Ciągle dziękujcie za pomoc, która jest wam z Góry udzielana. Im więcej dziękujecie, tym więcej pomocy będzie wam można udzielać. Bo tym sposobem zapewnicie ciągły zwrotny strumień. Gdy oddajecie swoją wdzięczność Siłom Światła, im częściej to robicie, tym bardziej będą one mogły w sposób pomnożony udzielać wam swojej pomocy.

Wypracowanie tego stanu i zachowania, o których mówiłem wam do tej pory, jest w tej chwili czymś bardzo ważnym dla was. Pomoże to wam przetrwać w nadchodzących czasach. Przyszedłem powiedzieć w tym swoim Przesłaniu, że jest wam dany czas, abyście to wypracowali. Poważnie odnieście się do postawionego przed wami zadania, abyście pomogli sobie ocaleć, ponieważ czas, jaki jest wam dany, jest wielkością, która ma swój początek i swój koniec.

Gdy pomożecie sobie, od tego momentu jesteście w stanie pomagać wielu innym, tysiącom innych ludzi, z którymi jesteście połączeni na planie subtelnym poprzez wszelkie karmiczne nici ze wszystkich waszych dotychczasowych wcieleń.

Jestem wyjątkowo poważny w tym, co wam powiedziałem. I mam nadzieję, że tak samo poważnie zabierzecie się do pracy, wypracowując to, co wam wskazałem.

Błogosławię was, tych z was, którzy postanowią to zrobić, abyście byli maksymalnie skuteczni! Błogosławię was, abyście z łatwością i w możliwie najkrótszym czasie wypracowali harmonię i przejawiali Mądrość i Miłość w Boskich Słowach, zachowaniu i promieniowaniu do wszystkich Żywych istot!

JAM JEST Gautama Budda

g_budda1

http://mirasz.w.interia.pl/teksty/2014.03.25.htm

***

Gdy wasze myśli są iluzoryczne, poproście, by udzielono wam pomoc z Góry, aby zamieszkała w was Boska Mądrość. Najłatwiej to wam wyjdzie, gdy poprosiwszy o pomoc, skierujecie swoją myśl na przyrodę wokół. Poproście elementale wszystkich żywiołów, aby pomogły w oczyszczaniu waszych niższych ciał, a zwłaszcza ciała myśli, waszego ciała mentalnego. Stanie się to tylko wtedy, gdy jesteście wśród przyrody.

***

Mówcie jedynie wtedy, gdy jesteście spokojni i harmonijni.

***

Wypowiadajcie tylko najważniejsze i potrzebne słowa.

***

Mówcie bez pośpiechu. Lepiej opóźnić swoją odpowiedź zamiast powiedzieć masę zbędnych słów tonem i w wibracji, dalekich od właściwych. Mówcie cicho, łagodnie, melodyjnie. Mówcie tak, aby wasze słowa były jak balsam dla tych, którzy słuchają was w danej chwili!

***

O elementalach wodnych czytaj tu:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/03/26/rozmowa-z-delfinami-syrenami-i-wodnymi-elementalami-co-mozemy-zrobic-aby-pomoc-uzdrowic-wode/

Reklamy

One thought on “Gdy macie chaos w głowie – skierujecie swoją myśl na przyrodę wokół – Budda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s