chemtrails2terrassa-bcn-21-09-2011

Od 2003 roku, nad Ziemią pomiędzy Odrą i Bugiem, nieznani sprawcy rozsypują bardzo toksyczne substancje. Próby uzyskania informacji w instytucjach zwanych państwowymi spełzły na niczym. Albo w ogóle brak odpowiedzi, albo odpowiedź brzmi: „My o niczym nie wiemy”.

Programy informacyjne w mass mediach głównego nurtu dezinformacji, jak sama nazwa wskazuje, służą dezinformacji, a nie wyjaśnianiu sprawy. Internet już dawno byłby zniszczony, gdyby właśnie nie obfitość informacji, która powoduje chaos. Najczęściej chaos ten powstaje dzięki trollom lub dzięki użytecznym, ale słabo wyedukowanym idiotom.

Proszę zauważyć, że większość osób korzystających z internetu, to ludzie młodzi, żądni wiedzy, aktywni. Od ponad dwudziestu lat specjalnie stworzone warunki powodują deportacje ekonomiczne tej grupy. Zostają osobnicy po tzw. humanistycznych licencjatach, typu politologia, czyli przedmiot zajmujący się oszukiwaniem ludzi; jakaś socjologia czy psychologia – przedmiot oderwany od rzeczywistości. Pomimo ogólnie dostępnej wiedzy na temat skażeń środowiskowych, np. ołowiem, kadmem czy fluorem, żaden psycholog nie zleca przeprowadzenia tych podstawowych badań, a zaleca przeprowadzanie testów.

Typowym oderwaniem od życia jest nagminne dzisiaj uprawianie przez wszelkiego rodzaju poradnie psychologiczne wróżbiarstwa w rodzaju ADHD. Pomimo, że autor tego pojęcia, na którym się dorobił całkiem niezłego majątku, już w 2007 roku przyznał się, że wymyślił to całe ADHD w jednym tylko celu: dla uzyskania dotacji, to do dnia dzisiejszego w Polsce nadal istnieje kilkuset specjalistów, doktorów i ekspertów – a może i profesorów! – ‚leczących’ dzieci na ADHD. Oczywiście kochające mamuśki z wielką troską prowadzą te dzieci na zajęcia terapeutyczne.

Dlaczegóż mamy dziwić się matkom, skoro nasze rządowe instytucje służą temu samemu – nabieraniu ludzi. Przed rokiem wydano z budżetu (czyli z naszych pieniędzy) 100 milionów złotych na zjazd sekty Ala Gore’a, czyli sekty globalnego ocieplenia. Już na początku zapowiedziano, że żadne referaty dotyczące działalności wojska nie mogą być prezentowane, np. o geoinżynierii. Ale mniej wartościowy lud nad Wisłą można ogłupiać systematycznie, np. poprzez wprowadzanie do szkół tematu Globalne Ogłupianie, tj. chciałem napisać Ocieplenie. I czy po 10 latach takiej indoktrynacji jednostronnej, można się dziwić tym wszystkim idiotyzmom z handlem dwutlenkiem węgla, czyli naturalnym produktem oddechowym? Przypomnę, że my jako ludzie wydzielamy ok. 6,5 x 10E15, w przeliczeniu na czysty węgiel, a spalamy łącznie 4,5 x 10E15, czyli o 1/3 mniej. Może dlatego ten Światowy Rząd dąży do depopulacji. Przypomnę, nas Polaków ma docelowo pozostać nie więcej aniżeli 15 300 000 ludzi! To jest dokładna wielkość podana w publikacji Klubu Rzymskiego z 1971 roku.

