pusty-grob

W żadnym przypadku nie jest mówione o zmartwychwstaniu cielesnym i takie wyobrażenie nie jest tutaj na miejscu. Zastanówcie się, proszę, nad tym, że przez niezliczone życia przebywaliście w niezliczonych ciałach i w Tworzeniu nie jest przewidziane, aby zmartwychwstawały te ciała i te powłoki cielesne. „Dzień Ostateczny” służył jako dramaturgiczne tło, które miało ukrywać Przebudzenie i faktyczne Zmartwychwstanie-w-Waszą-Siłę.

Drogi Czytelniku, publikujemy tutaj tłumaczone przez nas streszczenie książki „Biografia Jezusa. Moje Życie na Ziemi”, przekazanej Jahnowi Johannesowi Kasslowi przez samego Mistrza Jezusa Sanandę.
Z Serca do Serca Team TERRA
Sherina & Shogun

Zawsze to jest ON, ten który do nas mówi i jego Wieczne Imię, jego „Imię Wibracyjne” to Sananda. (…) Jezus Chrystus czy Sananda?

Zawsze jest to ta JEDNA Siła, która Cię porusza, ten JEDYNY który Ci towarzyszy, ta JEDNA Świadomość która Cię kocha bez miary. Podróż przez życie Jezusa jest zajmująca i może być dla co poniektórych Ludzi również „szokująca”, bo prawdziwe Wydarzenia znacząco odbiegają od dotychczas opowiadanej nam historii...
W Miłości
Jahn J. Kassl

avatarezo240

ZMARTWYCHWSTANIE

Ukochane Dzieci Światła.
Ja Jestem znów u Was i Jestem zawsze wtedy, gdy mnie wołacie.
Pośród Was.

Ja Jestem Jezus Chrystus i Transformacja Ziemi jest daleko zaawansowana:
„Żaden kamień nie pozostanie na kamieniu”.

Zmiany są godne szacunku. Ziemia jest wciąż podnoszona w jej Polu Wibracyjnym i tak z powrotem odzyskujecie Waszą Świadomość. Bo dzięki temu automatycznie zostaniecie szybko doprowadzeni do Waszej prawdziwej Istoty.

Dziś chcemy zwrócić naszą uwagę na Zmartwychwstanie.
Misterium, które do dziś szuka prawdziwego zrozumienia.
A więc, co jest przez to rozumiane, gdy mówi się o Zmartwychwstaniu?

W żadnym przypadku nie jest mówione o Zmartwychwstaniu cielesnym i takie wyobrażenie nie jest tutaj na miejscu. Zastanówcie się proszę nad tym, że przez niezliczone Życia przebywaliście w niezliczonych Ciałach i w Tworzeniu nie jest przewidziane, aby zmartwychwstawały te Ciała i te Powłoki Cielesne.

Wciąż zamieszkujecie jedno Ciało, lecz to Wasz Duch jest tym który daje mu ekspresję Życia. Gdy tylko Wasze Ciało wypełniło już swoją Służbę to zakańcza swoją pracę i umiera. Wasz Wieczny Duch wychodzi z niego i ponownie znajdujecie się na Duchowym Poziomie Bytu.

I tak miało miejsce Życie po Życiu i zmartwychwstanie Waszego Ciała nie istnieje.

Dlatego decydującym jest to, by otrzymać klarowność w temacie kim jesteście po to, abyście mogli dostrzec za tym Waszą Wieczną Istotę.
Twój Duch jest nieśmiertelny i Twoja Świadomość o tym wie.

Stań się świadom samego siebie, a będziesz żył Wiecznie.

Jednak Wy przez setki lat byliście trzymani w niewiedzy i bardzo chętnie dawano Wam wierzyć, iż cielesne Zmartwychwstanie symbolizuje Ukoronowanie.
„Dzień Ostateczny”* służył jako dramaturgiczne tło, które miało ukrywać Przebudzenie i faktyczne Zmartwychwstanie-w-Waszą-Siłę.

