Arkturianie o Sercu oraz o uwalnianiu żalu, smutku i nienawiści

arcturianie

Pozdrowienia umiłowani, jesteśmy Arkturianami i jesteśmy tutaj, by pomagać, wspierać i dla dalszego uwolnienia ludzkiego Serca od posiadanych głęboko emocji, których was, jako ludzi, nauczono przechowywać i uniemożliwiać wam ekspansję. To jest opakowanie smutku wokół ludzkiego Serca, które zamknęło i stłumiło ludzkość i to jest ten smutek, który jest obecnie wylewany w poprzek i wewnątrz ludzkiej rasy w tym czasie.

Jesteśmy tu, aby poprowadzić dalej ten proces i pomóc wam uzyskać jasność wewnętrznej wizji w odniesieniu do tej głęboko utrzymywanej zgryzoty. Jako rasa byliście nauczani przez tych, którzy szkolili was do utrzymywania Jaźni w niższej wibracji, że smutek jest nieunikniony i że będziecie odrętwiali przez smutek, który nosicie na wieczność. To nie jest prawdą, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc wam rozpuścić tę naukę, abyście mogli ujawnić ukrytą Prawdę na pełny widok. Gdyż przyszliście na tą planetę żyć jako człowiek, aby doświadczyć wszystkich emocji dostępnych wam jako członkom ludzkiej rasy.

Nauki nauczane w tej rasie w kółko stworzyły wzorce żalu i nienawiści, które przykuły duszę do ludzkiego pojazdu w sposób, który jest podobny do zalewania betonem butów i prośby, aby przejść kilka mil. Jest to niezwykle trudne doświadczenie życia na planecie Ziema, gdyż jest filtrowane tak mocno i tak gęsto. Jesteśmy tutaj, aby pomóc wam odblokować Serce, gdyż Serce jest kluczem do Wszechświata. Miłość jest odpowiedzią – bez względu na pytanie, moi drodzy, i jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam przejść przez ten proces z łatwością.

Wielu z was może być teraz w głębokich bólach smutku; ten smutek jest reaktywowany przez wspomnienia tych, którzy zginęli na wojnach, które miały miejsce na Ziemi oraz wewnątrz „fabryki” Ziemi, i my wskazujemy, że ten żal musi być teraz uleczony. Gdyż w uzdrowieniu jest uwalnianie, którego wasza dusza pragnie, i z którym ludzki pojazd teraz walczy. Gdyż żal nie tylko jest przechowywany w Sercu ludzkiego pojazdu, jest również przechowywany w samych komórkach ludzkiego pojazdu. Jest on następnie przekazywany z pokolenia na pokolenie ludzkich pojazdów, które rodzą się na naszej planecie. WSZYSCY mają komórkowe wspomnienia żalu i nienawiści, i wszystkim jest coraz trudniej funkcjonować wewnątrz.

Nie jesteś swoim ludzkim pojazdem, ludzki pojazd, podobny do samochodu, jest w stanie przetransportować was po całej planecie, podczas gdy jeszcze wielu jest osłoniętych od tej Prawdy, i teraz doświadczają szybkich załamań swych ludzkich pojazdów. Gęstsze, niższe energie zaczynają rozbijać struktury komórkowe ludzkiego pojazdu w postaci chorób i niemocy.

To może być odwrócone, ale proces ten wymaga pozwolenia na uwalnianie i uzdrawianie głęboko zakorzenionych emocji i stwierdzamy, że jesteśmy tutaj, aby pomóc wszystkim w tym procesie. Nowe energie są wspierające i to jest widoczne na całej planecie, jak człowiek dociera do człowieka, jak Serca wielu w pełni się otwierają. Wylanie żalu powinno być postrzegane jako początek procesu uzdrowienia, który jest w Prawdzie, a nie czymś, czego was nauczono, bo nauczono was chronić smutek wszelkimi kosztami. Nauczono was trzymać się żalu i wykorzystywać go jako paliwo dla ludzkiego pojazdu. Łzy, które są oczyszczające, nauczono was wstrzymywać, dalej wzorcując komórki ludzkiego pojazdu do zniszczenia. Gdyż ludzkie ciało było zaprojektowane, aby być zasilane Miłością, która Jest. To jest jedyna tkanina Wszechświata i jest paliwem dla ludzkiego pojazdu.

Podobnie do wlania oleju napędowego w samochodzie benzynowym nauczono was stosować niewłaściwy pokarm dla swojej ludzkiej postaci, i to spowodowało wzorce chorób i niedomagań manifestujące się w ludzkim pojeździe oraz w rodzinach, które pracują, aby utrzymać uchwyt głębokich nauk, nauczanych wszelkimi kosztami.

Teraz, jako że nowe energie Ziemi zaczynają odblokowywać Serce i emocje zaczynają się wylewać na zewnątrz, prosimy Was trzymać siebie w Miłości, która Jest i pozwolić Miłości, która Jest, rozlewać się wokół was i przez was, gdyż to jest ponowna energetyzacja Was z poziomu komórkowego na zewnątrz. Proces ten wydaje się być trudnym na początku, ale gdy Miłość, która Jest, weźmie was w posiadanie i zacznie naprawiać wasze komórki i wspierać waszą energię, to zostanie pokazane wam wyraźnie. Gdyż Wasza wewnętrzna wizja zacznie się oczyszczać, zaczniecie pamiętać, Kim jesteście w Prawdzie i zaczniecie jeszcze raz czuć rodzinę, której odmawiano Wam od eonów [rodzinę galaktyczną].

Jesteśmy częścią tej rodziny i trzymamy was teraz drodzy umiłowani w ciepłym uścisku. Niech nasza miłość do Was zacznie rozpuszczać głęboko zakorzenione wzorce zamknięcia, niech nasza miłość do Was zacznie oczyszczać i doskonalić Waszą wewnętrzną wizję, żebyście zdali sobie sprawę, że jesteście kochani ponad miarę, gdyż Wszyscy to JEDNO.

Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z gwiazdozbioru Arkturusa i JESTEŚMY WAMI.

Channeler: Karen Doonan

12 listopada 2012 r.

2012allabout.blogspot.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s