Przed rokiem opublikowałem artykuł o nasileniu od 2009 roku obsypywania mieszkańców kraju nad Wisłą substancjami nieznanego pochodzenia przez nieoznakowane samoloty. Podałem, że od stycznia do marca 2013 roku tylko kilka dni było słonecznych. I od razu w te słoneczne dni na niebie pojawiały się samoloty rozsypujące to paskudztwo. Ta data, 2009 rok, jest ważna i warta zapamiętania. W roku bieżącym podobnie – cały styczeń i luty zachmurzone. Słoneczko pojawia się na kilka godzin – a wraz z nim… tajemnicze samoloty. Uważna obserwacja tych maszyn i rozsypywanego z nich paskudztwa pozwala stwierdzić, że rozmiar cząstek uległ znacznemu zmniejszeniu. Dawniej smugi te rozpraszały się po kilkudziesięciu minutach, nawet po 200, obecnie rozmywają się po ok. 5 minutach. Jest to dowodem bezpośrednim na stosowanie nanocząsteczek do rozpylania. Niejednokrotnie widzimy 3-4 samoloty latające jednocześnie i kreślące te złowrogie krzyże w kształcie litery X. Dzisiaj już wiemy, że nad naszym niebem latają samoloty wypożyczone z Ukrainy, a środki do obsypywania dostarcza Ciech SA. Muszą robić interes, nieprawdaż? Oczywiście oficjalnie żaden z aktorów grających rolę polityków nie zabiera w tym temacie głosu. Świadczy to o dobrej tresurze na odpowiednich szkoleniach, o których czasami informuje prasa pod pretekstem skandali.

Ta sytuacja braku informacji od instytucji zwanych rządowymi wskazuje na jedno, mianowicie, że rząd wcale nie jest wybranym przez naród organem do realizowania określonych celów dla dobra tej grupy, ale jest grupą aktorów ustanawianych do realizacji dwu celów: po pierwsze – ściągania podatków, po drugie – utrzymywania spokoju na danym terenie. Żyjemy po prostu w innym rodzaju niewolnictwa. Dawny niewolnik miał zapewniony wikt i opierunek plus mieszkanie. Obecnie, schodząc z kosztów, ‚pracodawca’ przerzuca to na ‚wolnych’ ludzi. Dlatego już 30-40 lat temu zapadła decyzja NWO o podziale Europy Środkowej na jednostki o 5-10 milionach ludzi. Przetestowano to na Czechosłowacji, później poszła Jugosławia. Obecnie idzie Ukraina, a potem Polska.

Wracając do chemtrails. Ten rozsypywany pył, tak jak to podają badacze zagraniczni, to między innymi: kadm, aluminium, bar, stront, bifenole, itd. Są to wysoce toksyczne pierwiastki, najczęściej neurotoksyny. Wiadomo z podstaw biofizyki, że nanocząsteczki poruszają się w organizmie człowieka zupełnie inaczej, aniżeli produkty wprowadzane drogami fizjologicznymi. Wielkość nanocząsteczek pozwala im przechodzić pomiędzy komórkami i wnikać poprzez błony komórkowe. Takie nanocząsteczki po dostaniu się do komórki zaburzają jej cykl metaboliczny i są przyczyną powstawania nowotworów.

W 1958 roku amerykańska FDA (Food and Drug Administration – Agencja Żywności i Leków) stworzyła GRAS, czyli wykaz produktów ogólnie uznanych za bezpieczne – czyli produktów, których bezpieczeństwa dla człowieka nie trzeba udowadniać poprzez prowadzenie dodatkowych badań! Obecnie na tej liście znajduje się już 4300 składników. Ale dotyczyło to tzw. normalnej wielkości cząstek. Obecnie stosowane nanocząsteczki zachowują się zupełnie inaczej.

W 1997 roku stworzono tzw. dobrowolny system powiadamiania o składzie chemicznym produktu. Od tego czasu liczba ich wzrosła o kolejne 451 dodatków (w sumie ponad 4300).

Już w 2010 r. Government Accountabillity Office opublikował raport, że taki system jest niewystarczający. Wykorzystywanie nanocząsteczek przez przemysł spożywczy całkowicie zmieniło spojrzenie na te dodatki. Organizacja Alliance for Natural Health (ANH) stwierdziła, że te sztucznie wytwarzane nanocząsteczki, są o wiele bardziej reaktywne, potencjalnie toksyczne i często mniej trwałe. Swobodnie przechodzą przez barierę krew–mózg i barierę łożyskową u kobiet w ciąży. Mogą swobodnie migrować do różnych narządów i tkanek, powodują także większą biodostępność innych trucizn. W tym samy czasie Uniwersytet w Missouri, Wydział Rolnictwa, Żywności i Zasobów Naturalnych, opracował metodę badań nanocząsteczek srebra. Cząstki te są bardzo często stosowane w chemtrails, ponieważ mogą powodować opady deszczu czy śniegu. Uniwersytet podał, że już ponad 1000 produktów spożywczych opartych jest na technologii nanocząsteczek.

