pfc

Mistrz Hilarion,  6-13  kwietnia 2014 r.

Ukochani,

Ważne jest, aby każdy z was utrzymywał wypośrodkowanie i spokój w każdym dniuEnergie poruszające się falami na waszej planecie wprowadzają zmiany w każdym aspekcie ludzkiego życiaGdy zwiększone światło wypływa, inicjuje przebudzenie w wielu innych duszach, a jak wiecie, przebudzenie jest często bolesnym procesem, wymagającym asymilacji wielu prawd, które nie zostały uznane, a nawet przemyślane  wcześniej.  Wy j doświadczyliście ten proces i znacie głębokie efekty, jakie te rewelacje tworzą w nowo przebudzonych i ich chęci spowodowania potężnych zmian w ich świecieSą oni chętni, by coś zmienić i są gotowi zrobić wszystko, aby to się stałoTo dlatego tak potrzebne w tych czasach wasze stabilizujące energie.  Przesyłajcie światło do tych obszarów świata, które przeżywają wstrząs i destabilizację.  Róbcie to, gdy o tym słyszycie.  Poświęcając chwilę, aby wysyłać światło daje pomoc na więcej sposobów, niż myślicie.  Wszystko czego potrzebujecie to intencja i podczas tego procesu, proście aniołów światłości, aby poszli do tych miejsc i uzdrowili okolicęziemię, zwierzęta, istoty elementalne i wysyłali światło, aby pomóc wszystkim ludziom, którzy tam mieszkają.
.

Jesteście tymi, którzy są świadomi i musicie wywierać swoją moc wzywając Aniołów o pomoc i kierować ich do obszarów, w których są oni potrzebni. Zacznijcie obserwować informacje przekazywane za pośrednictwem mediów w odmienny sposób, nie jako bierni obserwatorzy, ale jako istoty oświecone, które mogą wziąć pod uwagę, gdzie jest potrzebne światło i skierować je tam natychmiast. Wasz wkład każdego dnia, poprzez wysyłanie Aniołów i pomocników do chaotycznych rejonów świata przyczynia się do stabilizacji tych obszarów. Jedynie jest wymagane, aby skupić się i wezwać siły światła, kierując je do tych obszarów. Zrozumcie, że każdy z was ma armię światła pod swoją komendą i możecie dokonać wielkich zmian wysyłając te siły do niestabilnych obszarów świata. Wasza intencja da najwyższe rezultaty tam, gdzie kierujecie swoje skupienie i doprowadzi do harmonii. I wasza uwaga każdego dnia stworzy trwały pokój, którego tak bardzo pragniecie doświadczyć.

Wysyłajcie światło do naturalnych królestw, ponieważ są one integralną częścią życia na waszej planecie. Wysyłajcie światło do wszystkiego na waszej planecie i nie zapomnijcie otoczyć swoich bliskich, członków rodziny i domowe zwierzęta swoim ochronnym, białym światłem każdego dnia – swój dom, własności, pojazdy, miejsca, pracy, rachunki bankowe i codzienne czynności.

Jesteś przebudzony i jesteś odpowiedzialny za obszar w swojej sferze wpływu, który może mieć wiele kilometrów średnicy. Miej intencję, aby twoja sfera wpływów wzrastała w promieniu każdego dnia tak, aby większa powierzchnia była pokryta przez twoje wysiłki. Intencja jest wszystkim i możesz to zrobić! Bądź otwartymi drzwiami dla światła Bożego. Zawsze utrzymuj wizję czegoś lepszego, tak jak na przykład, jedną wspaniałą planetę pod Bogiem. Przez cały ten rok pozostań w duchowej świadomości i wiedz, że wiara jest tym, co ciebie definiuje. Rób cotygodniowy przegląd, aby  wprowadzić ulepszenia do swojego życia tak, aby twój wzrost duchowy był kontynuowany. Czy zrównoważyłeś całą swoją karmę? Czy spełniłeś wszystkie kontrakty swojej duszy? Czy przeszedłeś wszystkie swoje testy i inicjacje? Czy twoje inicjacje zostały zakończone?

To życie jest twoim ostatnim życiem na Ziemi, ponieważ ta okazja, aby doświadczyć życia w ciele fizycznym na tej planecie dualności się więcej już nie powtórzy i to na TOBIE spoczywa obowiązek, aby zapewnić, że wszystko ukończyłeś tak, jak było to zamierzone w planie twojej duszy. W każdej nieciekawej sytuacji lub problemie, który pojawia się, zadaj sobie pytanie: Czego się tu uczę?”, Jaki jest najwyższy wynik, który może się zamanifestować w tej sytuacji i co mogę zrobić, aby to się stało?”.

Wyjdź poza ludzkie podszepty swojego ego i spójrz na swoje życie z wyższego punktu widzenia. Czy chcesz stworzyć podziały w relacjach, które mogłyby być uzdrowione poprzez przeoczenie postrzeganych przewinień innych? Czy pozwolisz dumie swojego ego, aby przejęło kontrolę w tworzeniu separacji? Wiedz, że miłość jest odpowiedzią na każdą sytuację i wykorzystuj tę moc w każdym aspekcie swojej życia i relacji z innymi. Najważniejsze jest to, jak bardzo kochasz. Naucz się kochać miłością Boga, który kocha nas bezwarunkowo, bez osądzania. Stań się oświeconą istotą, która może wzrosnąć ponad każdą sytuację i dostrzegaj bardziej miłosną perspektywę. Poddaj się i uwolnij wszystko to, co już nie służy ścieżce, którą wybrałeś. Opieranie się oświeconej istocie, jaką naprawdę jesteś, jest daremne. Postrzegaj dobro we wszystkim. Napełnij swoje serce płomieniem miłości i pozwól, aby ten płomień wzrastał i rozwijał się do świata wokół ciebie. Bądź zmianą!

Gra się zmieniła, moi DrodzyJuż nie możecie siedzieć na płocie niechętni, aby dokonać konkretnego wyboru. Teraz jest ten czas, aby przejść do światła wyższej świadomości ze stałością w swoim sercuTo musi być zrobione w każdej komórce twojej istotyJesteś godny wielkich rzeczy. Wiedz, że wszystko się ułoży i sytuacja się poprawi. Jesteś błogosławiony na więcej sposobów, niż możesz to sobie wyobrazić. Wszechświat cię wspiera, całe życie cię wspiera i to staje się coraz bardziej oczywiste z każdą godziną. Jesteś dzieckiem Boskości i twoja wspaniała przyszłość czeka na twoją uwagę i twoje intencje. BĄDŹ TU I TERAZ!

Do następnego tygodnia

JESTEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Przetłumaczyła Krystal, Krystal28.wordpress.com
http://lightworkers.org/channeling/198612/hilarions-weekly-message-april-6-13-2014

Reklamy

One thought on “To życie jest twoim ostatnim życiem na Ziemi

  1. Życia by mi nie starczyło na czytanie tych wszystkich „nadmądrości”.
    Nawet Prawo Mojżeszowe chyba nie posiadało tylu nakazów, zakazów, rad, metod, sposobów itd, ile różni dzisiejsi wszystkowiedząco-nieomylno-bosko-świetliści namnożyli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s