radionafali

AevGwczJ

Wywiad Janusza Zagórskiego dla Radia Na Fali:

http://www.radionafali.com/2014/03/teoria-chaosu-aktualne-wydarzenia-i-ntv-janusz-zagorski-140314/

Audycja Teoria Chaosu, 14 marca 2014 r.

W audycji m.in.:

– o zaginionym malezyjskim boeingu 777,

– o whistleblowerach (wybudzaczach),

– o Ukrainie i Krymie,

– o wywiezionym ukraińskim złocie,

– o ruchu syjonistycznym,

– o geopolityce,

– o konflikcie syryjskim,

– o Islandczykach,

– 0 Chinach,

– o Tajemnicy Fatimskiej,

– o wzroście nowej świadomości,

– o niezależnej od NWO walucie bitcoin: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitcoin

– o polskiej niezależnej walucie lokalnej DOBRY:

https://pl-pl.facebook.com/PolskaWalutaLokalna

– o Facebooku jako narzędziu kontroli przez służby specjalne,

– o zamachu 9/11,

– o zamachu smoleńskim,

– o Nowym Porządku Świata,

– o internetowej telewizji Davida Icke’a: http://www.thepeoplesvoice.tv/watchnow/

oraz (gratka!) o historii NTV, o ośrodkach NTV w Polsce i o nowym kanale tematycznym NTV-Zdrowie.

 

***

Alternews 25.03.2014 r.

 

***

Codzienny Alternews i bloki tematyczne – od 19:45 czasu polskiego na:

http://niezaleznatelewizja.pl/

lub na: http://www.livestream.com/januszzagorski

Archiwum audycji Niezależnej Telewizji na:

http://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja/videos?view=0&sort=dd&shelf_id=1

 

Reklama

2 myśli w temacie “Wywiad Janusza Zagórskiego dla Radia Na Fali oraz Alternews z 25.03.2014 r.

 1. – Czytanie myśli zdalnie.
  Kontrola umysłu z ang. control mind , jednym z jej elementów jest „czytanie myśli„człowieka , które odbywa się poza świadomością , ofiara takiej praktyki co do rzeczywistości jej występowania co najwyżej może podejrzewać tylko że jej myśli są znane . W kontekście wielu lat że jej myśli- ,plany,wybory życiowe , np.: dokładnie korespondują z tym co realizuje/ zrealizowało się w rzeczywistości .
  Przeświadczenie że jest się prześladowanym , myśli są znane i czytane , tylko wtedy gdy „wypływają „one do rzeczywistości (za sprawą służb specjalnych ), myśli korespondują najczęściej : wiadomości SMS, reklama spam ,stopka e mail ,mailing, teksty artykułów ,druga osoba, rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo” , które już występowało, występuje zbyt często i w różnym kontekście w/w wariantach (powtarzalność, częstotliwość ) . Należy wykazać że te” Słowa „ nie mają odzwierciedlania w rzeczywistości i nie są w żaden sposób sprawdzalne one istnieją tylko w naszych myślach (np. wycieczka Egipt-miejsce planowanego pobytu) .
  Charakterystyczne „Słowa” które używamy w normalnej rozmowie, są częścią naszej wiedzy ,sami nie przywiązujemy do nich uwagi nie zapamiętujemy ich są przywoływane w/w wariantach w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe .
  Nie wybaczalnym błędem jest gdy „ofiara „w swoich myślach np: wciela się w znaną postać np. z świata sportu (trening w umyśle -wizualizacja,wzór do naśladowania) jest pewne że będzie prześladowana tymi myślami i będzie przywoływana dokładnie ta postać o której myślał . Należy nadmienić że zarówno przywoływane postaci formie obrazu w tym przypadku w internecie (Blog) jak i artykuły w gazetach ze „Słowem” posiadają dodatkowo równolegle 1, 2, 3 czynniki zawoalowane (przedstawić coś nie wprost) charakterystyczne na temat „ofiary”.
  Osoba poddawana „kontroli umysłu która ma świadomość istnienia takiej technologii wg doświadczeń ofiary potrafi identyfikować, oddzielać ten proces od pozostałych treści ( niewidzialna różnica) to tak jak by rozróżniać „ coca cole od pepsi”. W innym przypadku jeżeli ofiara nie ma świadomości czytania myśli, „wychwytuje” że jest to coś nienaturalnego.
  W/w przykłady są to typowe objawy „czytania myśli” .
  Jak ofiara identyfikuje oddziela proces czytania myśli od pozostałych treści, dlaczego są to te „Słowa „ a nie inne , jaka jest reakcja organizmu,zachowanie po czasie , jak Umysł wykrywa te „Słowa” które są wcześniej wyczytane z myśli .
  Przykładem który odzwierciedla, ten proces jest „Wariograf” znany potocznie jako” Wykrywacz Kłamstw” osoba poddawana badaniu w momencie gdy „skłamie„ Wariograf rejestruje reakcje organizmu(niewidoczne zmiany wewnątrz organizmu), wykrywa ślad emocjonalny badanego , dokładnie jest to taki sam moment i reakcja organizmu gdy ofiara kontroli umysłu wykrywa „Słowo” w tym przypadku wykrywa to „Umysł „ .Naprzykład gdy jednego dnia otrzymujemy kilka SMS ,tego dnia może być to pierwsza wiadomość SMS , innego dnia może być to trzecia wiadomość SMS , która zawiera „Słowo”.
  Inne zjawiska kontroli umysłu.
  – Przekazywanie określonych poleceń podświadomości
  – Manipulacja emocjami i zachowaniami człowieka
  – Kompleksowa kontrola, taka jak: pobieranie wspomnień, przekazywanie myśli z ofiary kontroli umysłu do drugiej osoby, itd.
  Takich przykładów jest więcej, problem w tym, że nikt nie potrafi ich opisać ani udokumentować, ponieważ tajne technologie zniewalania ludzi nie są znane opinii publicznej. Nawet ofiary kontroli umysłu, kolokwialnie mówiąc, nie mają zielonego pojęcia, że są ofiarami takich „n………ich” praktyk. Jedynym wiarygodnym źródłem na temat technik kontroli umysłu w internecie jest artykuł: Alan Yu „Wolność osobista i umysłowa”. Choć dla czytającego artykuł może wydawać się, że ma do czynienia z „teoriami spiskowymi” niemającymi odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ponieważ niektóre zjawiska z tych, które występują, są powodowane niezależnie od kontroli umysłu, są identyczne.
  Kolejny „Dualizm” występuje w tkz. książkach na temat możliwości umysłu ,intuicji, itd. Naprzykład po przeczytaniu książki czytelnik ma wrażenie, że posiadł wiedzę
  na temat nieograniczonych możliwości umysłu ,dostał patent na „Sukces”, większości są to zawoalowane możliwości kontroli umysłu .
  Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): paszport ,internet, telefon – poprzez niego możliwości inwigilacji , sprawdzalność miejsca pobytu ,nr kontaktowe tel , możliwość podsłuchu rozmowy, czy smartfon służy jako urządzenie podsłuchowe, technologia RIFID w tym przypadku np. banknoty Euro, Dolary, mają wtapiane RIFD , za ich pośrednictwem można określać dokładne miejsce pobytu równocześnie odniesieniem położenia telefonu , czy nowy paszport z chip RIFID , obecność w internecie. Należy oddzielać projekty , badania medyczne , oficjalne naukowe od tajnych które są domeną służb specjalnych.

