Rosyjskie i ukraińskie media szeroko komentują plotki o śmierci Wiktora Janukowycza. Dziennikarze przypominają o przepowiedniach ojca Hermana Budzyńskiego z 1991 roku. Z ich treści wynika, że Ukrainą będzie kierowała „kobieta wypuszczona z więzienia”, a po „wielkim powstaniu” przeciw „Trzecim Sowietom” ich zwolennik, prezydent Ukrainy, zostanie zabity.

janukow_put

Ojciec Herman Budzyński to cieszący się wielkim poważaniem greckokatolicki kapłan, były więzień sowieckich obozów pracy. Spisał on serię przepowiedni dotyczących przyszłości Ukrainy i świata, które teraz lotem błyskawicy obiegły media społecznościowe.

W przepowiedni zapisano, że tylko śmierć prezydenta Ukrainy może zakończyć „krwawy i okrutny” okres w tym kraju. Kościół grekokatolicki sprzeciwia się rozpowszechnianiu tych informacji.

Dziennikarze news.ru podkreślają, że nastąpiła już „polityczna śmierć” Janukowycza, a więc można powiedzieć o „spełnieniu przepowiedni”.

Jeden z aktywistów Majdanu napisał kilka dni temu na swoim Facebooku, że Wiktor Janukowycz nie żyje. Informacja błyskawicznie rozniosła się po rosyjskim i ukraińskim internecie. Okazała się jednak nieprawdziwa. Lekarze ze szpitala, gdzie miał umrzeć Janukowycz, zdementowali ją.

Egipska jasnowidząca: w 2014 roku mapa świata się zmieni

Także inni jasnowidze już wcześniej zapowiadali w 2014 roku „rewolucje” na mapie świata. Joy Ayad nazywana „carycą proroctw” miała przepowiedzieć m.in. obalenie prezydenta Muhammada Mursiego.

Pod koniec zeszłego roku, w wywiadzie dla „Głosu Rosji” Joy Ayad stwierdziła, że kraj ten „zyska większe wpływy na świat, niż USA i Chiny”. – Rosja zdobędzie duże wpływy na świecie, większe niż Ameryka i Chiny. Egipt odzyska pozycję lidera wśród państw arabskich. Egipt i Rosja stworzą trwały związek – mówiła.

– W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie [Putin posiada technologie przekazane mu przez inne cywilizacje – TAW]. (…) Musimy się szykować na nowe czasy. Czasy te już nadchodzą – mówiła Ayad, cytowana przez radio „Głos Rosji”.

(RC)

Onet.pl

Inne przepowiednie:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/przepowiednie-2/

Jedna myśl w temacie “Przepowiednia ojca Budzyńskiego: śmierć prezydenta zakończy „krwawy i okrutny” okres na Ukrainie

  1. „a po „wielkim powstaniu” przeciw „Trzecim Sowietom” ich zwolennik, prezydent Ukrainy, zostanie zabity”. A kto powiedział że to ma zginąć Janukowicz. Zwolennikiem powstania przeciw „trzecim sowietom” jest prezydent Poroszenko.
    To on rozpętał tę wojnę wysyłając wojsko na ludność rosyjskojęzyczną. To równie dobrze może chodzić o niego. Gdy zginie ten który finansuje morderstwa na narodzie jest szansa że skończy się wojna.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s