Przygotowania do planetarnego Wielkiego Krzyża w znakach kardynalnych

c5de5-3691279308_11462d25db_o

Tu Djwhal Khul. Taszi Delek.

A więc, jedną z interesujących rzeczy którą mamy w tym miesiącu jest oczywiście pełnia Księżyca Chrystusa. Będziemy to obchodzić jako grupa, jak przypuszczam, w dniu 14 kwietnia.  Zapraszamy do przyłączenia się do teleseminarium, jeśli zechcecie.

Jest to także krwawy księżyc, pierwszy z czterech krwawych księżyców w oknie czasowym około 2 lat, w wigilię żydowskiej biesiadnej ceremonii.

Mamy również później Wielki Krzyż w kardynalnych znakach zodiaku w tym miesiącu, który uściśla się w Niedzielę Wielkanocną [20 kwietnia] i utrzyma swój szczyt do 23 kwietnia, a następnie trochę osłabnie do około 25 kwietnia.

Wielki Krzyż Kardynalny nawołuje do wczesnych przygotowań, ponieważ forsuje na powierzchnię wszystko to, co już nie pracuje. Wymaga on zmian, aby być dostosowanym do wartości Wodnikowego Wieku i będzie na wszystkich frontach, ale szczególnie finansowym. Myślę, że będziemy świadkami jakiegoś ciekawego zjawiska lub wydarzenia.

Więc spójrz na to, co już nie działa w twoim życiu lub co nie jest wygrane dla obu stron. Jeśli jest to coś w rodzaju wygranej-przegranej dla obu stron lub wygranej-możekiedyś, zechciej po prostu oczyścić delikatnie i z łatwością to, co już nie działa.

I powołaj, aby wszystkie twoje związki były wygrane dla obu stron lub obopólnie produktywne, czy coś w tym rodzajuA następnie uważnie zwróć swoją uwagę na sny i wglądy, jakie otrzymujesz, ponieważ będę dawać ci wskazówki do wczesnych przygotowań, aby oszczędzić ci dramatu później.

Więc to jest moja mądrość na ten tydzień. To da wam dobry start.

Wiec, jak zawsze, dziękuję i moja miłość dla was.

Djwhal Khul

Przetłumaczyła Krystal

Krystal28.wordpress.com

ShiftFrequency.com

***

Wielki Krzyż

W skład Wielkiego Krzyża Planetarnego wchodzą: Jowisz w Raku (ekspansja świadomości związana z bezpieczeństwem materialnym), Mars w Wadze (zdecydowane reakcje, przytemperowane jednak Wagową dyplomacją), Księżyc z Plutonem w Koziorożcu (zniewolony lud pod butem ciemnych sił; weryfikacja starych wielowiekowych struktur finansowych) i Uran w Baranie (rEwolucja, wolność, przemiany, bezkompromisowość, podważenie obecnie panującego paradygmatu).

Nałożenie tych wszystkich – archetypowych – energii na siebie, ostre skonfrontowanie ich ze sobą poprzez taki właśnie a nie inny układ sił na Niebie, będzie musiał fraktalnie zaskutkować na Ziemi jakimś rodzajem zdecydowanych decyzji (nie zawsze oczywiście ujawnionych opinii publicznej natychmiast). I sprawa dotyczyć może Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdyż Wielki Krzyż planetarny nakłada się dokładnie i znacząco na kosmogram USA. Byłoby bardzo dziwne, gdyby w tych dniach nic się tam znaczącego nie przejawiło na polu widzialnym. Natura Plutona jest jednak taka, że działa on w skrytości, drąży i podgryza struktury (Koziorożec) potajemnie – i rzeczywisty, namacalny efekt jego działania może się objawić dopiero za drugim (15 maja) lub nawet za trzecim (5.01.2015) jego nawrotem.

Fakt faktem, jedno jest pewne: stare, totalitarne w swej istocie, struktury ekonomicznej opresji na planecie są ostro podgryzane i za kilka lat nic nie pozostanie już takim, jak dziś…

***

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s