SONY DSCKaplica Roza Bal w mieście Srinagar w Kaszmirze, w której znajduje się grób Jezusa zwanego tam Yuz Asaf (Youza Asouph), Issa Rooh-Allah (Jezus Duch Boży) lub Nasir-u-din (fot. flickriver.com)
1. Jezus Sananda przekazał w swojej Biografii iż „Prawda” dotycząca jego narodzin na Gaia TERRA Xx27 oraz jego odejścia z niej nie ma NIC WSPÓLNEGO z wersją podawaną oficjalnie przez kościoły/religie.

2. Data narodzin Jezusa podawana przez Kościoły jest datą uzgodnioną (o wiele później) przez głowy Kościoła i narzuconą ich „wiernym”. Faktyczna, dokładna data narodzin Światła Jesusa Chrystusa na Gai jest inna niż Punkt w Czasie podawany oficjalnie. Mistrz jej na razie nie ujawnił.

3. Życiorysy: Jezusa Sanandy i jego najbliższych, towarzyszących mu Istot, zostały sfałszowane w celu manipulacji rodzaju ludzkiego.

4. Nie było Istoty która zdradziłaby go lub wydała bez jego prośby.

5. Jego Ukochana Żona MIRIAM, Syn JOSHUA i Córka SARAH zostali „wymazani” z jego Życiorysu przez Kościół. Podobnie stało się z jego emigracją do Indii (w 35 r. n.e.), zaraz po tzw. Ostatniej Wieczerzy. MIRIAM i SARA odeszły do Galii, natomiast jego Brat JACOB i syn JOSHUA pozostali w Jeruzalem.

6. Ukrzyżowanie Jesusa Sananda (w 34 r. n.e.) nigdy nie miało miejsca. Ani na prośbę Stwórcy ani z jego własnej woli. Sananda dostał misję nauczania bezpośrednio od Stwórcy, którą to misję wypełnił całkowicie aż do opuszczenia Gai w zupełnie naturalny sposób.

7. Zarówno jego Ukochana Żona jak i jego Dzieci głosiły jego nauki po Jego Śmierci, dzięki czemu głoszone były dalej prawdziwe słowa Jezusa.

8. Żona Jezusa odeszła dużo wcześniej niż Mistrz i połączyła się z nim w Źródle Bytów.

9. Imię JESUS SANANDA jest pierwotnym imieniem Mistrza, natomiast dla potrzeb tej konkretnej misji, konkretnego wcielenia zostało nadane mu imię Światła Chrystusowego (JESUS CHRYSTUS).

10. TY SAM JESTEŚ ŚWIĘTYM GRAALEM, naczyniem Stwórcy.

Jest naszą potrzebą Serca, aby przekazać Tobie, Drogi Czytelniku, powtarzającą się co roku prośbę od Niego, aby zaprzestać zabijania Sióstr i Braci ze Świata Zwierząt dla jakichkolwiek Tradycji narzuconych przez hierarchię Kościoła oraz zabijania Rodzeństwa ze Świata Roślin (drzew). Przekazujemy prośbę, aby uwolnić się ENERGETYCZNIE od tych wzorców – tak aby pozostało jedynie ŚWIĘTO NARODZENIA ŚWIATŁA NA ZIEMI, Światła którym jest sam Mistrz.

W Miłości i Świetle

Małgorzata i Piotr Martin

Kashmir_mapKaszmir. Miasto Srinagar z grobem Jezusa znajduje się w strefie kontrolowanej przez Indie (fot. wikipedia.org)
Reklamy

16 thoughts on “Biografia Jezusa została przez Kościół sfałszowana. Grób Jezusa w Indiach

   1. Między innymi w tym filmie jest wytłumaczenie, tylko film psychodeliczny 😉 Wierzyć w prawdziwość RELIGII to tak jak wierzyć w Politykę (Religia i wiara to 2 różne rzeczy, a Jezus nie był katolikiem, a Maryja (matka boska) nie była Polką) 😉
    .https://www.youtube.com/watch?v=Wdx4IVT_SrA

 1. TAW, dotarłam do tej strony na Twoim blogu, dzisiaj.
  Tak sobie pomyślałam, czytając wpisy, że każdy ma taką prawdę na jaką sobie zasłuży.

