SONY DSCKaplica Roza Bal w mieście Srinagar w Kaszmirze, w której znajduje się grób Jezusa zwanego tam Yuz Asaf (Youza Asouph), Issa Rooh-Allah (Jezus Duch Boży) lub Nasir-u-din (fot. flickriver.com)
1. Jezus Sananda przekazał w swojej Biografii iż „Prawda” dotycząca jego narodzin na Gaia TERRA Xx27 oraz jego odejścia z niej nie ma NIC WSPÓLNEGO z wersją podawaną oficjalnie przez kościoły/religie.

2. Data narodzin Jezusa podawana przez Kościoły jest datą uzgodnioną (o wiele później) przez głowy Kościoła i narzuconą ich „wiernym”. Faktyczna, dokładna data narodzin Światła Jesusa Chrystusa na Gai jest inna niż Punkt w Czasie podawany oficjalnie. Mistrz jej na razie nie ujawnił.

3. Życiorysy: Jezusa Sanandy i jego najbliższych, towarzyszących mu Istot, zostały sfałszowane w celu manipulacji rodzaju ludzkiego.

4. Nie było Istoty która zdradziłaby go lub wydała bez jego prośby.

5. Jego Ukochana Żona MIRIAM, Syn JOSHUA i Córka SARAH zostali „wymazani” z jego Życiorysu przez Kościół. Podobnie stało się z jego emigracją do Indii (w 35 r. n.e.), zaraz po tzw. Ostatniej Wieczerzy. MIRIAM i SARA odeszły do Galii, natomiast jego Brat JACOB i syn JOSHUA pozostali w Jeruzalem.

6. Ukrzyżowanie Jesusa Sananda (w 34 r. n.e.) nigdy nie miało miejsca. Ani na prośbę Stwórcy ani z jego własnej woli. Sananda dostał misję nauczania bezpośrednio od Stwórcy, którą to misję wypełnił całkowicie aż do opuszczenia Gai w zupełnie naturalny sposób.

7. Zarówno jego Ukochana Żona jak i jego Dzieci głosiły jego nauki po Jego Śmierci, dzięki czemu głoszone były dalej prawdziwe słowa Jezusa.

8. Żona Jezusa odeszła dużo wcześniej niż Mistrz i połączyła się z nim w Źródle Bytów.

9. Imię JESUS SANANDA jest pierwotnym imieniem Mistrza, natomiast dla potrzeb tej konkretnej misji, konkretnego wcielenia zostało nadane mu imię Światła Chrystusowego (JESUS CHRYSTUS).

10. TY SAM JESTEŚ ŚWIĘTYM GRAALEM, naczyniem Stwórcy.

Jest naszą potrzebą Serca, aby przekazać Tobie, Drogi Czytelniku, powtarzającą się co roku prośbę od Niego, aby zaprzestać zabijania Sióstr i Braci ze Świata Zwierząt dla jakichkolwiek Tradycji narzuconych przez hierarchię Kościoła oraz zabijania Rodzeństwa ze Świata Roślin (drzew). Przekazujemy prośbę, aby uwolnić się ENERGETYCZNIE od tych wzorców – tak aby pozostało jedynie ŚWIĘTO NARODZENIA ŚWIATŁA NA ZIEMI, Światła którym jest sam Mistrz.

W Miłości i Świetle

Małgorzata i Piotr Martin

Kashmir_mapKaszmir. Miasto Srinagar z grobem Jezusa znajduje się w strefie kontrolowanej przez Indie (fot. wikipedia.org)
Reklama

31 myśli w temacie “Biografia Jezusa została przez Kościół sfałszowana. Grób Jezusa w Indiach

   1. Między innymi w tym filmie jest wytłumaczenie, tylko film psychodeliczny 😉 Wierzyć w prawdziwość RELIGII to tak jak wierzyć w Politykę (Religia i wiara to 2 różne rzeczy, a Jezus nie był katolikiem, a Maryja (matka boska) nie była Polką) 😉
    .https://www.youtube.com/watch?v=Wdx4IVT_SrA

  1. Gorszych bredni nie czytałam…. Tak jak Pani wyżej, również polecam do przeczytania tę książkę.

   Pozdrawiam.

 1. TAW, dotarłam do tej strony na Twoim blogu, dzisiaj.
  Tak sobie pomyślałam, czytając wpisy, że każdy ma taką prawdę na jaką sobie zasłuży.

  1. Masz rację Elizo, bo ta prawdziwa PRAWDA jest w naszym sercu, trzeba ją tylko tam odszukać, a z tym to różnie u niektórych bywa , i jak bardzo mają zaśmiecone i „martwe” swoje serca. ♥ My wszyscy dążymy do PRAWDY ŻRÓDŁA, tylko każdy z nas ma swoją drogę, niektórzy muszą się parokrotnie wywrócić by osiągnąć cel. Byłoby miło gdybyśmy mogli dyskutować o swoich racjach 😀 spokojnie, bez zbędnych emocji.