Dodatkowo zostały Wam wstrzyknięte lęki, poczucie winy i normą stała się uległość względem tego establishmentu. W zamian za to obiecano Wam zapłatę w Niebie i spełnić się to miało za pośrednictwem zmartwychwstania Ciała.

Nie, moi ukochani Bracia i Siostry Światła. Ci fałszywi Prorocy pozwolili na to, abyście przez setki lat wierzyli, że miało miejsce zmartwychwstanie mojego Ciała i w taki sposób narzucono Wam taką „Rzeczywistość” która zabrała Wam Wolność komunikowania się z Waszym Duchem i Waszym Sercem.

Coraz bardziej blakło Wasze zaufanie do Waszego Boskiego Bytu oraz do Waszej Istoty i do Wieczności Waszego Ducha. Staliście się ociężali, pełni strachu i popędzani ciągłą troską o nagie przeżycie Waszego Ciała na Ziemi – przez co zapomnieliście, Kim jesteście.

Dogmat cielesnego zmartwychwstania znacząco przyczynił się do tego, że w ciągu dwóch minionych tysiącleci Ludzie podporządkowali się wytycznym manipulujących Sił:
„…ostatecznie, po Śmierci, poprzez zmartwychwstanie wszystko doprowadzane jest do porządku, a każde cierpienie jest honorowane i wynagradzane…”.

Czekaliście i śmierć przyniosła Wam uwolnienie. Jednak gdy budziliście się po stronie Światła, musieliście rozpoznać że zostaliście oszukani bo nie było tego Zmartwychwstania.

W połączeniu z oszukującą samego siebie pobożnością przyjęliście to, co wydawało Wam się nieuniknione. W taki sposób można było Wami kierować i z łatwością używać Was zgodnie z intencjami karteli panujących na Ziemi.

To nadużycie zostało zakończone!

Teraz dawana jest Wam Prawda o Was samych, Prawda o Waszej faktycznej Sile i Mocy, i wszędzie ludzie rozpoznają tą Grę tych, którzy dotychczas siedzieli u sterów władzy. Jednak ich Moc została złamana i Człowiek odnajduje z powrotem swoje samo-decydowanie.

My z Duchowego Świata działamy bardzo konkretnie po to, by Prawda wyszła na światło i abyście odnaleźli ponownie Wasze Serca. Z Wiedzą o Was i o Wiecznym Świetle Waszej nieśmiertelnej Istoty, Waszym Duchu i Waszej Boskości.

Moje zmartwychwstanie – jak już zostało powiedziane – nie miało miejsca.

Kobiety przyszły do grobu, jednak grób był pusty. One były zdziwione i jeszcze bardziej zdziwieni byli moi Bracia, gdy w kilka dni po moim domniemanym ukrzyżowaniu się im pokazałem. Bez ran i jako wypełniony Światłem, bo Niebo mnie w nie zaopatrzyło i moja Wewnętrzna Istota wypełniona była Miłością do Ludzi.

Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, że stałem przed nimi żywy i faktycznie wielu z nich na początku wierzyło w moje Zmartwychwstanie. Moja żona Miriam, moja Matka Maria i moi Bracia bardzo szybko dowiedzieli się, że nie poniosłem Śmierci, jednak wieść o moim „cudownym zmartwychwstaniu” rozniosła się po kraju.

Sprawozdania, które sporządzone zostały lata później karmiły tę legendę i powoli pisanie historii czyniło ze mnie bóstwo, które odpowiadało Intencjom nowo formującej się struktury religijnej.

Zmartwychwstanie było tak samo wymyślone jak moja Śmierć na krzyżu. Przyjmowanie cierpienia w tym Życiu na Ziemi jako pożądane po to by jego owoce odziedziczyć w Niebie było pogardzającą Ludźmi Grą Ciemnych Sił.
I ja powtarzam po raz kolejny:

Ta Gra nieodwracalnie się skończyła!

Jednak pomimo tego istnieje Zmartwychwstanie.
To jest Narodzenie się na Nowo – Zmartwychwstanie po to by skierować się ku swojej Rzeczywistości.