W 2012 roku ‚The Environmental’ zadał proste pytanie FDA, czy nie czas już wprowadzić zakaz stosowania nanocząsteczek w przemyśle spożywczym i do opryskiwania atmosfery. Pytanie pozostało bez odpowiedzi…

Dlaczego dodaje się nanocząsteczki do żywności? Udowodniono, że podanie nanocząsteczek, szczególnie do przetworzonej żywności, zapewnia jaśniejsze barwy, co jest istotne np. w mące, przy wypieku chleba, ciastek itd. Dodatek nanocząsteczek pozwala na dłuższe zachowanie świeżości przetworzonej żywności. Jak wiadomo, srebro jest antybakteryjne. Produkty, w których występują nanocząsteczki srebra, to między innymi dostępne na naszym rynki Mentosy, cukierki M&M, bita śmietana Frosting, Nestle śmietanka do kawy, Jello Banana Cream Pudding, Trident Gum, Gum Dentyne. W produktach tych znajduje się dwutlenek tytanu. Nanocząsteczki, które dostają się do organizmu drogą oddechową, np. TiO2, azbest czy silikon gromadzą się w płucach i powodują stany zapalne. Cząsteczki te mogą przechodzić przez błony komórkowe i uszkadzać DNA. Przechodzą one swobodnie przez barierę krew-mózg i z łatwością przenikają do łożyska. Obecnie, jak to udowodniono, stosuje się w chemtrails zarówno nanocząsteczki srebra, aluminium, węgla, krzemu, tlenków metali. Tlenki ferromagnetyczne są odpowiedzialne za ginięcie pszczół – CCD (Colony Collapse Disorder). Nanocząsteczki polistyrenowe w małych ilościach powodują upośledzenie wchłaniania żelaza, a zatem anemię, w dużych ilościach ulegają natomiast wchłanianiu do komórek i zmieniają ich struktury. Richard Smaller z Rice University udowodnił, że nawet nanocząsteczki węgla zachowują się zupełnie inaczej aniżeli węgiel. Normalny grafit jest nieszkodliwy, natomiast nanocząsteczki grafitu są już bardzo szkodliwe. Spowodowane jest to tym, że w tej samej masie mamy o wiele większą powierzchnię. Można to porównać do żelaza. Sztabka żelaza może sobie swobodnie leżeć na stole i nic się nie dzieje, lecz ta sama masa żelaza, ale rozpylona potrafi się się zapalić, bez konieczności podpalania. Niestety te sprawy są zupełnie nieprzebadane i nie wiemy, co się dzieje z nanocząsteczkami w organizmie.

Teraz wyraźnie widać, dlaczego wprowadzono system grantów, który zniewolił naukę, nie tylko w Polsce. Żadna wyższa uczelnia nie bada wpływu nanocząsteczek na zdrowie ludzi. Na takie bezeceństwa żaden urzędniczyna nie da pieniędzy. Wyraźnie widzimy także dobre i złe strony upadku naszej nauki. Brak grantów uspokaja sumienie ekspertów, odstępujących od prowadzenia badań. Jak podawałem, w 38-milionowej Polsce powstaje ok. 100 patentów rocznie. Korea Południowa ma ok. 14 000 patentów, a w latach 70. mieliśmy po tyle samo. Jakiekolwiek porównywanie nie ma sensu. Ale to powoduje także, że wszelkie nowinki wchodzą z opóźnieniem, dobroczynnym dla naszego zdrowia.

Dr Jerzy Jaśkowski
jerzy.jaskowski@o2.pl

jj

„Błądzić jest rzeczą ludzką, kłamać demokratyczną” – N.G. Davila

*

Rząd wcale nie jest wybranym przez naród organem do realizowania określonych celów dla dobra tej grupy, ale jest grupą aktorów ustanawianych do realizacji dwu celów: po pierwsze – ściągania podatków, po drugie – utrzymywania spokoju na danym terenie. Żyjemy po prostu w innym rodzaju niewolnictwa.

*

Już 30-40 lat temu zapadła decyzja NWO o podziale Europy Środkowej na jednostki o 5-10 milionach ludzi. Przetestowano to na Czechosłowacji, później poszła Jugosławia. Obecnie idzie Ukraina, a potem Polska.

