kumara3

JAM JEST Sanat Kumara.

Przyszedłem dziś do was, miłe dzieci Światła, i bardzo się cieszę, że znów mam tę możliwość. Dziękuję naszemu Posłannikowi Rasicy Awele za pracę, którą wykonuje, i za to, że przekazuje w maksymalnym zakresie i czystości to, co ma być wam powiedziane.

Dziś chcę powiedzieć wam o Radości. A także o Wdzięczności, Miłości, Szacunku i pozytywności. To są kluczowe stany i cechy, które pomogą wam czuć się dobrze w nadchodzących czasach. Gdy przebywacie w tych stanach i korzystacie z tych Boskich cech, wszystkie wasze ciała – ciało fizyczne i wasze ciała subtelne – będą czuć się dobrze przy każdym kolejnym skoku planety na wyższy poziom energetyczny i wibracyjny. Jest to 5 kluczy do waszego Zdrowia. Kompletnego zdrowia Ducha, Duszy i ciała, jakie możecie mieć w tych czasach.

Radujcie się śpiewem ptaków. Cieszcie się z powiewu wiatru. Cieszcie się ze wszystkiego, co dzieje się w waszym życiu, ponieważ to jest najlepsze dla was.

Ciągle cieszcie się, dziękujcie i przesyłajcie swoją Miłość ku Wyższym Niebieskim Oktawom. A jeśli w danej chwili jesteście bez Miłości lub jest wam trudno ją odczuwać, trwajcie w pełni czci i szacunku do wszystkich Istot Światła, które pracują i czynią co tylko jest możliwe, aby wszystko mogło wydarzać się w sposób najbardziej sprzyjający dla was. Oddawajcie im swoje cześć i szacunek i dziękujcie im.

Gdy pozostaniecie pozytywni wbrew wszystkiemu, co się wydarza z wami lub wokół was, nadal dziękujecie i przebywacie w Radości, uświadamiając sobie, że wszystkie wydarzenia są dokładnie takie, jakie powinny być, i są najlepsze zarówno dla was, jak i dla wszystkich pozostałych, wtedy nadejdzie moment, że będziecie mogli odczuwać Miłość i przesyłać ją. Mówię o czystej, Boskiej Miłości, dostęp do której dla was się otwiera, gdy zachowujecie szacunek i wielbienie do wszystkich Sił Światła i do wszystkich Żywych Dusz na Ziemi oraz gdy radośnie dziękujecie za pomoc, jaka jest wam udzielana w każdej chwili.

Właśnie to chciałem wam powiedzieć dzisiaj i przekazuję wam to z całą swoją Miłością do was i w przekonaniu, że możecie przebywać w Radości, Wdzięczności, Miłości, z Czcią i Szacunkiem w swoich sercach, będąc stale pozytywnymi i przyjmując wszystko dokładnie takie, jakie przychodzi do was i takie, jakie jest.

Napiszcie na kartce to moje zalecenie dla was i zawsze miejcie je przy sobie. A gdy coś spróbuje wyprowadzić was z równowagi, z pozytywnego nastroju i z Radości – szybko wyjmijcie kartkę, przeczytajcie to moje zalecenie i przywołajcie mnie do pomocy. A pomogę wam zachować Radość i pozytywność, abyście przyjęli z mądrością swoją sytuację życiową, taką, jaka ona jest. Także postaram się robić to, co jest konieczne, abyście mogli po czasie zrozumieć, że to, co się stało, było najbardziej potrzebne i dobre dla Was i waszego wzrastania w Bogu w tamtym momencie, a także dla całej reszty uczestników powstałej sytuacji.

Zacznijcie uczyć się robienia czegokolwiek z Radością. A zaczniecie akceptować to, co się wydarza, będąc w Radości i pozostając w niej!

A im bardziej potraficie pozostać w Radości w każdej chwili swego życia, tym łatwiej będzie wam posuwać się Drogą naprzód. Wszystkie karmiczne nagrania, które będą się otwierały do odpracowania w dowolnej chwili, z tym większą łatwością będą odpracowywane, im bardziej jesteście w Radości!

Cokolwiek się wam przydarza – ucieszcie się, przydarza się to wam, ponieważ teraz jest to dla was bardzo pocieszające i tylko oznacza, że będzie wam łatwiej w nadchodzących czasach. I w każdej następnej chwili będzie tak samo.

Wszystko inne jest mniej ważne niż to, aby zachować w całości swoje ciała i swoją łączność z Bogiem! Aby tak się stało, najbardziej pomoże wam Radość! Radośnie dziękujcie i radośnie otaczajcie swoją Miłością całe Stworzenie!

Błogosławię was teraz, miłe dzieci Światła, abyście trwali w Radości pomiędzy sobą i w głębi swych serc każdy czuł Radość wobec Boga, a także wszystkich Żywych istot na wszystkich planach Bytu.

JAM JEST Sanat Kumara.

Obraz namalowano po odebraniu przesłania od Mistrza Sanat Kumary, pod Jego kierownictwem.

© Rosica Aweła, Mirasz.w.interia.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s