  1. Masz rację Elizo, bo ta prawdziwa PRAWDA jest w naszym sercu, trzeba ją tylko tam odszukać, a z tym to różnie u niektórych bywa , i jak bardzo mają zaśmiecone i „martwe” swoje serca. ♥ My wszyscy dążymy do PRAWDY ŻRÓDŁA, tylko każdy z nas ma swoją drogę, niektórzy muszą się parokrotnie wywrócić by osiągnąć cel. Byłoby miło gdybyśmy mogli dyskutować o swoich racjach 😀 spokojnie, bez zbędnych emocji.

   „Chrześcijaństwo to rzeka krwi, na brzegu której siedzą chrześcijanie ” cytat ale mocno zastanawiający.

   1. Pozwólmy więc rzece chrześcijaństwa spłynąć w spokoju do morza-Źródła. Pierwotnie wszystko ze Źródła bowiem wyszło, a teraz do Źródła wartko powraca…

   2. Kazde oprogramowanie to rzeka krwi.Chrzescijanstwo jest oprogramowaniem takim jak komunizm,faszyzm ,nazizm wszedzie sie laly hektolitry krwi a ci tam do gory cieszyli sie nia jeszcze bardziej i adekwatnie do ilosci wylanej. Swoja droga Anno co robisz jak nie kosisz?drukujesz przemyslenia na kefirze??Pozdrawiam

 2. Kochany Devingo z koszeniem u kefira to jak sam wiesz bywa różnie, mam już z jego bloga znajomych z którymi mogę „kosić bezprzewodowo” a, że jeszcze nie nadeszła pora koszenia w ogrodzie , to hasam sobie bo mądrych blogach, gdzie również czasem trafiam na dobrych starych znajomych 😀
  Od dziecka zbieram przysłowia, powiedzenia czy przemyślenia, gdyż uważam, że w tych krótkich zdaniach jest najwięcej mądrych a jakże prostych życiowych prawd i wskazówek . Ja sama jestem jednym wielkim skrótowcem .No bo powiedz mi Devingo czy Ty sam wybrałbyś np. godzinny wykład pseudo naukowca na temat co należy zrobić, by na świecie zapanował POKÓJ, czy przeczytać jedno krótkie zdanie w którym zamieszczona jest cała kwitesencja POKOJU dająca do myślenia już po minucie od przeczytania, zamiast odgniatać sobie tyłek na nudnym przydługim wykładzie dzisiejszego pseudonaukowca 😀
  Dla mnie takim przykładem skrótowca o POKOJU niech będzie zacytowany poniżej
  ” Tyle pokoju na świecie, ile miłości jest w nas” albo np. taki skrótowiec o dzisiejszym zachłannym społeczeństwie, po prostu perełka
  ” Trumna nie ma kieszeni, a z walizką nie pójdziemy do Nieba, więc po cóż zbierać tyle drobiazgów /gadżetów/ ” lub
  „Człowiek biedny, to nie ten który nie posiada bogactwa materialnego, ale taki ,który nic nie robi dla innych”, ”

  Dobrzy są nagradzani, a tylko pobożni doświadczani”

  Można by tak godzinami cytować takie mądre skrótowce, bo to są prawdziwe wykłady naukowe, nie na darmo mówi się „Streszczaj się” 😀 więc i ja już kończę i oczywiście pozdrawiam z miłością, czyli darmowym bogactwem i znów cytuję skrótowiec 😀 ♥♥

  Ps. skrótowiec „koszenie” oznacza rozmowę telefoniczną, a nie pijaństwo jak to skojarzyli niektórzy z blogu kefira 😀

 3. Serce podpowiada mi, że to prawda. Rozum zaś pyta a co z całunem turyńskim, w który był podobno zawinięty Jezus. Czy to też jakieś fałszerstwo? Jeśli tak to czy są na to jakieś dowody?

  1. Przy dzisiejszym stanie techniki współczesnych jaskiniowców tej planety nie da się niestety niczego udowodnić, bo artefakty jak Całun Turyński, Chusta z Manopello czy makatka z Guadalupe to wysoko zaawansowane pozaziemskie technologie.

 4. Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s