   „Chrześcijaństwo to rzeka krwi, na brzegu której siedzą chrześcijanie ” cytat ale mocno zastanawiający.

   1. Pozwólmy więc rzece chrześcijaństwa spłynąć w spokoju do morza-Źródła. Pierwotnie wszystko ze Źródła bowiem wyszło, a teraz do Źródła wartko powraca…

   2. Kazde oprogramowanie to rzeka krwi.Chrzescijanstwo jest oprogramowaniem takim jak komunizm,faszyzm ,nazizm wszedzie sie laly hektolitry krwi a ci tam do gory cieszyli sie nia jeszcze bardziej i adekwatnie do ilosci wylanej. Swoja droga Anno co robisz jak nie kosisz?drukujesz przemyslenia na kefirze??Pozdrawiam

   3. Anno, nie jestem przekonana, że serce wszystko podpowie, jak wiedzy nie będzie.

 2. Kochany Devingo z koszeniem u kefira to jak sam wiesz bywa różnie, mam już z jego bloga znajomych z którymi mogę „kosić bezprzewodowo” a, że jeszcze nie nadeszła pora koszenia w ogrodzie , to hasam sobie bo mądrych blogach, gdzie również czasem trafiam na dobrych starych znajomych 😀
  Od dziecka zbieram przysłowia, powiedzenia czy przemyślenia, gdyż uważam, że w tych krótkich zdaniach jest najwięcej mądrych a jakże prostych życiowych prawd i wskazówek . Ja sama jestem jednym wielkim skrótowcem .No bo powiedz mi Devingo czy Ty sam wybrałbyś np. godzinny wykład pseudo naukowca na temat co należy zrobić, by na świecie zapanował POKÓJ, czy przeczytać jedno krótkie zdanie w którym zamieszczona jest cała kwitesencja POKOJU dająca do myślenia już po minucie od przeczytania, zamiast odgniatać sobie tyłek na nudnym przydługim wykładzie dzisiejszego pseudonaukowca 😀
  Dla mnie takim przykładem skrótowca o POKOJU niech będzie zacytowany poniżej
  ” Tyle pokoju na świecie, ile miłości jest w nas” albo np. taki skrótowiec o dzisiejszym zachłannym społeczeństwie, po prostu perełka
  ” Trumna nie ma kieszeni, a z walizką nie pójdziemy do Nieba, więc po cóż zbierać tyle drobiazgów /gadżetów/ ” lub
  „Człowiek biedny, to nie ten który nie posiada bogactwa materialnego, ale taki ,który nic nie robi dla innych”, ”

  Dobrzy są nagradzani, a tylko pobożni doświadczani”

  Można by tak godzinami cytować takie mądre skrótowce, bo to są prawdziwe wykłady naukowe, nie na darmo mówi się „Streszczaj się” 😀 więc i ja już kończę i oczywiście pozdrawiam z miłością, czyli darmowym bogactwem i znów cytuję skrótowiec 😀 ♥♥

  Ps. skrótowiec „koszenie” oznacza rozmowę telefoniczną, a nie pijaństwo jak to skojarzyli niektórzy z blogu kefira 😀

  1. Dorzucam parę przysłów:
   Z dzisiejszego ognia jutrzejszy popiół.
   Serce nie ma kolana, aby je było można zginać.
   Lepsze jedno lato niż 10 zim.
   Rozum jest silniejszy od siły.
   Kto posiada więcej niż potrzebuje, ma więcej zmartwień, niż musiałby mieć.
   Drzewa nie odmawiają nikomu ich cienia, nawet drwalowi.

   1. Dziękuję Ci Piękna Iskierko ŹRÓDŁA, za cenne mądre skrótowce, dopiszę te których nie znałam do mojej księgi zbieranych przez życie przysłów i mądrych skrótowych przemyśleń ludzi z sercem pełnym dobroci i życiowej mądrości.

    Moje powiedzenie jest ; wysiewajmy każdego dnia kwiaty zwane MARZENIEM bo to one są nasionami rzeczywistości.

    Wiem, że to prawda, bo niejednokrotnie już sprawdziłam nie tylko na sobie. ❤

   2. ❤ to powiedzenie o wysiewaniu kwiatów marzeń skojarzyło mi się z innym: Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, bo nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w twoim uśmiechu. Można tez powiedzieć: nigdy nie przestawaj marzyć, bo nie wiesz w jaki momencie twoje życzenie może się spełnić. Z mojego doświadczenia wiem, że moje najdziwniejsze i najbardziej niemożliwe do spełnienia z punktu widzenia logiki marzenia spełniają się po prostu i nieoczekiwanie. Moc serdeczności wysyłam.

 3. Serce podpowiada mi, że to prawda. Rozum zaś pyta a co z całunem turyńskim, w który był podobno zawinięty Jezus. Czy to też jakieś fałszerstwo? Jeśli tak to czy są na to jakieś dowody?