Twoje Zmartwychwstanie potrzebne jest po to byś ponownie dotarł do swojej Boskości.
Twoje Przebudzenie w Wiecznym Duchu – tutaj i teraz – wynika z tego Zmartwychwstania.

Ty Narodziłeś się na Nowo i zmartwychwstałeś świadom samego siebie i w pełni szacunku dla Ciebie i Twoich Bliźnich. Wolny od cierpienia, strachu i zmartwień.

Ten Stan Bytu nie pozostawia żadnej przestrzeni dla błędnie rozumianej pokory, dla cierpienia na życzenie lub manipulatorskiej pobożności. Ty jesteś tym KIM jesteś!

Takie było moje przesłanie w Jerozolimie i wszędzie tam gdzie szedłem. Ja przynosiłem Światło by rozpalić Światła w – często zajętych Strachem – Sercach ludzkich. Cały czas wypełniony byłem Wiedzą o moim Bycie i w tamtym czasie moje pochodzenie było mi świadome.

Ta Rzeczywistość doświadczyła oddźwięku w wielu Sercach i wielu rozpoznało wtedy kim są. Jednak wielu miało inne Intencje i wydarzenia minionych dwóch tysiącleci pokazują że brakowało Światła, że Serca były zamknięte i że ten niedobór doprowadził Was na skraj zniszczenia. Jednak teraz przebrała się miara i nieskończona liczba Dzieci Ludzkich przebudziła się i z każdym dniem jest ich więcej. Całkowita Przemiana Ziemi jest w toku.

To jest Czas który już został Wam przepowiedziany. Czas ostatecznego zwrócenia się ku Światłu. Na Poziomie Duchowym już daliście swoje przyzwolenie i ta Intencja coraz szybciej dociera do Waszej codziennej Świadomości. Dlatego nie lękajcie się!

Matka Ziemia przygotowuje się do ponownego przyjęcia w Uniwersalny Porządek Stwórcy.

I Wasza część jest przy tym decydująca.

Tak więc uwolnijcie się od Starych Wzorców, dokładnie sprawdźcie jakie doktryny Wiary czekają na swoje uwolnienie w Waszych Ciałach Energetycznych. Obserwujcie Wasze Myśli a przede wszystkim:

WOŁAJCIE ŚWIATŁO!

Po to by uwolniło Was od całego tego chwastu, od błędnych oprogramowań, od wyobrażeń tego Świata i od wyobrażeń o Was samych.

Skierujcie się proszę ku Waszym Sercom.

Wasze Serca są w Was prawdziwymi Skarbcami.

One wiedzą wszystko i ta Wiedza wyprowadzi Was z Ciemności i wprowadzi w Boskie Światło Miłości.

Miłość jest tą która jest teraz najbardziej konieczna.
Z kochającego Serca wypływa ta Energia która podnosi Ziemię i Człowieka do nowej Rzeczywistości.

Nie pozwól na to byś był nadal bezczeszczony.
Utrzymuj swoje Ciała Energetyczne w czystości i nie pozwól na to aby negatywność, strach lub dramaty – niezależnie jakiego rodzaju – czyniły Cię niepewnym. Bądź świadom swojej Siły i swojej Mocy.

Bądź pewien swojego pochodzenia i nie zadowalaj się tym, co nadal jeszcze narzucane jest Ci przez kolektywne opinie.

Proces uzdrawiania Planety nie może być już więcej przez nikogo zatrzymany. Tak więc nie martw się, tylko idź swoimi krokami, albowiem potrzebny jest Twój udział.

Zmartwychwstanie Ludzkości do pełni świadomej Istoty tej Galaktyki jest w pełnym toku. Wasze ponowne Narodziny w Wieczny Byt.

Spełnia się TERAZ Boski, Mistrzowski Plan.

Niech te informacje prowadzą Was ku nowym brzegom albowiem wiele z tego co dotychczas wydawało Wam się prawdą jest nieprawdą i wiele z tego co dotychczas leżało z dala od Rzeczywistości przeciska się teraz do Was i wypełnia Radością i Miłością Wasze Serca.