*

Wracając do chemtrails. Ten rozsypywany pył, tak jak to podają badacze zagraniczni, to między innymi: kadm, aluminium, bar, stront, bifenole, itd. Są to wysoce toksyczne pierwiastki, najczęściej neurotoksyny. Wiadomo z podstaw biofizyki, że nanocząsteczki poruszają się w organizmie człowieka zupełnie inaczej, aniżeli produkty wprowadzane drogami fizjologicznymi. Wielkość nanocząsteczek pozwala im przechodzić pomiędzy komórkami i wnikać poprzez błony komórkowe. Takie nanocząsteczki, po dostaniu się do komórki, zaburzają jej cykl metaboliczny i są przyczyną powstawania nowotworów.

*

W 1958 roku amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) wykaz produktów ogólnie uznanych za bezpieczne, czyli produktów, których bezpieczeństwa dla człowieka nie trzeba udowadniać poprzez prowadzenie dodatkowych badań! Obecnie na tej liście znajduje się już 4300 składników.

*

Nanocząsteczki swobodnie przechodzą przez barierę krew–mózg i barierę łożyskową u kobiet w ciąży. Mogą swobodnie migrować do różnych narządów i tkanek, powodują także większą biodostępność innych trucizn.

*

Uniwersytet w Missouri podał, że już ponad 1000 produktów spożywczych opartych jest na technologii nanocząsteczek.

Teraz wyraźnie widać, dlaczego wprowadzono system grantów, który zniewolił naukę, nie tylko w Polsce. Żadna wyższa uczelnia nie bada wpływu nanocząsteczek na zdrowie ludzi.

Głośny wykład dr. Jerzego Jaśkowskiego dla PrisonPlanet.pl :

Reklama

8 myśli w temacie “Chemtrails, NWO, grypa – dr Jerzy Jaśkowski

 1. Śledzę od wielu, ale to naprawdę wielu lat wszystkie te kwestie, przewaliłem mnóstwo plew, aby znaleźć jedno ziarno, wykonałem wiele pracy, dla niektorych ludzi daremnej pracy, ponieważ w ich mniemaniu zajmowałem się głupotami. Wielu mówiło mi i mówi do dziś, że jestem głupi lub szalony, bo według nich tylko tacy mogą się interesować takimi sprawami. Prawda jest Naga i bolesna dla społeczenstwa tego świata. Są 3, słownie trzy, instytucje które zostały powołane do sprawowania dozoru nad ludźmi. Są to Religia, Polityka oraz Finanse. Żyjemy w świecie trójwymiarowym, a zatem ta trójka jest tego podstawą. Zresztą jeżeli w jakimkolwiek towarzystwie podejmiecie rozmowę na temat którejkolwiek z tych kwestii, ludzie tak się emocjonują, że czasami dochodzi do rękoczynów, nie wspomnęo wojnach religijnych, finasowych/Kampania WschodnioIndyjska, Kampania PolnocnoAmerykanska i inne temu podobne Kampanie, które działały na świecie do końca XIX wieku. XX wiek przyniósł zmiany, owe kampanie zmieniły nazwę i stały się Bankami, ale zarzadzają nimi ci sami ludzie, którzy zarządzali Egiptem za czasow Mojżesza, Rzymem w 70 r. p.n.e., w 325 roku na Soborze Nicejskim, później prze kolejne Rewolucje i ewolucje. I rzesze Niemiecka, II Rzesze niemiecka, pozniej IV rzesza Niemiecka, ale to tylko fasady, w Polskim nazewnictwie tzw. słupy – na szczycie tej piramidy stoi Lucyfer i jego Ideologia, którą wprwodzają w czyn jego słudzy, sowicie obdarzani w różną materię, w szczegolnosci w pieniądze, ktore daja im wladzę. W czytanym tu tekscie czytalem o tym, ze Polska jest suwerenna, poniewaz ma Konstytucje, Prezydenta i Rzad, na ktorego czele stoi Premier, a sady stoja na strazy suwerennosci na szego Kraju. Zatem prosze mi odpowiedziec na pytanie, dlaczego Polska jak i inne Kraje tego Swiata sa zarejestrowane jako spolki handlowe na Prawie Morskim w Nowym Yorku. Jezeli czolowi przedstawiciele Polski twierdza, ze jestesmy ,,,,,Suwerennym Krajem,,,, to po co tam zostalismy zarejestrowani. Z prozaicznego powodu ,,Polska jest Spolka Prawa Handlowego,, A Kazdy Rzad -RP-czy to pierszej,drugiej ,trzeciej RP a Nawet IV RP sa tylko ….Administratorami z Ramienia Wlasciela Tej Spolki handlowej. Obudzcie sie! Jestescie tylko towarem, ktory mozna kupic lub sprzedac, tudziez zniszczyc. Mniemam, ze ludzie inteligentni zrozumieja sens mojej wypowiedzi, ludzie, ktorzy urodzili sie pod falszywa flaga, tak naprawde nie sa ludzmi to sa twory transchumanizmu ..Lucyfera-.Zobaczcie falszywa Flaga po zatopieniu Pasazerkiego statku USA w 1817 roku przystepuje do I wojny swiatowej.Atak na Hawaje ,USA przystepuje do II wojny swiatowej.Atak na WTC -wojna w Iraku. Wiosna Islamska ,Zniszczenie Libiii,i innych krajow Polnocnej Afryki.Teraz Syria i Ukraina.Nie wspone o Argentynie oraz Islandii.a takze Bylej Jugoslawii.Czy przecietny zjadacz chlebaw Polsce wie co to jest MFW.Komisja Trojstronna,Klub Rzymski i temu podobne instytucje.Jestem wolnym badaczem Historii i niemam zadnych zobowiazan i platnych ,,Grantow Uniwersyteckich..Nie mozna wproadzic ciemnosci do sawiatla,ale mozna wrowadzic swiatlo do ciemnosci,terz to sie odbywa,kaganek oswiecenia ,zaczyna oswietlac swiat pograzony w ciemnosciu i nikt tego nie zmieni.Slowianin,Polak to zrozumie,inni beda trolowac Moj komentarz.Badz madry synu Slowianskiego Narodu.