  1. Przy dzisiejszym stanie techniki współczesnych jaskiniowców tej planety nie da się niestety niczego udowodnić, bo artefakty jak Całun Turyński, Chusta z Manopello czy makatka z Guadalupe to wysoko zaawansowane pozaziemskie technologie.

 4. Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł.Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.

 5. powszechnie wiadomo, że Giordano Bruno został spalony nie za liczne, bzdurne zresztą i wyimaginowane, przewinienia tylko za opowiadanie się za tym co w tytule tego materiału

 6. Jeśli prawda jest że w sirinagar leży w trumnie Jezus Chrystus i zmarł śmiercią naturalną to wszelkie dogmaty kościoła katolickiego leżą w gruzach.

  1. Proszę Cię. Pomysl. Taka historia. Zbawienie świata. Tyle cudów uzdrowień itp w imię Jezusa. Od wieków. Wszędzie. Zwykli ludzie są świadectwami. Wielu takich spotkasz.wielu Ci to powie. Jak Bóg zmienia życie. Nie wierz w te brednie tutaj. To samo zło.

 7. Jeśli już teraz zauważam powiązania pomiędzy myślami a tym co doświadczam, to uważam że taki mistrz jak Jezus, był świadom swoich myśli i ich skutków. Oczywistym wydaje mi się, że nikt nie mógł go zdradzić. Być może był („zdrajca”) poinformowany i poproszony o to. No i musiała to być odważna dusza, skłonna wziąć na siebie ciężar nienawiści wielu osób.

  O Indiach miałem kiedyś książkę opowiadającą o Jezusie.
  On sam opowiada o swoich wędrówkach do Egiptu, Wysp Brytyjskich, Tybetu i Indii. Uczył się u Esseńczyków, egipskich kapłanów, Celtów.
  W Indiach siedząc i medytując, mówił, że tam powziął decyzję o powrocie na Bliski Wschód gdzie miało się dokonać ukrzyżowanie.
  Ale nie będziemy się tu sprzeczać o to czy ukrzyżowanie było czy nie. Każdy krzyżuje siebie wystarczająco i czas z niego zejść.

  Podoba mi się fragment o braciach roślinach – drzewach.
  Nikt mi tego nie wmówił ale i tak nie mam sumienia ściąć drzewa.
  Mam przepisany na siebie las. Jest go wystarczająco, by zbudować z niego dom i żal mi ściąć nawet jednego drzewa. Mam go z 15 lat i ściąłem tylko uschnięte i te przewrócone przez potężne sosny sąsiada. I nie mam domu. Nie powiem że jestem bezdomny ale swojego domu nie mam. I żal mi ściąć drzewa by zbudować sobie domek w sado ogrodzie. Żal mi ściąć drzewa jakiegokolwiek na cokolwiek. Przez co jednej zimy prawie zamarzłem. Zastanawiałem się czy mnie się coś nie porąbało z tymi drzewami.

 8. Drodzy memu sercu Małgorzato i Piotrze, z miłością pozdrawiam Was z Gdyni i całym sobą dziękuję za ten tekst, jakże ważny dla Prawdy !. Jezus nie umarł na krzyżu i przeżył mękę krzyża. Ale na krzyżu był. Polecam słowa Istoty Światła o imieniu Jalarm, który na temat Jezusa wiele nam przekazał i moją usilną prośbę w tym temacie zaspokoił. Szukajcie Go na

  https://narayanaoracle.com/

  wyjaśnię, że wyrocznia Narayana jest „siostrzaną” witryną internetową witryny

  https://www.valeriebarrow.com/

  i zawiera więcej materiałów poświęconych rozszerzaniu i wyjaśnianiu wielu koncepcji, idei i doświadczeń prezentowanych tutaj w Szkole Tajemnic. Bliska mi, czcigodna Valerie Barrow z Australii nie tak dawno odłączyła się od swego ciała ale z wielką miłością noszę Ją w swym sercu. Polecam i pozdrawiam. Andrzej

 9. Boszszs…. ile razy trzeba jeszcze wyjaśniać durniom te brednie. Grób Jezusa w Kaszmirze pochodzi z II wieku, jest grobem mnicha o imieniu Jezus. Imię to nie pojawiło się raz w dziejach, do dzisiaj jest wiele osób noszących to imię. Także wśród przodków Jezusa był inny Jezus – w III wieku p.n.e.

  Przestańcie tworzyć piramidalne androny o jakiejś ukrytej historii watykańskiej bo się tego czytać nie da. Pokazujecie tylko swoje absurdalnie denne dyletanctwo.

 10. „Było cymbalistów wielu, Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu..”

  Tłumaczę od lat.
  Co drugi to Jezus.

  Postać Marii Magdaleny jest kluczowa,
  którą opluwano jako „prostytutkę”.
  Działało wieki. Kto szuka, ten znajdzie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s