Sarah Bajc – przyjaciółka Philipa Wooda, jednego z pasażerów feralnego lotu MH370 – powiedziała, powołując się na zeznania członka rodziny innego pasażera, że malezyjski Boeing przed „zniknięciem” śledzony był przez dwa wojskowe samoloty…

Bajc i inni członkowie rodzin uważają, że samolot nie tylko pozostał nienaruszony, ale także wszyscy pasażerowie przeżyli. Ludzie ci twierdzą, że światowe rządy nie ujawniają prawdy o zdarzeniu, a także  zgadzają się z opinią ekspertów wojskowych w dziedzinie bezpieczeństwa, którzy mówią, że wszystko, co się stało – to… tajna i zaplanowana wcześniej operacja wojskowa.

Przed nią podobne rzeczy mówili krewni pasażerów z Chin, a rząd państwa środka oficjalnie zażądał dowodu na to, że samolot spadł do oceanu. Wygląda na to, że dowodem było zerwanie połączenia systemu Panasonic Avionics, służącego do obsługi internetu i centrum rozrywki dostępnego na wyświetlaczu foteli.

Fakt, że takie informacje zaczynają docierać do mediów głównego nurtu jest zastanawiający. Z jednej strony wygląda to jak rozpaczliwe czepianie się nadziei,  że może ich bliscy żyją. Łatwiej jest uwierzyć w wydarzenia rodem z serialu Lostniż w śmierć bliskich. Jednak niemal po miesiącu od zniknięcia samolotu Boeing 777-200ER malezyjskich linii lotniczych nadal nic nie wiemy o jego losie, brakuje szczątków pływających na powierzchni, co może dawać nadzieję.

Diego Garcia

Warto wziąć pod uwagę wątek z Diego Garcia. Jest to wyspa na której znajduje się brytyjska baza wojskowa. Ludzie na Malediwach widzieli nisko lecący samolot, który mógł być tym zaginionym lotem MH370. Jeśli samolot wylądował z jakiegoś powodu w tamtym miejscu, może się okazać, że faktycznie była to jakaś operacja ‚służb’, a skoro tak może to pozostać tajemnicą jeszcze przez długi czas.

ZmianyNaZiemi.pl

w.3569

 

***

O zaginionym malezyjskim boeingu 777 czytaj również:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/zaginiony-malezyjski-boeing-777/

***

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s