 2. C 2013-09-04 (11:31) >>/ Konflikt w Syrii ma charakter stricte polityczny o wpływy na Bliskim Wschodzie. Szyicki Iran jest sojusznikiem Syrii rządzonej przez Baszara al- Assada ,który jest Alawitą , Alawizm to odłam Szyizmu, razem tworza sojusz z Szyicką Organizacją Hezbollach z Libanu z poparciem Rosji . Drugi front który jest w opozycji do Szyitów to Wahhabici, Bractwo Muzułmańskie z którego wywodzi się ,Alkaida -Front al Nusra poza tym wszystkie państwa Arabskie na Bliskim Wschodzie są kontrolowane przez Izrael lub poprzez USA z wyjatkiem Syrii, stąd konflikt. Ponieważ jest potrzebne terytorium Syrii z marionetkowym rządem dla sponsorów/ lokalnych graczy konfliktu Katar-Turcja, Arabia Saudyjska,( zmienić układ dostaw węglowodorów) , dla duzych graczy Syria etapem celem Iran ,to jest problem jak wszystkich oszukać .Dla Rosji oznacza to utratę władzy w ostatnim kraju Arabskim na Bliskim Wschodzie . >Rosja nie może pozwolić sobie na żadne „strategie nożyczek” czy jakieś tam inne korzyści gospodarcze w zamian , poniewaz „demokracja ” podejdzie jeszcze bliżej do granic Rosji i na Kaukaz wraz z Wahhabitami<. Turcja i USA są w sojuszu NATO. Reszta to sprawa propagandy która tak mota, żeby nikt nie rozumiał o co tam chodzi i kto zkim trzyma , tak jak piszą że Izraelowi zagraża Arabia Saudyjska , która jest sojusznikem USA -jest to mało poważne . Należy brać pod uwagę ze w świecie służb specjalnych wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie zależnie od potrzeb. Dla Salafitów i Dżihadystów – Szyici są wrogami religijnymi na równi z chrześcijanami. A dla sekty Suunickich Wahhabitów niemal wszyscy są oponętami ,przesladuja inne odłamy Islamu które chcą sobie podporzadkować swoja ideologią.Bracia Muzułmanie ,Wahhabizm ich intencją jest kalifat -…. "z siedzibą w Arabii Saudyskiej stąd ich misja w Syrii w celu zaprowadzenia tam swoich rządów .Podział Islamu na Sunnitów i Szyitów miał charakter teologiczny , choć pierwszą grupą rozłamową był Charydżyzm ,najmnieszy z trzech nurtów Islamu. Turcja pod rządami Erdogana aspiruje do roli lidera regionalnego i skłania się ku Idei Panturkizmu w ramach etnicznych ludów Tureckich,integracja kulturalna i polityczna od Cieśniny Bosfor do gór Ałtaju (Turcja, Azerbejdzan,Turkmenistan,Uzbekistan, Kirgistan,Kazachstan,) .Idea ta była obecna na początku XXw. ala została zaprzepaszczona przez Rewolucje Kemalistowską i Rewolucje Bolszewicką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s