Albowiem tam gdzie jesteście w Radości i Miłości, tam odpowiadacie Waszej Istocie.

Sprawdź swój Świat Wewnętrzny, wejdź pod swój Dach
i wsłuchaj się w Głos w Tobie.

Tam jest już wszystko jeśli jesteś gotów na to by to przyjąć.
Ukryte w Tobie, czekające na Twoje Przebudzenie, gotowe aby się podnieść, zmartwychwstać aby zostać narodzonym na nowo by powrócić do Twoich Wiecznych Braci i Sióstr w Nieskończoności Boga.

Bądźcie błogosławieni i moja Miłość dociera w nieograniczony sposób do każdego Serca.

Do zobaczenia wkrótce, Ukochani.

JEZUS SANANDA

*Jüngsten Tag, czyli Ostatni Dzień (Dzień Ostateczny) to dzień, po którym nie nastąpi następny. Dzień, gdy nastąpi Koniec Czasu i gdy wejdzie on w Wieczność. W języku polskim zwrot ten błędnie spłycany jest do dnia własnej śmierci lub nawet utożsamiany z dniem Sądu Ostatecznego. Jednak taka interpretacja jest błędna i napiętnowana religijną indoktrynacją. W Dzień Ostateczny nie ma ani żadnego Sądu, ani sądzenia jakiejkolwiek Istoty przez Stwórcę czy też Świat Duchowy. Shogun

Tłumaczenie: Team TERRA

wolnaplaneta.pl/terra/2013/12/15/biografia-jezusa-i-13-zmartwychwstanie/

za: lichtweltverlag.com

fot. 1: novotempo.com

Czytaj również:

tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/03/23/fiction-crucifixion-ukrzyzowanie-jezusa-nigdy-nie-mialo-miejsca-ponad-tysiac-lat-destrukcyjnego-programowania-slowian/

tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/03/27/zmartwychwstanie-to-kwantowy-skok-swiadomosci-z-matrixa-na-wzorcowa-organiczna-matryce-zycia/

4 myśli w temacie “Biografia Jezusa I /13 – „Zmartwychwstanie”

  1. BZDURA, BZDURA !!! Jezsus nigdy nie byl Jezusem Chrystusem i na dodatek namaszczonym. Urodzil sie 3 lutego dwa lata przed nasza era w Bethlehem, zmarl 9 Maja 111 roku naszej ery w Srinagarze płn. Indie. NIGDY nie nazywal sie Jezusem Chrystusem. To imie przywdzial mu Saul, znany jako sw. Pawel, oszust, psychopata, zolnierz wojsk rzymskich, syn rzemislnika, ANALFABETA. To on i Juda Ihariot doprowadzili do ukrzyzowania, ktore przezyl. Od urodzenia do smierci nazywal sie ZAWSZE JMMANUELEM. Ojcem biologicznym byl GABRIEL /RASIEL/ nazywany przez Watykan aniolem. Grob w ktorym Jmmnuel przebywal 3 dni znajdowal sie w dolinie HINNOM …2000 lat w dziewiczym stanie… Maria jego matka urodzila go majac 26 lat, Jozef byl o 8 lat starszy. Maria pochowana jest w Murree w Pakistanie. Ludzie, od idiotyzmow niedlugo padniecie na morde. TO JEST PRAWDA, nikt inny nie napisal zyciorysu Jmmanuela. W zwojach aramejskich ktore znalezli Isa Rashid i Albert Meier wyczytano i przetlumaczono teksty JUDSZA ISCHERIOTHA, ktorego nazywa sie na calej ziemi zdrajca. Judasz dozyl 90-tki i jest pochowany na krancach miasta Srinagar. INFORMACJI JEST WIECEJ (nie wszystkich one zadowola z roznych przyczyn.

      1. Takie bzdety mógł napisać tylko pan Witkowski z Wrocławia…jest tu znany z głoszenia różnych głupich i urojonych teorii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s