 2. Skąd wzięliście to, że aluminium jest tak samo szkodliwe jak rtęć? Bo jako chemik umrę ze śmiechu zaraz 😉

  1. Przed śmiercią na skutek śmiechu czasami warto zapoznać się z faktami 🙂

   Aluminium jest bardzo silną neurotoksyną,
   a więc degeneruje mózg
   ludzi i zwierząt,
   przyczynia się do Alzheimera i Parkinsona.

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/aluminium/

   Aluminium trudniej pozbyć się z organizmu
   niż równie neurotoksycznej i neurodegeneracyjnej rtęci.

   Niemieccy naukowcy twierdzą, że
   aluminium jest jeszcze bardziej toksyczne od rtęci:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/24/unii-europejskiej-nie-interesuje-reakcja-organizmu-dziecka-na-rtec-w-szczepionkach/

  1. Najlepiej przeglądać ją w Chromie. Po pierwsze jest przeładowana, po drugie blokują ją.

 3. Panie Jaśkowski,
  Pasjonuję się pogodą i stwierdzam że niedobór dni słonecznych za 1 kwartał 2013 dot tylko stycznia i lutego i nie był rekordowy. Za to w marcu z racji b.niskich temperatur noce przeważały pogodne, a za dnia przeważnie rejestrowano więcej słońca niż zwykle – w Kętrzynie /182h/ był to najsloneczniejszy marzec od prawie 20 lat. Wniosek – jeżeli Pańskie dane dot Chemitrails są równie rzetelne jak dane dot. pogody to szkoda czasu czytać te wypociny

  1. A ja ogładałam taki filmik na yt jak uchodxca się pocił bo o rurę zahaczył- Jak uchodźca muzułmanin gwałci samochód od tyłu
   .https://www.youtube.com/watch?v=iA8IThQNFzA
   Tak wiem powinnam okazać wyrozumiałość dla pana osoby wydechowej, ale na oko smierdzi mi tu trollem- więc akceptacji dla trollingu z mojej strony nie będzie- znawca pogody dobre sobie- wystarczy spojrzeć w niebo- ale to przeciez smugi kondensacyjne dla Znawców tematu to chyba oczywiste, że smugi chemiczne zwane potocznie CHEMTRAILS to fakt, a nie fikcja- a SPOLECZEŃSTWO NA TYLE JUŻ WIDZI, ŻE NIE KUPUJE JUŻ BAJEK ,,nAUKOFCÓW” O SMUGACH ZDROWOTNYCH ZWANYCH KONDENSACYJNYMI- OGARNIJ SIĘ CZLOWIEKU, BO KASA OCZY CI ZABIJA- JAK CZEGOS TAK OCZYWISTEGO NIE WIDZĄ, TO OKULISTA WZYWA!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s